دانلود فیلم فینچ finch 2021

دانلود فیلم فینچ Finch 2021

فیلم سینمایی فینچ 2021 (finch) یک فیلم بقای پسا آخر الزمانی آمریکایی می باشد که این فیلم محصول سال ۲۰۲۱ در ژانر درام — علمی تخیلی به کارگردانی میگل ساپوچنیک و نویسندگی کریگ لاک و ایور پاول است. در این فیلم تام هنکس به عنوان شخصیت اصلی در کنار کالب لندری جونز بازی می‌کند.


فیلم سینمایی فینچ finch 2021 در اکتبر 2017 به عنوان BIOS اعلام شد. فیلمبرداری در سراسر نیومکزیکو از فوریه تا مه 2019 انجام شد. این فیلم قرار بود در تاریخ 2 اکتبر 2020 توسط یونیورسال پیکچرز در سینماهای ایالات متحده اکران شود ، اما به دلیل چندین بار به تعویق افتاد.

به خاطر همه گیری ویروس COVID-19 این فیلم مجدداً Finch نام گرفت، به Apple TV+ فروخته شد و در 5 نوامبر 2021 منتشر شد. اما انتقاد به دلیل عدم اصالت و نوآوری در ژانر پسا آخرالزمان.

پیش نمایش فیلم فرینچ frinch 2021

خط داستانی فیلم فینچ finch 2021

ده سال از زمانی که یک شعله عظیم خورشیدی لایه اوزون را تخریب کرد ، می گذرد و سیاره زمین را به یک زمین بایر عمدتا غیرقابل سکونت تبدیل می کند که در اثر حوادث شدید آب و هوایی ویران شده در حالی که توسط اشعه ماوراء بنفش خورشید سوخته می شود و دما را به 150 درجه فارنهایت (66 درجه سانتیگراد) افزایش می دهد.

یکی از معدود بازمانده ها، مهندس رباتیک فینچ واینبرگ، با سگ خود گودیر و یک ربات کمکی دیویی در زیرزمینی سنت لوئیس به تنهایی زندگی می کند.

که زمانی متعلق به شرکتی بود که قبل از فاجعه در آن کار می کرد، به تنهایی زندگی می کند. فینچ فقط برای جستجوی لوازم با پوشیدن لباس محافظ بیرون می رود.

فینچ در حال مرگ بر اثر یک بیماری نامعلوم (اگرچه فینچ در حال خواندن کتابی در مورد مسمومیت با تشعشعات دیده می شود)، در حال کار بر روی ایجاد یک همراه ربات انسان نما پیشرفته تر است تا از سگش پس از رفتن او مراقبت کند.

فینچ مجموعه‌ای از دانش دایره‌المعارفی، از جمله کتابچه راهنمای آموزش و مراقبت از سگ‌ها را به او می‌دهد. با این حال، گودیر در ابتدا به ربات (که در نهایت نام جف را انتخاب کرد) اعتماد ندارد.

فینچ متوجه می شود که طوفان عظیمی در حال نزدیک شدن به سنت لوئیس است که مطمئناً منطقه را نابود می کند و او را می کشد.

فینچ، جف، دیویی و گودیر در یک موتورخانه به شدت تغییر یافته به سمت سانفرانسیسکو حرکت کردند. حرکت کردند. به دلیل خروج عجولانه، جف تنها 72 درصد از داده های دایره المعارفی خود را دانلود کرد و ظرفیت ذهنی او نیاز به آموزش دارد.

علیرغم بدتر شدن وضعیتش، فینچ سعی می کند به جف درس های ارزشمندی در مورد زندگی و نحوه محافظت از گودیر بیاموزد. رفتار کنجکاو جف هم فینچ را سرگرم و هم ناامید می کند، اما ربات به آرامی ابتکار عمل بیشتری از خود نشان می دهد.

دانلود فیلم فینچ finch 2021
تام هنکس و سگ محبوبش در فیلم فینچ

وقتی آنها به دنور می رسند ، فینچ در بستر بیماری می شود و جف تصمیم می گیرد با دیویی یک بیمارستان متروکه را غارت کند.

دیویی ناخواسته توسط تله‌ای له می‌شود و فینچ جف را پس می‌گیرد تا از شهر فرار کند و متوجه می‌شود که این منطقه تله‌ای است که توسط انسان‌های دیگر راه‌اندازی شده است.

بعد از ظهر، موتورخانه توسط یک ماشین ناشناس (که ظاهراً آنها را از بیمارستان تعقیب می کرد) تعقیب می شود. فینچ در قضاوت اشتباهی وحشتناک مرتکب می شود و وسیله نقلیه خود را از طریق زیرگذری با فاصله بسیار کم تصادف می کند، اما جف آنقدر قوی است که آن را از دید خارج کند.

