فیلم سینمایی ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید

دانلود فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021

فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید

فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول 2021 که شخصیت ونوم کامیکس مارول را به نمایش می‌گذارد که توسط کلمبیا پیکچرز و با همکاری مارول تولید شده است.

فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید جزو فیلم های سال 2021 می باشد که توسط Sony Pictures Releasing توزیع شده است، همچنین دومین فیلم در دنیای مرد عنکبوتی سونی و دنباله Venom (2018) است.

فیلم سینمایی venom 2021 را اندی سرکیس بر اساس فیلمنامه ای از کلی مارسل کارگردانی کرد و بر اساس داستانی که او با تام هاردی نوشت که در نقش ادی براک و ونوم در کنار میشل ویلیامز بازی می کند.

نائومی هریس ، رید اسکات ، استیون گراهام ، و وودی هارلسون . در این فیلم، براک و سمبیوت بیگانه ونوم باید با قاتل زنجیره ای کلتوس کسادی (هارلسون) پس از اینکه میزبان شاخه ای از ونوم به نام کارنیج می شود، روبرو شوند.

سونی قصد داشت Venom را شروع یک جهان مشترک جدید باشد و برنامه‌هایی برای دنباله آن در طول تولید فیلم اول آغاز شد.

پیش نمایش فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021

هارلسون برای حضور کوتاهی در نقش کسادی در پایان Venom انتخاب شد، با این هدف که او در ادامه فیلم به شخصیت شرور Carnage تبدیل شود.

کار رسمی روی دنباله در ژانویه 2019 آغاز شد و هاردی و هارلسون تایید کردند که به همراه مارسل به عنوان نویسنده بازخواهند گشت. سرکیس در آگوست آن سال به عنوان کارگردان استخدام شد، تا حدی به دلیل تجربه کار با CGI و فناوری ضبط حرکت، که بخش مهمی از به تصویر کشیدن Venom و Carnage در فیلم بود.

فیلمبرداری در استودیو لیوزدن در انگلستان از نوامبر 2019 تا فوریه 2020 انجام شد، با فیلمبرداری اضافی درسانفرانسیسکو در ماه فوریه عنوان در آوریل 2020 اعلام شد.

Venom: Let There Be Carnage در 14 سپتامبر 2021 در لندن اکران شد و در 1 اکتبر در ایالات متحده اکران شد. به دلیل همه گیر شدن COVID-19 از تاریخ اولیه اکتبر 2020 به تعویق افتاد.

فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021 پانصد و دو میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و هفتمین فیلم پرفروش سال 2021 شد و نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد، اگرچه به طور کلی پیشرفتی نسبت به فیلم قبلی خود به حساب می آمد. سومین فیلم Venom در حال ساخت است.

دانلود فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021
تام هالند، تام هاردی و وودی هارلسون در فیلم ونوم 2

دانلود فیلم سینمایی ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021

دانلود فیلم با دوبله فارسی

دانلود با کیفیت HQدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720p
دانلوددانلوددانلود
دانلود فیلم

دنلود فیلم زبان اصلی زیرنویس چسبیده

دانلود با کیفیتHQدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720p
دانلوددانلوددانلود
دانلود فیلم
دانلود فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021
فیلم ونوم 2 با هنرنمایی تام هاردی و وودی هارلسون

خط داستانی فیلم سینمایی ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید

در سال 1996، کلتوس کسادی جوان با درماندگی تماشا می کند که عشقش فرانسیس باریسون از خانه کودکان ناخواسته سنت استس به مؤسسه ریونکرافت برده می شود. در راه، باریسون از قدرت فریاد صوتی خود برای حمله به افسر پلیس جوان پاتریک مولیگان استفاده می کند.

مولیگان به چشم باریسون شلیک می کند و به دلیل فریاد او از ناحیه گوش او آسیب می بیند. مولیگان بدون اینکه بداند او را کشته است، باریسون هنوز به ریونکرافت برده می شود، جایی که توانایی های او محدود است.

در روزگار کنونی، مولیگان اکنون یک کارآگاه است و از ادی براک روزنامه‌نگار می‌خواهد تا با قاتل زنجیره‌ای کسادی در زندان ایالتی سن کوئنتین صحبت کند، زیرا کسادی حاضر به صحبت با کسی غیر از براک نیست.

