دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) در چند جهان جنون (به انگلیسی: Doctor Strange in the Multiverse of Madness ) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساسشخصیت مارول کامیکس ، دکتر استرنج ساخته شده است.

فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) که توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده، قرار است دنباله ای بر فیلم دکتر استرنج (2016) و بیست و هشتمین فیلم دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد.

فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) را سام ریمی بر اساس فیلمنامه ای توسط مایکل والدرون کارگردانی کرده است و بندیکت کامبربچ در نقش استفن استرنج در کنار الیزابت اولسن بازی می کند.

چیوتل اجیوفور ، بندیکت وونگ ، زوچیتل گومز ، مایکل استولبارگ و ریچل مک آدامز . در این فیلم، استرنج و متحدانش به چند جهان سفر می کنند تا با یک دشمن جدید مرموز روبرو شوند.

اسکات دریکسون ، کارگردان و یکی از نویسندگان Doctor Strange ، تا اکتبر 2016 برنامه‌هایی برای ساخت دنباله داشت. او برای بازگشت به عنوان کارگردان در دسامبر 2018، زمانی که بازگشت کامبربچ تأیید شد، قرارداد امضا کرد.

عنوان فیلم در جولای 2019 همراه با مشارکت اولسن اعلام شد، در حالی که جید هالی بارتلت برای نوشتن فیلم در اکتبر همان سال استخدام شد.

دریکسون در ژانویه 2020 به دلیل تفاوت‌های خلاقانه از سمت کارگردانی کنار رفت و والدرون و رایمی ماه بعد به آن ملحق شدند و کار را دوباره شروع کردند. فیلمبرداری در نوامبر 2020 در لندن آغاز شد اما در ژانویه 2021 به دلیل همه گیر COVID-19 متوقف شد.

تولید تا مارس 2021 از سر گرفته شد و در اواسط آوریل در سامرست به پایان رسید . تیراندازی نیز در ساری ولس آنجلس. Doctor Strange in the Multiverse of Madness قرار است در 6 می 2022 به عنوان بخشی از فاز چهار MCU در ایالات متحده منتشر شود.

داستان فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

دکتر استرنج (2016) سی. رابرت کارگیل ، یکی از نویسندگان در آوریل 2016 اظهار داشت که مارول استودیو ایده های اولیه فیلم را از او احساس می کند و کارگردان، اسکات دریکسون ، بیش از حد “چیزهای عجیب و غریب” مرتبط با شخصیت کتاب های مصور دکتر استرنج رادر یک داستان اصلی ظاهر می شود، اما به این دو نفر گفته شد که آنها را برای فیلم های احتمالی آینده نگه دارند.

دریکسون در ماه اکتبر فاش کرد که برنامه‌هایی برای دنباله آن دارد و عشق خود را به شخصیت و امکانات بصری که با او همراه است ابراز می‌کند. دریکسون گفت که فیلم اول “نوک یک کوه یخ بود. پیشرفت های زیادی می توان داشت.

او می خواست از شوالیه تاریکی الگو بگیرد(2008) و یک شخصیت شرور را در دنباله معرفی می کند که به آنها اجازه می دهد “عمیق و تجربه احشایی بیشتری داشته باشند”. ستاره بندیکت کامبربچ برای حداقل یک فیلم دیگر از دکتر استرنج قرارداد بسته بود.

دریکسون علاقه خود را به بازی در کابوس شرور، و بررسی بیشتر شخصیت های جاناتان پنگبورن و هامیر پس از نقش های کوچکشان در فیلم اول ابراز کرد. او همچنین توضیح داد که به دلیل روابط نزدیکش با جو روسو -کارگردان فیلم Avengers: Infinity War (2018) و نحوه استفاده فیلم‌های انتقام‌جویان از این شخصیت، “در جریان” بوده است.Avengers: Endgame (2019) – و رئیس استودیو مارول، کوین فایگی . جان اسپایتز ، نویسنده همکار دکتر استرنج ، ابراز علاقه کرد که شخصیت کلیا در یک دنباله ظاهر شود.

در آوریل 2017، گزارش شد که دریکسون برای دنباله‌ای بازمی‌گردد و پس از انجام تعهداتش در سریال تلویزیونی Locke & Key ، کار را شروع می‌کند.

تا دسامبر 2018، دریکسون بی سر و صدا قراردادی را برای کارگردانی دنباله نهایی نهایی کرده بود و کامبربچ، بندیکت وانگ و ریچل مک آدامز نقش های مربوطه خود را از جمله دکتر استفان استرنج ، وانگ و کریستین پالمر را تکرار کردند.

