دانلود فیلم hangover

معرفی فیلم خماری (هنگ اور The Hangover) 2009

خماری یک فیلم کمدی آمریکایی محصول ۲۰۰۹ به کارگردانی تاد فیلیپس ، محصول مشترک دنیل گلدبرگ و نویسندگی جان لوکاس و اسکات مور است. این اولین قسمت از سه گانه The Hangover است.

در این فیلم بردلی کوپر ، اد هلمز ، زک گالیفیاناکیس ، هدر گراهام ، جاستین بارتا ، کن جونگ و جفری تامبور به ایفای نقش پرداخته اند. داستان فیل ونک (کوپر)، استو پرایس (هلمز)، آلن گارنر (گالیفیاناکیس) و داگ بیلینگز (بارتا) را روایت می کند که به لاس وگاس سفر می کنند.

برای یک مهمانی مجردی برای جشن ازدواج قریب الوقوع داگ. با این حال، فیل، استو و آلن با گم شدن داگ و هیچ خاطره ای از اتفاقات شب قبل از خواب بیدار می شوند و باید قبل از برگزاری عروسی داماد را پیدا کنند.

لوکاس و مور پس از ناپدید شدن دوست کریس بندر، تهیه کننده اجرایی و پس فرستادن به باشگاه یک استریپ، فیلمنامه را نوشتند. پس از آن لوکاس و مور آن را به مبلغ 2 میلیون دلار به استودیو فروختند، فیلیپس و جرمی گارلیک فیلمنامه را بازنویسی کردند تا شامل یک ببر و همچنین یک داستان فرعی شامل یک نوزاد و یک رزمناو پلیس و همچنین شامل مایک تایسون بوکسور شود. فیلمبرداری به مدت 15 روز در نوادا انجام شد و در طول فیلمبرداری، سه بازیگر اصلی (کوپر، هلمز و گالیفیاناکیس) دوستی واقعی انجام دادند.

The Hangover در 5 ژوئن 2009 منتشر شد و یک موفقیت تجاری و انتقادی بود. این فیلم با فروش جهانی بیش از 467 میلیون دلار، دهمین فیلم پرفروش سال 2009 شد. این فیلم برنده جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم موزیکال یا کمدی شد و جایزه دیگری دریافت کرد. این کمدی به پردرآمدترین کمدی با رتبه R در تاریخ ایالات متحده تبدیل شد و از رکوردی که قبلاً در اختیار پلیس بورلی هیلز بود تقریباً 25 سال بود، فراتر رفت.

دنباله‌ای به نام The Hangover Part II در 26 مه 2011 منتشر شد و قسمت سوم و آخر با نام The Hangover Part III در 23 مه 2013 منتشر شد. در حالی که هر دو در گیشه موفق بودند، هیچ مورد استقبال قرار نگرفت.

معرفی فیلم خماری (هنگ اور The Hangover)

داستان فیلم خماری (هنگ اور The Hangover)

دو روز قبل از عروسی، داگ بیلینگز، یک مجرد شاد و در عین حال مراقب ، به همراه بهترین دوستانش فیل ونیک، معلم مدرسه ابتدایی طعنه آمیز، و استو پرایس، دندانپزشکی دلهره ، به لاس وگاس سفر می کند . او همچنین آلن گارنر، برادر شوهر آینده اش را که نابالغ و عجیب و غریب است، می آورد. سید، پدر نامزدش تریسی، به داگ اجازه می دهد تا مرسدس بنز W111 قدیمی خود را از لس آنجلس به وگاس برساند.

آنها یک سوئیت در کاخ سزار می گیرند و با رفتن مخفیانه به پشت بام هتل و گرفتن عکس از Jägermeister جشن می گیرند.. روز بعد، فیل، استو و آلن از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که هیچ خاطره ای از شب قبل ندارند. داگ هیچ جا پیدا نمی شود، دندان استو گم شده است، سوئیت یک فاجعه است، یک ببر بنگال در حمام است و یک نوزاد در کمد است. آن‌ها تشک داگ را می‌بینند که روی مجسمه‌ای در بیرون چوبه زده است و وقتی مرسدس بنز خود را می‌خواهند، خدمتکار یک رزمناو پلیس LVPD را تحویل می‌دهد .

این سه نفر پس از طی کردن مراحل خود، به بیمارستانی می‌روند، جایی که متوجه می‌شوند با روهیپنول (روفیس) مواد مخدر مصرف کرده‌اند، که باعث از دست دادن حافظه آنها شده است و شب قبل از یک کلیسای کوچک به بیمارستان رفته‌اند.

در کلیسای کوچک، آنها متوجه می شوند که استو با یک اسکورت به نام جید ازدواج کرد، علیرغم اینکه در یک رابطه طولانی مدت با دوست دختر سلطه گر و دوستدار خود ملیسا بود. در خارج از کلیسای کوچک، این سه نفر مورد حمله گانگسترهایی قرار می گیرند که خواستار آن هستند که بدانند “او” کجاست. آنها گیج شده فرار می کنند و جید، مادر بچه که نامش تایلر است را دنبال می کنند.

سپس آنها توسط پلیس به دلیل دزدیدن کشتی پلیس دستگیر می شوند. پس از اینکه به آنها گفته شد مرسدس بنز توقیف شده است، این سه نفر زمانی آزاد می شوند که ناخواسته داوطلب شوند تا هدف یک تظاهرات تیزر قرار گیرند.

