فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home 2021

دانلود فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home 2021

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home 2021 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول 2021 که بر اساس شخصیت مرد عنکبوتی کامیکس ساخته توسط Columbia Pictures و Marvel Studios تهیه شده و توسط Sony Pictures Releas منتشر شده است.

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home 2021 دنباله فیلم‌های Spider-Man: Homecoming (2017) و Spider-Man: Far From Home (2019) و بیست و هفتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است.

کارگردانی این فیلم بر جان واتس و نویسندگی کریس مک کنا و اریک سامرز است. تام هالند در این فیلم نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی در کنار زندایا ، طبقه بندی کامبربچ ، جیکوب باتالون ، جان فاورو ، جیمی فاکس ، ویلم دافو ، آلفرد مولینا ، طبقه بندی وانگ ، تونی رولوری ، ماریسا تومی ، اندرو گارفیلد و طوبی مگوایر .

در این فیلم، پارکر از دکتر استفان استرنج (کامبربچ) می‌خواهد تا با استفاده از جادو، هویت خود را به عنوان مرد عنکبوتی پس از افشای عمومی آن در پایان دور از خانه ، دوباره به یک راز تبدیل کند. وقتی طلسم اشتباه می‌شود، چندجهانی شکسته است که به بازدیدکنندگان از حقایق اجازه می دهد تا وارد جهان پارکر شوند.


سومین فیلم MCU Spider-Man در طول تولید Homecoming در سال 2017 برنامه ریزی شد. مذاکرات بین سونی و مارول استودیو برای تغییر قراردادشان – که در آن فیلم های مرد عنکبوتی را با هم تولید می کنند – با خروج استودیو مارول از پروژه در آگوست 2019 به پایان رسید.

اما واکنش منفی طرفداران به یک قرارداد جدید بین شرکت یک ماه بعد شد. واتس، مک کنا، سامرز و هالند قرار بود بازگردند و فیلمبرداری از اکتبر 2020 تا مارس 2021 در شهر نیویورک و آتلانتا انجام شد.

بدون راه خانه نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی غیر MCU که توسط سام ریمی و مارک وب کارگردانی شده بودند، بازی می‌کنند.

از جمله بازیگران قبلی مرد عنکبوتی مگوایر و گارفیلد. گروه هر دو بازیگر با وجود تلاش‌های سونی، مارول و بازیگران برای پنهان کردن نمایش‌ها موضوع گمانه‌زنی‌های بود و افشای اطلاعات متعددی.

Spider-Man: No Way Home در 13 دسامبر 2021 در تئاتر فاکس ویلج در لس آنجلس به نمایش درآمد و در 17 دسامبر در ایالات متحده به عنوان بخشی از فازچهار MCUاکران شد.

این فیلم نقدهای مثبت از سویی دیگر کرد و آن ها داستان، کارگردانی، سکانس های اکشن و بازی و شیمی بازیگران را تحسین کردند. فیلم No Way Home بیش از 1.8 میلیارد دلار در سراسر جهان فروخته شده و از فیلم قبلی خود پیشی گرفته و به عنوان پردرآمدترین فیلم منتشر شده توسط سونی پیکچرز است.

اینفیلم پرفروش‌ترین فیلم سال 2021،ششمین فیلم پرفروش تمام دوران، پرفروش ترین فیلم مرد عنکبوتی شد و چندین رکورد دیگر از جمله رکوردهای باکس آفیس را به نام خود ثبت کرد.

فیلم‌هایی که در طول همه‌گیری COVID-19 منتشر شدند. این فیلم جواز و نامزدی از جمله نامزدیبهترین جلوه‌های بصریدرجوایز اسکار 94 دریافت کرد. دنباله ای در حال توسعه است.

داستان فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home 2021

پس از اینکه کوئنتین بک علنا ​​پیتر پارکر را به قتل پس از مرگ متهم کرد و هویت خود را به عنوان مرد عنکبوتی فاش کرد، پیتر، عمه اش می، شاد، دوست دخترش ام جی و بهترین دوستش ند لیدز توسط Damage Control، آژانس مدیریت بحران دولت ایالات متحده مورد بازجویی قرار می گیرند.

مت مورداک، وکیل ، اتهامات خود را لغو می کند، اما گروه همچنان از شهرت بدی رنج می برد. پس از رد درخواست پیتر، ام جی و ند برای MIT ، پیتر به مقدسات مقدس می رود تا از دکتر استرنج کمک بخواهد..

