دانلود فیلم رجب 5 recep ivedik

دانلود فیلم رجب ایودیک Recep İvedik 5

فیلم سینمایی رجب ایودیک Recep İvedik 5 یک فیلم بلند ترکی محصول سال ۲۰۱۷ در ژانر کمدی — طنز به کارگردانی توگان گوکباکار است. این محصول پنجمین قسمت از سه گانه رجب ایودیک 5 است.

خط داستانی فیلم رجب 5 Recep İvedik

دانلود فیلم سینمایی رجب 5

در قسمت پنجم فیلم سینمایی رجب ایودیک Recep İvedik 5 راننده ای از محله رجب ایودیک به نام عصمت می میرد. زمانی که ایودیک می‌خواهد تسلیت بگوید، رجب تصمیم می‌گیرد آخرین شغل عصمت را به عنوان راننده به عهده بگیرد.

رجب ایودیک (قسمت 5) تیم ملی ورزشکاران ترکیه را به اسکوپیه می آورد. وقتی یکی از ورزشکاران بیمار می شود، رجب ایودیک اکنون باید برای کشورش مسابقه دهد.

دانلود فیلم سینمایی رجب 5

رجب ایودیک Recep İvedik 5 در 16 فوریه سال 2017 در سینماها اکران شد. بلیت های این فیلم در 8 فوریه 2017 به فروش رفت.

دانلود فیلم
دانلود فیلم سینمایی رجب 5

درباره فیلم رجب ایودیک 5

دنباله‌ای دیگر درباره خنگ پوپولیست که این بار در نقش مربی تیم المپیک جوانان ترکیه قرار می‌گیرد. از آنجایی که مربی جدید به طور تصادفی ورزشکاران را در راه مسابقه در مقدونیه مسموم می کند، یک تیم پشتیبان از رانندگان مسافت طولانی را به مسابقه می فرستد.

طنز خام در مورد مردانگی کنترل شده با تستوسترون، شیطنت و فحاشی به طور کامل برای شخصیت اصلی چاق طراحی شده است که در ترکیبی از قلب و ابتذال هرگونه مقاومت را از بین می برد. در همان زمان، اعداد بورلسک با ذکاوت بی‌نظیری به نمایش در می‌آید، اما در عین حال شخصیت‌های آن را با مشاهدات دقیق کالبدشکافی می‌کند.»

دانلود فیلم سینمایی رجب 5

دانلود فیلم سینمایی رجب 5
نام فیلمدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720p
دانلود فیلم رجب 5 با دوبله فارسیدانلود دانلود
دانلود فیلم
4.9/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.