دانلود فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs زیرنویس بدون سانسور

معرفی فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs زیرنویس بدون سانسور

فیلم سینمایی سگدانی 1992 Reservoir Dogs یک فیلم جنایی آمریکایی محصول سال ۱۹۹۲ به نویسندگی و کارگردانی کوئنتین تارانتینو در اولین فیلم بلند خود است.

هاروی کایتل ،تیم راث ، کریس پن ، استیو بوشمی ، لارنس تیرنی ، مایکل مدسن ، تارانتینو، و ادوارد بونکر در نقش دزدان الماس که برنامه ریزی شده برای سرقت از یک جواهرفروشی به طرز وحشتناکی اشتباه می شود، در آن بازی می کنند.

فیلم سگ های انباری 1992 Reservoir Dogs وقایع قبل و بعد از دزدی را به تصویر می کشد، اما نه در حین سرقت. کرک بالتز ، رندی بروکس و استیون رایتنقش های فرعی را نیز بازی کند.

این شامل بسیاری از نقوش است که به ویژگی های تارانتینو تبدیل شده اند: جنایات خشونت آمیز، ارجاعات فرهنگ پاپ، ناسزاگویی، و داستان سرایی غیرخطی .

فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs به عنوان یک فیلم کلاسیک مستقل و یک فیلم کالت در نظر گرفته می شود، و توسط امپایر به عنوان “بزرگترین فیلم مستقل تمام دوران” نامگذاری شد.

اگرچه در ابتدا به دلیل نمایش خشونت و استفاده زیاد از فحاشی بحث برانگیز بود، اما Reservoir Dogs عموماً با استقبال خوبی روبرو شد و بسیاری از منتقدان از بازیگران آن تمجید کردند.

علیرغم اینکه این فیلم در طول اکران خود به شدت تبلیغ نشد، پس از فروش 2.8 میلیون دلاری در برابر بودجه اندک خود، به موفقیتی متوسط ​​در ایالات متحده دست یافت.

فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs پس از موفقیت فیلم بعدی تارانتینو، Pulp Fiction (1994) به محبوبیت بالاتری دست یافت . موسیقی متنی منتشر شد که شامل آهنگ های استفاده شده در فیلم بود که بیشتر مربوط به دهه 1970 است.

معرفی فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs زیرنویس بدون سانسور
پوستر فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs

معرفی فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs

معرفی فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs زیرنویس بدون سانسور
پوستر فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs

داستان فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs

هشت مرد در یک رستوران لس آنجلس صبحانه می خورند. به جز رهبر جو کابوت و پسرش نایس گای ادی، همه مردان دیگر از نام مستعار استفاده می کنند: آقای قهوه ای، سفید، بلوند، آبی، نارنجی و صورتی.

پس از بحث در مورد آهنگ مدونا ” Like a Virgin ” و مشاجره بر سر عادت پینک به انعام ندادن ، گروه غذاخوری را ترک می کنند تا یک سرقت الماس را انجام دهند.

پس از سرقت، وایت با نارنجی فرار می کند که در حین ربودن ماشینش توسط یک زن مسلح به شکمش شلیک شده و به شدت خونریزی می کند.

در یکی از انبارهای جو، وایت و نارنجی با پینک قرار ملاقات گذاشتند، که معتقد است این کار یک راه اندازی بود و پلیس منتظر آنها بود.

وایت به او اطلاع می دهد که براون مرده است، بلوند و بلوند مفقود شده اند و بلوند چندین غیرنظامی را در جریان سرقت به قتل رساند.

وایت از اینکه جو، دوست قدیمی‌اش، یک «روان‌شناس» مانند بلوند را استخدام می‌کند عصبانی است. پینک با پنهان کردن الماس‌ها در این نزدیکی، با وایت بر سر دریافت مراقبت‌های پزشکی برای نارنجی بحث می‌کند و این جفت در نهایت با هم بحث می‌کنند و اسلحه‌ها را به سمت یکدیگر می‌کشند. وقتی بلوند با پلیس ربوده شده ای به نام ماروین نش می رسد، تسلیم می شوند.

مدتی قبل، بلوند با گذراندن یک دوره محکومیت چهار ساله زندان با کابوت ها ملاقات می کند. برای اینکه به او به خاطر پنهان کردن نام جو از مقامات، جایزه بدهند، به او پیشنهاد می‌کنند که هیچ‌وقت حضور نداشته باشد. بلوند اصرار دارد به “کار واقعی” برگردد و او را برای دزدی استخدام می کنند.