دومی به او یک طلسم پیشنهاد می دهد، رونزهای کوف کول، که باعث می شود تمام دنیا فراموش کنند که پیتر پارکر مرد عنکبوتی است و با وجود هشدارهای وانگ، استرنج تصمیم می گیرد به هر حال این طلسم را اجرا کند.

در حالی که استرنج طلسم می‌کند، پیتر درخواست تغییراتی می‌کند تا ام‌جی، هپی، ند و می بتوانند خاطرات خود را حفظ کنند. وقفه ها طلسم را خراب می کند، اما استرنج موفق می شود آن را مهار کند و پیتر را مجبور به خروج از Sanctuary می کند.

پیتر سپس سعی می کند دستیار معاون دانشگاه MIT را که برای ملاقات با او در حالی که در تاکسی در پل الکساندر همیلتون گیر کرده بود به ملاقات او رفته بود، متقاعد کند که نامزدی ام جی و ند را بپذیرد.

مورد حمله اتو اکتاویوس قرار گرفت . پس از یک دعوای شدید بین پیتر و اکتاویوس، دومی اظهار می کند که او همان “پیتر پارکر” نیست که او می شناسد.

پس از اینکه اکتاویوس مقداری از فناوری نانو را از لباس عنکبوت آهنی پیتر استخراج می کند، دومی موفق می شود بازوهای مکانیکی اکتاویوس را کنترل کند و او را دستگیر کند، اما گرین گابلین ظاهر می شود و به پل حمله می کند.کرت کانرز که قبلاً او را در فاضلاب دستگیر کرده بود.

استرنج به پیتر توضیح می‌دهد که این طلسم افرادی از جهان‌های دیگر را جذب کرده است که هویت مرد عنکبوتی را می‌دانند، و به مرد عنکبوتی، ام‌جی و ند دستور می‌دهد تا «بازدیدکنندگان» باقی‌مانده را دستگیر کنند.

پس از اینکه پیتر مکس دیلون و فلینت مارکو را دستگیر کرد، نورمن آزبورن کنترل خود و شخصیت گابلین خود را دوباره به دست می‌آورد و پس از از بین بردن ماسک خود، به محل FEAST ( موسسه خیریه ای که می در آن داوطلب است) می‌رود، جایی که پیتر آن را برمی‌دارد.

در حین بحث درباره درگیری خود با مرد عنکبوتی، تبهکاران دستگیر شده متوجه می شوند که برخی از آنها درست قبل از مرگ از جهان خود گرفته شده اند.

استرنج طلسمی را آماده می کند که در یک مصنوع مکعبی به نام Machina di Kadavus قرار دارد، که تبهکاران را به جهان مربوطه خود باز می گرداند، اما پیتر فکر می کند که ابتدا باید آنها را از قدرت و جنون خود درمان کنند، امیدوار است که این امر مانع از مرگ آنها در بازگشت آنها شود.

هنگامی که استرنج برای اجرای طلسم آماده می شود، پیتر ماشین دی کاداوس را می دزد و سپس در گراند کانیون بین او و استرنج در آینه دعوا می شود.

Machina di Kadavus می گوید که پیتر پس از کتک زدن او، حلقه های دوتایی استرنج را بازیابی می کند، سپس او را در بعد آینه قفل می کند.

به ام جی می رسد و افراد بد را به آپارتمان هپی هوگان می برد. او با موفقیت اکتاویوس را شفا می دهد، اما شخصیت شیطانی گابلین بر آزبورن برتری می یابد و او شروران درمان نشده را متقاعد می کند که به پارکر خیانت کنند.

وقتی دیلون، مارکو و کانرز فرار می کنند، آزبورن با گلایدر خود می را مجروح می کند و می گریزد. قبل از مرگ، می به پیتر گفت که “با قدرت بزرگ مسئولیت بزرگی به همراه دارد.”

ند متوجه می‌شود که می‌تواند با استفاده از حلقه‌های دوتایی استرنج، پورتال‌هایی ایجاد کند که او و ام‌جی از آن‌ها برای پیدا کردن پیتر پارکر استفاده می‌کنند.

