دانلود فیلم میان ستاره ای

دانلود فیلم میان ستاره‌ای (Interstellar)

دانلود فیلم میان ستاره‌ای (Interstellar)

فیلم میان ستاره‌ای 2014 (Interstellar) یک فیلم علمی تخیلی حماسی محصول سال ۲۰۱۴ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی آقای کریستوفر نولان میباشد. بازیگران فیلم میان ستاره ای :

  • متیو مک کانهی
  • آن هاتاوی
  • جسیکا چستین
  • بیل اروین
  • الن برستین و مایکل کین

از بازیگران اصلی خط داستانی فیلم میان ستاره ای (Interstellar) میباشند که در آینده ی دیستوپیایی که می گذرد که در آن بشریت در صدد تلاش برای زنده ماندن است، گروهی از فضانوردان را به تصویر میکشد که از طریق یک کرم چاله ای در نزدیکی زحل در جستجوی خانه ای جدید برای دنیای بشریت سفر می کنند.


در فیلم میان ستاره ای (Interstellar) فضانوردی در کوه سردی که برف در حال باریدن است و کوهی دیگر به عنوان سقف. نام چهار نفر از بازیگران در بالای صفحه نمایش داده می‌شود و تیتر آن “پایان زمین پایان ما نخواهد بود.” بالای عنوان فیلم، متن «فیلمی از کریستوفر نولان» نوشته شده است و تیتراژ در پایین آن چاپ شده است.

برادران کریستوفر و جاناتان نولان فیلمنامه را نوشتند، که منشأ آن در فیلمنامه‌ای بود که جاناتان در سال 2007 ساخت. کریستوفر با همسرش، اما توماس ، از طریق شرکت تولیدشان Syncopy ، و با Lynda Obst از طریق Lynda Obst Productions ، Interstellar را تولید کرد. فیزیکدان نظری کلتک و برنده جایزه نوبل فیزیک در سال 2017 کیپ تورن یک تهیه کننده اجرایی بود، به عنوان مشاور علمی عمل کرد و کتابی به نام علم بین ستاره ای نوشت.

پارامونت پیکچرز ، برادران وارنر ، و لجندری پیکچرز با کمک مالی این فیلم. فیلمبردار Hoyte van Hoytema آن را روی 35 میلی متر در فرمت آنامورفیک Panavision و IMAX 70 میلی متر فیلمبرداری کرد.

عکاسی اصلی در اواخر سال 2013 آغاز شد و در آلبرتا ، ایسلند و لس آنجلس انجام شد. Interstellar از جلوه‌های کاربردی و مینیاتوری گسترده استفاده می‌کند و شرکت Double Negative جلوه‌های دیجیتالی اضافی ایجاد کرد.

Interstellar در 26 اکتبر سال 2014 در لس آنجلس، کالیفرنیا به نمایش درآمد. در ایالات متحده، برای اولین بار در استوک فیلم منتشر شد ، و به مکان هایی با استفاده از پروژکتورهای دیجیتال گسترش یافت. این فیلم بیش از 677 میلیون دلار (و 701 میلیون دلار با اکران مجدد بعدی) فروش جهانی داشت که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال 2014 تبدیل کرد.

Interstellar برای فیلمنامه، کارگردانی، مضامین، جلوه های بصری، موسیقی، بازیگری و جاه طلبی نقدهای مثبت دریافت کرد. در هشتاد و هفتمین دوره جوایز اسکار ، این فیلم برنده جایزه اسکار بهترین جلوه های بصری شد و نامزد بهترین موسیقی متن ، بهترین میکس صدا ،بهترین تدوین صدا و بهترین طراحی تولید .

دانلود فیلم میان ستاره ای دوبله فارسی (interstellar)
متیو مک کانهی و جسیکا چستین در فیلم میان ستاره ای interstellar 2014

بازیگران فیلم بین ستاره ای (Interstellar)

