دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021

دانلود فیلم زمانی برای مردن نیست No Time To Die 2021

پوستر فیلم سینمایی زمانی برای مردن نیست 2021 no time to die دنیل کریگ را در نقش جیمز باند در حالی که اسلحه به دست دارد با لباسی تاکسیدو نشان می دهد. پشت باند عدد “7” با ماشه و لوله تفنگ وجود دارد. عنوان فیلم با حروف طلایی و لوگوی “007” در کنار کلمه “To” چاپ شده است.

فیلم سینمایی زمانی برای مردن نیست (به انگلیسی: No Time to Die ) یک فیلم جاسوسی — اکشن — هیجان انگیز محصولی از فیلم های سال ۲۰۲۱ و بیست و پنجمین فیلم از مجموعه‌های جیمز باند محصول Eon Productions است که دنیل کریگ در پنجمین و آخرین نقش آفرینی خود در نقش مامور تخیلی بریتانیایی MI6 ، جیمز باند ، بازی می‌کند.

 • فیلم زمانی برای مردن نیست را کری جوجی فوکوناگا بر اساس فیلمنامه ای از نیل پورویس، رابرت وید ، فوکوناگا و فیبی والر-بریج کارگردانی کرد. و بازیگرانی همچون :
 • لئا سیدوکس
 • بن ویشاو
  نائومی هریس
 • جفری رایت
 • کریستوف والتز
 • روری کینیار ورالف
 • فاینز نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی تکرار می‌کند و
 • رامی مالک
 • لاشانا لینچ
 • بیلی مگنوسن
 • آنا د آرماس
 • دیوید دنچیک و دالی بنسالاه نیز در آن ایفای نقش کرده‌اند

در فیلم اکشن زمانی برای مرد نیست No Time To Die 2021 ، باند خدمت فعال خود را با MI6 ترک کرد و توسط سیا استخدام شد تا یک دانشمند ربوده شده را پیدا کند، که منجر به رویارویی با یک دشمن قدرتمند می شود.

توسعه در سال 2016 آغاز شد. این اولین فیلم باند است که توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شد، که پس از پایان قرارداد سونی پیکچرز پس از اکران اسپکتر در سال 2015 ، حقوق توزیع بین‌المللی را به دست آورد . United Artists Releasing دارای حقوق برای آمریکای شمالی است.

و همچنین حقوق دیجیتال و تلویزیون در سراسر جهان؛ یونیورسال همچنین حقوق جهانی رسانه فیزیکی خانگی را در اختیار دارد.

دنی بویل در ابتدا برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه با جان هاج همراه بود. هر دو در آگوست 2018 به دلیل اختلافات خلاقانه ترک کردند و فوکوناگا یک ماه بعد به عنوان جانشین بویل معرفی شد.

اکثر بازیگران تا آوریل 2019 امضا کرده بودند. عکاسی اصلی از آوریل تا اکتبر 2019 انجام شد . بیلی آیلیش آهنگ تم را اجرا کرد .

No Time to Die در 28 سپتامبر سال 2021 در رویال آلبرت هال لندن اکران جهانی شد و در 30 سپتامبر سال 2021 در بریتانیا و در 8 اکتبر 2021 در ایالات متحده پس از تأخیر به دلیل خروج بویل و بعداً توسط همه گیری COVID-19.

این فیلم به طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد و بیش از 774 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و چهارمین فیلم پرفروش سال 2021 شد، با چندین رکورد دیگر در گیشه، از جمله سومین فیلم پرفروش تمام دوران در بریتانیا.

این فیلم جوایز و نامزدی متعددی از جمله پنج نامزدی در هفتاد و پنجمین دوره جوایز فیلم آکادمی بریتانیا و سه نامزدی در 94مین دوره جوایز اسکار به دست آورد.

پوستر فیلم زمانی برای مردن نیست 2021

خط داستانی فیلم زمانی برای مردن نیست 2021 no time to die

مادلین سوان جوان شاهد قتل مادرش توسط تروریست لیوتسیفر صفین در تلاشی ناموفق برای قتل پدرش آقای وایت است. مادلین به صفین شلیک می کند، اما او زنده می ماند. او به دریاچه یخ زده نزدیک فرار می کند و از میان یخ می افتد، اما او او را نجات می دهد.

در حال حاضر، پس از دستگیری ارنست استاورو بلوفلد، مادلین با جیمز باند در ماترا است. وقتی باند از مقبره وسپر لیند بازدید می کند، قاتلان شبح کمین می کنند.

اگرچه باند و مادلین از دست قاتلان فرار می کنند، اما او معتقد است که به او خیانت کرده است و او را مجبور می کند که از ماترا سوار قطار شود و به رابطه آنها پایان می دهد.