پس از بازدید، سمبیوت بیگانه براک، ونوم ، استنباط می کند که کسدی اجساد قربانیان خود را در کجا پنهان کرده است که به براک رونق شغلی زیادی می دهد.

سپس نامزد سابقش آن وینگ با براک تماس می گیرد و به او می گوید که اکنون با دکتر دن لوئیس نامزد کرده است که باعث نارضایتی ونوم شده است.

کسدی که در جنایات خود مجرم شناخته شده و قبلاً به اعدام با تزریق کشنده محکوم شده بود، از براک دعوت می کند تا در مراسم اعدام او شرکت کند.

براک دوباره با کسادی صحبت می کند و دومی به براک توهین می کند و ونوم را تحریک می کند تا به کسدی حمله کند. کسادی دست براک را گاز می گیرد و قسمت کوچکی از سمبیوت را می بلعد.

ونوم در خانه خود با براک بحث می کند که می خواهد آزادی بیشتری برای خوردن مجرمان داشته باشد و سمبیوت تصمیم می گیرد جسد براک را ترک کند و خودش برود.

با شروع اعدام کسادی، یک سمبیوت قرمز رنگ ظاهر می شود و مانع از تزریق می شود. این فیلم که Carnage نام دارد، در زندان به خشونت کشیده می شود و زندانیان را آزاد می کند و نگهبانان را می کشد.

کارنیج موافقت می کند که به کسدی کمک کند تا باریسون را از ریونکرافت خارج کند در ازای کمک کسدی برای از بین بردن براک و ونوم.

مولیگان در خانه براک را ملاقات می کند و به او در مورد وضعیت هشدار می دهد. در Ravencroft، Kasady باریسون را آزاد می کند و آنها به خانه کودکان سنت استس می روند تا آن را بسوزانند.

مولیگان به براک مشکوک می شود و او را دستگیر می کند. براک به عنوان وکیلش با ویینگ تماس می گیرد و فاش می کند که ونوم از او جدا شده است.

همانطور که ونوم با پریدن از بدنی به بدن دیگر راه خود را در سانفرانسیسکو طی می کند، وایینگ او را در پیوند با خانم چن می بیند و او را متقاعد می کند که براک را ببخشد.

Venom دوباره با براک متحد می شود و آنها از بازداشت فرار می کنند. کسادی مولیگان را گروگان می گیرد و باریسون ویینگ را اسیر می کند و هر دوی آنها را به کلیسایی می برد که در آنجا کسدی و باریسون قصد ازدواج دارند.

براک و ونوم برای مبارزه با کارنیج می‌آیند در حالی که باریسون ظاهراً مولیگان را با آویزان کردن او با زنجیر می‌کشد. ونوم توسط کارنیج غلبه می‌کند، اما باریسون را تحریک می‌کند تا از قدرت خود برای جدا کردن کارنیج و کسادی استفاده کند.

Venom Carnage را می بلعد و Kasady را می کشد در حالی که Barrison توسط کلیسای جامع در حال فروریختن له می شود. بعداً چشمان یک مولیگان زنده به رنگ آبی می درخشد.

براک و ونوم، که اکنون فراری هستند، تصمیم می گیرند در حالی که در مورد قدم های بعدی خود فکر می کنند به تعطیلات بروند.

همانطور که ونوم به براک درباره دانش همزیست‌ها از جهان‌های دیگر می‌گوید، یک نور کورکننده آن‌ها را از اتاق هتلشان به اتاق دیگری می‌برد و در آنجا جی. جونا جیمسون را تماشا می‌کنند که درباره هویت آشکار مرد عنکبوتی به عنوان پیتر پارکر در تلویزیون صحبت می‌کند.

دانلود فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021
دانلود فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021

بازیگران فیلم ونوم 2021 (venom 2)