متیو مک کانهی در نقش جوزف کوپر، [یک] خلبان بیوه ناسا که پس از بسته شدن آژانس توسط دولت، کشاورز شده بود.
آن هاتاوی در نقش دکتر آملیا برند، دانشمند و فضانورد ناسا
جسیکا چستین در نقش مورفی کوپر، دختر جوزف، که در نهایت دانشمند برنامه A در ناسا می شود.
مکنزی فوی در نقش مورفی جوان
الن برستین در نقش مورفی پیر
جان لیثگو در نقش دونالد، پدرشوهری مسن کوپر
مایکل کین در نقش پروفسور جان برند، دانشمند بلندپایه ناسا، ایده پرداز طرح A، مربی سابق کوپر و پدر آملیا
دیوید گیاسی در نقش رومیلی، یکی دیگر از اعضای عالی رتبه ناسا، و خدمه استقامت
وس بنتلی در نقش دویل، یکی از اعضای عالی رتبه ناسا، و خدمه استقامت
کیسی افلک در نقش تام کوپر، پسر جوزف، که در نهایت بزرگ می شود و کشاورز می شود.
تیموتی شالامه در نقش تام جوان
مت دیمون در نقش مان، فضانورد ناسا در طول برنامه لازاروس به سیاره ای یخی فرستاده شد.
بیل ایروین در نقش TARS (صدا و نمایش عروسکی) و کیس (عروسکی)
جاش استوارت در نقش کیس (صدا)
تافر گریس در نقش گتی، همکار مورف، و عاشق
لیا کرنز در نقش لوئیس، همسر تام
دیوید اویلوو به عنوان مدیر مدرسه
کولت ولف در نقش خانم هانلی
ویلیام دوان در نقش ویلیامز، یکی دیگر از اعضای ناسا
الیس گابل به عنوان مدیر
جف هفنر در نقش دکتر

داستان فیلم میان ستاره ای (Interstellar)

در سال 2067، آفت‌زدگی محصولات و طوفان‌های گرد و غبار ، بقای بشریت را تهدید می‌کند . کوپر، مهندس بیوه و خلبان سابق ناسا که کشاورز شده است، با پدرشوهرش، دونالد، پسر 15 ساله اش، تام، و دختر 10 ساله، مورفی “مورف” زندگی می کند. پس از طوفان گرد و غبار، الگوهایی به طور غیرقابل توضیحی در غباری که اتاق خواب مورفی را پوشانده است، ظاهر می شود، که او فکر می کند کار یک روح است.

کوپر استنباط می کند که الگوها به دلیل تغییرات گرانشی ایجاد شده اند و مختصات جغرافیایی را در کد باینری نشان می دهند. کوپر مختصات را به یک مرکز مخفی ناسا به ریاست پروفسور جان برند دنبال می کند.

در آنجا او متوجه می‌شود که 48 سال قبل، موجودات ناشناخته‌ای کرم‌چاله‌ای را در نزدیکی زحل قرار داده‌اند ، که راهی را به سمت یک کهکشان دور با 12 جهان بالقوه قابل سکونت در نزدیکی سیاه‌چاله‌ای به نام گارگانتوآ باز می‌کند.

دوازده داوطلب برای بررسی سیارات از طریق کرم چاله سفر کردند و سه نفر – دکتر مان، لورا میلر و ولف ادموندز – نتایج مثبتی را گزارش کردند.

پروفسور برند دو طرح را برای تضمین بقای بشریت فاش می کند. طرح A شامل توسعه یک نظریه رانش ضد گرانشی برای به حرکت درآوردن سکونتگاه ها به فضا است، در حالی که طرح B شامل پرتاب فضاپیمای استقامتی است که حامل 5000 جنین یخ زده انسان برای اسکان یک سیاره قابل سکونت است .

کوپر برای خلبانی Endurance استخدام می شود . قبل از رفتن، کوپر ساعت مچی خود را به مورفی مضطرب می دهد تا زمان نسبی آنها را برای بازگشت او مقایسه کند.

دانلود فیلم میان ستاره ای زبان اصلی (interstellar)
سکانسی از فیلم میان ستاره ای

پس از عبور از کرم چاله، دکتر رومیلی سیاهچاله را مورد مطالعه قرار می دهد در حالی که کوپر، دکتر دویل و دکتر آملیا برند در یک کشتی فرود آمدند تا سیاره میلر، یک دنیای اقیانوسی پوشیده از آب را بررسی کنند.

آنها قبل از کشته شدن دویل توسط یک موج غول پیکر، لاشه کشتی میلر را پیدا می کنند. کوپر و برند به استقامت بازگشتند و متوجه شدند که به دلیل نزدیکی گارگانتوآ، زمان به شدت کاهش یافته است : 23 سال برای رومیلی و برای کسانی که روی زمین هستند می گذرد.

کوپر تصمیم می گیرد از سوخت باقیمانده آنها برای رسیدن به سیاره مان استفاده کند، جایی که آنها او را از کریواستاز زنده می کنند.

در همین حال، مورفی، که اکنون دانشمندی است که با ناسا کار می کند، پیامی را مخابره می کند که پروفسور برند درگذشته است. او آموخته است که طرح A، که به داده های دست نیافتنی از درون یک سیاهچاله نیاز داشت، هرگز قابل اجرا نبود.