پنج سال بعد، دانشمند MI6 والدو اوبروچف توسط اسپکتر ربوده می شود. با تایید M ، Obruchev پروژه Heracles را توسعه داد ، یک سلاح زیستی حاوی نانوربات‌هایی که مانند یک ویروس در هنگام لمس عفونی می‌شوند و روی DNA افراد کدگذاری می‌شوند و آن را برای هدف و بستگانش کشنده، اما برای دیگران بی‌ضرر می‌کنند.

باند به جامائیکا بازنشسته شده است، جایی که فلیکس لیتر و همکارش در سیا ، لوگان اش، با او تماس می گیرند و از باند برای یافتن اوبروچف کمک می خواهند.

باند در ابتدا رد می‌کند، اما پس از اینکه Nomi، یک مامور MI6 و جانشین او به عنوان 007، درباره پروژه هراکلس به او می‌گوید، باند موافقت می‌کند که به او کمک کند.

باند به کوبا می رود و با پالوما، مامور سیا که با لایتر کار می کند، ملاقات می کند. آنها برای بازیابی اوبروچف به جلسه Spectre نفوذ می کنند.

بلوفلد که هنوز در بلمارش زندانی است ، از یک «چشم بیونیک» بی‌جسم برای رها کردن غبار نانوربات برای کشتن باند استفاده می‌کند، اما در عوض همه اعضای اسپکتر را می‌کشد، زیرا اوبروچف نانوربات‌ها را دوباره برنامه‌ریزی کرده بود تا آنها را به دستور سافین آلوده کند.

باند اوبروچف را اسیر می کند و با لیتر و اش ملاقات می کند. آش که به عنوان یک مامور دوگانه برای صفین کار می کند، لیتر را می کشد و با اوبروچف فرار می کند.

ایو مانی پنی و کیو ملاقاتی بین باند و بلوفلد ترتیب می دهند تا اوبروچف را پیدا کنند. سافین مادلین را مجبور می کند تا خود را با دوز نانوربات آلوده کند تا بلوفلد را که از زمان زندان با او در تماس بوده، بکشد.

وقتی باند در سلول زندان بلوفلد با مادلین روبرو می شود، او را لمس می کند و قبل از اینکه او را ترک کند ناخودآگاه خود را با نانوربات ها آلوده می کند.

بلوفلد به باند می‌گوید که او کمین را در مقبره وسپر ترتیب داد تا به نظر برسد که مادلین به او خیانت کرده است و به انتقام‌جویی خود از برادر رضاعی سابقش ادامه می‌دهد. باند خشمگین به بلوفلد حمله می کند و ناخواسته به نانوربات ها اجازه می دهد تا او را آلوده کرده و بکشند.

باند مادلین را به خانه دوران کودکی‌اش در نروژ دنبال می‌کند و متوجه می‌شود که او یک دختر پنج ساله به نام ماتیلد دارد که مادلین ادعا می‌کند او نیست.

مادلین به او می گوید که پدرش به دستور بلوفلد خانواده صفین را به قتل رساند. سافین و اطرافیانش پس از انتقام خانواده‌اش با کشتن بلوفلد و نابود کردن اسپکتر، در تعقیب باند، مادلین و ماتیلد هستند. اگرچه باند اراذل و اوباش را شکست می دهد و اش را می کشد، صفین مادلین و ماتیلد را دستگیر می کند.

Q باند و نومی را قادر می سازد تا به مقر Safin در یک پایگاه موشکی جزیره ای نفوذ کنند، که به یک کارخانه نانوربات تبدیل شده است، جایی که اوبروچف در حال تولید انبوه فناوری Heracles برای Safin است تا میلیون ها نفر را بکشد.

در جریان درگیری مسلحانه بعدی، نومی اوبروچف را با هل دادن او به داخل یک مخزن نانوربات می کشد. مادلین فرار می کند، در حالی که صفین ماتیلد را آزاد می کند.

نومی مادلین و ماتیلد را از جزیره دور می کند و به امن می برد. باند می ماند تا درهای سیلوهای جزیره مقاوم در برابر انفجار را باز کند. او یک حمله موشکی از HMS Dragon را برای نابودی کارخانه فرا می خواند، سپس مردان صفین را می کشد.

صفین با شلیک گلوله به باند کمین می کند و او را زخمی می کند. او با باند می‌جنگد که او را با یک ویال حاوی نانوربات‌هایی که برای کشتن مادلین و ماتیلد برنامه‌ریزی شده‌اند، آلوده می‌کند.

