دانلود فیلم کیک اس

معرفی فیلم کیک اس 2010

فیلم Kick-Ass فیلمی ابرقهرمانی محصول سال 2010 کارگردانی متیو وان بر اساس فیلمنامه ای از جین گلدمن و وان است. این بر اساس کتاب کمیک به همین نام اثر مارک میلار و جان رومیتا، جونیور ساخته شده است.

داستان یک نوجوان معمولی به نام دیو لیزوسکی ( آرون جانسون ) را روایت می‌کند که قصد دارد به یک ابرقهرمان واقعی تبدیل شود و خود را «کیک‌آس» می‌نامد.

وقتی دیو با بابای بزرگ ( نیکلاس کیج )، یک پلیس سابق که در تلاش برای سرنگون کردن رئیس جنایتکار فرانک دامیکو ( مارک استرانگ ) و پسرش رد میست ( کریستوفر مینتز پلاس ) است، درگیر یک مبارزه بزرگتر می شود. ، دختر یازده ساله خود ( کلوئه گریس مورتز ) را به عنوان دختر هیت گرل بی رحم آموزش داده است.

فیلم کیک اس در 26 مارس 2010 در بریتانیا توسط یونیورسال پیکچرز و در ایالات متحده در 16 آوریل توسط Lionsgate منتشر شد . علیرغم ایجاد برخی جنجال‌ها به خاطر فحاشی و خشونت آن توسط یک کودک، Kick-Ass مورد استقبال منتقدان و تماشاگران قرار گرفت. در سال 2011 برنده جایزه امپایر برای بهترین فیلم بریتانیا شد . این فیلم از زمان انتشارش روی DVD و Blu-ray طرفداران زیادی پیدا کرده است.

دنباله ای به نویسندگی و کارگردانی جف وادلو و تهیه کنندگی وان در آگوست 2013 منتشر شد و جانسون، مینتز-پلاس و مورتز دوباره نقش های خود را ایفا کردند. در سال 2018، وان قصد خود را برای راه اندازی مجدد سریال اعلام کرد.

داستان فیلم کیک اس Kick-Ass 2010

دیو لیزوسکی یک نوجوان معمولی است که در استاتن آیلند، نیویورک زندگی می کند . دیو با الهام از کتاب های کمیک قصد دارد به یک ابرقهرمان واقعی تبدیل شود. او یک لباس غواصی می خرد و تغییر می دهد و خود را با باتوم مسلح می کند.

در اولین سفر خود با یک ماشین چاقو خورد و به او ضربه زد. پس از بهبودی، به دلیل جایگزینی برخی از استخوان ها با فلز، او توانایی تحمل درد و دوام بیشتری پیدا می کند. در غیبت او از مدرسه، شایعه ای مبنی بر همجنس گرا بودن او پخش می شود. در نتیجه، دوست دیرینه او، کیتی دواکسما، بلافاصله تلاش می کند تا دوست او شود. دیو که از این سوء تفاهم ناراضی است، با این وجود از این فرصت برای نزدیک شدن به کیتی قدردانی می کند. دیو به مبارزه با جرم و جنایت بازمی گردد و پس از نجات مردی از حمله باند، شهرت پیدا می کند.

او که خود را “Kick-Ass” می نامد، یک راه اندازی می کندحساب مای اسپیس که در آن می توان برای کمک با او تماس گرفت. او در پاسخ به درخواست کتی، با فروشنده مواد مخدر به نام رسول که او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد، روبرو می شود.

در جای رسول، کیک اس به سرعت توسط اراذل رسول غرق می شود. قبل از اینکه آنها بتوانند او را بکشند، دو مراقب لباس پوشیده، هیت-گرل و پدرش، بیگ ددی، مداخله می کنند، به راحتی اراذل و اوباش را سلاخی می کنند و با پول خود می روند. پس از بازگشت به خانه، دیو متوجه می شود که او در بالای سرش قرار دارد و قصد دارد مبارزه با جرم و جنایت را کنار بگذارد.