آنها در عوض خود را با دو نسخه دیگر از پیتر پارکر می‌بینند که توسط طلسم استرنج نیز احضار شده‌اند، به نام‌های «پیتر ۲» (از دنیای اکتاویوس، آزبورن و مارکو) و «پیتر ۳ (از جهان دیلون و کانرز). ند و ام جی پیتر را پیدا می کنند و او را دلداری می دهند، در حالی که مرد عنکبوتی دیگر داستان های خود را از عزیزان از دست رفته به اشتراک می گذارد و او را تشویق می کند تا برای افتخار می مبارزه کند.

سه پیتر برای شرورهای باقی مانده درمان ایجاد می کنند و دیلون، مارکو و کانرز را به مجسمه آزادی که در حال بازسازی است فریب می دهند. در آنجا پیتر 2 و پیتر 1 مارکو و کانرز را شفا می دهند در حالی که اکتاویوس برای کمک به پیتر 2 و 3 می رسد و مکس دیلون را شفا می دهد.

ند استرنج را از ابعاد آینه آزاد می کند، اما آزبورن می رسد و ماشین دی کاداووس را با یک بمب نابود می کند.کدو تنبل، سد جداکننده کیهان ها را می شکند.

همانطور که استرنج سعی می کند مانع را حفظ کند، پیتر 1 خشمگین سعی می کند آزبورن را بکشد. این زمانی است که پیتر 2 او را متوقف می کند، سپس به عنوان انتقام توسط گرین گابلین مجروح می شود.

در حالی که گابلین از مرگ می خوشحال می شود، پیتر 3 درمان را برای پیتر 1 می فرستد و او آن را به آزبورن تزریق می کند و او را به هوش می آورد و “گرین گابلین” را یک بار برای همیشه نابود می کند.

هنگامی که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان از جهان های دیگر شروع به ورود می کنند، پیتر متوجه می شود که تنها راه برای محافظت از جهان چندگانه این است که پیتر پارکر 1 را از حافظه همه پاک کند.

او از استرنج می خواهد که طلسم را به این معنا دوباره انجام دهد، در حالی که به ام جی و ند قول می دهد که آنها را پیدا کند. پس از انجام طلسم، همه به جهان مربوطه خود و جهان بازگردانده می شوند

پیتر بعداً به ملاقات ام جی و ند می رود تا دوباره خود را معرفی کند، اما در نهایت نظرش تغییر می کند. او پس از بازدید از قبر خاله می و به یاد آوردن آخرین سخنان او، تصمیم می گیرد به فعالیت ابرقهرمانی خود ادامه دهد و لباس جدیدی را برای این منظور برای خود بسازد.

بازیگران فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

تام هالنددر نقشپیتر پارکر / مرد عنکبوتی:
یک نوجوان وانتقام‌جوکه پس از گزیده شدن توسط یک عنکبوت رادیواکتیو، تجربه‌هایی شبیه عنکبوت دریافت کرد.

این فیلم به بررسی فیلم عواقبSpider-Man: Far From Home’s (2019) می‌پردازد که در آن هویت پارکر به عنوان مرد عنکبوتی می‌شود، و پارکر در مقایسه با مارولبدبینتر قبلی است. فیلم های دنیای سینمایی (MCU).

هالند گفت که پارکر احساس شکست و ناامنی می کند و هیجان زده است تا جنبه تاریک شخصیت را کشف کند.

تغییر در بازی پارکر، از جمله بالا بردن سطح صدای او و بازگشت به طرز فکر یک «نوجوان ساده لوح و جذاب»، برای هالند پس از ایفای نقش‌های بالغ‌تر مانند.Cherry(2021) عجیب بود.


زندایادر نقشمیشل «ام جی» جونز واتسون:
همکلاسی و دوست دختر پارکر. نام کامل این شخصیت در فیلم نشان داده شده است، که قبلاً به عنوان میشل جونز شناخته می شود و او را به همتای کمیک می رساند.مری جین واتسوننزدیک می کرد.


بندیکت کامبربچدر نقش دکتراستفان استرنج:
یک جراح مغز واعصابکه پس از یک تصادف پایانی کار،استاد هنرهای عرفانی شد.

هالند بر خلاف تونی استارکرابرت داونی جونیوردر فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (2017) احساس می کنم استرنج مربی پارکر نیست، اما در عوض آنها را به عنوان همکار می دید و اشاره می کند که نسبت آنها در طول فیلم به هم می خورد.

کامبرچ احساس می کنم که رابطه نزدیکی بین استرنج و پارکر وجود دارد زیرا هر دو ابرقهرمان محله ای با تاریخ مشترک هستند. [14] یکی از نویسندگان کریس مک کنااسترنج را صدای عقل در فیلم توصیف کرد.


