دانلود فیلم شهر گناه (Sin City 2005) با زیرنویس بدون سانسور

معرفی فیلم شهر گناه (Sin City 2005) با زیرنویس بدون سانسور

شهر گناه (همچنین به عنوان شهر گناه فرانک میلر نیز شناخته می شود) یک فیلم گلچین جنایی نئو نوآر آمریکایی محصول 2005 و به کارگردانی فرانک میلر و رابرت رودریگز است. این بر اساس رمان گرافیکی میلر شهر گناه است.

بیشتر فیلم بر اساس کتاب های اول، سوم و چهارم از مجموعه اصلی کمیک میلر ساخته شده است. «خداحافظی سخت» درباره یک محکوم سابق است که در جستجوی قاتل معشوقه‌اش دست به حمله می‌زند.

Big Fat Kill یک بازپرس خصوصی را دنبال می کند که در یک جنگ خیابانی بین گروهی از روسپی ها و گروهی از مزدوران، پلیس و اوباش گرفتار می شود. فیلم «حرام‌زاده زرد» بر روی یک افسر پلیس مسن تمرکز می‌کند که از یک زن جوان در برابر یک قاتل زنجیره‌ای که به طرز وحشتناکی شکل گرفته محافظت می‌کند.

مقدمه و برون فیلم بر اساس داستان کوتاه «مشتری همیشه درست است» است که در کتاب Booze, Broads & Bullets، ششمین کتاب از مجموعه طنز گردآوری شده است.

در این فیلم بازیگرانی به رهبری جسیکا آلبا، بنیسیو دل تورو، بریتانی مورفی، کلایو اوون، میکی رورک، بروس ویلیس و الیجا وود و الکسیس بلدل، پاورز بوث، مایکل کلارک دانکن، روزاریو داوسون، کارلا گوگینو، روت ایفای نقش می‌کنند. هاوئر، جیمی کینگ، مایکل مدسن، نیک استال، و مکنزی وگا در میان دیگران.

شهر گناه با موفقیت گسترده‌ای در عرصه‌ی انتقادی و تجاری روبه‌رو شد، و شناخت ویژه‌ای را برای پردازش رنگی منحصربه‌فرد فیلم جمع‌آوری کرد که بیشتر فیلم را سیاه و سفید نشان داد و در عین حال رنگ را برای اشیاء انتخاب‌شده حفظ یا اضافه کرد. این فیلم در جشنواره فیلم کن 2005 در رقابت به نمایش درآمد و جایزه بزرگ فنی را برای “شکل دهی بصری” فیلم دریافت کرد.

دنباله ای نیز به کارگردانی میلر و رودریگز در سال 2014 با نام Sin City: A Dame to Kill For منتشر شد، اما با استقبال بدتری نسبت به فیلم اول، هم از نظر انتقادی و هم از نظر تجاری مواجه شد.

معرفی فیلم شهر گناه (Sin City 2005) با زیرنویس بدون سانسور

معرفی فیلم شهر گناه Sin City 2005

معرفی فیلم شهر گناه (Sin City 2005) با زیرنویس بدون سانسور

داستان فیلم شهر گناه (Sin City 2005)

فروشنده به بالکن پنت هاوسی می رود که در آن مشتری به شهر بیسین نگاه می کند. به او سیگار تعارف می کند و می گوید که شبیه کسی است که از دویدن خسته شده است و او را نجات می دهد.

هر دو با هم بوسه می زنند و او به او شلیک می کند. او در آغوش او می میرد او می‌گوید که هرگز نمی‌داند که او از چه چیزی فرار کرده است، اما صبح چک او را نقد می‌کند.

“آن حرامزاده زرد (قسمت اول)”
در اسکله شهر گناه، افسر پلیس سالخورده، جان هارتیگان تلاش می کند تا مانع از تجاوز و کشتن چهارمین قربانی شناخته شده اش، نانسی کالاهان یازده ساله، روارک جونیور شود.

جونیور پسر سناتور روارک است که برای سرپوش گذاشتن بر جنایات پسرش به پلیس رشوه داده است.

شریک فاسد هارتیگان، باب، سعی می کند هارتیگان را متقاعد کند که از آنجا دور شود. هارتیگان او را ناک اوت می کند.

هارتیگان، در حالی که از دل بدی رنج می‌برد، به انباری می‌رود که روارک جونیور و چند نفر از سرسپردگان نانسی را در آن نگه داشته‌اند. جونیور به شانه هارتیگان شلیک می کند و سعی می کند فرار کند.

هارتیگان به گوش، دست و اندام تناسلی جونیور می رسد و شلیک می کند. باب که اکنون بهبود یافته است، از پشت به هارتیگان شلیک می کند.

با نزدیک شدن آژیرها، باب می رود و نانسی در دامان هارتیگان دراز می کشد. هارتیگان بیهوش می شود و دلیل مرگ او یک تجارت منصفانه برای زندگی دختر است.