با این حال، Hit-Girl و Big Daddy به ملاقات او می روند و او را تشویق می کنند. هویت واقعی Big Daddy دیمون مکریدی است که قبلا یک پلیس صادق بود. او که توسط رئیس مافیا فرانک دامیکو فریب خورده بود، به زندان افتاد.

همسرش خودکشی کرد و دخترش میندی را پشت سر گذاشت. در برابر اعتراض شریک سابقش مارکوس ویلیامز، دیمون خود و میندی را برای انتقام گرفتن از فرانک آموزش می دهد.

آنها با یورش به انبارهای فرانک، سرقت پول و از بین بردن مواد مخدر، عملیات فرانک را تضعیف کرده اند. فرانک معتقد است که کیک‌اس مسئول حملات است و او را هدف قرار می‌دهد، اگرچه او به اشتباه یک مهماندار را که مانند کیک‌اس لباس پوشیده بود، می‌کشد. پسر فرانک، کریس، رویکرد متفاوتی را پیشنهاد می کند. او به عنوان یک مراقب جدید، “مه سرخ” ظاهر می شود و با کیک-اس دوست می شود. او قصد دارد کیک‌اس را جذب فرانک کند. انبار چوب را ببندید و نقاب او را بردارید.

با این حال، آنها متوجه می شوند که انبار آتش گرفته و مردان فرانک مرده اند. Red Mist یک دوربین مخفی را که قبلاً در انبار گذاشته بود بازیابی می کند و فیلم ضبط شده ای از Big Daddy می بیند که مردان را می کشد و انبار را می سوزاند. Red Mist و Kick-Ass از هم جدا می شوند. D’Amico فیلم را تماشا می کند و از Big Daddy مطلع می شود. پس از این رویداد، دیو تصمیم می‌گیرد از کیک‌آس دست بکشد.

او هویت خود را برای کتی فاش می کند و سوء تفاهم در مورد همجنس گرا بودن او را برطرف می کند. او را می بخشد و دوست دختر او می شود. با این حال، Red Mist دوباره با او تماس می گیرد و او را فریب می دهد تا مکان Big Daddy و Hit-Girl را فاش کند.

در یکی از خانه های امن Big Daddy، Red Mist از پنجره به Hit-Girl شلیک می کند و مردان فرانک Big Daddy و Kick-Ass را دستگیر می کنند. فرانک قصد دارد تا اراذل و اوباش خود را در یک پخش زنده اینترنتی شکنجه و اسیران خود را اعدام کند.

در حالی که Kick-Ass و Big Daddy توسط گانگسترهای فرانک مورد ضرب و شتم قرار می گیرند، Hit-Girl که از تیراندازی جان سالم به در برده است، به مخفیگاه حمله می کند و همه گانگسترها را می کشد. در طول دعوا، یکی از اراذل و اوباش بیگ ددی را به آتش می کشد. بابای بزرگ و میندی قبل از اینکه بر اثر سوختگی بمیرد با اشک خداحافظی می کنند. Kick-Ass و Hit-Girl تصمیم می گیرند یک بار برای همیشه فرانک دامیکو را شکست دهند. هیت گرل به مقر فرانک نفوذ می کند و نگهبانان و سرسپردگان زیادی را قبل از تمام شدن گلوله ها می کشد.

هنگامی که او توسط اراذل و اوباش در گوشه ای قرار می گیرد، کیک-اس با یک جت پک مجهز به مینی تفنگ وارد می شود و اراذل باقی مانده را می کشد. سپس کیک‌اس و هیت‌گرل با فرانک و رد میست روبرو می‌شوند. Kick-Ass با Red Mist مبارزه می کند که در نتیجه آنها یکدیگر را ناک اوت می کنند. فرانک بر یک هیت-گرل خسته غلبه می کند.