 • تام هاردی در نقش ادی براک و ونوم :
 • روزنامه نگاری تحقیقی که میزبان یک همزیست بیگانه به نام ونوم است که او را با توانایی های مافوق بشری آغشته می کند. کارگردان اندی سرکیس ، رابطه براک و ونوم را در فیلم در «مرحله زوج‌های عجیب و غریب » توصیف کرد، با ونوم که در بدن براک به دام افتاده است و فقط می‌خواهد «محافظ کشنده» باشد که حواس براک را از کار منحرف می‌کند و زندگی‌اش را به عقب باز می‌گرداند. با یکدیگر.
 • میشل ویلیامز در نقش آن ویینگ : وکیل مدافع و نامزد سابق براک.
 • نائومی هریس در نقش فرانسیس باریسون / شریک :
 • علاقه کسادی که می تواند فریادهای صوتی ایجاد کند. سرکیس او را به عنوان یک روح آسیب دیده توصیف کرد که در انزوا زندگی می کند و جنبه تاریکی برای او دارد. اولومید اولورونفیمی فرانسیس باریسون جوان را به تصویر می کشد.
 • رید اسکات در نقش دن لوئیس: یک پزشک و نامزد ویینگ.
 • استیون گراهام در نقش پاتریک مولیگان : کارآگاهی که امیدوار است از براک برای یافتن بقایای قربانیان قتل کسادی استفاده کند. شان دیلینی نقش پاتریک مولیگان جوان را به تصویر می کشد.
 • وودی هارلسون در نقش کلتوس کسادی و کارنیج :
 • یک قاتل زنجیره‌ای روان‌پریشی که میزبان ونوم، کارنیج، می‌شود. در حالی که کسدی در زندان است، از صحبت با کسی غیر از براک، که او را یک روح خویشاوند می داند، امتناع می ورزد.
 • کسادی در مقایسه با حضورش در صحنه میانی فیلم Venom که به گفته سرکیس نشان دهنده گذر زمان بین فیلم هاست، متفاوت به نظر می رسد. موهای شخصیت برای دنباله عوض شد تا حواس مخاطب را پرت نکند.
 • هارلسون در ابتدا تمایلی به ارائه صدای کارنیج نداشت و می خواست سرکیس آن را به جای آن اجرا کند، اما سرکیس او را تشویق کرد تا لحن مناسب برای شخصیت را پیدا کند. جک باندیرا یک کلتوس کسادی جوان را به تصویر می کشد.
 • علاوه بر این، پگی لو نقش خود را از اولین فیلم به عنوان صاحب فروشگاه رفاه خانم چن تکرار می کند، سیان وبر در نقش دکتر ریونکرافت، کامیل پازو، و لری اولوبامیوو به عنوان نگهبان ریونکرافت ظاهر می شود.
 • فیلمی از تام هالند در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی و جی کی سیمونز در نقش جی. جونا جیمسون از دنیای سینمایی مارول (MCU) در صحنه میانی فیلم ظاهر می‌شود و هر دو بازیگر فاقد اعتبار هستند.

توسعه فیلم سینمایی ونوم 2021

دانلود فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021
دانلود فیلم ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید Venom Let There Be Carnage 2021

در طول توسعه طولانی فیلم Venom 2018 ، انتظار می رفت که شخصیت Carnage به عنوان یک آنتاگونیست ظاهر شود. در طول پیش تولید در آن فیلم، تیم خلاق تصمیم گرفتند که شخصیت را وارد نکنند تا بتوانند روی معرفی قهرمان‌های داستان، ادی براک و ونوم تمرکز کنند.

کارگردان روبن فلیشر احساس می کرد که ترک مهیب ترین شخصیت شرور ونوم برای دنباله، به فرنچایز مکانی برای رفتن می دهد و گام بعدی طبیعی خواهد بود، بنابراین کلتوس کسادی، آلتر ایگوی کارنیج در یک صحنه میانی معرفی شد.

در پایان فیلم اول به قصد حضور او در یک دنباله. فلیشر می‌خواست وودی هارلسون را برای این نقش انتخاب کند، زیرا احساس می‌کرد که یک ارتباط طبیعی بین این شخصیت و بازی هارلسون در قاتلان متولد شده طبیعی (1994) وجود دارد، و از هارلسون در حالی که این زوج در حال بحث در مورد دنباله‌ای برای فیلم Zombieland (2009) بودند، از هارلسون پرسید.

هارلسون پس از ملاقات با فلیشر و تام هاردی – که نقش براک و ونوم را به تصویر می کشد – برای صرف شام، پذیرفت که این نقش را بازی کند.

هارلسون تصمیم خود را به عنوان یک تاس توصیف کرد، زیرا او قادر به خواندن فیلمنامه ای برای دنباله قبل از امضای فیلم اول نبود.

