دانلود فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش

دانلود فیلم هفته ای یک بار آدم باش Be human once a week با بازی پژمان جمشیدی


فیلم هفته ای یک بار آدم باش فیلم خنده آور با بازی پژمان جمشیدی با مضمون این اکه دو برادر به نام های علی و مانی که سبک زندگی آنها با یک دیگر بسیار متفاوت است، به دلیل بیماری پدرشان درگیر اتفاقاتی می شوند که آینده شان را تحت تاثیر قرار می دهد که…

فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش یکی از فیلم های جدید و خنده آوری میباشد که میتواند ساعت ها شما و خانواده ی شما را سرگرم و خنده ره به لبانتان هدیه دهد امیدوارم که از فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش لذت کافی را ببرید.

دانلود فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش

درباره فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش


فیلم Be human once a week یا هفته ای یک بار آدم باش محصول کشور ایران با بازی پژمان جمشیدی و در ژانر کمدی می‌باشد و به کارگردانی شهرام شاه حسینی در سال 1400 ساخته شده است.

در فیلم هفته ای یک بار آدم باش بازیگران دیگری همچون پژمان بازغی، رعنا آزادی ور، و غیره… به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش که دارای فضایی شاد و متفاوتی میباشد.

فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش هفتمین اثر بلند سینمایی جناب آقای شهرام شاه حسینی میباشد همان سازنده آثار بزرگی همچون زن ها فرشته اند، آقای هفت رنگ و خانه دختر در مقام فیلم‌ ساز است.

برای دانلود فیلم های جدید روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین فیلم های 2022
4.9/5 - (8 امتیاز)