قبل از اینکه بتواند او را بکشد، کیک‌اس به هوش می‌آید و فرانک را با بازوکا از پنجره بیرون می‌زند و او را می‌کشد. سپس Red Mist به هوش می‌آید، شمشیر سامورایی پدرش را می‌گیرد و Kick-Ass را تعقیب می‌کند تا به موقع به مبارزه خود ادامه دهند تا ببینند Kick-Ass و Hit Girl در جت پک پرواز می‌کنند. دیو و میندی از مبارزه با جرم و جنایت بازنشسته می شوند.

مارکوس نگهبان میندی می شود و او در مدرسه دیو ثبت نام می کند. در همین حال، کریس در دفتر پدرش می نشیند، با لباسی ارتقا یافته و آماده می شود تا انتقام خود را از کیک-اس به خاطر کشتن پدرش بگیرد. روبه‌روی دوربین می‌گوید: «همان‌طور که یک مرد بزرگ یک‌بار گفت، صبر کن بار من را بیاورند»، قبل از شلیک اسلحه به صفحه نمایش.

بازیگران فیلم کیک اس Kick-Ass 2010

 • آرون جانسون در نقش دیو لیزوسکی / کیک-اس
 • کریستوفر مینتز پلاس در نقش کریس دامیکو / مه سرخ
 • مارک استرانگ در نقش فرانک دامیکو
 • کلوئه گریس مورتز در نقش میندی مکریدی / دختر ضربه ای
 • نیکلاس کیج در نقش دیمون مکریدی / بابای بزرگ
 • لیندسی فونسکا در نقش کیتی دواکسما
 • کلارک دوک در نقش مارتی آیزنبرگ
 • ایوان پیترز در نقش تاد هاینز
 • سوفی وو در نقش اریکا چو
 • عمری هاردویک در نقش گروهبان مارکوس ویلیامز
 • استو رایلی در نقش غول بزرگ
 • مایکل ریسپولی در نقش بیگ جو
 • دکستر فلچر در نقش کودی
 • جیسون فلمینگ در نقش لابی گون
 • زاندر برکلی در نقش کارآگاه گیگانته
 • کوفی ناطعی در نقش رسول
 • کوری جانسون در نقش اسپورتی گون
 • آدریان مارتینز در نقش جینجر گون
 • کاترینا راچل در نقش یک زن معتاد
 • عمر سوریانو در نقش لروی
 • گرت ام. براون در نقش آقای لیزوسکی
 • الیزابت مک گاورن در نقش خانم لیزوسکی
 • یانسی باتلر در نقش آنجی دامیکو
 • دبورا توئیس در نقش خانم زین
 • کریگ فرگوسن در نقش خودش
 • میلار، خالق سریال، که اهل اسکاتلند است، از مجری برنامه تلویزیونی کودکان اسکاتلندی، گلن مایکل ، درخواست کرد که نقشی کوتاه داشته باشد [8] اگرچه نقش او از فیلم حذف شد. میلار همچنین قرار بود در نقش یک الکلی اسکاتلندی یک فیلم کوتاه بسازد اما صحنه از فیلم حذف شد. [10] موریس دوبوآ ، دانا تایلر ، و لو یانگ، خبرنگاران خبری WCBS-TV به صورت کوتاه ظاهر می شوند.

تصویری از همسر متیو وان ، مدل کلودیا شیفر ، به طور برجسته روی یک پوستر بیلبورد ظاهر می شود. جان رومیتا جونیور بدون اینکه چهره‌اش نشان داده شود ظاهر می‌شود: «من یک باریستا بودم… آنها از من خواستند به دوربین نگاه کنم، سپس تلویزیون را با یک کنترل از راه دور روشن کنم. و سپس صورت من را ویرایش کردند! من خندیدم و خندیدم – من تنها نیویورکی معتبر در صحنه بودم و آنها چهره من را به دلیل اینکه به اندازه کافی معتبر به نظر نمی رسید ویرایش کردند! سپس تهیه کننده، تارکین پک … نام کوچکم را به تونی تغییر داد. تونی رومیتا. “چرا این کار را کردی؟” من پرسیدم: “خوب، “جانی رومیتا” به اندازه کافی سخت نبود.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.