دانلود فیلم سینمایی پری سا

دانلود فیلم (پری سا) با بازی طرلان پروانه بدون سانسور

فیلم سینمایی پری سا، در ژانر اجتماعی و خانوادگی که محصول سال 1396 کشور ایران می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی جناب آقای محمد رضا رحمانی ساخته شده است.

در فیلم پری سا بازیگرانی همچون : خانما صحرا اسدالهی, شقایق فراهانی و فرخنده فرمانی زاده علاوه بر بازیگران اصلی داستان هنرنمایی کرده اند.

به طور کلی فیلم پری سا را میتوان این فیلم را یک عنوان یک کار حرفه ای در سینمای هنر ایران دانست که با تاخیر 4 ساله به تازگی از پلتفرم ها به صورت قانونی منتشر شده است.

آنچه میتواند فیلم پریسا را دربین دیگر آثار برتر ایرانی کمی برتری دهد و به دیگر مخاطبین قالب کند داستان آن و نحوه شخصیت پردازی متفاوت ستاره های جوانی است که حتی برخی از آن ها تجربه اول خود را جلوی دوربین کسب کرده اند.

اگرچه حضور بازیگران مطرح و با تجربه فیلم نیز به آن ها کمک کرده است که بهتر دیده شوند ولی در نتیجه کلی فیلم پری سا کمی کلیشه ای بودن آن قطعا نمیتواند مخاطب را موجاب کند که سمت آن نرود.

اما محمدرضا رحمانی کارگردان این فیلم تا قبل آن آثاری نظیر فیلم ستایش , دلخون و گاهی را روانه سینما کرده است و تمام آن ها در سینمای هنر ایران تجربه ای خوب به شمار میرود.

بازیگران فیلم پری سا :

خلاصه داستان : فیلم سینمایی پری سا درباره برخی از هنجارهای اجتماعی به خصوص جوانان این مرز و بوم و وابستگی بیش از حد آن ها به شبکه های مجازی است و درواقع نتایج و معضلات آن را به نمایش گذاشته است مانند جایی که آسیب های بسیاری را همراه دارد و همچنین ماجرای شوم اسیدپاشی ایران عزیزمان را به تصویر می کشاند…

  • امتیاز دهید: 4.2 / 5 ( 67 امتیاز )
  • ژانر : خانوادگی – اجتماعی
  • زبان : فارسی
  • سال انتشار : 1396
  • محصول کشور : ایران
  • کارگردان : محمد رضا رحمانی
  • بازیگران : حمید گودرزی، بهاره افشاری، عباس غزالی، ترلان پروانه، مارال فرجاد

اسامی بازیگران فیلم پری سا

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.