دانلود فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012 دوبله فارسی

دانلود فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012 دوبله فارسی

فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012 یک فیلم وسترن رویزیونیست آمریکایی محصول ۲۰۱۲ به نویسندگی و کارگردانی کوئنتین تارانتینو با بازی جیمی فاکس ، کریستوف والتز ، لئوناردو دی کاپریو ، کری والتون جکسون ،و ساموئل جکسون است.

گوگینز ، دنیس کریستوفر ، جیمز رمار ، مایکل پارکس و دان جانسون در نقش های فرعی. در غرب قدیم وAntebellum South ، یک ادای احترام به فیلم های وسترن اسپاگتی ، به ویژه فیلم ایتالیایی جنگو ساخته سرجیو کوربوچی محصول 1966 است که فرانکو نرو ستاره آن ظاهری کوتاه دارد. داستان یک برده سیاه‌پوست را دنبال می‌کند که زیر نظر یک شکارچی فضل آلمانی تمرین می‌کند، با هدف نهایی که دوباره با همسر گمشده‌اش متحد شود.

توسعه Django Unchained در سال 2007 زمانی که تارانتینو در حال نوشتن کتابی در مورد کوربوچی بود آغاز شد. در آوریل 2011، تارانتینو پیش نویس نهایی فیلمنامه خود را برای شرکت واینستین فرستاد . انتخاب بازیگران در تابستان 2011 آغاز شد و پیش از انتخاب فاکس، مایکل کی ویلیامز و ویل اسمیت برای نقش شخصیت اصلی در نظر گرفته شدند. عکاسی اصلی از نوامبر 2011 تا مارس 2012 در کالیفرنیا، وایومینگ و لوئیزیانا انجام شد.

فیلم جانگو آزاد شده Django Unchained 2012 در 11 دسامبر 2012 در تئاتر Ziegfeld در شهر نیویورک به نمایش درآمد و در 25 دسامبر 2012 در ایالات متحده اکران شد و بیش از 425 میلیون دلار در سراسر جهان در برابر بودجه 100 میلیون دلاری خود فروخت و به پرفروش ترین فیلم تارانتینو تبدیل شد.

تاریخ فیلم جانگو رها از بند Django Unchained 2012 مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، عمدتاً به خاطر بازی والتز و کارگردانی و فیلمنامه تارانتینو، اگرچه استفاده از کلمه سیاه‌پوست در فیلم و به تصویر کشیدن خشونت باعث بحث و جدل شد.

فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012 جوایز و نامزدی زیادی دریافت کرد و در هشتاد و پنجمین دوره جوایز اسکار دو نامزدی از پنج نامزدی را به دست آورد . والتز برای بازی خود جوایز متعددی از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در اسکار دریافت کرد، گلدن گلوب و بفتا . تارانتینو برای فیلمنامه‌اش برنده جایزه اسکار ، گلدن گلوب و بفتا شد.

دانلود فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012

دانلود فیلم دوبله فارسی

دانلود با کیفیت Full HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود صوت جداگانه دوبله موسسهدانلود صوت جداگانه دوبله سیما
دانلوددانلود دانلود – زمان 2:45:21دانلود – زمان 2:45:21

دانلود فیلم زبان اصلی

دانلود با کیفیت Full HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود زیرنویس فارسی
دانلوددانلود——-دانلود

داستان فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012

در سال 1858 تگزاس ، برادران آس و دیکی اسپک گروهی از سیاه‌پوستان برده‌دار را با پای پیاده می‌رانند. در میان آنها جنگو است که فروخته شده و از همسرش برومهیلدا فون شفت، برده ای که آلمانی و انگلیسی صحبت می کند ، جدا شده است.

آنها توسط دکتر کینگ شولتز، یک دندانپزشک آلمانی -که تبدیل به جایزه شکارچی شده است- که به دنبال شناخت جنگو از سه برادر قانون شکن بریتل ، ناظران مزرعه مالک قبلی جانگو هستند و شولتز برای آنها حکم قانونی دارد، متوقف می شوند.

وقتی آس از فروش جانگو به شولتز امتناع می ورزد و اسلحه اش را به سمت او می کشد، شولتز او را می کشد و به اسب دیکی شلیک می کند تا او را به زمین بچسباند.

شولتز اصرار دارد که قبل از ترک بردگان دیگر برای کشتن دیکی، بهایی منصفانه برای جانگو بپردازد. شولتز به جنگو آزادی خود و 75 دلار را در ازای کمک برای ردیابی برتل ها پیشنهاد می کند.

جانگو و شولتز برادران بریتل را در مزرعه اسپنسر “بابا بزرگ” بنت در تنسی می کشند . بنت به دلیل حکم به جنگو و شولتز اجازه خروج می دهد، اما بعداً سعی می کند با یک توپ به آنها حمله کند. شولتز با مواد منفجره کمین می کند و جانگو بنت را می کشد.

شولتز که نسبت به جانگو احساس مسئولیت می کند، موافقت می کند که به او کمک کند تا برومهیلدا را پیدا کند و نجات دهد. آنها به تگزاس باز می گردند، جایی که جانگو اولین جایزه خود را جمع آوری می کند و صورت حساب را به عنوان یادگاری نگه می دارد.

