دانلود فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterds

معرفی فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterds

فصل 1: روزی روزگاری در فرانسه تحت اشغال نازی ها
1941: مزرعه کشاورز لبنیات پریر لاپادیت توسط هانس لاندا، ” سرهنگ اس اس ” بازرسی شد . لاندا، که در یافتن یهودیان پنهان تخصص دارد، مشکوک است که کشاورز از زمان اشغال فرانسه توسط آلمان ، مخفی شده است.

خانواده یهودی ناپدید شده دریفوس – کشاورزان لبنیات از محله – پنهان شدند. لاندا در مکالمه‌ای که در ابتدا بسیار مودبانه بود، اما بعداً حیله‌گرتر شد، این ترس را در کشاورز برانگیخت که دقیقاً می‌داند چه خبر است.

در همان زمان، لاندا پیشنهاد می کند که به خانواده اش رحم کند و حتی در صورت همکاری به او پاداش دهد. سرانجام کشاورز آرامش خود را از دست می دهد و مخفیگاه خانواده را فاش می کند. مردان اس اس لاندا سپس به روی خانواده ای که زیر تخته های کف خمیده بودند تیراندازی می کنند. دختر شوشانا تنها بازمانده‌ای است که می‌گریزد.

فصل 2: ​​فیلم حرامزاده های بی شکوه
در یک پادگان بریتانیا، ستوان آلدو راین، که از نسل جیم بریجر و سرخپوستان است، یک نیروی جنگی یهودی را جمع آوری می کند. این در پشت خطوط دشمن در فرانسه رها می شود تا هر چه بیشتر “نازی های متحدالشکل” را بکشند.

ستوان رین، که به طور انحصاری از روش اجداد بومی آمریکایی خود پیروی می کند، از مردانش نیز می خواهد که سر اجساد را بپوشانند . یگان موفق به فرود می شود، مردان شروع به از بین بردن ارتش آلمان از طریق اقدامات چریکی می کنند، مرتکب جنایات جنگی متعددی می شوند و به آنها لقب حرامزاده ها را می دهند که توسط سربازان آلمانی داده می شود.وارد می کند.

آنها برای انتشار گزارش اعمال خود و در نتیجه ترس از حرامزاده ها، تعدادی سرباز را زنده می گذارند. با این حال، ستوان راین آنها را با یک سواستیکا روی پیشانی‌شان می‌خراشد تا برای همیشه آنها را به عنوان نازی‌ها نشان دهد، حتی اگر باید یونیفورم‌هایشان را در بیاورند.

فصل سوم: عصر آلمانی در پاریس
1944: شوشانا دریفوس یک سینما را در پاریس با نام مستعار امانوئل میمیو اداره می کند. شوشانا و کارمند و معشوق آفریقایی اش مارسل، سینمای خالی را از شعله های آتش نجات دادند. این داستان که سینما از عمه شوشانا به ارث رسیده است تنها به عنوان پوششی علیه نازی ها عمل می کند.

او علاقه تک تیرانداز آلمانی فردریک زولر را که به فیلم های سینمایی علاقه دارد، برانگیخت. او زمانی به شهرت رسید که از سربازانش جدا شد و 250 سرباز دشمن را در طی سه روز از برج ناقوس شلیک کرد و قبل از عقب نشینی 50 سرباز باقیمانده آن را کشت.

این فیلم به عنوان یک فیلم تبلیغاتی آلمانی Stolz der Nation با بازی Zoller در نقش اصلی فیلمبرداری شد و اکنون قرار است برای اولین بار در پاریس اکران شود.

زولر گوبلز را متقاعد می کند تا اولین نمایش برنامه ریزی شده در ریتز را به سینمای شوشانا منتقل کند. وقتی متوجه می‌شود که هانس لاندا (به عنوان رئیس امنیت) و سایر نازی‌های بلندپایه حضور خواهند داشت، تصمیم می‌گیرد به همراه مارسل سینما را در حین نمایش به آتش بکشند تا همه حاضران را بکشند.

فصل 4: عملیات کینو
ستوان بریتانیایی هیکوکس از فرماندهی عالی متفقین دستور می گیرد تا به حرامزاده ها بپیوندد و با بازیگر آلمانی بریجت فون هامرزمارک که به عنوان مامور متفقین کار می کند ملاقات کند.

