دانلود فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2

دانلود فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس 2022

فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس 2022 یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول 2022 به کارگردانی دیوید بلو گارسیا، با فیلمنامه ای از کریس توماس دولین ، بر اساس داستانی از فده آلوارز و رودو سایاگس است.

فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس 2022 دنباله ای بر کشتار اره زنجیری تگزاس (1974) و نهمین قسمت از فرنچایز کلی است . چند دهه پس از فیلم اصلی، داستان بر روی قاتل سریالی Leatherface تمرکز دارد که گروهی از نوجوانان را هدف قرار می دهد و با یک بازمانده انتقامجو از قتل های قبلی خوددرگیر می شوداین پروژه یک تولید مشترک بینLegendary Pictures ، Exurbia Films، و Bad Hombre . سارا یارکین، السی فیشر ، مارک برنهام، مو دانفورد ، نل هادسون ، جسیکا آلن، اولون فوئره ، جیکوب لاتیمور و آلیس کریج در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند .

پس از اکران Leatherface در سال 2017، Lionsgate برنامه هایی برای پنج فیلم دیگر در این فرانچایز داشت. با این حال، استودیو حقوق خود را به دلیل زمان طولانی برای انتشار آن از دست داد.

Legendary حقوق فرنچایز را به دست آورد و آلوارز و سایاگس به عنوان تهیه کننده در کنار پت کسیدی ، ایان هنکل و کیم هنکل که در نویسندگی فیلم اصلی مشارکت داشتند، خدمت کردند.

رایان و اندی توهیل، فیلمسازان دوتایی، ابتدا به عنوان کارگردان قرارداد داشتند، اما به دلیل اختلافات خلاقانه، گارسیا جایگزین آنها شد. فیلمبرداری در آگوست 2020 در بلغارستان انجام شد.

« کشتار با اره برقی تگزاس » در 18 فوریه 2022 در نتفلیکس منتشر شد. این فیلم به طور کلی نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد.

دانلود فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2022

دانلود فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2

  • دانلود فیلم صورت چرمی 2 (کشتار با اره برقی در تگزاس) زبان اصلی زیرنویس چسبیده
دانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلوددانلوددانلود
دانلود فیلم
  • دانلود فیلم صورت چرمی 2 (کشتار با اره برقی در تگزاس) دوبله فارسی
دانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720p
دانلوددانلود————–
دانلود فیلم
دانلود فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2
پوستر فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2022

داستان فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2

تقریباً 50 سال پس از قتل چرفیس در سال 1973 ، کارآفرینان جوان ملودی و دانته، خواهر ملودی، لیلا و دوست دختر دانته، روث، به شهر متروکه هارلو تگزاس سفر می‌کنند تا املاک قدیمی را به حراج بگذارند تا منطقه‌ای شیک و بسیار شیک بسازند.

در حین بازرسی یک یتیم خانه ویران شده، گروه متوجه می شوند که هنوز توسط زنی مسن به نام جینی در آنجا است. وقتی او ادعا می کند که مدارکی دارد که ثابت کند هنوز مالک این ملک است، مشاجره شروع می شود که برای مدت کوتاهی توسط مردی ساکت و سر به فلک کشیده از طبقه بالا قطع می شود. جینی پس از سکته قلبی از بین می‌رود و با همراهی روث و مرد سریعاً به بیمارستان منتقل می‌شود.

یک سرمایه گذار به نام کاترین به همراه گروهی از خریداران بالقوه با اتوبوسی بزرگ به هارلو می رسند و توجه ملودی و دانته را پرت می کنند. در همین حال، لیلا با یک مکانیک محلی به نام ریشتر دوست می شود و نشان می دهد که از یک تیراندازی در مدرسه جان سالم به در برده است و او را از اسلحه وحشت می کند. جینی در راه بیمارستان می میرد.

روث قبل از اینکه مرد دیوانه شود و افسران آمبولانس را به قتل برساند، به ملودی پیامک می دهد و باعث تصادف می شود. وقتی روث از خواب بیدار شد، شاهد بود که مردی که ظاهرش چرمی است، صورت جینی را می برد تا به عنوان ماسک استفاده کند. روث قبل از کشته شدن توسط چرفیس، که پس از آن به هارلو برمی گردد، از طریق رادیو کمک می گیرد.

