دانلود فیلم Now You See Me

معرفی فیلم Now You See Me

Now You See Me یک فیلم دزدی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۳ به کارگردانی لوئیس لتریر بر اساس فیلمنامه ای از اد سولومون ، بواز یاکین و ادوارد ریکورت و داستانی از یاکین و ریکورت است. این اولین قسمت از مجموعه Now You See Me است.

در این فیلماز بازیگران جسی آیزنبرگ ، مارک روفالو ، وودی هارلسون ، ایسلا فیشر ، دیو فرانکو ، ملانی لوران ، مایکل کین و مورگان فریمن حضور دارند. داستان یک مامور FBI و یککارآگاه اینترپل که تیمی از شعبده بازان را ردیابی می کند و تلاش می کند تا به دست عدالت بسپارد که در حین اجرای نمایش خود دست به سرقت از بانک و سرقت می زنند و به مخاطبان خود با پول پاداش می دهند.

این فیلم برای اولین بار در شهر نیویورک در تاریخ 21 می 2013 قبل از اکران رسمی آن در ایالات متحده در 31 می 2013 توسط سامیت اینترتینمنت به نمایش درآمد . این فیلم نقدهای متفاوتی را دریافت کرد و نقدها بر روی پایان متمرکز شد، اما با فروش 351.7 میلیون دلاری در سراسر جهان در برابر بودجه 75 میلیون دلاری به یک موفقیت در گیشه تبدیل شد. این فیلم برنده جایزه منتخب مردم برای فیلم هیجان‌انگیز مورد علاقه شد و همچنین نامزد جایزه Empire برای بهترین فیلم هیجان‌انگیز و جایزه Saturn برای بهترین فیلم هیجان‌انگیز و بهترین موسیقی شد.

دنباله ای به نام Now You See Me 2 در 10 ژوئن 2016 منتشر شد.

داستان فیلم Now You See Me

جادوگران J. Daniel Atlas، Merritt McKinney، Henley Reeves و Jack Wilder هر کدام یک کارت تاروت دریافت می کنند که آنها را به آپارتمانی در شهر نیویورک می برد ، جایی که آنها فناوری هولوگرام را با دستورالعمل های یک خیر ناشناس کشف می کنند. یک سال بعد، در MGM Grand Las Vegas ، آنها به عنوان “چهار سوارکار” در نمایشی اجرا می کنند که توسط غول بیمه آرتور ترسلر تامین می شود. به نظر می رسد آخرین ترفند آنها برای انتقال یکی از مخاطبان به داخل خزانه بانک Crédit Républicain در پاریس است. پشته های یوروبه دریچه های هوای طاق کشیده می شوند و بر روی جمعیت لاس وگاس ریخته می شوند. نشان داده می شود که این ترفند واقعاً اتفاق افتاده است زیرا خزانه پاریس خالی از محموله اخیر یورو پیدا شده است.

دیلن رودز، مامور اف‌بی‌آی و آلما درای، مامور پلیس بین‌الملل فرانسه ، سوارکاران را در مورد سرقت دستگیر کرده و از آنها بازجویی می‌کنند، اما از آنجایی که هیچ مدرکی برای دستگیری آنها ندارند، به تادئوس بردلی، شعبده‌باز سابق تبدیل شده به جادوگری مراجعه می‌کنند. سی سال پیش، لیونل شریک، شعبده‌بازی که توسط تادئوس افشا شد، تلاش کرد تا حرفه‌اش را دوباره شروع کند، اما در طی یک ترفند فرار ناموفق در یک گاوصندوق جان باخت . تادئوس نشان می دهد که چگونه اسب سواران از یک طاق ساختگی در زیر صحنه لاس وگاس استفاده کردند و توضیح می دهد که آنها پول را قبل از رسیدن به بانک دزدیدند و آن را با کاغذ فلش جایگزین کردند.که با فعال شدن دریچه ها بدون ایجاد دود یا باقیمانده مشتعل می شود. او فاش می‌کند که آنها شرکت‌کننده تماشاگر (که از قبل عمداً انتخاب شده بود) را برای حضور در نمایش دستکاری کردند، جایی که او هیپنوتیزم شد تا به اجرای ترفند نهایی کمک کند، همچنین نشان می‌دهد که در واقع او را در خرک زیر صحنه انداخته‌اند.

