دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021

فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice) یک فیلم کمدی — اکشن آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی راسون مارشال توربر است.

دواین جانسون که به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کرد، در نقش یک مامور اف بی آی ایفای نقش می کند که با اکراه با یک دزد هنری مشهور ( رایان رینولدز ) همکاری می کند تا یک جنایتکار بدنام تر ( گال گدوت ) را دستگیر کند. فیلم وضعیت قرمز (Red Notice) سومین همکاری بین تربر و جانسون است، پس از اطلاعات مرکزی (2016) و آسمان خراش (2018).

فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice) که در ابتدا برای اکران توسط یونیورسال پیکچرز برنامه ریزی شده بود، توسط نتفلیکس برای توزیع خریداری شد. فیلم red notice در 5 نوامبر 2021 اکران محدودی را آغاز کرد قبل از پخش دیجیتالی روی پلتفرم در 12 نوامبر 2021.

فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice) با نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان و واکنش مثبت تماشاگران روبرو شد که بازی های بازیگران را تحسین کردند.

(به ویژه رینولدز و جانسون)، طنز، سکانس های اکشن و فیلمبرداری. فیلم وضعیت قرمز به پربیننده ترین فیلم در اولین آخر هفته خود در نتفلیکس و همچنین پربیننده ترین فیلم طی 28 روز پس از اکران در پلتفرم تبدیل شد. این فیلم همچنین پنجمین عنوان فیلم پرمخاطب سال 2021 شد.

دو دنباله در دست ساخت هستند و به صورت پشت سر هم با جانسون، رینولدز، گدوت و توربر فیلمبرداری خواهند شد.

خط داستانی فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice)

دو هزار سال پیش، ژنرال رومی، مارک آنتونی ، به ملکه مصری کلئوپاترا سه تخم مرغ جواهری به عنوان هدیه عروسی که نماد فداکاری او بود، هدیه داد. تخم‌ها به مرور زمان گم می‌شوند تا اینکه در سال 1907 دو تا توسط یک کشاورز پیدا شد، اما آخرین تخم‌ها گم می‌شود.

در سال 2021، مامور ویژه جان هارتلی، جنایتکار اف‌بی‌آی ، مأمور می‌شود تا به مأمور اینترپل ، اورواشی داس، در تحقیق درباره سرقت احتمالی یکی از تخم‌های موجود در موزه ملی کاستل سنت آنجلو در رم کمک کند.

رئیس امنیت نگرانی‌ها را رد می‌کند، اما هارتلی فاش می‌کند که تخم مرغی که به نمایش گذاشته شده جعلی است و تخم‌مرغ واقعی دزدیده شده است.

با این حال، قبل از بسته شدن اتاق، دزد بین المللی آثار هنری نولان بوث موفق به سرقت تخم مرغ می شود. او به خانه اش در بالی فرار می کندبا تخم مرغ، اما هارتلی را به همراه داس و تیم حمله اینترپل در آنجا پیدا می کند.

آنها بوث را دستگیر می کنند و تخم مرغ را بازداشت می کنند. بدون اینکه کسی بداند، رقیب اصلی بوث، سارا بلک “اسقف”، که به عنوان یکی از اعضای تیم اعتصاب مبدل شده بود، تخم مرغ واقعی را با جعلی دیگر عوض می کند.

روز بعد، داس با هارتلی روبه‌رو می‌شود و او را در یک زندان دورافتاده روسیه در سلولی با بوث زندانی می‌کند و معتقد است که او مسئول دزدی است.

اندکی پس از ورود، بلک به بوث پیشنهاد می کند که با هم همکاری کنند تا سومین تخم مرغ را پیدا کنند، زیرا او از مکان آن مطلع است.

بوث پیشنهاد متواضعانه او را رد می کند. هارتلی به او و بوث پیشنهاد می کند که با هم همکاری کنند تا او را شکست دهند. اگر بوث به او کمک کند او را زندانی کند، بوث جای او را به عنوان دزد شماره یک هنر در جهان خواهد گرفت.

این زوج از زندان فرار می‌کنند و به والنسیا می‌روند تا دومین تخم‌مرغ را در اختیار فروشنده اسلحه بدنام سوتو ووس که در حال داشتن توپ بالماسکه است، بدزدند.

 دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
رایان رینولدز و دواین جانسون

در آنجا با بلک روبرو می شوند که او نیز قصد سرقت آن را دارد. هر سه به طاق Voce می رسند، جایی که هارتلی و بوث با بلک مبارزه می کنند. Voce با جزئیات امنیتی خود می رسد در حالی که بلک نشان می دهد که با Voce کار می کند.