در آگوست 2018، پیش از Venom ‘پس از انتشار، هاردی تایید کرد که برای بازی در دو دنباله قرارداد امضا کرده است. در پایان نوامبر 2018، سونی تاریخ اکران دوم اکتبر 2020 را برای دنباله‌ای بدون عنوان مارول که گمان می‌رفت Venom 2 باشد، تعیین کرد، که فیلم را در همان بازه زمانی اکران قرار می‌دهد.

اولین زهر ؛ تحلیلگران باکس آفیس بر این باور بودند که Venom به اندازه کافی موفق بوده است تا تضمین کند که یک دنباله ساخته خواهد شد.

جف پینکنر نویسنده ونوم در دسامبر 2018 تایید کرد که دنباله ای در حال رخ دادن است، اما او در نوشتن آن دخالتی نداشت. [28] فلیشر این موضوع را تکرار کرد و گفت که نمی‌توانست درباره یک دنباله صحبت کند، اما او فیلم اول را به‌عنوان براک و ونوم دید که «با هم کنار هم می‌آیند.

بنابراین یک تکامل طبیعی از آن به [دنباله‌ای که در آن است] وجود دارد، خوب، حالا چه چیزی است. دوست دارید با هم زندگی کنید؟ در ژانویه، کلی مارسل قراردادی «مهم» با سونی برای نوشتن و تولید دنباله پس از کار بر روی فیلمنامه فیلم اول امضا کرد.

این شروع رسمی کار روی فیلم برای استودیو بود و در کنار تایید آوی آراد فاش شد.مت تولماچ و امی پاسکال به عنوان تهیه کننده بازگشته اند. انتظار می رفت که هاردی و هارلسون به همراه میشل ویلیامز در نقش آن وایینگ ، نامزد سابق براک، برای دنباله این فیلم بازگردند.

هیچ کارگردانی تایید نشد، سونی به دلیل تعهداتش به Zombieland: Double Tap (2019) به فکر جایگزینی فلیشر است، اگرچه او همچنان قصد داشت در Venom 2 شرکت کند.

تا پایان ژوئیه 2019، سونی امیدوار بود که فیلمبرداری در نوامبر همان نوامبر آغاز شود و با چندین نامزد برای جایگزینی فلیشر به عنوان کارگردان ملاقات کرده بود، زیرا او هنوز در حال تکمیل کار روی Double Tap بود.

مدیرانی که استودیو با آنها ملاقات کرد عبارتند از اندی سرکیس ، تراویس نایت و روپرت وایات. سونی همچنین علاقه مند بود که روپرت سندرز کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد، اما این “موفق نشد.

سرکیس در آغاز ماه اوت تایید کرد که او در مورد پروژه با سونی بحث کرده است و این “احتمالا چیزی است که ممکن است اتفاق بیفتد”.

سرکیس رسماً در اوایل آگوست 2019 برای کارگردانی این فیلم استخدام شد، که تا حدودی به دلیل تجربه کار با CGI و فناوری تصویربرداری حرکتی به عنوان بازیگر و کارگردان بود. بلافاصله پس از استخدام، سرکیس گفت که هاردی از نزدیک با مارسل بر روی فیلمنامه ای که “در محور برداشت آنها متمرکز شده بود” کار می کرد.

مارسل توضیح داد که او و هاردی ماه‌ها را صرف توسعه ایده‌های فیلم کردند، که اولین باری است که او اعتبار داستانی یک پروژه را دریافت می‌کند، قبل از اینکه او سه ماه را صرف نوشتن فیلمنامه کند.

فلیشر گفت که خوشحال است که به سرکیس اجازه می دهد فرنچایز را پس از واکنش منفی انتقادی که فیلم اول دریافت کرد، دریافت کرد، منتقدان معتقد بودند که با “فیلم خوشایند جمعیت” رفتار ناعادلانه ای داشته اند، که احتمالاً به دلیل تعصبات علیه سونی و فیلم های ابرقهرمانی رقیب استودیو مارول است.

زمانی که سرکیس استخدام شد، هاچ پارکر به عنوان تهیه کننده به دنباله فیلم پیوست. پارکر که یکی از دوستان تام راثمن ، رئیس Sony Pictures است، قبلاً به عنوان تهیه کننده چندین فیلم مبتنی بر مارول که توسط کمپانی فاکس قرن بیستم تولید شده بود، خدمت کرده است.