باند صفین را می کشد و سیلوها را باز می کند. باند از طریق رادیو با مادلین تماس می گیرد تا خداحافظی کند و به او بگوید که او را دوست دارد. مادلین تأیید می کند که ماتیلد دختر او است. موشک ها به جزیره اصابت کردند و کارخانه را ویران کردند و باند را کشتند.

در MI6، ام، مانی پنی، نومی، کیو و بیل تانر به یاد باند می نوشند. همانطور که مادلین ماتیلد را نزد ماترا می برد، او درباره پدرش جیمز باند به او می گوید.

دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021
دنیل گریگ دوست داشتنی در سکانسی از فیلم زمانی برای مردن نیست 2021

بازیگران فیلیم زمانی برای مردن نیست 2021

 • دنیل کریگ در نقش جیمز باند : یک مامور سابق MI6 که در دوران خدمتش به 007 معروف بود و به مدت پنج سال در شروع فیلم بازنشسته شده است. کارگردان کری جوجی فوکوناگا ، باند را با یک “حیوان زخمی” مقایسه کرد و وضعیت ذهنی او را به عنوان “مبارزه برای مقابله با نقش خود به عنوان “00 مامور” توصیف کرد. دنیا تغییر کرده است. قوانین نامزدی اینطور نیست. قوانین جاسوسی در این دوران جنگ نامتقارن تیره تر است .کریگ اظهار داشت که فیلم “درباره روابط و خانواده” است.
 • لئا سیدوکس در نقش دکتر مادلین سوان: یک روان درمانگر، دختر آقای وایت ، و علاقه عشق باند که به او در ماموریتش در فیلم اسپکتر کمک کرد . فوکوناگا بر اهمیت مادلین برای فیلم تأکید کرد، زیرا حضور او به او اجازه داد تا ترومای حل نشده باند را که ناشی از مرگ وسپر لیند در کازینو رویال بود، کشف کند. سیدوکس پس از دیدن فیلم گفت: “احساسات زیادی در این باند وجود دارد. بسیار تکان دهنده است. شرط می بندم که خواهی گریه کرد. وقتی آن را تماشا کردم، گریه کردم، که عجیب است زیرا من در آن هستم.
 • رامی ملک در نقش لیوتسیفر سافین، تروریستی در مأموریت انتقام‌جویی از اسپکتر که بعداً به دشمن باند تبدیل می‌شود. تهیه کننده باربارا بروکلی این شخصیت را به عنوان “کسی که واقعاً زیر پوست باند قرار می گیرد. او یک کار بد است. ملک این شخصیت را فردی توصیف کرد که “خود را به عنوان یک قهرمان تقریباً به همان شکلی که باند یک قهرمان است” در نظر می گیرد. فوکوناگا صفین را به عنوان “خطرناک تر از هر کسی که [باند] تا به حال با آن روبرو کرده است” و “دشمن فوق العاده باهوش و شایسته” توصیف کرد.
 • لاشانا لینچ در نقش نومی: یک نماینده جدید “00” که مدتی پس از بازنشستگی باند وارد خدمت شد و شماره 007 به او اختصاص داده شد. لینچ گفته است که امیدوار است شخصیت او لایه جدیدی از قابلیت ارتباط را به دنیای جاسوسی بیاورد، و گفت: “وقتی با فرنچایزی سروکار دارید که سال‌ها نرم بوده است، من می‌خواستم این موضوع را مطرح کنم. انسان روی آن می چرخد ​​- برای مقابله با اضطراب و کسی بودن که آن را کاملاً روی انگشتانش کشف می کند.
 • Ben Whishaw در نقش Quarterma
 • MI6 که عوامل “00” را با تجهیزاتی برای استفاده در میدان تجهیز می کند. در این فیلم، کیو مشخص می‌شود که همجنس‌گرا است، زمانی که مانی پنی و باند او را در برنامه‌ریزی برای شام با مرد دیگری قطع می‌کنند. ویشاو نسخه Q خود را با این جمله به پایان رسانده است: “فکر می‌کنم اکنون تمام شده است. من سه موردی را که قرار دادم… انجام دادم. فکر کن این ممکن است برای من باشد.
 • نائومی هریس در نقش ایو مانی پنی :
 • منشی ام و متحد باند. هریس از زمان اسپکتر می‌گوید: “Moneypenny تا حدودی بزرگ شده است. من فکر می‌کنم که او هنوز نقطه ضعف خود را برای باند دارد، این هرگز نمی‌رود. اما او یک زن مستقل با زندگی خود است.”
 • جفری رایت در نقش فلیکس لیتر :
 • دوست باند و افسر میدانی سیا . از رایت پرسیده شد که از فلیکس در فیلم چه انتظاری می توان داشت، که او پاسخ داد: “خب، فکر می کنم معلوم است که فلیکس جیمز را به بازی باز می کشد و ما از آنجا می رویم.” در حالی که رایت متعجب بود که از او خواسته نشده بود در Skyfall و Spectre بازگردد ، او احساس کرد بازگشت فلیکس در No Time to Die به دلیل غیبت قبلی‌اش «وزن بیشتری می‌دهد». رایت گفت که این فیلم برادری باند و فلیکس را ایجاد می کند که او آن را “هسته” رابطه آنها توصیف کرد.
 • کریستوف والتز در نقش ارنست استاورو بلوفلد :
 • دشمن اصلی و برادر رضاعی باند. او بنیانگذار و رئیس سندیکای جنایی Spectre است و اکنون در بازداشت MI6 است. فوکوناگا توضیح داد که چرا بلوفلد بازگشته است و “نقش جدید” این شخصیت را در فیلم کنایه زد و گفت: “بلوفلد یک شخصیت نمادین در تمام فیلم‌های باند است. او در زندان است، اما مطمئناً هنوز نمی‌توان این کار را انجام داد، درست است؟ او از آنجا انجام می دهد و چه کارهای شیطانی و سادیستی برای جیمز باند و بقیه جهان در نظر گرفته است؟”
 • رالف فاینس در نقش گرت مالوری / ام : [10] رئیس MI6 و افسر مافوق باند.
 • بیلی مگنوسن در نقش لوگان اش: یک مامور سیا که توسط لایتر مأمور شد تا از باند در یافتن اوبروچف [34] که بعداً مشخص شد یک مامور دوگانه برای سافین حمایت کند.
 • آنا د آرماس در نقش پالوما: یک مامور سیا در حال کمک به باند. دی آرماس شخصیت خود را “غیر مسئولانه” و “حبابی” توصیف کرد و نقشی کلیدی در ماموریت باند داشت.
 • دیوید دنچیک در نقش دکتر والدو اوبروچف: دانشمندی سرکش که پروژه هراکلس را ایجاد کرد.
 • روری کینیر در نقش بیل تانر : [30] رئیس ستاد ام .
 • دالی بنسالاه در نقش پریمو: یک مزدور و دشمنی که باند برای اولین بار در ماترا با او روبرو می شود.
 • لیزا-دورا سونت در نقش ماتیلد: دختر پنج ساله جیمز باند و مادلین سوان.
 • علاوه بر این، هیو دنیس و پریانگا بورفورد دانشمندانی را به تصویر می کشند که در آزمایشگاه MI6 کار می کنند. ماتیلد بوربن و کولین دیفود به ترتیب در نقش مادر مادلین سوان و مادلین جوان در سکانس آغازین فیلم ظاهر می‌شوند. بریژیت میلار نیز نقش خود را به عنوان رئیس Spectre دکتر Vogel از Spectre تکرار می کند.
دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021
پوستر فیلم no time to die 2021