آنها هارتلی را شکنجه می دهند تا اینکه بوث محل تخم سوم را فاش می کند. سیاه‌پوست صدای Voce را دو بار عبور می‌کند و به مصر می‌رود، جایی که بوث ادعا می‌کند.

پس از ترک والنسیا، بوث به هارتلی فاش می‌کند که تخم‌مرغ در واقع در آرژانتین است، مکانی که فقط او می‌داند که روی ساعت محبوب پدر مرحومش که زمانی متعلق به رودلف زایچ، متصدی هنری شخصی آدولف هیتلر بود ، حک شده بود.

این دو در جنگل های آرژانتین جستجو می کنند، جایی که یک پناهگاه مخفی پیدا می کنند. در داخل آن آثار بی شماری از نازی ها وجود دارد، از جمله تخم مرغ سوم.

بلک از راه می رسد تا تخم این دو نفر را بدزدد، اما داس و تیمی از پلیس محلی او را قطع می کنند. فرار هارتلی، بوث و بلک با مرسدس بنز 770 عتیقه 1931، توسط داس در خودروی زرهی تعقیب می شود.

در نهایت، آنها در نزدیکی بالای یک آبشار از جایی که می پرند خارج می شوند. بوث با تخم به ساحل شنا می کند، اما متوجه می شود که هارتلی و بلک در واقع شرکای عاشقانه و حرفه ای هستند و هارتلی هرگز اف بی آی نبود، بلکه مانند پدرش شیطانی بود که هر دو با نام مستعار “بیشاپ” نامیده می شدند. بوث تخم را تسلیم می کند و او را با دستبند رها می کنند.

در قاهره ، هارتلی و بلک سه تخم مرغ را به موقع برای عروسی دخترش به یک میلیاردر مصری تحویل می دهند. عروسی متعاقباً با حمله اینترپل داس که عروس و پدرش را دستگیر می کند، قطع می شود.

شش ماه بعد در ساردینیا ، هارتلی و بلک دوباره توسط بوث ملاقات می‌کنند و به آنها اطلاع می‌دهد که حسابشان را در جزایر کیمن حاوی مبلغ 300 میلیون دلار به داس گفته است که داس آن‌ها را بدون پول می‌گذارد.

بوث همچنین فاش می‌کند که اینترپل در راه است تا آنها را دستگیر کند، اما به آنها فرصتی برای فرار می‌دهد اگر در سرقت جدیدی به او کمک کنند، که برای انجام آن سه نفر نیاز دارند.

آنها موافقت می کنند و فرار می کنند و داس هنگام شروع سرقت خود در موزه لوور پاریس ، روی هر سه آنها اعلامیه قرمز می گذارد.

 دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
رایان رینولدز و دواین جانسون در فیلم وضعیت قرمز

بازیگران فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice)

 • دواین جانسون در نقش جان هارتلی
 • رایان رینولدز در نقش نولان بوث
 • گال گدوت در نقش سارا بلک / اسقف
 • کریس دیامانتوپولوس در نقش سوتو ویس
 • ریتو آریا در نقش بازرس اورواشی داس
 • ایوان امباکوپ در نقش تامبوه
 • وینچنزو آماتو در نقش کارگردان گالو
 • رافائل پتاردی به عنوان رئیس امنیتی ریچی
 • علاوه بر این، دانیل برنهارت در نقش دراگو گرانده ظاهر کوتاهی دارد و اد شیران ، خواننده و ترانه‌سرا ، نقشی کوتاه در نقش خودش می‌سازد.
 دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
سکانس تقلبی بودن تخم جواهری

تولید فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice)

در 8 فوریه 2018، اعلام شد که استودیوهای بزرگ برای حقوق یک کمدی اکشن از دواین جانسون و نویسنده و کارگردان راوسون مارشال تربر در حال مبارزه با مناقصه هستند.

Universal Pictures ، Warner Bros. Pictures ، Sony Pictures و Paramount Pictures همگی در نظر گرفته شدند. فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice) توسط Beau Flynn از طریق Flynn Picture Company، و جانسون، دنی گارسیا و هیرام گارسیا از طریق بنر Seven Bucks Productions ، همراه با Thurber’s Bad Version Inc. و Wendy Jacobson تهیه کننده اجرایی خواهد بود. روز بعد، اعلام شد که یونیورسال و لجندری در مناقصه برنده شده اند.

بازی گال گدوت در ژوئن 2018 در کنار جانسون تایید شد، و رایان رینولدز در ژوئیه 2019 اضافه شد. ریتو آریا و کریس دیامانتوپولوس نیز در فوریه 2020 بازیگر شدند.