پیش تولید فیلم سینمایی ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید

در سپتامبر 2019، انتظار می رفت که رید اسکات نقش خود را در نقش دوست پسر ویینگ، دن لوئیس، از اولین فیلم بازی کند.

همچنین انتظار می رفت که شخصیت شریک به عنوان شخصیت شرور ثانویه فیلم ظاهر شود و علاقه عاشقانه ای به کارنیج داشته باشد. قبل از اینکه نائومی هریس در اواسط اکتبر برای این نقش انتخاب شود ، به بسیاری از بازیگران زن مختلف برای این نقش توجه شد.

استیون گراهام نیز در پایان سال به عنوان کارآگاه مولیگان به فیلم پیوست. تولماچ گفت این شانس وجود دارد که عاقبت بتواند به دنبال موفقیت جوکر با رتبه R رتبه R داده شود.(2019)، و همچنین فیلم های موفق قبلی کمیک با رتبه R مانند Deadpool (2016) و Logan (2017). با این حال، Tolmach هشدار داد که رتبه PG-13 اولین فیلم Venom به موفقیت باکس آفیس منجر شده است و آنها به دنبال تغییر لحن فرنچایز صرفاً به این دلیل که برای دیگران کارآمد بوده است، نیستند.

عاقبت در نهایت امتیاز PG-13 را دریافت کرد. تولماچ گفت بزرگترین درسی که از اولین ونوم آموخته شد این بود که طرفداران رابطه بین براک و ونوم را دوست داشتند و دنباله آن به این دلیل بیشتر بر روی این دو شخصیت با هم تمرکز خواهد کرد.

سرکیس این رابطه را “عشق محوری” فیلم توصیف کرد و توضیح داد که سکانسی در فیلم که در آن ونوم به هیاهو می رود و در مورد “رفتار بی رحمانه با بیگانگان” صحبت می کند از تصاویری استفاده می کند که یادآور جشنواره های LGBTQIA است زیرا سکانس در نظر گرفته شده است. “پارتی بیرون آمدن” ونوم باشد.

شرکت تولید چینی تنسنت پیکچرز پس از اینکه قبلاً همین کار را برای فیلم اول انجام داده بود، ادامه‌ی آن را تأمین مالی کرد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی ونوم 2 بگذارید کارنیج بیاید

عکاسی اصلی در 15 نوامبر 2019، [45] در استودیو Leavesden در هرتفوردشایر ، انگلستان، تحت عنوان کاری Fillmore آغاز شد.

رابرت ریچاردسون به عنوان فیلمبردار این فیلم خدمت کرد و پس از همکاری در فیلم Breathe (2017) با سرکیس دوباره متحد شد.

فیلمبرداری در پردیس دانشگاه بانک جنوبی لندن در اواسط ژانویه 2020 انجام شد. هاردی فاش کرد که فیلمبرداری در انگلستان در 8 فوریه به پایان رسید و سپس تولید به سانفرانسیسکو منتقل شد، جایی که فیلم در آن قرار دارد.

فیلمبرداری لوکیشن چندین هفته در آن شهر ادامه یافت و در چندین محله از جمله Tenderloin ، North Beach ، Nob Hill و Potrero Hill انجام شد.

در پوتررو هیل، کارخانه آبجوسازی لنگر در یک ایستگاه پلیس ایستاده بود، در حالی که فیلمبرداری در نوب هیل در کلیسای جامع گریس در 20 و 21 فوریه انجام شد. فیلمبرداری همچنین در کاخ هنرهای زیبا در منطقه مارینا انجام شد.

برخی از فیلم‌برداری‌ها در سانفرانسیسکو تحت تأثیر تولید فیلم The Matrix Resurrections (2021) قرار گرفتند، و مکان‌های خاصی مانند جاده‌ها برای صحنه‌های رانندگی برای Venom در دسترس نبودند.

خدمه چون آن فیلم قبلا از آنها استفاده می کرد. هلیکوپترهایی که برای فیلمبرداری سکانس‌های ماتریکس استفاده می‌شدند، در پس‌زمینه صحنه‌ای در دنباله Venom که از دیالوگ استفاده می‌کردند، به‌عنوان هلیکوپترهای پلیسی که در شهر جستجو می‌کردند، توضیح می‌دادند.

تام هاردی و وودی هارلسون در فیلم ونوم 2021
4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.