دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021

دانلود فیلم هالووین میکشد Halloween kills 2021

فیلم سینمایی هالووین می کشد (halloween kills 2021) یا سه شنبه هالووین در ژانر فیلم ترسناک سال 2021 به کارگردانی دیویدگوردون گریناست.

دوازدهمین فیلم از مجموعه فیلم‌های هالووین، دنباله مستقیم هالووین است که درسال 2018. فیلم سینمایی هالووین می کشد (halloween kills 2021) که در ابتدا برای اکران در سال 2020 برنامه ریزی شده بود و در نهایت به دلیل همه گیری ویروس کووید-19 درایالات متحده پلت فرم استریم طاووس اکران می شود.

فیلم Halloween Kills 2021 محصول سال 2021 برای ششمین بار جیمی لی کرتیس رادر نقش لوری استرود بازی می‌کند. بیشتر بازیگران فیلم قبلی نیز در این دنباله نقش خود را بازی می کنند، جودی گریر و اندی ماتیچاک به ترتیب نقش کارن و آلیسون را بازی می کنند، دختر و نوه لوری، جیمز جود کورتنی نیز در نقش مایکل مایرز بازی می کند.

فیلم هالووین میکشد 2021 همچنین نشان دهنده بازگشت بزرگ شخصیت هایی است که در فیلم اول، هالووین: شب نقاب ها ظاهر شدند، کایل ریچاردز به نقش لیندسی والاس، نانسی استفنز در نقش ماریون چمبرز و چارلز سایفرز بازگشت.

دوباره نقش خود را در نقش لی براکت بازی کرد. علاوه بر این، آنتونی مایکل هال شخصیت تامی دویل را به تصویر می کشد که در فیلم اول توسط برایان اندروز و در فیلم ششم توسط پل راد به تصویر کشیده شده است.

دومین فیلم از این سه گانه به کارگردانی دیوید گوردون گرین که هنوز توسط Blumhouse Productions تولید می شود، نشان دهنده تمایل فیلمنامه نویسان برای ارتقای فرنچایز به سطح بالاتری از تعلیق است.

ایده این است که به عنوان وسط یک سه گانه، ویژگی باید بیشتر بر روی عمل و پرخاشگری تمرکز کند. خلاصه داستان چند دقیقه پس از پایان فیلم قبلی شروع می شود و بر روح انتقام جویی متمرکز است که اکنون بر شهر کوچک هادونفیلد حاکم است که ساکنان آن تصمیم می گیرند قاتل هالووین را شکار کنند و عدالت را به دست خود بگیرند.

پس از چندین نمایش عمومی که در جشنواره های مختلف، به ویژه در جشنواره فیلم ونیز 2021 درسپتامبر 2021و سایر رویدادهایی که حول اکران فیلم برگزار می شوند، پیش نمایش خصوصی Halloween Kills در12 اکتبر 2021در تئاتر چینی Grauman ، هالیوود ، با حضور کل بازیگران.

فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021 با بودجه تولید 20،000،000 دلار ، نقدهای متفاوتی از مطبوعات دریافت کرد و 131،647،155 دلار در سرتاسر جهان فروخت، که آن را تبدیل به دومین عملکرد برتر کل فرنچایز هالووین در گیشه پس از نسخه قبلی خود کرد که سه سال پیش اکران شد. دنباله ای به نام پایان هالووین ، که پایانی بر سه گانه دیوید گوردون گرین خواهد بود ، قرار است در سال 2022 اکران شود.

خلاصه داستان فیلم هالووین میکشد Halloween kills 2021

دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021
پوستر فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021

دقایقی پس از اینکه لوری استرود ، دخترش کارن، و نوه‌اش آلیسون، مایکل مایرز را در زیرزمین در حال سوختن لوری به دام انداختند، لوری با جراحات خطرناک به بیمارستان منتقل شد، و معتقد بود که او قطعاً با شکنجه‌گر دیرینه‌اش تمام شده است.

اما زمانی که مایکل خود را از دام لوری رها می کند، کشتار خود را دوباره با وحشیگری بیشتر آغاز می کند. در حالی که لوری با درد خود مبارزه می کند و آماده می شود تا یک بار دیگر از خانواده خود در برابر او دفاع کند، او موفق می شود روحیه انتقام را در کل شهر هادونفیلد القا کند تا قیام کند و با قاتل شرور هالووین مبارزه کند.