“خداحافظی سخت”
پس از یک شب ایستادگی ، مرو از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که گلدی در حالی که او خواب بوده کشته شده است. او با رسیدن پلیس از فریم‌آپ فرار می‌کند و قول می‌دهد که انتقام مرگ او را بگیرد.

افسر آزادی مشروط لزبین او ، لوسیل، به او هشدار می دهد که از این ماموریت دست بکشد، زیرا معتقد است که مارو ممکن است همه چیز را به دلیل “وضعیت” خود تصور کرده باشد.

مارو چندین خبرچین را بازجویی می کند و با یک کشیش فاسد کار می کند که فاش می کند که خانواده روارک پشت این قتل بوده اند. Marv کشیش را می کشد اما سپس توسط زنی که شبیه گلدی است مورد حمله قرار می گیرد که او آن را به عنوان یک توهم رد می کند.

مارو به مزرعه خانواده روارک می رود و تحت تسلط شکارچی ساکتی قرار می گیرد که گلدی را کشت. او در زیرزمین بیدار می شود و می بیند که لوسیل پس از بررسی داستانش اسیر شده است.

او به مارو می گوید که قاتل یک آدمخوار است و گلدی یک فاحشه بود. او متوجه می شود که نام قاتل کوین است و فرار می کند. لوسیل توسط رهبر یک جوخه پلیس فاسد هدف گلوله قرار می گیرد.

مارو پلیس ها را می کشد به جز رهبر آنها که از او بازجویی می کند. او متوجه می شود که کاردینال پاتریک هنری رورک ترتیب قتل گلدی را داده است.

مارو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گلدی به شهر اولد، منطقه سین سیتی که توسط روسپی‌ها اداره می‌شود، می‌رود و توسط خواهر دوقلویش، وندی ، اسیر می‌شود، مهاجمی که مرو قبلاً او را به عنوان یک توهم رد کرده بود.

هنگامی که او وندی را متقاعد می کند که او قاتل نیست، هر دو به مزرعه ای باز می گردند که مرو کوین را می کشد. او با کاردینال روارک روبرو می شود که به نقش خود در قتل اعتراف می کند. کوین بخش کاردینال بود.

این دو مرد روسپی ها را خوردند تا “روح آنها را بخورند”. مارو کاردینال را می کشد اما سپس توسط محافظانش تیراندازی می شود و اسیر می شود.

مارو به بیمارستانی منتقل می‌شود که پلیس مادرش را تهدید به کشتن می‌کند تا او را به قتل روارک، کوین و قربانیانشان اعتراف کند. او به اعدام روی صندلی برقی محکوم می شود.

وندی در محکومیت اعدام به ملاقات او می رود و از او برای انتقام گرفتن از خواهرش تشکر می کند. Marv سپس اعدام می شود.

“کشتن چربی بزرگ”
شلی توسط دوست پسر سابقش جکی بوی و دوستانش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد . دوست پسرش دوایت مک کارتی با خشونت به او هشدار می دهد که شلی را تنها بگذارد.

جکی پسر و دوستانش به شهر قدیمی فرار می کنند. دوایت دنبال می‌شود و می‌بیند که آنها بکی، یک فاحشه جوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند.

گیل، رهبر روسپی‌ها و معشوق دوایت، نیز شاهد این صحنه است. وقتی جکی پسر بکی را با اسلحه تهدید می کند، میهو ، یک متخصص هنرهای رزمی، جکی بوی و دوستانش را می کشد.

آنها متوجه می شوند که جکی پسر در واقع کارآگاه ستوان جک رافرتی از پلیس شهر بیسین است که توسط مطبوعات به عنوان یک “پلیس قهرمان” شناخته می شود.

اگر پلیس ها یاد بگیرند که او چگونه مرده است، آتش بس آنها با روسپی ها پایان می یابد و اوباش می توانند آزادانه در شهر قدیمی جنگ به راه بیندازند.

دوایت اجساد را به یک گودال قیر می برد ، جایی که توسط یک مزدور سابق IRA که توسط رئیس اوباش والنکویست استخدام شده بود مورد حمله قرار می گیرد.

او تقریباً در تار غرق می شود قبل از اینکه میهو او را نجات دهد. مزدور با سر بریده جکی بوی به فاضلاب فرار می کند اما دوایت و میهو آن را پس می گیرند و به شهر قدیمی باز می گردند.

در همین حال، مانوته، مجری اوباش، گیل را می رباید. بکی که توسط اوباش به مرگ مادرش تهدید می شود، به روسپی ها خیانت می کند. مانوته حمله اوباش به شهر قدیمی را آماده می کند.

