دانلود فیلم سینمای موربیوس Morbius

دانلود فیلم سینمای موربیوس Morbius (2022) با لینک مستقیم بدون سانسور

فیلم سینمایی موربیوس Morbius 2022 یک فیلم علمی تخیلی — ابرقهرمانی آمریکایی است که در آنشخصیت مارول کامیکس موربیوس، خون‌آشام زنده که توسط کلمبیا پیکچرز در ارتباط با مارول تولید شده است، حضور دارد. این فیلم که توسط Sony Pictures Releasing توزیع شدهاست، قرار است سومین فیلم در دنیای مرد عنکبوتی سونی باشد.

به کارگردانی دانیل اسپینوزا و نویسندگی مت سازما و بورک شارپلس ، جرد لتو در نقش مایکل موربیوس در کنار مت اسمیت ، آدریا آرجونا ، جرد هریس ، آل مادریگال ایفای نقش کرده است.و تایریس گیبسون . در این فیلم، موربیوس پس از درمان یک بیماری نادر به یک خون آشام تبدیل می شود.

پس از اعلام برنامه‌هایی برای دنیای مشترک جدیدی از فیلم‌ها با الهام از شخصیت‌های مرد عنکبوتی که با Venom (2018) شروع شد، سونی شروع به ساخت فیلمی بر اساس Morbius کرد.

سازما و شارپلس تا نوامبر 2017 فیلمنامه ای نوشته بودند و لتو و اسپینوزا رسماً در ژوئن 2018 به آن ملحق شدند. کار به طور جدی در پایان سال با بازیگران بیشتر آغاز شد، قبل از شروع تولید در لندن در فوریه 2019. فیلمبرداری تایید شد که انجام شده است. تا ژوئن 2019 تکمیل شد.

قرار است Morbius در تاریخ 1 آوریل 2022 در ایالات متحده منتشر شود که از تاریخ اولیه ژوئیه 2020 عمدتاً به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاده است.

تریلر فیلم سینمای موربیوس Morbius (2022)

بازیگران فیلم سینمایی موربیوس Morbius 2022

جرد لتو در نقش دکتر مایکل موربیوس :
دانشمندی که از یک بیماری خونی نادر رنج می‌برد و تلاش‌هایش برای درمان خود او را به نوعی خون‌آشام‌سازی تراریخته مبتلا می‌کند، که توانایی‌های مافوق بشری به دست می‌آورد اما هیچ یک از نقاط ضعف خرافی مرتبط با خون‌آشام‌ها را ندارد.

لتو به مبارزه شخصیت با بیماری خود و پیامدهای اخلاقی قهرمانی که تشنه خون است کشیده شد. لتو این نقش را به‌طور شگفت‌انگیزی چالش‌برانگیز می‌دانست، زیرا نسبت به بازی‌های قبلی‌اش بسیار کمتر شخصیت محور بود و همچنین به شخصیت واقعی او نزدیک‌تر بود و بنابراین نیازی به رویکرد بازیگری روش شناخته شده او نداشت.


مت اسمیت در نقش لوکسیاس کراون :
دوست موربیوس که از همان بیماری خونی نادر رنج می برد. پس از اینکه قبلاً نقش‌های دیگر فیلم‌های ابرقهرمانی را رد کرده بود، اسمیت به دلیل مشارکت کارگردان دنیل اسپینوزا و تشویق کارن گیلان ، که نقش سحابی را در دنیای سینمایی مارول (MCU) به تصویر می‌کشد و قبلاً با اسمیت کار می‌کرد ، به فیلم پیوست. در مورد دکتر هو جوزف اسون یک تاج لوکسیاس جوان را به تصویر می کشد.


آدریا آرجونا در نقش مارتین بنکرافت: یک دانشمند و نامزد موربیوس. جرد هریس به عنوان استاد و مربی موربیوس. آل مادریگال در نقش آلبرتو رودریگز: یک مامور اف بی آی در حال شکار موربیوس.


تایرس گیبسون در نقش سایمون استرود:
یک مامور اف بی آی در حال شکار موربیوس. گیبسون خاطرنشان کرد که این شخصیت در کتاب‌های کمیک سفید رنگ است و تهیه‌کنندگان برای انتخاب بازیگر، او را سیاه کردند.

استرود در این فیلم “بازوی پیشرفته ای با سلاح های پیشرفته” دارد و گیبسون او را به عنوان یک ابرقهرمان توصیف کرد. گیبسون با پیوستن به فیلم، قرارداد سه تصویری را امضا کرد.


علاوه بر این، مایکل کیتون در نقش آدریان تومز / کرکس از فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (2017) MCU بازی می کند. [16] کوری جانسون در نقشی نامعلوم ظاهر خواهد شد.