آنها نقشه ای را طراحی می کنند که فون هامرزمارک، هیکوکس و دو عضو آلمانی حرامزاده ها باید به اولین نمایش در سینمای شوشانا دسترسی داشته باشند تا با حضور آدولف هیتلر آن را منفجر کنند.

با این حال، هنگامی که آنها در زیرزمین یک میخانه فرانسوی ملاقات می کنند، توسط اس اس-استورمبانفورر که در آن حضور دارد استقبال می شود.هلستروم افشا شد.

تیراندازی شروع می شود که در آن همه جان خود را از دست می دهند به جز فون هامرزمارک و یک سرباز آلمانی به نام ویلهلم. با این حال، فون هامرزمارک مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. پس از اینکه سرباز آلمانی که در ابتدا توسط آلدو راین آرام شده بود، تفنگ خود را زمین گذاشت، فون هامرزمارک به او شلیک کرد.

اکنون یک لباس مبدل جدید، اما ضعیف‌تر، برای عملیات کینو توسط همراه جدید همرزمارک در قالب یک گروه فیلم‌برداری ایتالیایی متشکل از راین، دونوویتز و اولمر، یک حرامزاده دیگر، ساخته می‌شود. در همین حال، در میخانه، لاندا یک کفش زنانه و یک امضا روی دستمالی از هامرزمارک، که سرباز ویلهلم درخواست کرده بود، نگه می دارد. هر دو به او به عنوان یک مامور دشمن اشاره می کنند زیرا او در میان کشته شدگان نیست.

فصل 5: انتقام چهره غول پیکر
شوشانا تدارکات خود را برای آتش زدن تئاتر خودش به پایان رسانده و وارد تالار تئاتر می شود. حرامزاده ها با لباس مبدل به عنوان یک گروه فیلمبرداری ایتالیایی به همراه بریجت در جشن نمایش ظاهر می شوند.

لاندا دو تن از حرامزاده ها، “یهودیان خرس” دونویتز و عمر را به صندلی های خود می فرستد در حالی که راین و بریجت توسط لاندا در دهلیز نگه داشته می شوند

زیرا او – با زبان ایتالیایی خوب – در این بین نقاب ایتالیایی های ادعایی را از بین برده است. پس از اینکه لاندا آشکارا بریجت را به خیانت در دفتر سینما متهم کرد، او را خفه کرد و راین و یوتیویچ را دستگیر کرد.

لاندا به راین پیشنهاد می دهد: او از طریق فرود متفقین در نرماندی می بیندپایان جنگ و به دو حرامزاده باقی مانده در سینما دست باز می کند تا ترور را انجام دهند.

در مقابل، او خواهان عفو ​​جنایاتی که مرتکب شده است و همچنین کالاهای مادی و مدال افتخار علاوه بر تابعیت ایالات متحده است . در تاریخ نگاری گفته می شود که او آغازگر عملیات کینو و پایان جنگ جهانی دوم است.

فرماندهی عالی متفقین با درخواست ها از طریق رادیو موافقت می کند. لاندا، اپراتور رادیویی او، راین و یوتیویچ سپس به سمت جلو حرکت می کنند، جایی که لاندا رسما می خواهد تسلیم شود.

اکران در سینما آغاز شده است. مارسل خروجی های سالن سینما را سد می کند. در طول اجرا، زولر به اتاق پروژکتور می رود تا شوشانا را ببیند تا دوباره با او ارتباط خصوصی برقرار کند. برای اینکه نقشه‌اش به خطر نیفتد، او را ساقط می‌کند، اما کمی قبل از مرگ زولر نیز توسط او تیراندازی می‌شود.

در همین حال، فیلم تبلیغاتی با یک نمای نزدیک از چهره شوشانا قطع می شود. در این صحنه، او ریشه یهودی خود را فاش می‌کند و به مارسل دستور می‌دهد سینما را به آتش بکشد، که سپس با استفاده از آرشیو قابل اشتعال رول‌های نیتروفیلم این کار را انجام می‌دهد.

سینما باعث سوختن صفحه می شود. در حالی که وحشت در میان مهمانان به وجود آمد، دو حرامزاده که در سینما باقی مانده بودند به جعبه هجوم بردند و هیتلر، گوبلز و سایر اعضای دولت را شلیک کردند و سپس با مسلسل های نگهبانانی که قبلا کشته شده بودند به سمت مهمانانی که در سالن گیر افتاده بودند شلیک کردند.