در حین رانندگی مرسدس، آنها مردی برهنه چینی به نام لزلی چاو را در صندوق عقب پیدا می کنند که سه نفر را با لنگ کتک می زند و فرار می کند. آلن اعتراف می کند که نوشیدنی های آنها را مصرف کرده است تا اطمینان حاصل کند که آنها شب خوبی را سپری می کنند و معتقد است که این دارو اکستازی است.

با بازگشت به سوئیت خود، مایک تایسون را پیدا می کنند که آلن را بیهوش می کند و به آنها دستور می دهد که ببرش را به عمارتش برگردانند. استو آن را مصرف می کند، آن را در مرسدس بار می کنند و به سمت عمارت تایسون می روند.

با این حال، ببر در میانه راه بیدار می شود و به آنها حمله می کند و فیل را روی گردن می خراشد و به داخل ماشین آسیب می زند. آن‌ها ماشین را تا آخر راه به عمارت هل می‌دهند و ببر را با موفقیت به تایسون تحویل می‌دهند که فیلم دوربین امنیتی را به آنها نشان می‌دهد که نشان می‌دهد تا زمانی که به هتل بازگردند، داگ را از دست نداده‌اند.

در حین رانندگی، ماشین آنها با یک کادیلاک اسکالید سیاه رنگ که توسط گانگسترهای کلیسای کوچک و چاو که رئیس آنها است، برخورد می کند. چاو آنها را به ربودن او و سرقت 80000 دلار تراشه پوکر متهم می کند.

همانطور که آنها آن را انکار می کنند، او به آنها می گوید که داگ دارد و تهدید می کند که در صورت عدم بازگرداندن آن، او را خواهد کشت. آلن که نمی تواند تراشه های چاو را پیدا کند، با کمک استو و جید، از دانش خود در مورد شمارش کارت استفاده می کند تا 82400 دلار در بازی بلک جک برنده شود.

روز بعد، آنها چاو را در صحرای موهاو ملاقات می کنند تا چیپس ها را با داگ مبادله کنند، اما متوجه می شوند که داگ مورد بحث در واقع فروشنده مواد مخدر است که شب قبل سقف ها را به آلن فروخته است.

در حالی که عروسی داگ واقعی پنج ساعت دیگر برگزار می شود، فیل با تریسی تماس می گیرد تا به او بگوید که نمی توانند او را پیدا کنند. به طور همزمان، اظهارات داگ دیگر مبنی بر اینکه شخصی که سقف می کشد بیشتر روی زمین می ماند تا روی پشت بام باعث می شود استو ناگهان متوجه شود داگ کجاست.

آنها به کاخ سزار برمی گردند و در آنجا داگ گیج شده و آفتاب سوخته را روی پشت بام می بینند. شب گذشته او را به عنوان یک شوخی عملی روی تشک خود به آنجا منتقل کرده بودند، اما بلافاصله فراموش کردند که سقف ها از بین رفتند.

داگ تشک را روی مجسمه انداخته بود تا به او کمک کند. قبل از رفتن، استو مقدمات ملاقات با جید را برای قرار ملاقات در هفته بعد فراهم می کند. بدون هیچ پروازی، چهار نفر با مرسدس بنز به سمت خانه می‌روند. با وجود دیر رسیدن، داگ و تریسی با هم ازدواج کردند.

در مراسم عروسی، استو بالاخره از خود دفاع می کند و از ملیسا جدا می شود. آلن دوربین دیجیتال استو را می یابد که حاوی عکس های فسق شبانه در لاس وگاس است، و این چهار نفر موافقت می کنند که قبل از پاک کردن عکس ها را نگاه کنند.

بازیگران فیلم خماری (هنگ اور The Hangover)

 • بردلی کوپر در نقش فیل، معلم و رهبر گروه گرگ
 • اد هلمز در نقش استو، دندانپزشک
 • زک گالیفیاناکیس در نقش آلن، برادر شوهر آینده داگ که از نظر اجتماعی ناتوان
 • جاستین بارتا در نقش داگ، داماد که در بیشتر قسمت های فیلم ناپدید می شود
 • هدر گراهام در نقش جید، رقصنده و اسکورت
 • ساشا بارس در نقش تریسی، عروس داگ و خواهر آلن
 • جفری تامبور در نقش پدر سید، تریسی و آلن
 • کن جونگ در نقش آقای چاو، یک گانگستر چینی پر زرق و برق
 • راشل هریس در نقش ملیسا، دوست دختر سلطه گر و فاسق استو
 • مایک تایسون در نقش خودش تایسون در ابتدا از حضور در این فیلم امتناع کرد، اما وقتی متوجه شد که تاد فیلیپس فیلم Old School
 • را کارگردانی کرده است، نظرش تغییر کرد که تایسون آن را دوست داشت. تایسون بعداً گفت که کار روی فیلم او را متقاعد کرد که سبک زندگی خود را تغییر دهد.
 • مایک اپس در نقش بلک داگ، فروشنده مواد مخدر که با داگ اشتباه گرفته می شود
 • جرنارد بورکز در نقش لئونارد
 • راب ریگل در نقش افسر فرانکلین
 • کلئو کینگ در نقش باغ افسر
 • برایان کالن در نقش ادی، برگزارکننده عروسی
 • مت والش در نقش دکتر والش
 • ایان آنتونی دیل در نقش شماره 1 چاو
 • مایکل لی در نقش چاو شماره 2
 • سوندرا کوری در نقش لیندا، مادر تریسی و آلن
 • گیلیان ویگمن در نقش استفانی، همسر فیل
 • موری گرشنز در نقش فلیکس (پیرمرد بیمارستانی)
 • ناتالی فی در نقش لیزا

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

معرفی فیلم و سریال

معرفی فیلم در ژانر های پیشنهادی ——>

Rate this post