تولید فیلم سینمایی زمانی برای مردن نیست 2021

تولید
توسعه

کری جوجی فوکوناگا ، کارگردان فیلم زمانی برای مردن نیست
توسعه زمان برای مردن در اوایل سال 2016 آغاز شد. در مارس 2017، فیلمنامه نویسان نیل پورویس و رابرت وید – که از زمان «دنیا کافی نیست» (1999) روی هر فیلم باند کار کرده اند – برای نوشتن فیلمنامه توسط تهیه کنندگان تماس گرفته شد. باربارا بروکلی و مایکل جی ویلسون .

Purvis و Wade داستان فیلم را در سال 2017 ترسیم کردند. سام مندز اظهار داشت که پس از کارگردانی Skyfall و Spectre دیگر باز نخواهد گشت.

کریستوفر نولان خود را برای کارگردانی رد کرد. تا جولای 2017،یان دیمانژ ، دیوید مکنزی و دنیس ویلنوو برای کارگردانی این فیلم محاکمه شدند. ​​در دسامبر 2017، ویلنوو به دلیل تعهداتش به Dune تصمیم گرفت این نقش را متوقف کند.

در فوریه 2018، دنی بویل به عنوان پیشتاز برای موقعیت کارگردانی شناخته شد. طرح اولیه بویل برای بروکلی و ویلسون باعث شد که جان هاج فیلمنامه‌ای را بر اساس ایده بویل بنویسد و نسخه‌ی پورویس و وید را کنار گذاشته شود.

پیش نویس هاج با نور سبز روشن شد و بویل با تاریخ شروع تولید در دسامبر 2018 کارگردانی شد.در زمان کارگردانی بویل، یک برگه بازیگری فاش شده، نقش اصلی مرد را به عنوان “روسی سرد و کاریزماتیک” و نقش اصلی زن را به عنوان “بازمانده شوخ و ماهر” توصیف کرد.فرود با “مهارت های رزمی پیشرفته”.