فینچ شروع به قطع امید می کند که از این سفر جان سالم به در می برد و داستانی (در یک فلاش بک) در مورد اینکه چگونه گودیر را نجات داده است، تعریف می کند.

با نزدیک شدن به مقصد، تابش فرابنفش به اندازه‌ای کاهش یافته است که فینچ بتواند بدون لباس محافظ به زیر نور آفتاب برود.

فینچ در حالی که به وجد آمده، یک بعدازظهر را بیرون با جف می گذراند و به او یاد می دهد چگونه قبل از مرگ بی سر و صدا با گودیر بازی کند.

جف و گودیر پس از سوزاندن فینچ در محل تشییع جنازه ، راهی سانفرانسیسکو می شوند. اگرچه آنها شهر را قابل سکونت اما متروک می دانند، اما شواهد احتمالی از بازمانده انسان ها را در پل گلدن گیت پیدا می کنند و به دنبال یافتن آنها می شوند.

دانلود فیلم فینچ finch 2021
تام هنکس در فیلم فینچ

بازیگران وشخصیت های فیلم فینچ finch 2021

 • تام هنکس در نقش فینچ واینبرگ
 • کالب لندری جونز در نقش جف
 • سیموس در نقش گودیر
 • ماری واگنمن در نقش یک دختر در صحنه فلاش بک
 • لورا کانینگهام در نقش مادر در صحنه فلاش بک
 • اسکار آویلا در نقش راننده کامیون در صحنه فلاش بک
 • امیلی جونز به عنوان صدای سیستم هشدار فینچ
 • علاوه بر این، سمیرا وایلی ، اسکیت اولریش ، لورا هریر و الکسیس رابن همگی قرار بود در این فیلم ظاهر شوند، اما نقش آنها از نسخه نهایی حذف شد.
دانلود فیلم فینچ finch 2021
فیلم فینچ با بازی بینظیر تام هنکس

تولید فیلم سینمایی فینچ finch 2021

اخبار فیلم سینمایی فینچ finch 2021 در 26 اکتبر سال 2017، اعلام کرد که تام هنکس در BIOS بازی خواهد کرد ، یک فیلم پسا آخرالزمانی در مورد رباتی که توسط شخصیت بیمار هنکس، فینچ، ساخته شده است تا از زندگی سگ محبوبش در هنگام مرگ محافظت کند.

میگوئل ساپوچنیک کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت که توسط رابرت زمکیس و کوین میشر تهیه می‌شود، بر اساس فیلمنامه‌ای توسط کریگ لاک و ایور پاول.

چندین استودیو بزرگ برای حقوق این فیلم مناقصه می‌کردند و انتظار می‌رفت که تولید آن در اوایل سال 2018 آغاز شود. در دسامبر 2017، مشخص شد که این فیلم در « فهرست سیاه » پرطرفدارترین فیلمنامه‌های تولید نشده آن سال قرار دارد.

در ژانویه 2019، کالب لندری جونز در نقش رباتی که فینچ می‌سازد ، به بازیگران فیلم پیوست و در نقش ضبط صدا و صدا. در مارس 2019، سمیرا وایلی به عنوان بخشی از بازیگران معرفی شد، پس از آن اسکیت اولریش و لورا هریر در ماه می، اما همه در فیلم منتشر شده غایب بودند.

عکاسی اصلی در فوریه 2019 در آلبوکرکی، نیومکزیکو آغاز شد. فیلمبرداری همچنین در سانتافه ، شیپروک ، لوس لوناس ، سوکورو ، و بنای یادبود ملی وایت سندز انجام شد و در می 2019 به پایان رسید.

پایان تمدید شده حذف شد

ساپوچنیک در مورد برش قسمت آخر فیلم گفت:
خیلی شلیک کردیم بخش کاملی وجود دارد که به کف اتاق برش ختم شد و درباره آن بود که جف بالاخره با انسان‌ها در تماس بود و اینکه چگونه آنها آن چیزی نبودند که او انتظار داشت و مطمئناً چیزی نبود که پدرش، فینچ، او را برای آن آماده کرده بود.

اما زمانی که پست گذاشتیم، در حال ویرایش بودیم، یک نقطه بود که متوجه شدم می‌دانم به پایان فیلم رسیده‌ایم، اما هنوز داستان بیشتری برای گفتن داریم.

من تا آنجا که می توانستم تلاش کردم تا ببینم آیا می توانیم با آن کنار بیاییم یا نه، اما این داستان بزرگتر از زمانی بود که در مدت زمانی که برای گفتن آن باقی مانده بود برای گفتن داشتیم.

در مقطعی فقط باید انتخاب می کردیم. برای من، من به مفهوم کشتن عزیزانت اعتقاد دارم. من آن را دوست داشتم. از کاری که انجام دادیم خیلی خوشم آمد. بازیگران بزرگی در آن حضور داشتند.