زنان خانواده استرود به گروهی دیگر از بازماندگان اولین قتل عام مایکل می پیوندند و تصمیم می گیرند که امور را به دست خود بگیرند و گروهی از مراقبان را تشکیل می دهند که برای شکار مایکل و یک بار برای همیشه او را از خطر دور می کنند. برای همه.

دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021
قاتل فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021

خلاصه تفصیلی فیلم هالووین میکشد 2021

خیابانی با ساختمان و تابلوی ایست.
خیابانی در ویلمینگتون ، کارولینای شمالی ، نزدیک به محل ساخت فیلم.
را 31 اکتبر 2018 کامرون ایلام که از یک مهمانی هالووین بیرون می آید، با افسر هاوکینز به شدت مجروح شده روبرو می شود.

در حالی که کامرون درخواست کمک می کند، هاوکینز یک شب هالووین را به یاد می آورد، چهل سال قبل، زمانی که او در حال تعقیب قاتل مایکل مایرز بود. همان شب فرانک هاوکینز و همکارش پیت مک کیب وارد خانه قدیمی مایرز می شوند و با او رو در رو می شوند. هاوکینز اسلحه خود را می کشد و به سمت قاتل شلیک می کند. اما او ناخواسته دست همکارش را می زند که تسلیم جراحاتش می شود.

در آنجا دکتر ساموئل لومیس به نوبه خود وارد خانه می شود و از هاوکینز می پرسد که آیا مایرز دوباره مرتکب قتل شده است یا خیر. در خارج، مایکل مایرز خود را در محاصره نیروهای ارتش می بیند.

در سال 2018، تامی دویل و دوستانش لونی ایلام، لیندسی والاس و ماریون چمبرز در یک بار سعی می‌کنند هالووین را به روش خودشان جشن بگیرند. چهل سال قبل، آنها خود را رو در رو با مایکل مایرز دیدند.

به نوبه خود، لوری استرود که در نتیجه درگیری با مایرز آسیب جدی دید، به بیمارستان منتقل می شود. خانه اش به دلیل آتش سوزی که به راه انداخته دود می شود و آتش نشانان برای اطفای حریق هجوم می آورند. اما مایرز که در زیرزمین زندانی بود، موفق شد از خانه خارج شود و آتش نشانان را با خشونت وحشیانه بیشتر کشت.

تامی و دیگران متوجه می شوند که مایکل مایرز در حال آزاد شدن است و به کشتار خود ادامه می دهد. آنها تصمیم می گیرند گروهی تشکیل دهند تا او را شکار کنند و بکشند.

برای انجام این کار، تامی ساکنان شهر هادونفیلد را استخدام می کند . در حالی که لوری در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار می گیرد، مایکل مایرز زوجی را در خانه ای نزدیک به خانه لوری قتل عام می کند.

کارن و آلیسون به نوبه خود متوجه می شوند که مایکل مایرز توانسته از خانه در حال سوختن فرار کند. آلیسون تصمیم می گیرد با دوست پسرش کامرون به آنجا برود تا مایرز را شکار کند.

لیندزی، ماریون و همچنین زوجی که قبلاً در باری که در آنجا بودند ملاقات کردند، رد مایکل را در پارکی برای کودکان پیدا کردند. مایرز ماریون و این زوج را می کشد، لیندسی سپس برای زنده ماندن از هیولای نقابدار پنهان می شود.

تامی او را پیدا می‌کند و سه جسد را می‌یابد که در صحنه‌ای وحشتناک قرار گرفته‌اند و با ماسک‌های هالووین تزئین شده‌اند. تامی به بیمارستان برمی‌گردد تا به لوری هشدار دهد و به او می‌گوید قبل از اینکه قربانیان بیشتری بگیرد، مبارزه کند و شیطان را بکشد.

دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021

مایکل مایرز به خانه دوران کودکی خود باز می گردد و صاحبان فعلی را به قتل می رساند. در بیمارستان، تامی هوای انتقام را در میان شهروندان، از جمله لی براکت، کلانتر سابق شهر القا می کند. لنس توولی، بیماری که همزمان با مایرز از بیمارستان روانی فرار کرده بود، برای یافتن کمک وارد بیمارستان می شود.