چهره شوسانا همچنان در دود آتش بیرون می‌آید و انتقام یهودیان از نازی‌ها را بشارت می‌دهد. سپس مواد منفجره حرامزاده ها منفجر می شود و کل سینما نابود می شود.

در همین حین راین و لاندا به جلو می رسند. لاندا و اپراتور رادیویی‌اش طبق برنامه تسلیم می‌شوند، اما راین به اپراتور رادیو شلیک می‌کند و اوتیویچ را مجبور می‌کند سر او را بپوشاند.

از آنجایی که او نمی‌خواهد اجازه دهد لاندا بدون اسکات فرار کند، یک صلیب شکسته روی پیشانی خود نیز می‌خراشد، به عنوان نشانه‌ای دائمی از شرم . فیلم با این صحنه به پایان می رسد.

فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterd

معرفی فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterds

 • کیفیت 1080p , 720p , 480p HD با دوبله فارسی قرار گرفت
 • ژانر فیلم : جنگی – درام – ماجراجویی
 • امتیاز : 8.3از 1,273,765 رای در سایت IMDb
 • زبان : دوبله فارسی
 • سال انتشار : 2009
 • محصول کشور : آمریکا، آلمان
 • کارگردان : Quentin Tarantino
 • بازیگران : Brad Pitt, Diane Kruger, Eli Roth

خلاصه داستان : داستان غیر واقعی این فیلم درباره ی یک گروه سرباز یهودی امریکایی ست که در جریان جنگ جهانی دوم در فرانسه ی تحت اشغال نازی ها گروهی را تشکیل می دهند با نام “حرامزادگان” که برای ایجاد رعب و وحشت در بین سربازان نازی به قلع و قم و شکار بی رحمانه ی انها می پردازند …

پست‌فطرت‌های لعنتی یا حرامزاده‌های لعنتی به انگلیسی Inglourious Basterds فیلمی محصول سال 2009 به کارگردانی کوئنتین تارانتینو است. حوادث فیلم در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد. کارگردان در این فیلم پایان جنگ جهانی دوم و رایش سوم را در یک ماجرای کاملاً خیالی به تصویر کشیده‌است.

تارانتینو که خود نویسندگی فیلم را هم بر عهده داشته گفته‌است که ایدهٔ ساخت این فیلم را از مدت‌ها پیش در سر داشته و فقط 10 سال روی شخصیت آلدو (برد پیت) در فیلم فکر می‌کرد.

فیلم سینمایی حرامزاده‌های لعنتی 2009 Inglourious Basterds ابتدا در شصت و دومین جشنوارهٔ فیلم کن نمایش داده شد و برنده یک جایزه شد و امتیازات بسیار خوبی هم کسب کرد. سپس در ۲۱ اوت ۲۰۰۹ در آمریکا اکران شد.

 • سایر اطلاعات فیلم :
 • رده سنی : R | تماشای این فیلم برای افراد زیر 17 سال توصیه نمیشود.
 • تهیه کنندگان : Lawrence Bender
 • نویسندگان : Quentin Tarantino
 • مدت زمان : 128 دقیقه
فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterd

داستان فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterds

در اواخر دهه 1990 تا اوایل سال 2000، کوئنتین تارانتینو ، فیلم‌ساز مولف ، چندین فیلمنامه از جمله حرامزاده‌های بی‌شکوه نوشت . این فیلم قرار بود در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق بیفتد. تارانتینو پیش‌نمایش فیلمنامه را در اکتبر 2001 ارائه کرد: «این فیلم چند نفره من در مأموریت‌هاست.

این نسخه من از استGuns of NavaroneTheوDie AloneAgents,Dirty DozenThe Inglourious Basterds یک نسخه زودرسپایان ساختگی

فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterd که در ابتدا قرار بود یک وسترن باشد، تبدیل به یک نوع دو شرور باشکوه شد که در جنگ جهانی دوم در فرانسه تحت اشغال نازی ها اتفاق می افتد . محتوا دوباره تغییر کرد و تارانتینو به طور خلاصه دو واحد ارتش ایالات متحده را به عنوان بخش مرکزی فیلم در نظر گرفت.