سمیرا وایلی داشت، همسرم الکسیس رابن بود، اسکیت اولریخ داشتیم، تعداد زیادی آدم در آن بود. و واقعا خوب بود پایان درستی برای این فصل از این داستان نبود. مجبور شدیم آن را رها کنیم.

دانلود فیلم فینچ finch 2021
دانلود فیلم فینچ 2021

اکران فیلم سینمایی فینچ finch 2022

فیلم سینمایی فینچ finch 2021 در ماه مه 2018، قرار بود توسط یونیورسال پیکچرز در تاریخ 2 اکتبر 2020 در سینماها اکران شود. در ژوئن 2020، به دلیل همه‌گیری مداوم COVID-19 و تعطیلی سینماها در سراسر جهان ، تا 16 آوریل 2021 به تعویق افتاد. در ژانویه 2021، به 13 آگوست 2021، و در مارس، یک هفته بعد به 20 آگوست منتقل شد.

در ماه مه 2021، اعلام شد که عنوان فیلم از بایوس به Finch تغییر یافته و توسط Apple TV+ برای اکران در 5 نوامبر 2021 خریداری شده است، در حالی که Universal Pictures Home Entertainment همچنین حقوق سرگرمی خانگی و تلویزیون خطی فیلم را حفظ خواهد کرد.

دانلود فیلم فینچ finch 2021

نقد و بررسی فیلم سینمایی فینچ finch 2022

به گفته تلویزیون سامبا ، این فیلم در 30 روز اول اکرانش در 1.4 میلیون خانواده تماشا شد. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes ، 73 درصد از نظرات 152 منتقد، با میانگین امتیاز 6.8/10 مثبت هستند.

اجماع وب سایت این است که ” فینچ ممکن است به یاد ماندنی ترین داستان پسا آخرالزمانی نباشد، اما تام هنکس حتی پس از فروپاشی تمدن، شرکت کاملاً جذابی را نشان می دهد.” متاکریتیک بر اساس 36 منتقد، میانگین وزنی نمره 56 از 100 را به این فیلم اختصاص داد که نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط” است.

تامریس لافلی از ورایتی نقد مثبتی به فیلم داد: «علی‌رغم پس‌زمینه‌ی تاریک، فینچ موفق می‌شود به حلقه مبهم ایده اصلی خود وفادار بماند و فیلمی خانواده‌پسند را ارائه دهد که قلب بزرگ، آرامش‌بخش سنتی و تقویت‌شده توسط یک فیلم واقعی است.

عشق به سگ.”دیوید رونی از هالیوود ریپورتر نقد متفاوتی به آن داد: “در فیلم جاده ای علمی تخیلی بی شرمانه احساساتی میگل ساپوچنیک چیز کمی وجود دارد که غیرقابل پیش بینی باشد، که تقریباً می توانست در یک آزمایشگاه روباتیک از قطعات بادوام فیلم های بی شماری گذشته مونتاژ شود.

اما لعنت می‌کنم اگر در صحنه‌های اوج غم‌انگیز غم‌انگیز نبودم.» ریچارد شرتزر از Sportskeeda اظهار داشت: ” فینچ ثابت می‌کند که ساعت مناسبی است، اما اغلب در فیلم‌های علمی تخیلی دیگر گم می‌شود و به جای انجام کار جدید، در سایه آنها زندگی می‌کند.»

مرجعنتیجهتاریخ برگزاری مراسمجایزه————————————
عصر فیلمدر انتظار8 مارس 2022جوایز انجمن های بصری————————————
دانلود فیلم سینمایی فینچ finch 2022
پوستر فیلم فینچ 2021
 • دانلود فیلم فینچ Finch 2021 زیرنویس چسبیده
 • دانلود فیلم فینچ Finch 2021 همراه با نسخه دوبله فارسی
 • کیفیت 1080p , 720p 480p HD با دوبله فارسی و زیرنویس قرار گرفت
 • ژانر فیلم درام – علمی-تخیلی
 • امتیاز : 7.0 از 21K رای در سایت IMDb
 • زبان : انگلیسی
 • سال انتشار : 2021
 • محصول کشور : آمریکا
 • کارگردان : Miguel Sapochnik
 • بازیگران : Tom Hanks، Caleb Landry Jones

خلاصه داستان : فیلم فینچ Finch 2021 ؛ مهندسی که از بازماندگان حادثه ای در زمین است در پناهگاهی در زیر زمین زندگی می کند، او رباتی را می سازد تا پس از مرگش وظیفه مراقبت از سگش را داشته باشد و ..

دانلود فیلم سینمایی فینچ finch 2022

دانلود فیلم finch2021 زبان اصلی زیرنویس چسبیده

دانلود با کیفیت Full HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلوددانلوددانلوددانلود
دانلود فیلم

دانلود فیلم finch2021 دوبله فارسی

دانلود با کیفیت Full HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلوددانلوددانلوددانلود
دانلود فیلم
5/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.