در آن زمان گزارش شد که خروج بویل به دلیل انتخاب توماس کوت به عنوان شخصیت شرور اصلی بود. با این حال، بویل بعداً تأیید کرد که اختلاف بر سر فیلمنامه بوده است.

پس از جدایی بویل، تاریخ اکران به این بستگی دارد که آیا استودیو بتواند ظرف 60 روز جایگزینی پیدا کند یا خیر کری جوجی فوکوناگا به عنوان کارگردان جدید در سپتامبر 2018 معرفی شد.

فوکوناگا اولین آمریکایی بود که یک فیلم Eon Productions Bond را کارگردانی کرد و اولین کارگردانی بود که اعتبار نویسندگی را برای هر نسخه دریافت کرد.

فوکوناگا قبل از استخدام مندز برای اسپکتر در نظر گرفته شده بود و پس از آن به بروکلی و ویلسون برای کارگردانی یک فیلم آینده باند ابراز علاقه کرده بود. لینوس ساندگرن در دسامبر 2018 به عنوان فیلمبردار استخدام شد.

پورویس و وید بازگردانده شدند تا در سپتامبر 2018 کار روی فیلمنامه جدیدی را با فوکوناگا آغاز کنند. پل هاگیس ، فیلمنامه نویس Casino Royale و Quantum of Solace ، در نوامبر 2018، [67] با اسکات زی، یک بازنویسی بدون اعتبار انجام داد. برنز همین کار را در فوریه 2019 انجام داد.

به درخواست دنیل کریگ ، فیبی والر-بریج در آوریل 2019 فیلمنامه ای را ارائه داد. والر-بریج برای اصلاح دیالوگ، کار روی توسعه شخصیت و اضافه کردن طنز به فیلمنامه استخدام شد.

والر-بریج دومین فیلمنامه نویس زنی است که پس از نوشتن یک فیلم باند اعتبار دارد.یوهانا هاروود یکی از نویسندگان دکتر نه و از روسیه با عشق است.

باربارا بروکلی در مورد جنبش من هم در مراسم راه اندازی Bond 25 مورد سوال قرار گرفت، جایی که او اظهار داشت که نگرش باند نسبت به زنان با زمان تغییر می کند و فیلم ها باید آن را منعکس کنند.

دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021 no time to die
سکانس ابتدایی فیلم زمانی برای مردن نیست 2021

در یک مصاحبه جداگانه، والر-بریج استدلال کرد که باند هنوز مرتبط است و “او باید به این شخصیت وفادار باشد”، در عوض پیشنهاد کرد که این فیلم‌ها هستند که باید رشد کنند و تکامل پیدا کنند، و تاکید کرد: “نکته مهم این است که که فیلم به درستی با زنان رفتار می کند».

برخی از مفاهیم در طول توسعه با فوکوناگا تغییر کردند. ایده اولیه محقق نشده او این بود که ببیند فیلم در «درون سر باند» اتفاق می‌افتد، در حالی که توسط بلوفلد در « اسپکتر » شکنجه می‌شد ، تا پایان پرده دوم یک ساختار سه‌پرده .

در اصل، صفین، شرور، و سرسپردنش ماسک هایی بر اساس زره های سیبری برای شکار خرس می پوشیدند. شخصیت سرسپرده قبل از فیلمبرداری نوشته شده بود و فوکوناگا درخواست تغییراتی در لباس سافین کرد. یک ماسک جدید بر اساس Noh ، یک سبک ژاپنی از تئاتر، معرفی شد، زیرا فوکوناگا احساس می کرد که ماسک اصلی بر لباس تسلط دارد.

شخصیت پالوما از این که در اصل یک تماس ساده بود، مهم تر شد. Purvis و Wade اشاره کردند که احتمالاً والر-بریج به درخواست فوکوناگا نوشته است.

لباس پالوما، لباس نیروی دریایی مایکل لو سوردو، توسط طراح لباس Suttirat Anne Larlarb انتخاب شد تا این شخصیت بتواند در کنار باند بجنگد، در حالی که هنوز لباس شیک و رسمی برای رویداد کراوات سیاه در طرح دارد.

این فیلم با عنوان کاری Bond 25 وارد تولید شد . عنوان No Time to Die در 20 آگوست 2019 اعلام شد. بروکلی گفت: “ما در تلاش بودیم تا عنوانی پیدا کنیم. ما عنوانی می خواستیم که چیزی را به ارمغان نیاورد اما قابل درک باشد، و بعد از شما. فیلم را ببینید، طنین عمیق تری داشته باشید، زیرا اغلب عناوین فلمینگ در مورد آن هستند.

دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021 no time to die
سکانس درگیری از دو طرف پل از دنیل گریگ (no time to die 2021)

درباره فیلم جیمز باند و دنیل گریگ

پس از اسپکتر ، این گمانه زنی وجود داشت که این فیلم آخرین فیلم باند و دنیل کریگ خواهد بود. بلافاصله پس از اکران فیلم، کریگ از سختی های اجرای این نقش شکایت کرده بود و گفته بود که ترجیح می دهد «مچ [خود] را بریده باشد» تا اینکه دوباره نقش باند را بازی کند.

در ماه مه 2016، گزارش شد که کریگ یک پیشنهاد 100 میلیون دلاری از مترو گلدوین مایر برای ساخت دو فیلم دیگر باند دریافت کرده بود، اما آن را رد کرد.

در اکتبر 2016، کریگ تصمیم گیری را انکار کرد، اما زمان خود را در این نقش ستایش کرد و آن را به عنوان “بهترین کار در جهان انجام باند” توصیف کرد. وی همچنین پیشنهاد 150 میلیون دلاری برای دو قسط بعدی را تکذیب کرد.

در اوت 2017، در نمایش دیرهنگام با استفان کولبرتکریگ گفت که فیلم بعدی آخرین حضور او در نقش باند خواهد بود. او موضع خود را در نوامبر 2019 و بار دیگر در مارس 2020 تکرار کرد، پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه او در واقع در نظر داشت برای آخرین بار این نقش را تکرار کند.

کریگ بعداً اذعان کرد که فیزیکی بودن نقش او را از بازگشت به نقش منصرف کرده است، زیرا در فیلم‌های قبلی باند مجروح شده بود. با خروج کریگ، بروکلی گفت که زمانی برای مردن نیست چندین روایت از فیلم‌های باند قبلی کریگ را به پایان می‌رساند و «به یک نتیجه احساسی رضایت‌بخش می‌رسد».

در دسامبر 2018، فوکوناگا گفت که بن ویشاو ، نائومی هریس و رالف فاینز همگی نقش‌های خود را در این فیلم بازی خواهند کرد.

فوکوناگا همچنین گفت که لئا سیدوکس دوباره نقش خود را در نقش مادلین سوان بازی خواهد کرد و او را به اولین نقش اول زن تبدیل می کند که در فیلم های متوالی باند ظاهر می شود.

روری کینیر در نقش بیل تانر و جفری رایت در نقش فلیکس لیتر بازمی‌گردند. رایت پس از کازینو رویال و Quantum of Solace سومین حضور خود را در این سریال انجام داد و اولین بازیگری شد که سه بار نقش لیتر را بازی کرد.

آنا د آرماس ، دالی بنسالاه، دیوید دنچیک ، لاشانا لینچ ، بیلی مگنوسن و رامی مالک به عنوان بازیگران در یک استریم زنده در املاک یان فلمینگ در جامائیکا معرفی شدند. این رویداد در 25 آوریل 2019 بود و شروع رسمی تولید را نشان داد.

ملک بیشتر به عنوان نقش صفین، شرور فیلم اعلام شد ملک در مصاحبه ای فاش کرد که صفین به هیچ دین یا ایدئولوژی مرتبط نخواهد بود.

پس از انتشار اسپکتر ، گزارش شد که کریستف والتز برای بازگشت به عنوان بلوفلد برای فیلم‌های دیگر باند، به شرط بازگشت کریگ به عنوان باند، قرارداد بسته است.

علیرغم انتخاب قطعی کریگ به عنوان باند، والتز در اکتبر 2017 اعلام کرد که در نقش بلوفلد بازنخواهد گشت، اما دلیلی برای جدایی خود ارائه نکرد. انتخاب بازیگران والتز در نقش بلوفلد در No Time to Die در مراسم رونمایی مطبوعاتی اعلام نشد اما در تریلر در دسامبر 2019 فاش شد.

دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021
دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021

فیلمبرداری فیلم زمانی برای مردن نیست 2021

فیلمبرداری در دریاچه لانگوان، نروژ، پس‌زمینه خانه دوران کودکی مادلین آغاز شد

Ponte Viadotto-Acquedotto Madonna della Stella ، Gravina di Puglia ، مورد استفاده در شیرین کاری پل

کالسوی به عنوان جزیره مورد مناقشه که پایگاه صفین است عمل می کند. مجموعه‌های آن از آثار کن آدام و ساختمان‌های تادائو آندو الهام گرفته شده است
قرار بود تولید در 3 دسامبر 2018 در استودیو پاین وود آغاز شود، اما پس از جدایی بویل، فیلمبرداری تا آوریل 2019 به تعویق افتاد.