مایکل مدسن که در فیلم‌های Tarantino’s Reservoir Dogs و Kill Bill بازی کرده است، ابتدا قرار بود در فیلم Inglourious Basterds بازی کند که قرار بود در سال 2004 اکران شود.

تارانتینو در سال 2002 تقریباً سه فیلمنامه را به پایان رسانده بود که ادعا کرد این فیلم یکی از بهترین نوشته‌های اوست، اما هرگز تمام نمی‌شود. بنابراین او ابتدا تصمیم گرفت فیلم دو قسمتی Kill Bill را با اوما تورمن فیلمبرداری کند.

پس از تکمیل این پروژه، او فیلمنامه را به حرامزاده های بی آبرو کوتاه کردکه در آن زمان 222 صفحه بود و به نظر او برای سه فیلم کافی بود. نسخه 2005 در مورد سربازانی بود که از اعدام فرار کرده بودند و اکنون می خواستند از متفقین حمایت کنند.

تارانتینو برای ساختن فیلم به عنوان یک وسترن اسپاگتی ، به دنبال لوکیشن های مناسبی بود. به ویژه، او مشتاق بود که قطعاتی را در یک غذاخوری اسپانیایی فیلمبرداری کند، همانطور که در این نوع وسترن مرسوم است، غذاخوری برای آمریکایی ها در سرزمین هیچ کس. چیزی که او به طور خاص دوست داشت این بود که می توانست از عناصر موسیقی مانند رپ در کنار موسیقی خواهران اندروز و ادیت پیاف در فیلمی مانند این استفاده کند.

تارانتینو اعلام کرد که از طرف آمریکایی و همچنین از طرف نازی ها حماسی، وحشیانه و نژادپرستانه خواهد بود. تارانتینو دوست داشت فیلم به روز D نزدیک شودحل کن.

در نوامبر 2004، با این حال، او تصمیم گرفت دوباره پروژه را به تعویق بیندازد. او به جای آن شروع به تولید Death Proof کرد . پس از تور تبلیغاتی Death Proof , او به Inglourious Basterds بازگشت . او با کمپانی واینستین به گفتگو نشست تا شروع رسمی فیلمبرداری را ترتیب دهد.

در ژوئیه 2008، کارگردان و شرکت سازنده تصمیم گرفتند که زمان ساخت فیلم را تغییر دهند تا فیلم بتواند در رقابت در جشنواره فیلم کن 2009 شرکت کند. شرکت واینستین با تامین مالی مشترک و توزیع فیلم در ایالات متحده موافقت کرد.

با یونیورسال پیکچرز مذاکره شد که آنها باقی مانده را با استودیوی بین المللی تازه تأسیس خود تأمین کنند و فیلم را در سطح بین المللی عرضه کنند.شر کت Zehnte Babelsberg Film ، یکی از شرکت های تابعه استودیو Babelsberg AG ، بخشی از هزینه های تولید را بر عهده گرفت.

در پایان جولای 2008، کوئنتین تارانتینو برای آماده سازی به برلین سفر کرد . حضور او باعث جلب توجه رسانه ها شد. به عنوان مثال، چندین پاپاراتزی همیشه جلوی هتل او منتظر بودند و روزنامه ها تقریباً هر روز گمانه زنی های جدیدی درباره فیلم و بازیگران منتشر می کردند. هیچ لیست ثابتی از بازیگران در آن زمان وجود نداشت، فقط برد پیت ، الی راث و بی جی نواک تایید شدند.

این فیلمنامه در آگوست 2008 در اینترنت ظاهر شد
فیلمنامه 2 ژوئیه 2008 در آگوست 2008 در اینترنت ظاهر شد. اصل بودن آن رسما نه تایید و نه تکذیب شد. با این حال، Süddeutsche Zeitung و New York Magazine فرض کردند که فقط می‌تواند نسخه اصلی باشد: «حتی ریتم زبان ، منطق پیچیده و در عین حال غیرقابل مقاومت دیالوگ‌ها، طنز در جهت‌های صحنه – اوه، بی‌تردید است.

