دانلود فیلم رجب 3 Recep Ivedik 3 2010

دانلود فیلم ترکی رجب ایودیک 3 Recep Ivedik 3 2010

Recep İvedik 3 فیلمی ترکی محصول سال 2010 به کارگردانی توگان گوکباکار می باشد که قسمت سوم از سه گانه رجب ایودیک می باشد. قسمت چهارم در اوایل سال 2014 و پس از آن Recep İvedik 5 در سال 2017 ظاهر شد.

خط داستانی فیلم رجب ایودیک Recep Ivedik 3 2010

رجب تمام زنان مسن همسایه را به خانه خود دعوت کرده است. او از بزرگتر (نعزت ابله) در برابر افسردگی خود نصیحت می خواهد. او به او توصیه می کند که نزد یک شفا دهنده ایمان ( هوکا ) برود.

بعد او هم این کار را می کند. هوکای ادعایی او را متقاعد می کند که در درونش دیو وجود دارد و برای او معجون مخلوط می کند.

وقتی رجب این مخلوط را می نوشد، بیمار می شود. او روی زمین دراز می کشد و هوکا به کمک او می آید، اما زمانی که یک گروه فیلمبرداری تحقیقی ناگهان وارد اتاق می شوند، به نظر می رسد که هوکا قصد تجاوز به رجب را دارد.

روز بعد، رجب گزارشی را در مورد هوکای جعلی با صالح آقابی، که یک مغازه گوشه ای اداره می کند، تماشا می کند. پس از آن، صالح آقابی در برابر افسردگی به او پیشنهاد می کند که با او به شکار برود.

رجب با آنها می رود، اما او ترجیح می دهد تمرینات ژیمناستیک خود را در جنگل انجام دهد. او به بوته‌ای برخورد می‌کند و شکارچیان او را به ضرب گلوله می‌گیرند، زیرا فکر می‌کردند یک خرس در بوته است.

رجب در بیمارستان است و گلوله ها در حال بیرون آوردن هستند. او با دکتر صحبت می کند و او توصیه می کند که به یک روانپزشک مراجعه کند.

وقتی رجب بعد از اولین جلسه با روانپزشک متوقف می شود، افسرده در خانه دراز کشیده است و نمی داند باید چه کند. ناگهان زنگ خانه به صدا درآمد و دختر یکی از دوستانش به نام زینب است. او را از خوابگاهش بیرون کردند و از رجب می‌خواهد که تا زمانی که دوباره آپارتمانی پیدا کند، پیش او بماند.

روز اول رجب او را در سخنرانی همراهی می کند زیرا زینب در حال مطالعه است. سپس با استاد او بحث می کند و آنها سخنرانی را ترک می کنند.

پس از آن، هر دو به کتابخانه دانشگاه می روند، جایی که رجب به طور تصادفی لپ تاپ جدید زینپ را می شکند. زینپ عصبانی می شود و بعد از آن می خواهد عصر به رجب برود.

سپس کتاب‌هایی را از کتابخانه‌ای که بیرون آورده بود می‌فروشد. او به یک فروشگاه لوازم الکترونیکی می رود و یک لپ تاپ قدیمی برای او می خرد. زینب او را می بخشد و بعد از آن بیرون نمی رود.

پس از فعالیت های متعدد مانند کونگ فو، پینت بال، کلاس فلوت، کلاس سفالگری، تماشای عمومی، کلاس رقص، رفتن به تئاتر و غیره، رجب هنوز احساس خوبی ندارد.

وقتی زینپ متوجه شد که امروز تولد رجب است، برای رجب یک مهمانی سورپرایز برگزار می‌کند، اما او با زینب در آرایشگاه است و موهای بلوند می‌گیرد و در نتیجه از هوش می‌رود. سپس وقتی به خانه می رسند، رجب متعجب و بسیار خوشحال می شود.

صبح روز بعد زینب خانه نیست و رجب یک بز را روی تخت می بیند. بز هدیه دیرهنگام زینب به رجب است. بز پیامی بر گردن دارد که از زینب است. یادداشت خودکشی اوست. او همچنین در نامه می گوید که رجب فقط به این دلیل افسرده است که تنها زندگی می کند.

در انتها رجب را در حال قدم زدن بز در پارک می بینید. هر دوی آنها بلافاصله توجه یک خانم جذاب را به خود جلب می کنند، به طوری که رجب در نهایت با او صحبت می کند.

دانلود فیلم ترکی رجب ایودیک 3 Recep Ivedik 3 2010
رجب ایودیک 3

رکورد زنی

این فیلم مانند فیلم قبلی خود Recep İvedik 2 موفقیت بزرگی داشت و چندین رکورد را در ترکیه شکست، به عنوان مثال در سه روز اول در مجموع 1.79 میلیون نفر آن را دیدند که بالاترین تعداد مشاهده شده توسط یک فیلم ترکی تا کنون است.

دانلود فیلم ترکی رجب ایودیک 3 Recep Ivedik 3 2010

  • نام فارسی: رجب ایودیک 3
  • اطلاعات فیلم: IMDB
  • امتیاز فیلم: 4.1
  • ژانر: کمدی
  • فرمت:MKV
  • حجم: 500 مگابایت
  • کیفیت: WEB-DL
  • زیرنویس: دارد
  • مدت زمان: 95 دقیقه
  • سال ساخت: 2010
دانلود فیلم رجب ایودیک 3دانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720p
لینک دانلوددانلوددانلود
دانلود فیلم
3.8/5 - (19 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.