جیکوب باتالوندر نقشند لیدز: بهترین دوست پارکر. باتالون برای بازی در این فیلم 102 پوند (46 وزن) از دست داد.
جان فاورودر نقشهارولد “هپی” هوگان: رئیس امنیتصنایع استارکو راننده و محافظ سابق تونی استارک که از پارکر مراقبت می کند.


جیمی فاکسدر نقشمکس دیلون / الکترو:
یکمهندس برقاسکورت از یک ثابت جایگزین که پس از تصادفی که شامل مارماهی های الکتریکی اصلاح شده ژنتیکی بود، قدرت الکتریکی به دست آورد. فاکس نقش خود را در فیلم The Amazing Spider-Man 2 (2014) به کارگردانیمارک وب بازی می کند.

این شخصیت برای No Way Home مجدداً طراحی شد، و از طراحی اصلی آبی‌اش بود که بر اساس Ultimate Marvel به نفع یک رنگ زرد بیشتر شبیه به ظاهر اصلی کتاب کمیک خود بود.


ویلم دفودر نقشنورمن آزبورن / گرین گابلین:
دانشمند و مدیر عاملOscorpاز یک جایگزین که یک تقویت کننده قدرت ناپایدار را روی خود آزمایش کرد. او در نتیجه یک شخصیت دوپاره دیوانه ایجاد کرد و از زره و تجهیزات پیشرفته Oscorp استفاده کرد. دافو دوباره نقش خود را از سه گانه مرد عنکبوتی سام ریمیبازی می کند.

دفو احساس کرد که گرین گابلین از نقش‌آفرینی‌اش در مرد عنکبوتی (2002) پیشرفت کرده و در این فیلم «چند ترفند دیگر در آستین دارد».

دافو برای این نقش از نظر دیجیتالی پیر شد، و این شخصیت همچنین لباس های خود را ارتقا می دهد تا او را بیشتر به همتای کمیکخود شبیه کند.


آلفرد مولینادر نقشاتو اکتاویوس / دکتر اختاپوس:
دانشمندی از یک جایگزین جایگزین با چهار شاخک مکانیکی با مصنوعی که پس از تصادف به بدنش جوش خورده است. مولینا نقش خود را درمرد عنکبوتی 2 (2004) رایمی تکرار می کند، و این فیلم از داستان شخصیت قبل از مرگ او در آن فیلم ادامه می دهد.

مولینا از این بدن غافلگیر شد، زیرا او در سال‌های پس از ساخت آن فیلم پیر شد و دیگر همان فیزیک را نداشت. از پیری دیجیتالی نیز استفاده شد تا او از نظر شبیه مرد عنکبوتی 2 به نظر برسد.

شاخک های مکانیکی به طور کامل از طریق CGI ایجاد شدند، به جای ترکیبی از نمایش عروسکی و CGI مانند مرد عنکبوتی 2..
بندیکت وونگدر نقشونگ: مرشد و دوست استرنج که در زمان غیبت استرنج درBlipبه جادوگر جدید تبدیل شد.


تونی رولوریدر نقشیوجین «فلش» تامپسون: همکلاسی پارکر و رقیب سابق.
ماریسا تومیدر نقشمی پارکر:
عمه پارکر.

در داستان حین توسعه، نویسندگان متوجه شدند که نقشی مشابه داشتندعمو بندر دیگر تجسم‌های مرد عنکبوتی بازی خواهد کرد. به این ترتیب، عبارات موضوعی و نقل‌قول‌شده «با قدرت زیاد، مسئولیت‌های بزرگی نیز وجود دارد» توسط می گفته می‌شود، زیرا او «راهنمای اخلاقی» پارکر در MCU بوده است.
اندرو گارفیلددر نقشپیتر پارکر / مرد عنکبوتی:
نسخه ای جایگزین از پارکر که با شکست در نجات دوست دختر متوفی خود،گوئن استیسی، توضیح داده شده است. گارفیلد دوباره نقش خود را در فیلم‌هایمرد عنکبوتی شگفت‌انگیزوب بازی می کند .

دیگر مردهای عنکبوتی از او به عنوان «پیتر سه» یاد می کنند، در حالی که وب سایت رسمی مارول او را «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» نامیده است.

گارفیلد نقش خود را به عنوان برادر میانی گروه پذیرفت و علاقه مند بود ایده پارکر شکنجه شده را پس از وقایع مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 بررسی کند.