دوایت سر جکی پسر را با آزادی گیل عوض می کند، اما سرش پر از مواد منفجره است. دوایت آن را منفجر می کند و شواهد و اسیرکنندگان گیل را از بین می برد. فاحشه های دیگر مزدوران را تیراندازی می کنند در حالی که بکی مجروح شده در دعوا فرار می کند.

“آن حرامزاده زرد (قسمت دوم)”
هارتیگان در بیمارستان در حال نقاهت است که سناتور روارک به او اطلاع می دهد که جونیور در کما است و میراث روارک در خطر جدی است. هارتیگان برای جنایات جونیور قاب خواهد شد.

اگر به کسی حقیقت را بگوید، خواهند مرد. نانسی سپاسگزار قول می دهد که در زندان هر هفته نامه بنویسد. هارتیگان به زندان می رود، اگرچه از اعتراف خودداری می کند. طبق قولی که داده بود هفتگی نامه ای از نانسی دریافت می کند.

بعد از هشت سال نامه ها قطع می شود و به جای آن انگشت قطع شده دریافت می کند. هارتیگان به همه اتهامات اعتراف می کند و منجر به آزادی مشروط او می شود و به دنبال نانسی بالغ می گردد، بی آنکه بداند مردی زرد رنگ و بد شکل او را تعقیب می کند. او در نهایت او را در بار کادی پیدا می کند، جایی که او تبدیل به یک رقصنده عجیب و غریب شده است .

او متوجه می شود که برای هدایت مرد زرد به نانسی تنظیم شده است و آن دو با ماشین نانسی فرار می کنند. مرد بد شکلی که در صندوق عقب ماشین هارتیگان پنهان می شود، برمی گردد و خود را به عنوان روارک جونیور نشان می دهد که به دلیل سال ها عمل جراحی برای بازسازی اعضای بدنش بد شکل شده است.

جونیور به هارتیگان حمله می‌کند، ادعا می‌کند که به صد کودک دیگر تجاوز کرده است و نانسی را به مزرعه روارک می‌برد تا کاری را که هشت سال قبل شروع کرده بود به پایان برساند.

هارتیگان دنبال می‌کند و یک حمله قلبی جعل می‌کند و به او فرصتی می‌دهد تا جونیور را بکشد. هارتیگان با دانستن اینکه سناتور روارک هرگز شکار آنها را متوقف نخواهد کرد، برای اطمینان از امنیت نانسی خودکشی می کند. او دوباره زندگی خود را برای نانسی به عنوان یک تجارت منصفانه توجیه می کند.

“همیشه حق با مشتری است (قسمت دوم)”
بکی مجروح از بیمارستان خارج می شود و با مادرش با تلفن همراه صحبت می کند. او در آسانسور با فروشنده، در لباس یک پزشک روبرو می شود. او سیگاری به او پیشنهاد می کند و او را به نام صدا می کند و او به طور ناگهانی تماس را با مادرش قطع می کند.

معرفی فیلم شهر گناه (Sin City 2005) با زیرنویس بدون سانسور

بازیگران فیلم شهر گناه (Sin City 2005)

 • جسیکا آلبا در نقش نانسی کالاهان
 • مکنزی وگا در نقش نانسی (11 ساله)
 • دوون آئوکی در نقش میهو
 • الکسیس بلدل در نقش بکی
 • پاورز بوث در نقش سناتور ایتان روارک
 • جود سیکولا در نقش کمیسر لیبوویتز
 • روزاریو داوسون در نقش گیل
 • بنیسیو دل تورو در نقش ستوان جک “جک آهنی” رافرتی / “پسر جکی”
 • مایکل کلارک دانکن در نقش مانوته
 • ریک گومز در نقش داگلاس کلمپ
 • کارلا گوگینو در نقش لوسیل
 • جاش هارتنت در نقش فروشنده
 • روتگر هاوئر در نقش کاردینال پاتریک هنری روارک
 • نیکی کت در نقش استوکا
 • جیمی کینگ در نقش گلدی و وندی
 • مایکل مدسن در نقش کارآگاه باب
 • کلارک میدلتون در نقش شوتز
 • بریتانی مورفی در نقش شلی
 • نیک آفرمن در نقش برت شلاب
 • کلایو اوون در نقش دوایت مک کارتی
 • میکی رورک در نقش مارو
 • مارلی شلتون در نقش مشتری
 • نیک استال در نقش اتان رورک جونیور.
 • اسکات تیترز در نقش لنی و بنی
 • پاتریشیا وون در نقش دالاس
 • بروس ویلیس در نقش کارآگاه جان هارتیگان
 • الیجا وود در نقش کوین
 • تامی فلانگان در نقش برایان
 • لیزا ماری نیومایر در نقش تامی
 • فرانک میلر به عنوان یک کشیش ظاهر می شود، در حالی که رابرت رودریگز به عنوان عضوی از تیم SWAT ظاهر می شود.

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

معرفی فیلم و سریال

معرفی فیلم در ژانر های پیشنهادی ——>

4.7/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.