دانلود فیلم سینمای موربیوس Morbius (2022) با لینک مستقیم بدون سانسور
دانلود فیلم سینمای موربیوس Morbius (2022) با لینک مستقیم بدون سانسور

داستان فیلم سینمایی موربیوس Morbius 2022

Artisan Entertainment در ماه مه 2000 قراردادی با Marvel Entertainment برای تولید، تأمین مالی و توزیع چندین فیلم بر اساس شخصیت‌های Marvel Comics ، از جمله Morbius، The Living Vampire، اعلام کرد.

پیش از این، قرار بود این شخصیت در فیلم Blade (1998) ظاهر شود، که توسط کارگردان استفن نورینگتون در یک ظاهر کوتاه قبل از نقش بزرگتر در یک دنباله به تصویر کشیده شد.

با این حال، پس از اینکه نورینگتون تصمیم گرفت برای آن فیلم بازنگردد ، این شخصیت از فیلم اول جدا شد و در Blade II (2002) معرفی نشد.

در ماه مه 2017، سونی برنامه‌های خود را برای یک جهان مشترک جدید اعلام کرد .ویژگی های مربوط به مرد عنکبوتی که با Venom در اکتبر 2018 شروع شد.

بعداً این عنوان ” جهان مرد عنکبوتی سونی ” نام گرفت. در جولای، جان واتس ، کارگردان مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (2017) علاقه خود را به بازی موربیوس و بلید در مرد عنکبوتی: دور از خانه (2019) که آن زمان بدون عنوان مرد عنکبوتی: دور از خانه (2019) نامیده شد، ابراز علاقه کرد و معتقد بود که لحن تاریک شخصیت می تواند به خوبی در این فیلم کار کند.

دنیای سینمایی مارول (MCU). آن نوامبر، مت سازما و بورک شارپلس فیلمنامه‌ای را برای Morbius به سونی ارسال کردند .فیلم، پس از یک “فرایند توسعه مخفی” در استودیو. جارد لتو برای بازی در نقش اصلی “دلبستگی ضعیفی” پیدا کرد، اما تا زمانی که از کارگردانی آن راضی نبود به فیلم متعهد نشد. لتو درخواست کرد که شخصاً با چندین نامزد کارگردان ملاقات کند.

جرد لتو در نقش اصلی بازی می کند. کارگردان دانیل اسپینوزا پس از ملاقات با لتو در حالی که بازیگر با گروهش سی ثانیه به مریخ در تور بود به فیلم پیوست.


در پایان آوریل 2018، سونی با آنتوان فوکوا در مورد کارگردانی احتمالی فیلم تماس گرفت. او ابراز علاقه کرد که این پروژه را برعهده بگیرد و گفت که اگر قرار باشد فیلمی در ژانر ابرقهرمانی بسازد، می‌خواهد آن را بسازد “چیزی که نزدیک‌تر به چیزی است که من در مورد آن هیجان‌زده هستم.

او در نهایت تصمیم گرفت که پروژه را نپذیرد. دیگر کارگردانانی که سونی در مورد فیلم به آنها نزدیک شد عبارتند از F. Gary Gray ، که در نظر داشت فیلم را کارگردانی کند اما در نهایت این نقش را رد کرد، و دانیل اسپینوزا ، که قبلاً فیلم Life (2017) را برای استودیو کارگردانی کرده بود.

در ماه مه، در حالی که در تور آلمانلتو با گروهش « Thirty Seconds to Mars » با اسپینوزا ملاقات کرد تا درباره فیلم صحبت کنند، و هر دو در پایان ژوئن برای پروژه تایید شدند. آوی آراد ، مت تولماچ ، و لوکاس فاستر تولید می‌کردند، و انتظار می‌رفت فیلمبرداری تا پایان سال 2018 آغاز شود. انتظار می‌رفت که سونی به زودی این فیلم را در فهرست اکران مارول که از قبل تنظیم شده بود، قرار دهد.

دانلود فیلم سینمای موربیوس Morbius (2022) :

فیلم سینمایی موربیوس 2022
ابرقهرمان، علمی تخیلی
یکی از جذاب‌ترین و متضادترین شخصیت‌های سونی پیکچرز در دنیای شخصیت‌های مارول، زمانی که جارد لتو، برنده جایزه اسکار، به مایکل موربیوس، ضدقهرمان مرموز تبدیل می‌شود، روی پرده بزرگ می‌آید. دکتر موربیوس که به طور خطرناکی مبتلا به یک اختلال خونی نادر است و مصمم به نجات دیگرانی است که از سرنوشت او رنج می برند، دست به یک قمار ناامیدانه می زند. در حالی که در ابتدا به نظر می رسد یک موفقیت رادیکال است، تاریکی در درون او آشکار می شود. آیا خیر بر شر غلبه خواهد کرد – یا موربیوس تسلیم تمایلات مرموز جدید خود خواهد شد؟

لینک دانلود به محض انتشار قرار خواهد گرفت

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.