سپس اوباش خشمگین او را با مایرز اشتباه می گیرند و او را در بیمارستان تعقیب می کنند و فریاد می زنند “این امشب می میرد!” ». کارن، که می‌داند مایکل نیست، سعی می‌کند از او محافظت کند، اما جمعیت بسیار متراکم و بسیار خشن است.

توولی که از حرکت جمعیت خشمگین ترسیده بود تصمیم می گیرد با پریدن از پنجره خودکشی کند. کارن و تامی به خانه قدیمی مایرز می روند تا به بقیه گروه بپیوندند.

در بیمارستان، هاوکینگ به لوری می‌گوید که چهل سال قبل مرتکب اشتباه شده بود و از کشتن مایرز توسط همکارانش جلوگیری کرد. او در آن زمان واقعاً نمی دانست چه هیولایی است.

آلیسون، کامرون و لونی قبل از دیگران خود را در خانه سابق مایرز می بینند. لونی تصمیم می گیرد برای محافظت از پسرش و آلیسون به تنهایی وارد خانه شود. اما دو جوان به نوبه خود وارد خانه می شوند. سپس آنها خود را رو در رو با جسد لونی می بینند و کامرون توسط مایکل زیر چشمان آلیسون درمانده قتل عام می شود.

همانطور که مایرز شروع به تعقیب او می کند، کارن به موقع می رسد تا دخترش را نجات دهد و موفق می شود نقاب قاتل را بگیرد. او به او می گوید که اگر بخواهد آن را برگرداند، باید او را شکار کند، که او انجام می دهد. با این حال زمانی که خود را در مقابل گروهی از شهروندان خشمگین می بیند به دام می افتد .

شهروندان هادونفیلد که گروه را تشکیل می دهند تصمیم می گیرند عدالت را به دست خود بگیرند و با سلاح های تیغه ای مختلف و سلاح های گرم به مایرز حمله کنند.

سپس کارن با ضربه آخر به گردن او ضربه می زند. با اعتقاد به مرگ او، او برای پیوستن به دخترش در نزدیکی خانه مایرز، جایی که آمبولانس‌ها برای نجات مجروحان در حال کار هستند، می‌رود.

لوری که هنوز در بیمارستان است به هاوکینز می گوید که نفرین واقعی مایکل در ایجاد فضای ترس در جامعه نهفته است. مایکل مایرز بلند می شود و همه مهاجمان خود را با وحشیگری شدید می کشد، او در نهایت تامی دویل را با چوب بیسبال خود می کشد.

غافل از اینکه مایرز زنده است، کارن وارد خانه می شود و به طبقه بالا می رود جایی که مایکل مایرز 6 ساله خواهرش را در سال 1963 کشت. او از پنجره به بیرون نگاه می کند و انعکاس مایرز را پشت سر خود می بیند. کارن وحشت زده به اطراف می چرخد ​​و خود را رو در رو با قاتل می بیند.

با خشونت باورنکردنی چندین ضربه چاقو به او وارد می کند.

در نسخه توسعه یافته فیلم، لوری سعی می کند با تلفن همراه خود به کارن برسد. این مایرز است که بلند می شود و نفس های سنگین او را می شنود. سپس لوری متوجه می شود که دخترش به تازگی کشته شده است و به قاتل می گوید : “تو برای هر کاری که انجام داده ای، مایکل پرداخت می کنی. “سپس اتاق بیمارستانی را که در آن اقامت داشت، ترک کرد، در حالی که یک چاقوی آشپزخانه خون آلود در دست داشت.

دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021
دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021