از جمله اینکه چگونه می توان درس هایی از آن ها به شخصیت هالند منتقل کرد. از فرصتی که برای تجسم پارکر به دست آورد سپاسگزار بود و همکاری با هالند و مگوایر را فرصتی برای گفت وگوهای عمیق‌تر… درباره تجربیات ما با این شخصیت توصیف کرد.


توبی مگوایردر نقشپیتر پارکر / مرد عنکبوتی:
نسخه ای جایگزین از پارکر که از تارهای ارگانیک به جای شوترهای وب مانند همتایان جایگزین خود می کند. مگوایر نقش خود را از سه گانه مرد عنکبوتی ریمی تکرار می کند.

مردان عنکبوتی دیگر از او به عنوان «پیتر دو» یاد می کنند، در حالی که وب سایت رسمی مارول او را «مرد عنکبوتی محله دوستانه» نامیده می کند.

مگوایر می خواست که فیلم فقط جزییات حداقلی را در مورد اتفاقاتی که برای شخصیت او پس از وقایع است.مرد عنکبوتی 3(1386) رخ داده است، نشان دهد.
ریس ایفانسدر نقشدکتر کرت کانرز / مارمولک، دانشمند اسکورت درفیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز(2012) وب که به یک هیولای خزنده بزرگ تبدیل شد، در حالی که تلاش می‌کرد بازوی گمشده‌اش را دوباره رشد دهد، بازی می‌کند.چرچ توماس هدندوباره نقش خود را در نقشفلینت مارکو / ساندمن، دزدی کوچک از مرد عنکبوتی 3 رایمی بازی می‌کند که پس از تصادف‌هایی شبیه به شن دریافت کرد. هر دو ایفان و چرچ برای صداپیشگی شخصیت‌ها بازگشتند، پایان فیلم‌هایی هستند که در فیلم وقتی به شکل انسانی خود بازگشتند، به ترتیب فیلم‌های آرشیوی از مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز و مرد عبوتی 3 بود. [38] چارلی کاکسنقش خود را در نقشمت مرداکاز مجموعه تلویزیونی نتفلیکسمارولتکرار می‌کند، و تام هاردی نقش‌های خود را در نقش ادی براک و ونوم از دنیای مرد عنکبوتی سونی (SSU) در یک ظاهر کوتاه نامشخص در صحنه میان‌کلید تکرار می‌کند . .

آنگوری رایس در نقش بتی برانت ، همکلاسی پارکر و دوست دختر سابق لیدز، که نقش‌های آنها را از فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی MCU تکرار کرده‌اند.

هانیبال بورس به عنوان مربی ویلسون، معلم ورزشگاه مدرسه علوم و فناوری میدتاون .

مارتین استار در نقش راجر هرینگتون ، معلم آکادمیک ده‌گانه پارکر. جی بی اسموو در نقش جولیوس دل ، معلم پارکر.و جی کی سیمونز در نقش جی. جونا جیمسون ، میزبان TheDailyBugle.net جیک جیلنهالدر نقش کوئنتین بک / میستریواز طریق آرشیو فیلم دور از خانه ظاهر می شود. همچنین پائولا نیوسومبه عنوان مدیر MIT، آرین مویددر نقش مامور کنترل خسارتکلیری، مری ریورا در نقش مادربزرگ ند، و کریستو فرناندزبه عنوان متصدی بار در خدمت براک هستند. برادر هالند، هری، پس از انجام همین کار در گیلاس ، قرار دادن نقشی کوتاه به عنوان داروی مصرف کننده دارو، اما صحنه‌های او از اکران تئاتر قطع شد. لکسی راب، که نقش دختر استارک، مورگانرا در فیلم Avengers: Endgame(2019) ایفا کرد، همچنین ظاهری داشت که در اکران سینمایی گنجانده نشد.

دانلود فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home 2021

دانلود فیلم دوبله فارسیکیفیتلینک دانلود
مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست(3.26GB)180pدانلود
مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست(1.65GB)720pدانلود
مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست480pدانلود
  • پخش آنلاین فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست(دوبله)
دانلود فیلم زبان اصلی زیرنویس چسبیدهکیفیتلینک دانلود
مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست(2.65GB)180pدانلود
مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست(1.49GB)720pدانلود
مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست480pدانلود
  • پخش آنلاین فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست(زبان اصلی)
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.