دانلود فیلم سینمایی 2022 Jurassic World Dominion

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک 3 سلطه Jurassic World 3 Dominion 2022

فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک 3 سلطه 2022 Jurassic World Dominion یک فیلم ماجراجویی — علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی کالین ترورو است که فیلمنامه آن را با امیلی کارمایکل بر اساس داستانی از ترورو و شریک نویسندگی اش درک کانولی نوشته است.

فیلمفیلم سینمایی دنیای ژوراسیک 3 سلطه 2022 Jurassic World Dominion دنباله دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده (2018)، ششمین قسمت از مجموعه پارک ژوراسیک و سومین فیلم ازسه گانه دنیای ژوراسیک است.

همانند پیشینیان خود، فرانک مارشال و پاتریک کراولی با کارگردانی استیون اسپیلبرگ ، کارگردان تروورو و پارک ژوراسیک (1993)ایفای نقش به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم گروهی از بازیگران شامل

  • کریس پرت
  • برایس دالاس هاوارد
  • لورا درن ، سام نیل
  • جف گلدبلوم
  • دانیلا پیندا
  • ایزابلا سرمو
  • جاستیس اسمیت
  • عمر سای و بی‌دی وانگ بازی می‌کنند که نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی این مجموعه بازی می‌کنند. همچنین
  • Mamoudou Athie ، Scott Haze ، Dichen Lachman ، Campbell Scott و DeWanda Wise به آنها ملحق می شوند.

فیلمبرداری فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک 3 سلطه 2022 Jurassic World Dominion در فوریه 2020 در کانادا آغاز شد و ماه بعد به مکان های دیگر در انگلستان منتقل شد. در مارس 2020، تولید به دلیل همه گیری جهانی COVID-19 به حالت تعلیق درآمد.

تولید در ژوئیه 2020 از سر گرفته شد و چهار ماه بعد در نوامبر، با مکان های فیلمبرداری که شامل استودیو Pinewood انگلستان و کشور مالت بود، به پایان رسید.

Jurassic World Dominion برای اکران در سینماها در 10 ژوئن 2022 در IMAX ، [4] RealD 3D ، و Dolby Cinema توسط یونیورسال پیکچرز برنامه ریزی شده است.

برخلاف دو نسخه قبلی خود و مانند سه قسمت اول، Legendary Entertainment در تولید آن دخالتی ندارد، زیرا یونیورسال پس از پایان قرارداد چهار ساله خود در سال 2019 روابط خود را با این شرکت قطع کرد.

بازیگران فیلم دنیای ژوراسیک 3 سلطه Jurassic World 3 Dominion 2022

چهار سال پس از نابودی Isla Nublar ، دایناسورها اکنون در کنار انسان‌ها در سراسر جهان زندگی می‌کنند و شکار می‌کنند. این تعادل شکننده آینده را تغییر می‌دهد و یک بار برای همیشه تعیین می‌کند که آیا انسان‌ها قرار است در اوج شکارچیان سیاره‌ای باقی بمانند که اکنون با ترسناک‌ترین موجودات تاریخ مشترک هستند یا خیر.

بازیگران فیلم سینمایی پارک ژوراسیک 2022

کریس پرت در نقش اوون گریدی ، اخلاق شناس و کارمند سابق دنیای ژوراسیک که مسئول آموزش Velociraptors بود. او دوست پسر کلر و پدر خوانده میزی است.
برایس دالاس هاوارد در نقش کلر دیرینگ ، مدیر سابق پارک دنیای ژوراسیک و بنیانگذار گروه حفاظت از دایناسورها. او دوست دختر اوون و مادر خوانده میزی است.
لورا درن در نقش دکتر الی ساتلر ، گیاه شناس دیرینه و یکی از مشاورانی که به پارک ژوراسیک اصلی جان هاموند سفر کرد.
سم نیل در نقش دکتر آلن گرانت ، دیرینه‌شناسی که برای پارک ژوراسیک مورد مشاوره قرار گرفت و یکی از بازماندگان حادثه ایسلا سورنا در سال 2001 است.
جف گلدبلوم در نقش دکتر ایان مالکوم ، یک ریاضیدان ، مشاور سابق پارک ژوراسیک، و یک چهره کلیدی درگیر در حادثه 1997 سن دیگو .
مامودو آتیه
اسکات هیز
دیچن لاچمن
دانیلا پیندا در نقش دکتر ضیا رودریگز ، دامپزشک دیرینه و فعال حقوق دایناسورها .
کمپبل اسکات در نقش دکتر لوئیس داجسون ، مدیر عامل Biosyn Genetics، رقیب InGen . این شخصیت قبلا توسط کامرون ثور در پارک ژوراسیک به تصویر کشیده شده بود .
ایزابلا خطبه در نقش میزی لاکوود ، شبیه سازی دختر بنجامین لاکوود. در Jurassic World: Fallen Kingdom ، او دایناسورها را در سرزمین اصلی ایالات متحده آزاد کرد و دختر خوانده اوون و کلر شد.
جاستیس اسمیت در نقش فرانکلین وب ، تکنسین سابق دنیای ژوراسیک و فعال حقوق دایناسورها.
عمر سای در نقش بری سمبن، یک مربی حیوانات که با اوون در دنیای ژوراسیک کار می کرد.
دیواندا وایز در نقش کایلا، خلبانی که به اوون و کلر در ماموریتشان کمک می کند.
بی‌دی وانگ در نقش دکتر هنری وو ، ژنتیک‌دان اصلی پشت برنامه‌های شبیه‌سازی دایناسورها در پارک ژوراسیک و دنیای ژوراسیک.
الوا تریل در نقش شارلوت لاکوود
دیمیتری تیوایوس

دانلود فیلم سینمایی 2022 Jurassic World Dominion
پوستر فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک سلطه 2022 Jurassic World Dominion

داستان فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک 3 سلطه Jurassic World 3 Dominion 2022

استیون اسپیلبرگ ، تهیه کننده اجرایی، طی گفتگوهای اولیه درباره دنیای ژوراسیک (2015) به کارگردان کالین ترورو گفت که علاقه مند است چندین فیلم دیگر ساخته شود.