در حال حاضر، سفید و صورتی برای اطلاعات نش را شکست دادند. ادی از راه می رسد و به آنها دستور می دهد که الماس های پنهان شده را بازیابی کنند و وسایل نقلیه فرار را کنار بگذارند و بلوند را به عهده نش و نارنجی بگذارند.

بلوند در حین رقصیدن با آهنگ Stealers Wheel ، Stuck in the Middle with You ، نش را شکنجه می دهد، صورتش را بریده و گوش راستش را با تیغ مستقیم بریده است.

بلوند سپس یک قوطی بنزین را از ماشینش بیرون می آورد و نش را با بنزین می پاشد، اما قبل از اینکه بتواند آن را مشتعل کند و نش را به آتش بکشد، نارنجی ناگهان از خواب بیدار می شود و به بلوند شلیک می کند و سپس به نش اطمینان می دهد که او یک افسر پلیس مخفی است و پلیس وارد می شود. به زودی

پیش از این، نارنجی داستان مفصلی از تحویل دارو ساخته تا در باند پذیرفته شود. اندکی بعد، وایت با نارنجی دوست می شود.

در زمان حال، ادی، پینک و وایت به انباری باز می گردند که در آن نارنجی سعی می کند آنها را متقاعد کند که بلوند قصد داشت همه آنها را بکشد و الماس ها را برای خودش بدزدد.

ادی به طور ناگهانی نش را می کشد و اورنج را به دروغگویی متهم می کند، زیرا بلوند دوست دیرینه پدرش بود. جو می رسد و اعلام می کند که پلیس بلو را کشته است.

قبل از اینکه جو بتواند اورنج را اعدام کند، وایت مداخله می‌کند و او را با اسلحه نگه می‌دارد و اصرار می‌ورزد که او به مسئولیت نارنجی شک دارد. ادی بی‌درنگ به سمت وایت هدف می‌گیرد و یک بن‌بست مکزیکی ایجاد می‌کند. هر سه آتش؛ هر دو جو و ادی کشته می شوند و سفید و نارنجی ضربه می خورند.

پینک، تنها فرد آسیب ندیده، الماس ها را می گیرد و فرار می کند. در حالی که وایت نارنجی در حال مرگ را در آغوش خود می گیرد، نارنجی اعتراف می کند که او یک افسر مخفی است.

سفید، ناراحت از خیانت، با اکراه تفنگ خود را به سر نارنجی فشار می دهد. در پس‌زمینه، صدای پینک شنیده می‌شود که در حال تلاش برای فرار است، زیرا پلیس به انبار هجوم می‌آورد و به وایت دستور می‌دهد اسلحه‌اش را رها کند. وایت به نارنجی شلیک می کند و با بلند شدن تیراندازی فرو می ریزد.

معرفی فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs زیرنویس بدون سانسور
سکانسی از فیلم سگدانی 1992 Reservoir Dogs

بازیگران فیلم سگ های انباری 1992 Reservoir Dogs

 • هاروی کایتل در نقش آقای وایت/لری دیمیک
 • تیم راث در نقش آقای اورنج/فردی نیواندایک
 • مایکل مدسن در نقش آقای بلوند/”خلال دندان” ویک وگا. ویک برادر وینسنت وگا است، که با او صاحب یک کلوپ شبانه در آمستردام بود. او همچنین پسر عموی تیم و سوزان وگا و برادرزاده ادگاردو وگا یونکو است.
 • کریس پن در نقش نایس گای ادی
 • استیو بوشمی در نقش آقای پینک
 • لارنس تیرنی در نقش جو کابوت
 • رندی بروکس در نقش هالداوی
 • کرک بالتز در نقش ماروین نش
 • ادوارد بنکر در نقش آقای بلو
 • کوئنتین تارانتینو در نقش آقای براون
 • دیوید استین در نقش کلانتر شماره 2
 • استیون رایت در نقش کی بیلی دی جی (صدا)
 • نینا سیماسکو نقش افسر پلیس جودی مک کلاسکی را بازی کرد. صحنه های او از اکران نمایشی حذف شد. یک همدست نادیده جو و ادی وجود دارد که با ادی تلفنی صحبت می کند. نام او داو شوارتز است. نام او برگرفته از ویرایشگر صدا در جشن تولد بهترین دوست من بود.

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

معرفی فیلم و سریال

معرفی فیلم در ژانر های پیشنهادی ——>

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.