دانلود فیلم دزدان کارائیب 2006

معرفی فیلم دزدان کارئیب 2 (سینه مرد مرده) 2006 Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده یک فیلم فانتزی آمریکایی محصول 2006 است . این دومین قسمت از مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارائیب و دنباله دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه (2003) است. کارگردانی آن را گور وربینسکی ، نویسندگی تد الیوت و تری روسیو ، و تهیه کنندگی جری بروکهایمر بر عهده داشت.

در این فیلم، عروسی ویل ترنر ( اورلاندو بلوم ) و الیزابت سوان ( کیرا نایتلی ) توسط لرد کاتلر بکت قطع میتام هلندر )، که از ترنر می‌خواهد تا قطب‌نمای کاپیتان جک اسپارو ( جانی دپ ) را در تلاش برای یافتن قفسه صندوقچه مرد مرده به دست آورد. اسپارو متوجه می شود که بدهی او به دیوی جونز ( بیل نای ) سررسید است.

دو دنباله برای دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه در سال 2004 با الیوت و روسیو در حال توسعه یک قوس داستانی بودند که هر دو فیلم را در بر می گرفت.

دانلود فیلم دزدان کارائیب 2
معرفی فیلم دزدان کارائیب 2

فیلمبرداری از فوریه تا سپتامبر 2005 در پالو وردس , سنت وینسنت و گرنادین , دومینیکا و باهاما و همچنین در دکورهای ساخته شده در استودیو والت دیزنی انجام شد . این فیلم پشت سر هم با سومین فیلم از این مجموعه، در پایان جهان (2007) فیلمبرداری شد.

قفسه صندوقچه مرد مرده در 7 ژوئیه 2006 در ایالات متحده اکران شد و نقدهای متفاوتی دریافت کرد، زیرا فیلم به دلیل جلوه های ویژه، کارگردانی، سکانس های اکشن، موسیقی هانس زیمر ، طنز و اجراهایش، به ویژه آنهایی که دپ و نیگی، اما انتقاد برای زمان اجرا و طرح آن.

این فیلم چندین رکورد را در آن زمان شکست، از جمله رکورد افتتاحیه آخر هفته در ایالات متحده با 136 میلیون دلار، سریعترین فیلم با فروش بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس در سراسر جهان (63 روز)، پرفروش ترین فیلم سال 2006 شد.

و پردرآمدترین فیلم تولید شده توسط دیزنی بود تا اینکه در سال 2010 توسط Toy Story 3 پیشی گرفت . این فیلم چهار نامزدی دریافت کرد.هفتاد و نهمین دوره جوایز اسکار (برنده بهترین جلوه های بصری ).

داستان فیلم دزدان دریایی کارائیب 2006

عروسی ویل ترنر و الیزابت سوان زمانی که لرد کاتلر بکت ، رئیس شرکت بازرگانی هند شرقی ، با حکم دستگیری آنها و همچنین کمودور جیمز نورینگتون ، که به کاپیتان جک اسپارو اجازه فرار داد ، وارد می‌شود، متوقف می‌شود. نورینگتون پس از از دست دادن گل سرسبد نیروی دریایی ، HMS Dauntless ، در یک طوفان در حالی که جک را تعقیب می کرد ، استعفا داده و ناپدید شد.

در همین حال، پدر ویل، بوت استرپ بیل ترنر ، جک را در مروارید سیاه ملاقات می کند. بوت استرپ یک خدمه در پرواز هلندی است که کاپیتان آن استدیوی جونز .

جک قبلاً با جونز قراردادی مبادله کرد تا مروارید را از اعماق بالا بیاورد، و اکنون باید به خدمه هلندی بپیوندد یا توسط کراکن به قفسه دیوی جونز کشیده شود . در همین حال، بکت قول می‌دهد که الیزابت را آزاد کند اگر ویل قطب‌نمای جادویی جک را برای او بیاورد که به هر چیزی که دارنده آن بیشتر می‌خواهد اشاره می‌کند.

ویل جک و خدمه را در جزیره ای پیدا می کند و آنها را از دست آدم خواران آزاد می کند . پس از فرار از دست آدمخوارها، جک و خدمه به دیدار کشیش وودو ، تیا دالما ، می روند که نشان می دهد ضعف جونز قلب اوست، که در قفسه صندوقچه مرد مرده قفل شده است.