تارانتینو، همانطور که او زندگی می کند و زندگی می کند.» فیلمنامه بعداً در جلد شومیز منتشر شد. عنوان فیلمنامه Inglourious Basterds یک تغییر املایی از عنوان فیلم Enzo G. Castellari است.دسته‌ای از سگ‌های شوشکن (که الهام‌بخش تارانتینو بودند.کاستلاری و بازیگر اصلی آن زمان او بو سونسون در فیلم تارانتینو در نقش های مهمان ظاهر می شوند.

فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterd به عنوان اولین فیلم در رقابت برای جشنواره فیلم کن شرکت کرد و در 20 می 2009 به نمایش درآمد. در اولین نمایش، بازدیدکنندگانی مانند شارون استون، رابرت پتینسون ، اورنلا موتی ، دیتا فون تیز و پاریس هیلتون مطمئن شدند که حتی “روزنامه نگاران بسیار معتبر دیگر به سینما نمی آیند” به دلیل ازدحام بسیار زیاد.

اولین نمایش آلمانی در 28 ژوئیه 2009 در برلین انجام شد قبل از اینکه فیلم به طور رسمی در سینماهای آلمان در 20 اوت 2009 اکران شود در نسخه ای که شش دقیقه بیشتر از نسخه کن بود. این فیلم همچنین در بسیاری از کشورهای دیگر در همان هفته اکران شد. این فیلم برای اولین بار در 1 می 2012 از ساعت 22:25 از شبکه RTL در تلویزیون رایگان آلمان پخش شد.

فیلم حرامزاده های لعنتی 2009 Inglourious Basterd

برد پیت در اولین نمایش در برلین
کوئنتین تارانتینو اولین بازیگران را در جولای 2008 انجام داد. معلوم شد که او می‌خواست برد پیت را برای نقش ستوان آلدو رین و لئوناردو دی کاپریو در نقش هانس لاندا انتخاب کند.

در 15 جولای 2008، تارانتینو با برد پیت در فرانسه ملاقات کرد و او را متقاعد کرد که نقش اصلی را بازی کند. الی راث ، که قبلاً نقش کوچکی در فیلم اثبات مرگ تارانتینو داشت ، نقش گروهبان دانی دونوویتز را دریافت کرد و بنابراین یکی از اولین بازیگران متعهد به فیلم بود.

یک ماه بعد، مایک مایرز به عنوان ژنرال بریتانیایی اد فنچ اعلام شد، اما انتخاب دی کاپریو رد شد زیرا تارانتینو یک بازیگر آلمانی زبان را برای نقش خود ترجیح می داد. کارگردان همچنین سعی کرد ناستاسیا کینسکی و دیوید کرومهولتز را متعهد کند.

فیلمنامه همچنین به آدام سندلر ارائه شد . با این حال، او مجبور شد از این کار امتناع کند زیرا فیلمبرداری با پروژه های دیگر او همپوشانی داشت. بی جی نواک برای بازی در نقش سرباز یهودی یوتیویچ قرارداد امضا کرد.

توسط سایمون پگ و سام لوینباید بازیگران دوباره پر شود پگ مجبور شد کمی بعد این پیشنهاد را رد کند، زیرا فیلمبرداری فیلم Paul – Alien on the Run توسط گرگ موتولا با فیلم‌های Inglourious Basterds همپوشانی داشت. در عوض، مایکل فاسبندر بازیگر آلمانی-ایرلندی برای نقش ستوان آرچی هیکوکس در نظر گرفته شد.

بازیگران Eli Roth ، Mélanie Laurent و تهیه کننده Lawrence Bender در اولین نمایش اوت 2009
در طول جشنواره فیلم ونیز 2008 ، دایان کروگر اعلام کرد که در 27 آگوست 2008 متوجه شده است که “در فیلم بعدی تارانتینو با برد پیت بازی خواهد کرد.” Nastassja Kinski در واقع برای این نقش در نظر گرفته شده بود.پیشنهاد برای کروگر شگفت‌انگیز بود، زیرا نقش “چیزی کاملاً متفاوت” از “آنچه او قبلاً انجام داده بود” در حرفه بازیگری‌اش بود.

انتخاب بازیگران برای کروگر دشوار بود، زیرا تارانتینو «همه را آزمایش کرد، اما او نمی‌خواست من را تست کند زیرا من را در فیلمی دیده بود که دوستش نداشت. در واقع، تنها که او به من اجازه داد آزمایش بدهم این بود که در مقطعی دیگر کسی نبود که بخواهد.» بنابراین کروگر با هزینه شخصی از نیویورک به آلمان پرواز کرد تا تارانتینو را در مراسم بازیگری ملاقات کند.