در طول یک حراج ملک، ملودی متون روث را می خواند و آماده می شود تا با لیلا برود. ریشتر شنیده می شود که آنها در مورد مرگ جینی صحبت می کنند و کلیدهای آنها را مصادره می کند و موافقت می کند که پس از ارائه مدرکی مبنی بر اینکه به درستی جینی را از خانه اش خارج کرده اند، آنها را پس بدهد.

ملودی و دانته برای یافتن آنها به یتیم خانه برمی گردند. در همین حال، سالی هاردستی ، تنها بازمانده ولگردی و قانونی شکنی قبلی Leatherface و اکنون یک تکاور سخت نبرد، از حمله روث باخبر می شود و برای تحقیق به آنجا می رود.

در یتیم خانه، ملودی کاغذها را کشف می کند و متوجه می شود که جینی به اشتباه از خانه بیرون رانده شده است. Leatherface به یتیم خانه می رسد و به دانته حمله می کند و او را مثله می کند. ملودی در حالی پنهان می شود که لیدرفیس اره برقی خود را از اتاق خوابش بیرون می آورد.

با فرا رسیدن شب، طوفان بارانی به هارلو می رسد و کاترین و لیلا با خریداران در اتوبوس پناه می گیرند. دانته موفق می شود از یتیم خانه بیرون بیاید، جایی که ریشتر او را قبل از خونریزی تا حد مرگ کشف می کند.

ریشتر وارد یتیم خانه می شود و توسط Leatherface مورد حمله قرار می گیرد و کشته می شود. ملودی قبل از اینکه از خانه فرار کند و دوباره با لیلا متحد شود، کلید ماشین و اتوبوس را از بدنش بیرون می آورد. آن‌ها سوار اتوبوس می‌شوند و توسط Leatherface تعقیب می‌شوند که شروع به کشتار همه افراد سرنشین از جمله کاترین می‌کند.

ملودی و لیلا از قتل عام فرار می کنند و با سالی روبرو می شوند که آنها را قبل از ورود به یتیم خانه در ماشین خود حبس می کند تا در نهایت با Leatherface روبرو شوند.

سکانس فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2022
سکانس فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2022

او را زیر اسلحه نگه می‌دارد و از او می‌خواهد که دردی را که به او و دوستانش وارد کرده را به خاطر بیاورد، اما قبل از اینکه لیدرفیس از آنجا دور شود، تنها با سکوت مواجه می‌شود.

سپس Leatherface به خواهران در سالی حمله می کند. ماشین است اما آنها توسط سالی که به او شلیک می کند نجات می یابند. سالی قبل از تعقیب Leatherface کلیدهایی را به ملودی می دهد تا او را دور کند.

چرم فیس کمین می کند و سالی را مجروح می کند. ملودی با ماشین سالی به Leatherface برخورد می کند قبل از اینکه به ساختمان مجاور برخورد کند. ملودی به دام افتاده است اما به لیلا دستور می دهد که فرار کند.

وقتی Leatherface ظاهر می شود، ملودی به خاطر کاری که با جینی انجام داده اند عذرخواهی می کند. همانطور که او برای حمله به داخل حرکت می کند، لیلا سعی می کند به او شلیک کند، اما تفنگ او خالی است.

سالی به جای او به او شلیک می کند و او فرار می کند. قبل از مرگ، او لیلا را تشویق می کند که بدود زیرا او برای همیشه در دام او خواهد بود.

سپس لیلا تفنگ ساچمه‌ای سالی را می‌گیرد و Leatherface را به داخل ساختمان متروکه‌ای تعقیب می‌کند که در آنجا کمین کرده و به او حمله می‌کنند.

ملودی از راه می رسد و قبل از استفاده از اره برقی Leatherface، او را در حوضچه ای از آب می اندازد و در آنجا به ته می رود. آنها فرار می کنند و لیلا کلاه سالی را پیدا می کند و آن را قبل از شروع رانندگی صبح بر سر می گذارد.

با این حال، Leatherface ظاهر می‌شود، هنوز زنده است، و ملودی را قبل از اینکه سر او را با اره برقی‌اش جدا کند، از ماشین بیرون می‌کشد. یک لیلا وحشت زده تماشا می کند که ماشین خودران او را از هارلو خارج می کند. چهره چرمی با اره برقی و سر ملودی در خیابان می رقصد.

