دانلود فیلم رجب ایودیک ۲ Recep Ivedik 2009 با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم رجب ایودیک ۲ Recep Ivedik 2009 با زیرنویس فارسی چسبیده

Recep İvedik 2 یک فیلم کمدی ترکی محصول سال 2009به کارگردانی توگان گوکباکار است که در آن شاهان گوکباکار در نقش یک شخصیت اوافیش ایفای نقش می‌کند که سعی می‌کند برای رضایت مادربزرگ بیمار خود شغل و همسری پیدا کند.

این فیلم که در 13 فوریه 2009 در سراسر ترکیه اکران عمومی شد، پردرآمدترین فیلم ترکی سال 2009 بود. شخصیت کمیک عنوان فیلم توسط Shahan Gökbakar برای برنامه تلویزیونی کمدی ترکی Dikkat Şahan Çıkabilir خلق شد.

که از سال 2005 تا 2006 پخش شد و متعاقباً در مجموعه‌ای از فیلم‌های دنباله‌دار ظاهر شد که با Recep İvedik (2008) شروع شد، که این دنباله آن است.

خط داستانی فیلم رجب ایودیک 2

مادربزرگ مرد گنده و گستاخ رجب ایودیک ( شاهان گوکباکار ) از او می خواهد که شغلی پیدا کند. او خیلی ها را امتحان می کند، اما همیشه زود اخراج می شود. سرانجام پس از اشاره به اینکه آنها این شرکت را با هم از پدربزرگشان به ارث برده اند، به عنوان “نیمه رئیس” در شرکتی به رهبری پسر عمویش مشغول به کار می شود.

هنگامی که روابط تجاری ژاپنی، با پشیمانی پسر عمویش، از امضای قرارداد امتناع می ورزد، ایودیک اتفاقی ژاکت سازمانی را می پوشد که ژاپنی ها عضو آن هستند، که باعث می شود فکر کنند او رئیس آن سازمان است. این و فشار ایودیک بر آنها، آنها را متقاعد می کند که قرارداد را امضا کنند. این باعث می شود پسر عمویش از او بسیار راضی باشد.

مادربزرگ ایودیک نیز می خواهد که او ازدواج کند. او با کمک یکی از کارگران جوان شرکت، علی کرم (چاگری بویوکسایار) تلاش می کند تا زنی را پیدا کند. آنها موفق نمی شوند، اما Kerem با تغییر چهره به عنوان یک زن و همراهی او با مادربزرگش به ایودیک کمک می کند، جایی که آنها وانمود می کنند که عاشق هستند.

مادربزرگ ایودیک می میرد. او یک سینه را به ارث می برد که فقط حاوی عکسی از او است که در آن یک ژست “لعنت به تو” دارد.

دانلود فیلم رجب ایودیک ۲ Recep Ivedik 2009 با زیرنویس فارسی چسبیده
رجب در شغل مهمانداری

بازیگران فیلم رجب ایودیک ۲ Recep Ivedik 2009

  • شاهان گوکباکار در نقش رجب ایودیک
  • گلسن اوزبکان در نقش ننه
  • افه باباجان در نقش هاکان
  • چاگری بویوکسایار در نقش علی کرم
  • زینب چامچی در نقش کاسییر
  • آیفر چالگیچی در نقش برنا
  • آسیه دینچسوی در نقش یاکوزا

دانلود فیلم رجب ایودیک 2 Recep Ivedik 2009

دانلود فیلم رجب 2 زبان اصلیدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلود فیلم رجب ایودیک 2دانلوددانلود
دانلود فیلم
4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.