تادئوس و اف‌بی‌آی اسب‌بانان را در نمایش بعدی خود در نیواورلئان دنبال می‌کنند، جایی که جادوگران بیش از 140 میلیون دلار از حساب‌های خصوصی ترسلر به اعضای خاصی از مخاطبان، متشکل از افرادی که شرکت ترسلر در پی طوفان کاترینا ادعای بیمه آنها را رد کرده بود، انتقال می‌دهند. . جادوگران فرار می کنند و یک ترسلر انتقام جو تادئوس را استخدام می کند تا آنها را به خاطر دزدی از او افشا کند. آلما گمان می کند که اسب سواران به «چشم» متصل هستند ، گروهی از شعبده بازان نخبه مانند فراماسون ها ، چنان ماهر که بسیاری فکر می کنند به جادوی واقعی دسترسی دارند، که از ثروتمندان می دزدند تا به فقرا بدهند. آلما همچنین مشکوک است که ممکن است شخصی به اسب سواران کمک کند.

اف‌بی‌آی با کشف اینکه Horsemen تلفن همراه دیلن را با یک کلون آسیب‌دیده جایگزین کرده و به آنها اجازه می‌دهد تا قبل از تحقیقات باقی بمانند، تلفن واقعی دیلن را به آپارتمان نیویورک ردیابی می‌کنند، جایی که سه نفر از اسب‌دوران فرار می‌کنند در حالی که جک برای از بین بردن اسناد آنها برمی‌گردد. تحت تعقیب مقامات، او کنترل ماشین خود را در یک تصادف آتشین در پل کوئینزبورو از دست می دهد . دیلن که نمی تواند جک را نجات دهد، اسنادی را پیدا می کند که به جنایت بعدی اسب سواران اشاره می کند: سرقت میلیون ها پول نقد از گاوصندوق شرکت الکورن. اف‌بی‌آی گاوصندوق مفقود شده را پیدا می‌کند (به دستور یکی از ماموران اف‌بی‌آی که هیپنوتیزم شده بود در یک کامیون بار می‌شود) و آن را رهگیری می‌کند، اما متوجه می‌شود که چیزی جز حیوانات بالن در آن وجود ندارد. مشخص شد که جعلی است. آنها در نمایش نهایی Horsemen’s همگرا می شوند5 پوینتز ، جایی که جادوگران با پیام خداحافظی به جمعیت ظاهر می شوند. همانطور که آنها از پشت بام می پرند، آلما تلاش دیلن برای شلیک به آنها را مختل می کند. اسب سوار در بارانی از پول های تقلبی ناپدید می شود.

پول واقعی گاوصندوق الخورن در ماشین تادئوس پیدا می شود و او دستگیر می شود که فرض می شود با اسب سواران همدست است. دیلن در زندان با او ملاقات می کند و تادئوس استنباط می کند که اسب سواران اف بی آی را فریب داده اند تا گاوصندوق تکراری را دنبال کند و به جک که مرگ خود را با استفاده از ماشین طعمه و جسد دزدیده شده از سردخانه جعل کرده بود، اجازه می دهد تا به گاوصندوق واقعی نفوذ کند (که هرگز چنین نشد. دزدیده شد، اما در واقع پشت یک آینه غول پیکر پنهان شد تا اف بی آی را فریب دهد که چنین است) و تادئوس را با پول دزدیده شده قاب کند. تادئوس متوجه می‌شود که دیلن مغز متفکر پشت توطئه‌های چهار اسب‌سواری است، که صحت سوء ظن آلما را ثابت می‌کند. در Carousel Central Park ، دانیل، مریت، هنلی و جک توسط دیلن به عنوان جدیدترین اعضای چشم مورد استقبال قرار می گیرند.

