دانلود فیلم دست نیافتنی ها Intouchables

معرفی فیلم دست نیافتنی ها Intouchables

دانلود فیلم دست نیافتنی ها Intouchables

فیلم دست نیافتنی ها (به انگلیسی: Intouchables ) یک فیلم فرانسوی محصول سال ۲۰۱۱ توسط دو کارگردان اولیویه ناکاچه و اریک تولدانو است. این فیلم داستان واقعی یک اشراف زاده فلج (با بازی فرانسوا کلوزه ) را روایت می کند که با سرایدار خود (با بازی عمر سی ) دوستی برقرار می کند . این فیلم بر اساس کتاب زندگینامه ای Le Second Souffle نوشته فیلیپ پوزو دی بورگو ساخته شده است.

دانلود فیلم دست نیافتنی ها Intouchables

داستان فیلم دست نیافتنی ها (Intouchables)

فیلم دست نیافتنی ها Intouchables داستان فیلیپ، یک اشراف زاده میانسال تقریباً فلج ، و دریس، مجرم جوان سابق از بانلیه پاریس و دوستی ویژه ای را که بین آن دو شکل می گیرد، روایت می کند.

وقتی فیلم شروع می شود، فیلیپ به دنبال یک سرپرست جدید است. چندین متقاضی قبلاً بررسی شده اند، تا زمانی که طوفان دریس وارد شود. او قطعاً برای این کار بیرون نیست، اما به امضای رد خود به عنوان مدرکی مبنی بر اینکه درخواست داده است نیاز دارد تا بتواند برای مزایا درخواست دهد. با این حال، فیلیپ چیزی در او می بیند و او را به چالش می کشد تا سرایدار شود و با او زندگی کند.

دریس که به تازگی از زندان آزاد شده است و توسط مادر مجرد به شدت ناامیدش از خانه بیرون رانده شده است، می تواند از فضای زندگی استفاده کند و از پس چالش برآید. با این حال، دریس این کار را به روش غیر متعارف خود انجام می دهد. فیلیپ این را مایه آرامش می داند که به عنوان یک بیمار رقت انگیز، بلکه به عنوان یک شخص به او نزدیک شوند. این دو مرد به تدریج صمیمی تر می شوند و دوستی صمیمی بین آن دو شکل می گیرد. دریس به فیلیپ اجازه می دهد از زندگی لذت ببرد، گهگاه خانه را زیر و رو می کند و به فیلیپ می آموزد که چگونه دختر نوجوان شانزده ساله اش را به صف بازگرداند.

سپس برادر کوچکتر دریس ناگهان در ویلای فیلیپ ظاهر می شود. او خودش را به دردسر زیادی انداخته است. فیلیپ و دریس متوجه می شوند که خانواده (بزرگ) مادر دریس ممکن است حتی بیشتر از مراقبت خوب دریس سود ببرند. و بنابراین راه آنها از هم جدا می شود: دریس نزد مادرش برمی گردد و فیلیپ یک سرپرست جدید ترتیب می دهد. زندگی دریس و خانواده‌اش پس از بازگشت تغییر می‌کند و دریس شغلی به عنوان پیک پیدا می‌کند. در همین حال، فیلیپ با مراقب جدید خود که او را نه به عنوان یک انسان، بلکه به عنوان یک بیمار رقت بار می بیند، در تنگنا قرار می گیرد.

دریس می شنود که دوستش بد می شود و تصمیم می گیرد یک بار دیگر برگردد. او فیلیپ را با یکی از ماشین های اسپورت سریع در املاک خود می برد و به هتلی در ساحل می برد. در آنجا به نظر می رسد که دریس قرار ملاقاتی با الئونور ترتیب داده است، زنی که فیلیپ ماه ها با او نامه نگاری می کرد، اما هرگز جرات ملاقات با او را نداشت.

بازیگران فیلم دست نیافتنی

  • فیلم دست نیافتنی Intouchables
  • فرانسوا کلوزه : فیلیپ، مرد روی ویلچر
  • عمر سای : دریس، سرپرست فیلیپ،
  • آن لی نی : ایوان
  • آدری فلورو : مگالی، منشی و همچنین بهترین دوست فیلیپ
  • Alba Gaïa Kraghede Bellugi : الیسا، دختر فیلیپ
  • کلوتیلد مولت : مارسل
  • ژوزفین دو مو : ناتالی لکومت
  • سیریل مندی : آداما
  • کریستین عامری : آلبرت
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.