جک قصد دارد آن را پیدا کند و خود را از خدمت جونز رها کند. ویل با یافتن مرد هلندی ، با جک قرارداد می بندد تا کلید قفسه صندوقچه را در ازای قطب نما جک بیابد، اما فریب خورده تا به جای جک به خدمه جونز بپیوندد.

جونز موافقت می کند که جک را از معامله آنها در ازای نود و نه روح دیگر آزاد کند. ویل با پدرش در کشتی هلندی ملاقات می کند و متوجه می شود که جونز کلید صندوقچه را در اختیار دارد. علیرغم باخت در بازی Liar’s Diceبه جونز، ویل با کلید فرار می کند و سوار همان کشتی می شود که الیزابت در آن بود. جونز کراکن را به دنبال او می فرستد و کشتی را غرق می کند، اما ویل دوباره فرار می کند.

در همین حین، فرماندار سوان ، پدر الیزابت، او را از زندان آزاد می کند اما خودش اسیر می شود. الیزابت با بکت چانه می زند تا خودش قطب نما را پیدا کند و راهی تورتوگا می شود ، جایی که هم جک و هم نورینگتون مست را پیدا می کند. جک خدمه جدیدی از جمله الیزابت و نورینگتون را استخدام می کند و الیزابت از قطب نما برای یافتن صندوقچه استفاده می کند.

همه طرفین به Isla Cruces می رسند ، جایی که قفسه صندوقچه دفن شده است، اما یک جنگ شمشیر سه طرفه بین جک، ویل و نورینگتون رخ می دهد که همگی قلب را برای اهداف مربوطه خود می خواهند: جک می خواهد کراکن را لغو کند و او را نفی کند.

بدهی به جونز؛ ویل می خواهد پدرش را از چنگ هلندی آزاد کند; و نورینگتون می خواهد زندگی خود را به عنوان یک افسر نیروی دریایی به دست آورد. در هرج و مرج، نورینگتون مخفیانه قلب را می دزدد و می گریزد و وانمود می کند که خدمه هلندی را فریب می دهد.

جونز با کراکن به مروارید حمله می کند که بیشتر خدمه را می کشد و همه قایق های نجات مروارید را نابود می کند ، اما جک که برای مدت کوتاهی از نبرد فرار کرده بود، برمی گردد و کراکن را با توری پر از باروت و رم زخمی می کند.

جک به بازماندگان دستور می دهد کشتی را رها کنند، اما الیزابت که متوجه می شود کراکن فقط جک را می خواهد، او را فریب می دهد و او را به دکل زنجیر می کند تا خدمه بتوانند فرار کنند.

کراکن جک و مروارید را به قفسه دیوی جونز می کشاند، اما جونز قفسه صندوقچه را باز می کند و متوجه می شود که قلبش رفته است. در پورت رویال، نورینگتون به بکت قلب می‌دهد و نامه‌های مارکی که برای جک در نظر گرفته شده بود، به او اجازه می‌دهد تا به نیروی دریایی بازگردد و همچنین به بکت اجازه می‌دهد تا کنترل دیوی جونز و دریاها را در دست بگیرد.

خدمه پرل به تیا دالما پناه می‌برند، جایی که همگی توافق می‌کنند جک را نجات دهند. تیا دالما کاپیتانی را که آنها را راهنمایی می کند معرفی می کند: هکتور باربوسا که زنده شده است.

در یک صحنه پس از اعتبار ، قبیله آدمخوار به جای جک، سگ زندان را می پرستد.