این فیلم اولین فیلم از این مجموعه است که دارای سکانس‌هایی است که با دوربین‌های IMAX 65 میلی‌متری فیلم‌برداری شده است. فوکوناگا و ساندگرن بر استفاده از فیلم بر روی دیجیتال برای بهبود ظاهر فیلم تاکید کردند. بودجه بین 250 تا 301 میلیون دلار گزارش شده است.

مکان های فیلمبرداری شامل ایتالیا، جامائیکا، نروژ، جزایر فارو و لندن، علاوه بر استودیو Pinewood است. در مارس 2019، تولید در Nittedal ، نروژ، با واحد دوم که صحنه‌هایی را در یک دریاچه یخ زده ثبت می‌کرد، آغاز شد. در 28 آوریل 2019، عکاسی اصلی به طور رسمی در جامائیکا، از جمله پورت آنتونیو آغاز شد.

در می 2019، کریگ در حین فیلمبرداری در جامائیکا از ناحیه مچ پا آسیب دید و متعاقباً تحت عمل جراحی جزئی قرار گرفت. در ژوئن 2019، زمانی که یک انفجار کنترل شده به مرحله 007 آسیب رساند، تولید بیشتر متوقف شد.در استودیو Pinewood و یکی از خدمه را با جراحات جزئی به جا گذاشت.

همچنین در ژوئن 2019، تولید به نروژ بازگشت تا یک سکانس رانندگی در امتداد جاده اقیانوس اطلس با یک استون مارتین V8 Vantage فیلمبرداری کند.

استون مارتین همچنین تایید کرد که مدل‌های DB5 ، DBS Superleggera و Valhalla در این فیلم حضور خواهند داشت.

سپس تولید به انگلستان منتقل شد. صحنه هایی با حضور کریگ، فاینس، هریس و کینیار در اطراف لندن، از جمله وایت هال ، مجلس سنا و هامرسمیت فیلمبرداری شد.

در ژوئیه 2019، فیلمبرداری در شهر Aviemore و در منطقه پارک ملی Cairngorms انجام شد. برخی از صحنه ها نیز در Ardverikie House Estate و در سواحل دریاچه Laggan ، درست در خارج از پارک فیلمبرداری شد. صحنه جنگل در جنگل باتر استیپ در پارک بزرگ ویندزور فیلمبرداری شد.

در اواخر آگوست 2019، واحد دوم به جنوب ایتالیا نقل مکان کرد، جایی که آنها شروع به فیلمبرداری یک سکانس تعقیب و گریز شامل یک استون مارتین DB5 در خیابان‌های ماترا کردند (شامل یک دونات در پیازا سن جیووانی باتیستا).

در اوایل سپتامبر 2019، واحد تولید اصلی، کریگ و لیا سیدوکس برای فیلمبرداری صحنه‌ها در چندین مجموعه ساخته شده و همچنین سکانس‌های بعدی در Maratea و Gravina در Puglia وارد شدند.

صحنه ها در شهر ساپری در جنوب ایتالیا در سراسر سپتامبر فیلمبرداری شدند. مکان ها شامل “کانال نیمه شب” و ایستگاه راه آهن شهر بود. در فیلم از این شهر با نام «سیویتا لوکانا» یاد شده است. در اواخر سپتامبر 2019، صحنه هایی در جزایر فارو فیلمبرداری شد.

وزارت دفاع تأیید کرد که فیلمبرداری در اطراف ناوشکن HMS Dragon و یک هواپیمای C-17 نیروی هوایی سلطنتی (در RAF Brize Norton [135] ) انجام شده است.هیچ سلاحی شلیک نشد. واحد سواره نظام خانگی ارتش بریتانیا نیز فیلمبرداری شد.

فیلمبرداری یک سکانس اکشن با یک هواپیمای دریایی در ترمینال کانتینری کینگستون CMA CGM در جامائیکا انجام شد.

ویشاو کار کارگردانی فوکوناگا را ستود و گفت: “عالی بود و می دانید چه شگفت انگیز بود این بود که او با آن رفتار کرد یا توانست به آن نزدیک شود، برای من تقریباً انگار یک فیلم مستقل بود. می دانید؟ و کاملاً بود؟ بداهه… ما برداشت های زیادی نکردیم». او افزود: “خیلی سبک بود. گاهی اوقات کاملاً آشفته است، اما من بسیار هیجان زده هستم که ببینم او چگونه فیلم نهایی را ساخته است.