مشخصات فنی فیلم هالووین میکشد Halloween kills 2021

 • Icône signalant une information اطلاعات ذکر شده در این بخش می‌تواند توسط پایگاه داده IMDb تأیید شود، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد یا به نحو دیگری ذکر شده باشد.
 • عنوان اصلی و فرانسوی: Halloween Kills
 • عنوان کبک: هالووین می کشد
 • کارگردان: دیوید گوردون گرین
 • فیلمنامه: دیوید گوردون گرین، دنی مک براید و اسکات تیمز
 • موسیقی: جان کارپنتر ، کودی کارپنتر و دنیل دیویس
 • کارگردانی هنری: الیوت گلیک
 • طراحی صحنه: متیو سالیوان
 • لباس: امیلی گونشور
 • بازیگران: جان ویلیامز
 • عکاس: مایکل سیموندز
 • صداگذار: کریستف گبرت
 • تدوین: تیم آلورسون
 • تهیه کنندگان: ملک آکاد ، جیسون بلوم و بیل بلاک
 • دستیار تولید: لورا آلتمن و اسکات کلاکام
 • دستیار تولید: جان کارپنتر ، دیوید گوردون گرین ، دنی مک براید ، جیمی لی کورتیس ، رایان فریمان، کوپر ساموئلسون و ژانت ولتورنو
 • تهیه کننده: رایان تورک
 • شرکت های سازنده: Blumhouse Productions ، Miramax ، Rough House Pictures و Trancas International Films
 • شرکت های پخش:
 • یونیورسال پیکچرز ( ایالات متحده ، کبک )
 • یونیورسال پیکچرز بین المللی فرانسه ( فرانسه )
 • یونیورسال پیکچرز بین المللی بلژیک ( بلژیک )
 • یونیورسال پیکچرز بین المللی سوئیس ( سوئیس )
 • بودجه: 20,000,000 دلار [ 9 ]
 • کشور مادری : Drapeau des États-Unis ایالات متحده
 • زبان اصلی: انگلیسی
 • فرمت: رنگی – 2.39:1 – صدای Dolby Digital – Dolby Atmos – DTS: X
 • ژانر: ترسناک ، اسلشیر
 • مدت زمان: 105 دقیقه / 109 دقیقه (نسخه طولانی)
 • تاریخ های انتشار:
 • ایتالیا :8 سپتامبر 2021 ( جشنواره فیلم ونیز 2021 )
 • ایالات متحده آمریکا ، کبک :15 اکتبر 2021 (در تئاتر و در طاووس )
 • فرانسه :18 اکتبر 2021 (پیش نمایش) ؛20 اکتبر 2021 (آزادی ملی)
 • بلژیک ، سوئیس :20 اکتبر 2021
 • طبقه بندی:
 • ایالات متحده : R-Restricted ، زیر 17 سال باید یک بزرگسال همراه باشد.
 • فرانسه : کودکان زیر 12 سال با هشدار ممنوع است.
 • بلژیک : زیر 16 سال ممنوع است.
 • سوئیس : برای کودکان زیر 16 سال ممنوع است، 14-16 سال باید با یک بزرگسال همراه باشد.
 • کبک : کودکان زیر 13 سال باید با یک بزرگسال همراه باشند.

دانلود فیلم هالووین میکشد Halloween kills 2021

دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021
دانلود فیلم هالووین میکشد halloween kils 2021

فیلم Halloween Kills 2021
فیلم هالووین می کشد (halloween kills), اثری ترسناک و دلهره آور که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی دیوید گوردون گرین و فیلم نامه نویسی جان کارپنتر ساخته شده است در این فیلم همچنین بازیگرانی نظیر جیمی لی کرتیس ، جودی گریر و اندی ماتیچاک به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هرنمایی کرده اند. این سینمایی در واقع یک دنباله برای فیلم “هالووین” می باشد که در سال 2018 ساخته شده است و تهیه کنندگی آن را نیز جیسون بلوم بر عهده داشته است.

این عنوان محبوب اولین بار در تاریخ 8 ام سپتامبر سال 2021 در هفتاد و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز به نمایش در آمد و توسط منتقدین مورد ستایش قرار گرفت و در نهایت پس از یک ماه در 15 ام اکتبر همین سال توسط Universal Pictures به صورت رسمی منتشر شد و استقبال بی نظیری از آن به عمل آمد و همچنین نمرات بالایی را دریافت کرد و توانست انتظارات برآورده سازد.

 • سایر اطلاعات فیلم :
 • رده سنی : R | تماشای این فیلم برای افراد زیر 17 سال توصیه نمیشود.
 • تهیه کنندگان : Malek Akkad
 • نویسندگان : Jason Blum
 • موسیقی : John Carpenter
 • مدت زمان : 106 دقیقه

دانلود فیلم زبان اصلی زیرنویس چسبیده

دانلود با کیفیت Full HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلود دانلود دانلود دانلود
دانلود فیلم

دانلود فیلم دوبله فارسی

دانلود با کیفیت Full HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلود دانلود دانلود دانلود
دانلود فیلم
4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.