مارول شروع به جستجوی یک نویسنده کرده بود، با هالیوود ریپورتر بیان کرد که فیلمنامه در طول سال 2019 برای شروع برنامه ریزی شده فیلمبرداری در اوایل سال 2020 و اکران احتمالی در می 2021 نوشته می شود.

فایگی و دریکسون به طور رسمی دنباله را در کامیک کان سن دیگو در ژوئیه 2019 اعلام کردند و عنوان دکتر استرنج را در Multiverse of Madness فاش کردند و تاریخ انتشار 7 می 2021 را تأیید کردند.

دریکسون گفت که می‌خواهد. دنباله ای که اولین فیلم ترسناک دنیای سینمایی مارول (MCU) است و بیشتر از قسمت اول، عناصر گوتیک و ترسناک کتاب های مصور را بررسی می کند.

فایگی فاش کرد کهسریال Disney+ WandaVision (2021) مستقیماً فیلم را راه‌اندازی می‌کند و الیزابت اولسن ، ستاره آن مجموعه، دوباره نقش خود را بازی می‌کند.واندا ماکسیموف / جادوگر اسکارلت در فیلم.

Multiverse of Madness همچنین از فیلم Spider-Man: No Way Home (2021) که در آن کامبربچ در نقش Strange بازی می کند، و همچنین فصل اول سریال Loki (2021) ادامه می یابد.

وقایع فیلم را در فصل پایانی آن، ” برای همه زمان ها. همیشه. پس از انتشار آن قسمت، گزارش شد که تام هیدلستون در نقش لوکی در Multiverse of Madness دوباره بازی می کند.

دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)
دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

بازیگران فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استفان استرنج :
یک جراح مغز و اعصاب که پس از یک تصادف رانندگی پایان کار، استاد هنرهای عرفانی شد. مایکل والدرون، نویسنده ، استرنج را با ایندیانا جونز به عنوان قهرمانی مقایسه کرد که می‌تواند “مشت بزند”، اما با عقل سرآشپز آنتونی بوردین، و اضافه کرد که او یک قهرمان ماجراجویی بزرگ است که شما دوست دارید لگد زدن را تماشا کنید والدرون همچنین امیدوار بود که بررسی کند وقایعی که استرنج در حضورهای قبلی خود در MCU پشت سر گذاشته چه تأثیری بر او خواهد داشت. کامبربچ همچنین چندین نسخه جایگزین از شخصیت را به تصویر می کشد.


الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف / جادوگر اسکارلت : یک انتقام‌جوی
سابق که می‌تواند جادوی هرج و مرج را مهار کند ، درگیر تله‌پاتی و تله‌کینزی شود و واقعیت را تغییر دهد، که استرنج به دنبال کمک در مورد چندجهانی است. این فیلم به “مالکیت ماکسیموف بر آنچه که او را منحصر به فرد می کند و مسئولیت پذیری تجربه زندگی اش” که در سریال WandaVision (2021) آغاز شد، ادامه می دهد، با مثالی از این بازگشت به لهجه ای که بیشتر درست است. به سوکوویان اومیراث پس از اینکه برخی از فیلم های قبلی MCU به نسخه آمریکایی منتقل شدند.

اولسن در حین فیلمبرداری WandaVision تا حد زیادی از داستان Multiverse of Madness بی اطلاع بود و سعی کرد مطمئن شود که نقش ماکسیموف در فیلم به جای اینکه سریال تحت تأثیر فیلم قرار بگیرد، به رویدادهای سریال احترام می گذارد.اولسن همچنین نسخه دیگری از شخصیت را به تصویر می کشد.


چیوتل اجیوفور در نقش کارل موردو : استاد سابق هنرهای عرفانی و مربی تبدیل به دشمن استرنج که در حال شکار جادوگران دیگر است.
بندیکت وونگ در نقش ونگ : مرشد و دوست جادوگر عالی و استرنج که وظیفه حفاظت از ارزشمندترین آثار و کتاب‌های کامار تاج را بر عهده دارد.


Xochitl Gomez در نقش آمریکا چاوز : نوجوانی با توانایی سفر بین ابعاد.
مایکل استولبارگ در نقش نیکودموس وست : جراح رقیب استرنج.
ریچل مک آدامز در نقش کریستین پالمر : یک جراح اورژانس که همکار و عاشق استرنج بود.
علاوه بر این، پاتریک استوارت ، که چارلز خاویر / پروفسور ایکس را در مجموعه فیلم های مردان ایکس قرن بیستم فاکس به تصویر کشید ، در نقشی نامعلوم در فیلم ظاهر می شود. موجود گارگانتوس در فیلم ظاهر می شود و پس از شوما- گوراث طراحی شده است.

دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)
دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

به محض انتشار لینک های دانلو قرار خواهد گرفت

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.