عکاسی اصلی در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ در استودیو پاین‌وود با فیلم‌برداری یک سکانس تعقیب و گریز در هاوانا ، کوبا به پایان رسید. تولید پیش از این قصد داشت این سکانس را فیلمبرداری کند، اما زمانی که کریگ مچ پایش را در جامائیکا آسیب دید، مجبور شد برنامه را تغییر دهد. عکس‌های دریافتی بیشتر در Pinewood توسط فوکوناگا در 20 دسامبر 2019 تأیید شد.

دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021 no time to die
دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021 no time to die

پیش تولید فیلم سینمایی زمانی برای مردن نیست 2021

جلوه های بصری فیلم توسط: Industrial Light & Magic (ILM)، Framestore ، DNEG و Cinesite ساخته شده است. [143] چارلی نوبل به عنوان ناظر جلوه های بصری خدمت کرد. [144] مدت زمان اجرای آن 163 دقیقه بود.

 • موسیقی
 • مقاله اصلی: زمانی برای مردن نیست: موسیقی متن فیلم اصلی
 • آهنگساز هانس زیمر
 • بیلی آیلیش خواننده


هانس زیمر (سمت چپ) آهنگ فیلم را ساخت و بیلی آیلیش آهنگ تم را اجرا کرد.
در جولای 2019، دن رومر به عنوان آهنگساز موسیقی فیلم اعلام شد، که قبلاً با فوکوناگا در Beasts of No Nation و Maniac کار کرده بود.

رومر در نوامبر 2019 به دلیل اختلافات خلاقانه فیلم را ترک کرد. هانس زیمر تا ژانویه 2020 جایگزین رومر شد . و دومین تغییر پرسنل اصلی فیلم بعد از رفتن بویل.

استیو مازارو موسیقی را تولید کرد، در حالی که جانی مار گیتار می نواخت. آلبوم موسیقی No Time to Die قرار بود منتشر شودDecca Records در مارس 2020 اما به 1 اکتبر 2021 به تعویق افتاد تا همزمان با اکران فیلم باشد.

در ژانویه 2020، بیلی آیلیش به عنوان مجری آهنگ اصلی فیلم معرفی شد و برادرش، فینیاس اوکانل ، به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده آهنگ نیز فعالیت می‌کرد. این آهنگ با همین عنوان در 13 فوریه 2020 منتشر شد.

در سن 18 سالگی، آیلیش جوانترین هنرمندی است که آهنگی با موضوع باند ضبط کرده است.

موزیک ویدیوی این آهنگ متعاقباً در 1 اکتبر 2020 منتشر شد. علیرغم تأخیر فیلم، این آهنگ نامزد دریافت جایزه گرمی برای بهترین آهنگ نوشته شده برای رسانه های تصویری در شصت و سومین جوایز سالانه گرمی شد و جایزه گرمی را دریافت کرد.

در 14 مارس 2021، شش ماه قبل از تاریخ اکران فیلم، زیرا خود آهنگ در طول دوره واجد شرایط بودن 2019-20، پیش بینی تاریخ اکران اصلی فیلم در آوریل 2020 منتشر شد.

آهنگ Dans la ville endormie از خواننده فرانسوی دالیدا به طور خلاصه در صحنه آغازین شنیده می شود. نسخه لوئیس آرمسترانگ از ” ما تمام وقت در جهان را داریم ” یک موضوع تکراری است که سه بار در موسیقی گنجانده شده است و در اصل در سرویس مخفی اعلیحضرت ظاهر شد و عشق و فقدان تجربه شده توسط باند را به یاد می آورد. به دنبال ظرافت مشابه در این فیلم. آهنگ در طول تیتراژ پایانی به طور کامل پخش می شود.

دانلود فیلم زمانی برای مردن نیست 2021 no time to die

دانلود فیلم زمانی برای مردن نیست دوبله فارسیکیفیتلینک دانلود
دانلود صوت دوبله فارسی1080p (3.1 GB)دانلود
دانلود صوت دوبله فارسی720p (1.9 GB)دانلود
دانلود صوت دوبله فارسی480p (1.4 GB)دانلود
دانلود فیلم زمانی برای مردن نیست با 3 صوت متفاوت دوبله فارسی
دانلود فیلم زمانی برای مردن نیست زبان اصلی زیرنویسکیفیتلینک دانلود
دانلود زیرنویس فارسی1080p (15.6 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی1080p (3 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی720p (1.4 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسیweb_dl 2160p (17 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی1080 Full HD (8.9 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی1080p (3.1 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی1080p (2.9 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی1080P (1.6 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی1080 x265 (2.8 GB)دانلود
دانلود زیرنویس فارسی480p (600MB)دانلود
————————————————————دانلود
————————————————————دانلود
————————————————————دانلود
دانلود فیلم
دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021 no time to die
دانلود فیلم زمانی برای مرد نیست 2021 no time to die
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.