در آغاز سپتامبر 2008، کریستوف والتز اتریشی، که به خاطر به تصویر کشیدن شخصیت های عمدتا تاریک شهرت داشت، استخدام شد. شخصیت او از هانس لاندا، اس اس-استانداردفورر، دومین اعلام نقش اصلی فیلم بعد از برد پیت بود. این شخصیت اوج دوران بازیگری اوست تا جایی که برای بازی به عنوان تنها بازیگر این فیلم جوایز متعددی دریافت کرد.

همچنین در 2 سپتامبر 2008، تارانتینو دانیل برول و تیل شوایگر را که قبلاً با فیلم همراهی کرده بودند و در تست بازیگری شرکت کرده بودند، به عنوان اعضای دیگر معرفی کرد.

شوایگر پنجمین مشارکت بازیگری آلمانی زبان برای این فیلم و همچنین یکی دیگر از اعضای تیم بازیگری آلمان بود. شوایگر نقش یک گروهبان سابق آلمانی وحشی را در میان حرامزاده ها بازی می کند. برول در نقش فردریک زولر، نقش یک سرباز آلمانی علاقه‌مند به فرهنگ را بازی می‌کند. این نقشی است که لئوناردو دی کاپریو در حال مذاکره برای ایفای آن بود.

ساموئل ال جکسون که با تارانتینو در فیلم های Pulp Fiction و جکی براون کار کرده و در فیلم Kill Bill – Volume 2 ظاهر شد، علاقه مند به ایفای نقش تنها سیاهپوست فیلم بود. شخصیت مورد بحث، مارسل، یک پروجکشنیست است، اما او فقط فرانسوی صحبت می کند. بنابراین نقش به جکی ایدو داده شد. جکسون در نهایت به عنوان یک راوی خارج از فیلم بازی کرد.

در 20 سپتامبر 2008، یک کستینگ دسته جمعی برای چندین هزار نفر اضافی در بابلزبرگ برگزار شد . جست‌وجو عمدتاً برای مردان بلوند بین 20 تا 45 سال با تجربه نظامی یا قطع عضو بود.

مشخصات تا حدی غیرعادی که قرار بود برخی از بازیگران کوچک با آن مطابقت داشته باشند، اعتراض یا واکنش منفی را برانگیخت زیرا «بسیار خوب بود. در جنگ دست و پا و سر می افتد.» کوئنتین تارانتینو خود در جمع بازیگران غایب بود و مشغول بررسی بازیگران احتمالی برای نقش‌های مهمتر بود.

در یک انتخاب بازیگر با جانا پالاسکه از برلین روبرو شد که برای او نقشی نوشت. در 27 سپتامبر 2008، 2800 زن و مرد برای نقش های اضافی در دومین و آخرین انتخاب دسته جمعی درخواست دادند.

در پایان سپتامبر 2008، بازیگران آلمانی دیگری با آگوست دیهل ، گدئون بورکهارد ، کریستین برکل و سیلوستر گروت انتخاب شدند. برکل در سال 2005 در Downfall و 2008 در عملیات Valkyrie – ترور Stauffenberg در فیلم‌های جنگ جهانی دوم بازی کرد.

گروت، که تجسم جوزف گوبلز است، قبلاً این نقش را در Mein Führer – The Really Trust Truth About Adolf Hitler بازی کرده است. برخی از آخرین اعلامیه های انتخاب بازیگر، امضای قرارداد عمر دوم (“Nate” دراثبات مرگ )، مایکل باکال (“عمر” از اثبات مرگ ، تامین کننده در CSI: Crime Scene Investigation ، Episode Grave Silence )، جولی دریفوس (“Sofie Fatale” در Kill Bill – جلد 1 )، Martin Wuttke ، RichardCollection ، Soenke Moeh راد تیلور ، دنیس منوچه و کلریس لیچمن.

مارتین ووتکه به نقش خود در نقش هیتلر از طریق بازی خود در خیزش مقاوم آرتورو اوی در گروه برلینر رسید.تارانتینو در مجموع 45 بازیگر آلمانی را شلیک کرد.

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده از عصر فیلم بخواهید…

معرفی فیلم و سریال
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.