جانسون، رینولدز و گدوت هر کدام 20 میلیون دلار برای بازی در فیلم اعلان قرمز دریافت کردند، در حالی که تربر برای نوشتن و کارگردانی آن 10 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد. پس از کار بر روی این فیلم، گدوت سومین بازیگر زن پردرآمد در جهان در سال 2020 شد.

فیلمبرداری
عکاسی اصلی در 3 ژانویه 2020 در آتلانتا، جورجیا آغاز شد. پیش‌تر انتظار می‌رفت که تولید فیلم سینمایی اعلان قرمز در آوریل 2019 آغاز شود، پس از پایان فیلمبرداری جانسون در Jumanji: The Next Level در 8 ژوئیه 2019، فیلمبرداری تا اوایل سال 2020 به تعویق افتاد.

یک فیلمبرداری برنامه ریزی شده در ایتالیا به دلیل همه گیری COVID-19 در این کشور لغو شد . در 14 مارس، اعلام شد که تولید برای مدت نامعلومی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 متوقف شده است.

فیلمبرداری در 14 سپتامبر 2020 از سر گرفته شد. رینولدز و گدوت فیلمبرداری صحنه های خود را تا پایان اکتبر به پایان رساندند.

تولید در آتلانتا در 14 نوامبر تکمیل شد، قبل از انتقال به رم و ساردینیا ، ایتالیا برای یک هفته فیلمبرداری. فیلمبرداری در ایتالیا در 18 نوامبر به پایان رسید.

فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice) با بودجه تولید تخمینی 160 میلیون دلار چراغ سبز شد و تا زمان اکران آن هزینه گزارش شده به 200 میلیون دلار رسید و آن را به گران ترین فیلم نتفلیکس تبدیل کرد . تاریخ.

هنرمند جلوه های بصری ریچارد آر. هوور به عنوان ناظر کلی جلوه های بصری برای فیلم خدمت کرد.

Red Notice یکی از اولین فیلم‌های بلندی است که به طور گسترده از پهپاد دید اول شخص (FPV) برای فیلمبرداری استفاده کرد. جانی شایر خلبان هواپیمای بدون سرنشین FPV در فیلمبرداری شرکت کرد.

 دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
سکانس کلاهبرداری دواین جانسون و گل گدوت از رایان رینولدز

دانلود فیلم سینمایی وضعیت قرمز (Red Notice)

فیلم Red Notice 2021
فیلم وضعیت قرمز (red notice) فیلمی اکشن و مهیج و جنایی که قرار است در تاریخ 12 نوامبر سال 2021 به اکران برسد و نیامده یکی از محبوب ترین اکشن های سال رقم خورده است و مخاطبین زیادی بی صبرانه برای آن لحظه شماری می کنند. این سینمایی درواقع به کارگردانی و فیلم نامه نویسی راوسن مارشال توربر ساخته شده است. در این فیلم اما ستارگان بسیار محبوب هالیوودی برای اولین بار در کنار یک دیگر به عنوان کاراکترهای اصلی داستان هنرنمایی کرده اند.

در فیلم اخطار قرمز یا همان رد نوتیس (red notice 2021).تیک بازیگرانی نظیر رایان رینولدز،دواین جانسون ( راک ) و گال گادوت اصلی ترین لیست ستارگان این فیلم را تشکیل می دهند، اما جدا از جضور این ستارگان باید گفت که داستان معرفی شده از آن هم حسابی علاقه مندان را کنجکاو و هیجانزده کرده است. مارشال توربر کارگردان این عنوان نیز کارنامه موفقی را داشته است همچنین از محبوب ترین آثار او در 3 سال اخیر میتوان به سینمایی Skyscraper اشاره کرد که در آن جانسون ( راک ) بازیگر نقش اول می باشد و خوش درخشیده است به طور کلی همه چیز دست به دست هم داده است تا این سینمایی نیامده تبدیل به یکی از محبوب ترین ها در سال جاری ( 2021 ) باشد.

 • سایر اطلاعات فیلم :
 • رده سنی : PG-13 | تماشای این فیلم برای افراد زیر 13 سال مناسب نیست!
 • تهیه کنندگان : Beau Flynn
 • نویسندگان : Rawson Marshall Thurber
 • موسیقی : Steve Jablonsky
 • ژانر: کمدی — اکشن — جنایی — هیجان انگیز
 دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم وضعیت قرمز Red Notice 2021 زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود با کیفیت Full HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلود دانلود دانلود دانلود
دانلود فیلم
4.7/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.