در آوریل 2014، تروورو اعلام کرد که دنباله‌های دنیای ژوراسیک مورد بحث قرار گرفته است: «ما می‌خواستیم چیزی بسازیم که کمی کمتر دلبخواه و اپیزودیک باشد، و چیزی که به طور بالقوه می‌تواند در مجموعه‌ای قرار بگیرد که به نظر یک سریال کامل باشد. داستان.

بازیگر کریس پرت ، که نقش اوون را در دنیای ژوراسیک بازی کرد، برای فیلم‌های آینده این مجموعه قرارداد امضا کرد.ترورو گفت که دوستی دردنیای ژوراسیک بین اوون و بری (با بازی عمر سای ) می تواند به دنباله ها ادامه دهد.

در می 2015، تروورو اعلام کرد که تمایل دارد کارگردانان دیگری روی فیلم‌های آینده این مجموعه کار کنند و معتقد بود که کارگردان‌های مختلف می‌توانند کیفیت‌های متفاوتی را به فیلم‌های آینده بیاورند. ماه بعد، تروورو ادامه داد: “من فکر می کنم این یکی از آن فرنچایزها است – مانند ماموریت: غیرممکن و مانند کاری که آنها در حال حاضر با جنگ ستارگان انجام می دهند – که واقعاً از صداهای جدید و دیدگاه های جدید سود می برد. در ادامه، با نگاهی به روشی که فرنچایزها کار می‌کنند، مطمئنم که این پاسخ درست برای این است.

تروورو همچنین گفت که سریال همیشه در مورد یک پارک موضوعی دایناسور نخواهد بود و اظهار داشت که فیلم‌های آینده می‌توانند ایده دایناسورها و انسان‌ها را در کنار یکدیگر بررسی کنند.

در سپتامبر 2015، تروورو گفت که شخصیت برایس دالاس هاوارد ، کلر، در طول یک سه گانه دنیای ژوراسیک که از قبل برنامه ریزی شده بود در زمان نوشتن دنیای ژوراسیک ، بیشترین تکامل را خواهد داشت.

ماه بعد، فرانک مارشال ، تهیه کننده دنیای ژوراسیک ، برنامه های خود را برای سومین فیلم دنیای ژوراسیک تایید کرد. در نوامبر 2015، دونا لنگلی ، رئیس یونیورسال پیکچرز، گفت که تروورو و اسپیلبرگ ایده داستانی برای فیلم داشتند.

در سپتامبر 2016، طرح‌ها برای یک سه‌گانه دنیای ژوراسیک مجدداً تأیید شد، و از تروورو پرسیدند که چقدر برای یک سه‌گانه برنامه‌ریزی کرده بود در حالی که در سال 2014 مشغول فیلم‌برداری از دنیای ژوراسیک بود : “من پایان را می‌دانستم.

می‌دانستم کجا می‌خواهمش. رفتن.”تروورو بعداً گفت که برنامه‌ریزی برای شروع، میانه و پایان سه‌گانه پیش از موعد «اگر واقعاً می‌خواهید افراد را با خود همراه کنید و مطمئن شوید که علاقه‌مند می‌مانند، برای یک فرنچایز مانند این بسیار مهم است. در آن سطح فکر کنید.

این نمی تواند دلبخواه باشد […] فیلم های قبلی پارک ژوراسیک پایان های کاملاً مشخصی داشتند. آنها بسیار اپیزودیک تر بودند.”

پیش تولید فیلم دنیای ژوراسیک 3

در فوریه 2018، اعلام شد که این فیلم بدون عنوان، که در آن زمان با نام Jurassic World 3 شناخته می‌شد ، در 11 ژوئن 2021 اکران خواهد شد.

داستانی از تروورو و شریک نویسندگی اش، درک کانولی ، که با تروورو روی فیلمنامه های فیلم های قبلی دنیای ژوراسیک کار کردند.

مانند فیلم های قبلی، مارشال و پاتریک کراولی به عنوان تهیه کننده و تروورو و اسپیلبرگ به عنوان تهیه کنندگان اجرایی حضور خواهند داشت.

در 30 مارس 2018، اعلام شد که تروورو نیز کارگردانی این فیلم خواهد بود، پس از اینکه اسپیلبرگ از او خواسته بود این کار را انجام دهد.

JA Bayona فیلم قبلی، Jurassic World: Fallen Kingdom را کارگردانی کرده بود ، و Trevorrow از کار بایونا در این فیلم الهام گرفته بود و گفت که “من را وادار کرد تا کاری را که شروع کردیم به پایان برسانم.”

در ژوئیه 2018، لجندری اینترتینمنت اعلام کرد که در مورد مشارکت خود با فیلم سوم مطمئن نیستند، زیرا قرارداد آنها با یونیورسال قرار بود در پایان سال به پایان برسد. این به طور رسمی در سال 2021 تأیید شد.

دانلود فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک 3 سلطه یا 2022 Jurassic World Dominion

لینک دانلود به محض انتشار قرار خواهد گرفت

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.