مورفی برند و کوپر را متهم می کند که می دانند کسانی که روی زمین مانده اند محکوم به فنا هستند. کوپر متعاقباً اعلام می کند که به زمین بازخواهد گشت در حالی که برند و رومیلی برای سکونت دائمی در سیاره مان خواهند ماند.

در حالی که مان و کوپر سیاره را کشف می کنند، مان نشان می دهد که این سیاره غیرقابل سکونت است. او داده های جعلی را برای نجات و تلاش برای کشتن کوپر فرستاده بود. سپس او یک فرودگر می گیرد و به سمت استقامت می رود .

رومیلی توسط یک کشته می شودتله انفجاری که مان به جا گذاشته است. برند و کوپر قبل از اینکه مان را در طی یک عملیات لنگرگاه ناموفق بمیرد، در یک فرودگر دیگر تعقیب می‌کنند که به شدت به استقامت آسیب می‌زند. پس از یک مانور دشوار اتصال، کوپر کنترل را دوباره به دست می‌گیرد.

با ناکافی بودن سوخت برای رسیدن به سیاره ادموندز، آن‌ها از یک مانور تیرکمان بچه‌گانه آنقدر نزدیک به گارگانتوآ استفاده می‌کنند که اتساع زمانی ۵۱ سال دیگر اضافه می‌کند.

در این فرآیند، کوپر و ربات TARS خود را رها می کنند تا وزن خود را کاهش دهند و استقامت را به حرکت درآورند تا مطمئن شوند که به سیاره ادموندز می رسد.

با لغزیدن از طریق افق رویداد گارگانتوآ، آنها از کشتی مربوطه خود خارج می شوند و خود را در داخل یک ساختار چهار بعدی عظیم به نام تسراکت می یابند که دور از تکینگی قرار دارد. در دوره‌های زمانی مختلف، کوپر از طریق قفسه‌های کتاب اتاق قدیمی مورف، به‌طور ضعیفی با گرانش آن تعامل می‌کند و متوجه می‌شود که او «شبح» مورفی است.

کوپر با گمان اینکه تسراکت توسط فرزندان آینده بشر ساخته شده است که می توانند به زمان و مکان بی نهایت دسترسی داشته باشند اما خودشان نمی توانند از طریق آن ارتباط برقرار کنند، کوپر متوجه می شود که آنها به آنجا آورده شده اند تا اطلاعات حیاتی برای بقای بشریت را به مورف منتقل کنند.

کوپر قبل از دستکاری عقربه دوم ساعت مچی مورف، از امواج گرانشی برای رمزگذاری مختصات ناسا در الگوهای گرد و غبار در اتاق مورفی استفاده می‌کند و از کد مورس برای انتقال داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط TARS از داخل گارگانتوآ استفاده می‌کند. روی زمین، مورفی متوجه می شود که “شبح” پدرش است و رمز مورس را رمزگشایی می کند.

کوپر که از تسراکت بیرون رانده می شود، در یک زیستگاه فضایی که به دور زحل می چرخد، بیدار می شود، جایی که با مورفی مسن دوباره متحد می شود.

مورفی جوانتر با استفاده از داده های کوانتومی ارسال شده توسط کوپر، نظریه گرانشی پلان A را با موفقیت حل کرد و امکان خروج دسته جمعی بشر و تبدیل آن به یک تمدن پیشرفته فضاپیمایی را فراهم کرد. مورفی که به مرگ نزدیک می شود و با خانواده اش از کوپر می خواهد به برند بازگردد.

کوپر و تارس با یک فضاپیما به سیاره ادموندز پرواز می کنند، جایی که برند، با کشف و دفن ادموندهای متوفی، شروع به ساختن پایگاهی برای پلان B کرده است.

دانلود فیلم بین ستاره‌ای 2014 (Interstel

دانلود فقط با آی پی آدرس ایران امکان پذیر میباشد. (لطفا فیلتر شکن خود را خاموش کنید)

دانلود فیلم میان ستاره ای زبان اصلی (interstellar)کیفیتلینک دانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای زبان اصلی1080pدانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای زبان اصلی720pدانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای زبان اصلی1080p x265دانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای زبان اصلی720p x265دانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای زبان اصلی (interstellar)
دانلود فیلم میان ستاره ای دوبله فارسی (interstellar)کیفیتلینک دانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای دوبله فارسی 1080pدانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای دوبله فارسی 720pدانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای دوبله فارسی 1080p x265دانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای دوبله فارسی 720p x265دانلود
دانلود فیلم میان ستاره ای دوبله فارسی (interstellar)
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.