دانلود فیلم کاپتان آمریکا سرباز زمستان

معرفی فیلم کاپتان آمریکا سرباز زمستان Captain America: The Winter Soldier

فیلم کاپیتان آمریکا سرباز زمستان یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال 2014 است کهبه صورت دو بعدی ، سه بعدی و آی مکس سه بعدی به کارگردانی آنتونی روسو و جو روسو منتشر شد.

Captain America: The Winter Soldier شخصیت کامیکس مارول توسط مارول استودیو تولید و توسط والت دیزنی پیکچرز توزیع شده است و دنباله فیلم کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو است. کریستوفر مارکوس و استفن مک‌فیلی درست مانند اولین انتقام‌جو نوشتنداین فیلمنامه بر اساس کتاب های مصور کاپیتان آمریکا نوشته جو سایمون و جک کربی ساخته شده است.

داستان فیلم کاپتان آمریکا سرباز زمستان

دو سال از وقایع The Avengers می گذرد و استیو راجرز، با نام مستعار کاپیتان آمریکا، اکنون یک کارمند تمام وقت SHIELD است . یک روز، او به همراه ناتاشا رومانوف و STRIKE فرستاده می شود تا کشتی ربوده شده توسط گروهی از دزدان دریایی به رهبری ژرژ باتروک را نجات دهد.

در طول ماموریت، راجرز متوجه می‌شود که رومانوف یک وظیفه اضافی دارد: به دستور نیک فیوری ، داده‌ها را از رایانه‌های کشتی دریافت کند .† وقتی راجرز در این مورد با Fury روبرو می‌شود، متوجه می‌شود که SHIELD از طریق پروژه جدیدی به نام Insight از افراد بیشتری جاسوسی می‌کند:

سه هلی‌بر که همراه با یک سری از ماهواره‌های جاسوسی، باید تهدیدات احتمالی را زود تشخیص داده و از بین ببرند. اینها به زودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت. با این حال، فیوری خودش نیز به این پروژه مشکوک است، به خصوص که او نمی تواند داده های به دست آمده رومانوف را رمزگشایی کند.

فیوری در راه قرار ملاقات با ماریا هیل توسط مردی به نام سرباز زمستان مورد حمله قرار می گیرد . این برای فیوری ثابت می کند که SHIELD توسط یک سازمان متخاصم تسخیر شده است و او به راجرز و رومانوف هشدار می دهد.

فیوری توسط سرباز زمستانی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و ظاهراً بر اثر جراحاتش می میرد، اما نه قبل از اینکه یک USB حاوی اطلاعات دزدیده شده را به راجرز بدهد. وقتی راجرز از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که فیوری به او داده با مامور SHIELD الکساندر پیرس امتناع می کند، به او برچسب خائن می گویند.

راجرز و رومانوف از SHIELD به پناهگاه زیرزمینی در نیوجرسی فرار می کنند. در آنجا آنها یک ابر رایانه را پیدا می کنند که در آن خاطره دانشمند متوفی HYDRA آرنیم زولا ذخیره می شود. از طریق زولا، آن دو یاد می گیرند که HYDRA هرگز آنطور که در ابتدا تصور می شد شکست نخورده است.

در حقیقت؛ HYDRA از زمان تأسیس SHIELD جاسوسان خود را در سازمان داشته است. HYDRA از طریق این جاسوسان باعث هرج و مرج در سراسر جهان شده است تا مردم را بترساند و همه را به طور داوطلبانه در ازای امنیت از آزادی خود صرف نظر کند. راجرز و رومانوف درست در زمانی که پناهگاه منفجر می شود فرار می کنند و از سم ویلسون مامور سابق USAF کمک می گیرند.

آنها با هم آن عامل را استنباط می کنندجاسپر سیتول یک جاسوس HYDRA است که از پروژه بینش HYDRA SHIELD برای از بین بردن تهدیدات برنامه های خود استفاده می کند.

در راه آنها به سمت مقر SHIELD، گروه دوباره مورد حمله سرباز زمستانی قرار می گیرد و راجرز در طول مبارزه متوجه می شود که سرباز زمستان کسی نیست جز دوست قدیمی او باکی بارنز. با این حال او دیگر زندگی و هویت قدیمی خود را به یاد نمی آورد.

ماریا هیل این گروه را نجات می دهد و آنها را به مخفیگاهی می برد که در آن فیوری که مرگ خود را جعل کرده بود تا با دستان خود HYDRA را سرنگون کند. آنها با هم طرحی برای خرابکاری سه هلیکریر قبل از اینکه HYDRA بتواند آنها را مستقر کند، با جایگزین کردن تراشه‌های کنترلی آنها طراحی می‌کنند.

پس از ورود رهبران شورای امنیت جهانی برای راه اندازی رسمی پروژه بینش، راجرز طرح HYDRA را فاش می کند. Fury مامور پیرس را مجبور می‌کند تا قفل پایگاه داده SHIELD را باز کند تا رومانوف بتواند نقشه HYDRA را به دنیا نشان دهد.

پس از یک مبارزه، فیوری به پیرس شلیک می کند و می کشد، در حالی که راجرز و ویلسون به دو هلیکریر یورش می برند. آنها موفق می شوند تراشه ها را در اینجا تغییر دهند، اما سرباز زمستان قبل از اینکه بتوانند به نفر سوم برسند دخالت می کند.

پس از یک مبارزه، راجرز همچنین موفق می شود تراشه های هلیکریر سوم را عوض کند، پس از آن هیل کنترل سه هلیکریر را به دست می گیرد و به آنها اجازه می دهد یکدیگر را نابود کنند. راجرز از سومین هلیکریر به داخل رودخانه می افتد، اما در کمال تعجب توسط سرباز زمستانی نجات می یابد.

HYDRA در حال حاضر شکست خورده است، اما SHIELD در هرج و مرج است. فیوری به اروپای شرقی می رود تا سنگرهای باقی مانده هایدرا را ردیابی کند، در حالی که راجرز و ویلسون تلاش می کنند تا سرباز زمستان را ردیابی کنند.

دو صحنه جایزه نشان می دهد که HYDRA در حال بهبود است. رهبر فعلی، بارون فون استراکر ، عصای سلطنتی لوکی را از فیلم انتقام جویان در اختیار دارد. علاوه بر این، HYDRA دارای دو زندانی فوق العاده است: Quicksilver و Scarlet Witch . همچنین نشان می دهد که چگونه سرباز زمستانی از بنای یادبود خود به یادگار باکی بازدید می کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.