یک صحنه پس از اعتبار نشان می دهد که Leatherface به سمت خانه ای می رود که قتل عام اصلی او در آن رخ داده است.

سکانس فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2022
سکانس فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2022

بازیگران فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2

سارا یارکین در نقش ملودی، یک پولدار سانفرانسیسکو که خواهرش را با خود به تگزاس در یک سفر کاری می کشاند، از ترس اینکه او را در شهر تنها بگذارد
السی فیشر در نقش لیلا، خواهر ملودی و یک عکاس آماتور. او از یک تیراندازی در مدرسه جان سالم به در برد که باعث جراحت شدید او شد.
مارک برنهام در نقش Leatherface ، یک قاتل نقابدار با اره برقی و یکی از اعضای اصلی مجموعه TCM . برنهام به دلیل قد و هیکل حیرت انگیزش انتخاب شد.
مو دانفورد در نقش ریشتر، مکانیکی که با لیلا دوست می شود
اولون فوئره در نقش سالی هاردستی ، یک رنجر تگزاسی و تنها بازمانده ولگردی و قانونی شکنی Leatherface از فیلم اصلی. فوئره جایگزین بازیگر اصلی مرلین برنز شد که در سال 2014 درگذشت.
جسیکا آلن در نقش کاترین، یک سرمایه گذار
جیکوب لاتیمور در نقش دانته اسپایوی، دوست صمیمی ملودی و لیلا
نل هادسون در نقش روت، دوست دختر دانته
آلیس کریج در نقش ویرجینیا “جینی” مک کامبر، صاحب خانه فعلی Leatherface
ویلیام هوپ در نقش کلانتر هاتاوی
جولیون کوی به عنوان معاون
سم داگلاس در نقش هرب
علاوه بر این، جان لاروکت نقش خود را به عنوان راوی فیلم تکرار می کند و صداپیشگی فیلم اصلی، بازسازی سال 2003 و پیش درآمد آن را ارائه کرده است.

توسعه فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2

در ابتدا در طول توسعه Leatherface (2017)، تهیه کنندگان حقوق و قصد ساخت پنج فیلم دیگر از کشتار با اره برقی تگزاس را داشتند. در آوریل 2015، کریستا کمپبل تهیه کننده اظهار داشت که سرنوشت دنباله های بالقوه تا حد زیادی به استقبال مالی و انتقادی از Leatherface بستگی دارد. تا دسامبر 2017، Lionsgate و Millennium Films به دلیل زمان زیادی که برای انتشار Leatherface طول کشید، حقوق فیلم را از دست دادند.

در آگوست 2018، گزارش شد که لجندری پیکچرز برای خرید حقوق فیلم تگزاس با اره برقی Massacre وارد مذاکرات اولیه شده است ، با این که استودیو قصد دارد قسمت های تلویزیونی و فیلم را اقتباس کند. سال بعد، فده آلوارز به عنوان تهیه کننده این پروژه را امضا کرد.

در نوامبر 2019، کریس توماس دولین به عنوان فیلمنامه نویس به تولید ملحق شد. در فوریه 2020، رایان توهیل و اندی توهیل به عنوان کارگردان برای این فیلم استخدام شدند و آنگوس میچل پس از همکاری در فیلم The Dig (2018) به عنوان فیلمبردار قرارداد امضا کرد.

در ماه مه همان سال، اعلام شد که این فیلم دنباله‌ای برای فیلم اصلی خواهد بود و چهره چرمی 60 ساله‌ای را به نمایش می‌گذارد، به ویژه شبیه رویکردی که Blumhouse Productions بافیلم‌های هالووین خود در پیش گرفت. در فوریه 2022، آلوارز تصریح کرد که وقایع دنباله‌های اصلی در تداوم فیلم رخ داده است.

سکانس فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2022
صورت چرمی

فیلمبرداری فیلم سینمایی کشتار با اره برقی در تگزاس 2

عکاسی اصلی در 17 اوت 2020 در بلغارستان آغاز شد . با این حال، استودیو پس از تحت تاثیر قرار نگرفتن فیلم‌ها، رایان و اندی توهیل را اخراج کرد. دیوید بلو گارسیا به جای آنها به عنوان کارگردان استخدام شد. فیلمی که توسط برادران توهیل گرفته شده است، استفاده نمی شود، و گارسیا تولید را از اول شروع می کند.

4.8/5 - (6 امتیاز)