دانلود فیلم خورشید

دانلود فیلم (خورشید) با بازی (جواد عزتی) با لینک مستقیم

فیلم سینمایی خورشید یک فیلم جذاب و دیدنی در ژانر درامخانوادگی که محصول سال 1399 کشور عزیزمان ایران می باشد و به کارگردانی و تهیه کنندگی جناب آقای مجید مجیدی ساخته شده است.

فیلمنامه نویسی فیلم خورشید را نیز جناب آقای نیما جاویدی در کنار آقای مجید مجیدی انجام داده است. این فیلم سینمایی زیبا برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم و بهترین فیلم نامه در جشنواره فجر شده است.

فیلم سینمایی خورشید “ خوشبختانه در هفتاد و هفتمین جشنواره بین المللی ونیز، نیز برنده جایزه فانوس جادویی شد و همچنین با نقد های مثبت زیادی نیز همراه بود و در بین 20 فیلم برتر جشنواره ونیز در سال 2020 قرار گرفت.

آقای مجید مجیدی کارگردان و تهیه کننده این اثر در رابطه با پیامد فیلم خود گفته است که پیام مستقیم من برای رسیدگی به کودکان مظلوم کار فقط برای دولت و حکومت نمی باشد بلکه مردم کشور عزیزمان هم در قبال آن ها مسئولیت دارند و یک اجتماع در هر کشوری باید حداقل یک هدف مشترک داشته باشد تا در نتیجه آن مردم بتوانند در پیشرفت کشور خود نقش مهمی داشته باشند.

دانلود فیلم خورشید

بازیگران فیلم سینمایی خورشید

سایر اطلاعات فیلم :

  • رده سنی : PG | تماشای این فیلم برای تمامی سنین مناسب است.
  • تهیه کنندگان : مجید مجیدی
  • نویسندگان : نیما جاویدی
  • مدت زمان : 99 دقیقه
  • ژانر : درامخانوادگی

خلاصه داستان : فیلم سینمایی خورشید درباره یک پسر نوجوان به نام علی می باشد که تمام بار خانواده را به دوش میکشد و اکثر اوقات را خودش کار می کند تا بتواند اوضاع مالی خانواده را بهبود ببخشد.

در این بین اون چند دوست دیگر دارد که آن ها هم تقریبا شرایط سخت علی را تجربه میکنند و در نهایت آن ها از یک مرد مشکوک و مرموز یک ماموریت عجیب می گیرند و… امیدوارم از تماشای این فیلم لذت کافی را ببرید.

4.9/5 - (8 امتیاز)