بازیگران فیلم دزدان کارائیب صندوقچه مرد مرده

 • جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو : کاپیتان دزد دریایی عجیب و غریب مروارید سیاه . او توسط کراکن به دلیل بدهی پرداخت نشده اش به دیوی جونز شکار می شود. او همچنین به دنبال قفسه صندوقچه مرد مرده است تا خود را از بندگی جونز رها کند.
  کایرا نایتلی در نقش الیزابت سوان : دختر فرماندار سوان و نامزد ویل، که در روز عروسی اش به دلیل کمک به فرار کاپیتان جک اسپارو دستگیر می شود. او که با کمک پدرش از زندان فرار می کند، با جک در تورتوگا ملاقات می کند و به خدمه او می پیوندد تا هم ویل و هم قفسه صندوقچه را جستجو کنند.
  اورلاندو بلوم در نقش ویلیام ترنر : آهنگری که تبدیل به دزد دریایی شده است که با کاتلر بکت قرارداد می بندد تا جک اسپارو و قطب نمایش را پیدا کند تا بتواند هم خود و هم نامزدش الیزابت را از اعدام نجات دهد. بعداً او دوباره با پدرش که در نهایت یک عمر بندگی دیوی جونز را مدیون است، و به دنبال آزاد کردن پدرش است.
  بیل نای در نقش دیوی جونز : کاپیتان هلندی پرنده . دیوی جونز زمانی یک انسان بود. او که قادر به تحمل درد از دست دادن عشق واقعی خود نبود، قلب خود را تراشید و در قفسه صندوقچه مرد مرده گذاشت و سپس آن را در مکانی مخفی دفن کرد. او به موجودی عجیب تبدیل شده است – بخشی از آن اختاپوس ، بخشی خرچنگ ، بخشی دیگر انسان – و روح ملوانان مرده یا در حال مرگ را جمع آوری می کند تا به مدت صد سال در کشتی خود خدمت کنند.
  جک داونپورت در نقش جیمز نورینگتون : او پس از از دست دادن کشتی و خدمه خود در طوفان در تعقیب جک اسپارو و خدمه‌اش، از ماموریت خود به عنوان کمودور در نیروی دریایی سلطنتی استعفا داد . او که در روزهای سخت گرفتار شده است، به خدمه مروارید سیاه می پیوندد و به دنبال بازیابی افتخار و حرفه خود است.
  تام هالندر در نقش لرد کاتلر بکت : رئیس شرکت بازرگانی هند شرقی، او به پورت رویال سفر می‌کند تا جک اسپارو را به‌عنوان یک شخص خصوصی جذب کند. چیزی که او واقعاً آرزو دارد، قلب دیوی جونز است که با آن بتواند با بندگی دستور داده شده جونز بر دریاها حکومت کند. این نقش به ریکی جرویس پیشنهاد شد اما آن را رد کرد.
  استلان اسکارسگارد در نقش «بوت استرپ بیل» ترنر : خدمه ای در کشتی هلندی پرنده که اتفاقاً پدر ویل ترنر است. او توسط طلای آزتک در Isla de Muerta (همراه با خدمه Hector Barbossa) مورد نفرین قرار گرفت. او که پس از امتناع از شرکت در شورش علیه جک به رهبری باربوسا به دریا پرتاب شد، سال‌ها را در زیر اقیانوس درهم شکسته به توپ بسته بود. او که توسط دیوی جونز پیدا شد، در خدمه پرواز هلندی سوگند یاد کرد و از مرگ فرار کرد.
  کوین مک نالی در نقش Joshamee Gibbs : اولین همسر مروارید سیاه و دوست وفادار جک، او زمانی در نیروی دریایی سلطنتی زیر نظر ستوان جیمز نورینگتون خدمت می کرد.
  جاناتان پرایس به عنوان فرماندار ودربی سوان . پدر الیزابت و فرماندار پورت رویال . او دخترش را می‌پرستد اما به ویل اعتماد چندانی ندارد – او را بهترین همتای الیزابت نمی‌داند.
  مکنزی کروک در نقش راگتی : یک دزد دریایی و خدمه سابق مروارید سیاه زیر نظر کاپیتان باربوسا ، پس از شکستن نفرین آزتک ها زندانی شد، اما فرار کرد تا دوباره به خدمه مروارید سیاه کاپیتان جک اسپارو بپیوندد. او چشمی چوبی دارد و با وجود بی سواد بودن، شروع به «خواندن» کتاب مقدس کرده است ، به این بهانه که «به شما اعتبار تلاش می‌کنید».
  لی آرنبرگ در نقش پینتل : همکار جدایی ناپذیر راگتی.
  نائومی هریس در نقش تیا دالما : یک کشیش اوبهه که جک با قطب‌نمای جادویی‌اش معاوضه کرد. او افسانه دیوی جونز را توضیح می دهد، علاوه بر این که لاکی مشابه او دارد.
  جفری راش در نقش هکتور باربوسا : شخصیت باربوسا در صحنه پایانی این فیلم دوباره احیا می شود. باربوسا که در قسمت قبلی با مرگ خود روبرو شد، توسط تیا دالما زنده شد تا جک را از قفسه دیوی جونز نجات دهد.

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم از ژانر های پیشنهادی ——>

4.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.