دیلن هنگام ملاقات با آلما در پاریس در Pont des Arts ، فاش می کند که او پسر شریک است. او اسب سواران را برای گرفتن قصاص برای مرگ پدرش خلق کرد: گاوصندوق معیوب شرکت الخورن منجر به حادثه شد. تادئوس شغل پدرش را ویران کرد. و Crédit Républicain و شرکت بیمه Tressler در پرداخت بیمه عمر پدرش کوتاهی کردند. آلما که عاشق دیلن شده، قبول می کند که راز او را حفظ کند و قفل عشقی را به نرده وصل می کنند و کلید را به رودخانه سن می اندازند .

در صحنه‌ای که در اواسط فیلم‌ها وجود دارد ، سوارکاران به سمت زباله‌دانی بیابانی می‌روند و مجموعه‌ای از جعبه‌های قفل‌شده با نماد چشم را پیدا می‌کنند.

بازیگران فیلم Now You See Me

 • جسی آیزنبرگ در نقش جی. دانی «دنی» اطلس / عاشق : یک توهم‌پرداز متکبر و جادوگر خیابانی و رهبر ظاهری چهار سوارکار.
 • وودی هارلسون در نقش مریت مک‌کینی / The Hermit : یک هیپنوتیزم‌کننده ، ذهن‌گرا و یک روان‌شناس که خود را معرفی می‌کند. برادر مدیرش که در اصل در جوانی مشهورتر بود، با تمام پول خود فرار کرد و مک‌کینی را با یک سفر سخت طولانی به شکوه سابق خود رها کرد. مک‌کینی میانسال، مسن‌ترین فرد از میان چهار سوارکار است.
 • ایلا فیشر در نقش هنلی ریوز / کاهن اعظم : یک فراری و شعبده باز صحنه . او همچنین دستیار و معشوق سابق جی. دانیل اطلس است.
 • دیو فرانکو در نقش جک وایلدر / مرگ : یک توهم‌پرداز دست ، شعبده‌باز خیابانی و یک امپرسیونیست با استعداد از صدای دیگران. علاوه بر این، او یک جیب بر است و قادر به برداشتن قفل است. در اوایل بیست سالگی، وایلدر جوانترین از بین چهار اسب سوار است.
 • مارک روفالو در نقش دیلن رودز / احمق : یک مامور اف‌بی‌آی که تلاش می‌کند چهار سوارکار را به خاطر دستور کار منحصربه‌فردشان برای سرقت به دست عدالت بسپارد. در پایان مشخص می شود که او یک توهم گرا، یکی از اعضای خود چشم، پسر لیونل شریک و مغز متفکر پشت کل ماموریت دزدی است.
 • ملانی لوران در نقش آلما درای، مامور فرانسوی اینترپل که با دیلن رودز همکاری می کند تا در مورد چهار اسب سوار تحقیق کند.
 • مورگان فریمن در نقش تادیوس بردلی، یک شعبده باز سابق که برای سی سال، با فاش کردن رازهای پشت ترفندهای جادوگران دیگر سود برده است.
 • جسیکا لیندسی در نقش هرمیا، دستیار تادیوس بردلی.
 • مایکل کین در نقش آرتور ترسلر، غول بیمه و حامی چهار اسب سوار.
 • دیوید وارشوفسکی در نقش مامور اف بی آی کوان.
 • مایکل کلی در نقش مامور فولر، یک مامور اف بی آی که به عنوان دستیار رودز خدمت می کند.
 • مشترک به عنوان مامور ایوانز، سرپرست رودز در FBI.
 • خوزه گارسیا در نقش اتین فورسیه، صاحب حساب در Crédit Républicain de Paris.
 • کایتریونا بالف در نقش جاسمین ترسلر، همسر جوان آرتور ترسلر.
 • الیاس کوتاس در نقش لیونل شریک، جادوگری که سی سال قبل در حین انجام یک ترفند فرار غرق شد. در پایان فیلم مشخص شد که دیلن پسر اوست.
 • کانن اوبراین در نقش خودش
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.