او و شولتز قبل از بهار، هنگامی که به می سی سی پی سفر می کنند و متوجه می شوند که مالک جدید برومهیلدا، کالوین جی. کندی، مالک جذاب اما بی رحم مزرعه Candyland است، که در آن برده ها مجبور می شوند در ” ماندینگوی ” وحشیانه تا سر حد مرگ کشتی بگیرند، چندین جایزه دریافت می کنند دعوا.

شولتز و جانگو نقشه‌ای می‌کشند: تصمیم می‌گیرند که کالوین در صورتی که بروهیلدا را از قبل بخرند، قیمتی فراتر از توان آنها خواهد گذاشت، در عوض 12000 دلار (معادل 359000 دلار در سال 2020) برای یکی از بهترین مبارزانش به عنوان بهانه‌ای برای خرید پیشنهاد می‌کنند. برومهیلدا با مبلغی اسمی.

دانلود فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012 دوبله فارسی بدون سانسور

آنها با کالوین در کلوپ آقایانش ملاقات می کنند و پیشنهاد می دهند. کالوین مجذوب شده آنها را به کندیلند دعوت می کند. در مسیر، گروه با ردیاب های برده کالوین روبرو می شوند که داارتگنان، مبارز فراری ماندینگویی را به دام انداخته اند.

شولتز تلاش می کند تا او را نجات دهید، اما جانگو مداخله می‌کند تا از دمیدن پوشش آنها جلوگیری کند.کالوین سگ‌های ردیاب را مجبور می‌کند تا دآرتانیان را به قتل برسانند، که به وضوح شولتز را ناراحت می‌کند.

شولتز پس از گفتن برنامه خود به برومهیلدا، پیشنهاد می کند که او را به عنوان اسکورت خود بخرد، در حالی که در حال مذاکره بر سر معامله اولیه در طول شام بود.

برده سرسخت وفادار و مشکوک کالوین، استفن، متوجه می شود که برومهیلدا جانگو را می شناسد، نقشه آن ها را نتیجه می گیرد و به کالوین هشدار می دهد.

کالوین قرارداد را با تهدید اسلحه تغییر می دهد تا برومهیلدا را به قیمت 12000 دلار به جای جنگنده بفروشد. شولتز با اکراه موافقت می کند. در طول نهایی شدن فروش، کالوین تهدید می کند که اگر شولتز برای امضای قرارداد دستش را ندهد، برومهیلدا را خواهد کشت

. شولتز که از گستاخی کالوین به اندازه کافی خسته شده بود، به کالوین شلیک می کند و می کشد. بوچ پوچ، محافظ کالوین، شولتز را می کشد و جانگو به جنایت می پردازد و پوچ، وکیل کالوین، لئونید موگی، و تعدادی از سرسپردگان کالوین را می کشد.گروگان.

صبح روز بعد، جنگوی زنجیر شده توسط بیلی کراش، سرسپردۀ کالوین، شکنجه می شود و در شرف اخته شدن است که استفن از راه می رسد و به او اطلاع می دهد که لارا خواهر کالوین، که مسئولیت مزرعه را بر عهده گرفته است، دستور داده است که او را به یک شرکت معدن بفروشند و کار کند. تا مرگ.

جانگو در مسیر رسیدن به آنجا، نقشه ای برای فرار طراحی می کند و از اولین دفترچه دستی خود استفاده می کند تا به اسکورتان خود ثابت کند که یک شکارچی جایزه است.

او به دروغ ادعا می کند که مردان روی صورت حساب در Candyland هستند و به اسکورت ها قول می دهد که سهمی از پول پاداش را به همراه داشته باشند. پس از آزادی، جنگو اسکورت های خود را می کشد و با دینامیت به Candyland باز می گردد.

جنگو با به دست آوردن اسناد آزادی برومهیلدا از جسد شولتز، با او خداحافظی می کند و با کشتن ردیاب ها از او و دآرتانیان انتقام می گیرد و برومهیلدا را درست زمانی که عزاداران کالوین از دفن او بازمی گردند، آزاد می کند.

در عمارت، جانگو لارا، کراش و سرسپردگان باقی مانده را می کشد، دو برده خانه باقی مانده را آزاد می کند و استفن را قبل از آتش زدن دینامیتی که در سرتاسر عمارت کاشته بود به زانو در می آورد. جانگو و برومهیلدا قبل از اینکه با هم سوار شوند، از فاصله دور شاهد انفجار عمارت هستند.

دانلود فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012 دوبله فارسی بدون سانسور

بازیگران فیلم جانگو رها شده Django Unchained 2012

 • جیمی فاکس در نقش جانگو فریمن. جنگو بر اساس Dangerfield Newby ساخته شده است.
  کریستوف والتز در نقش دکتر کینگ شولتز
  لئوناردو دی کاپریو در نقش “موسیو” کالوین جی کندی
  کری واشنگتن در نقش برومهیلدا «هیلدی» فون شفت
  ساموئل ال جکسون در نقش استیون وارن
  والتون گوگینز در نقش بیلی کراش
  دنیس کریستوفر در نقش لئونید “لئو” موگی
  جیمز رمار در نقش بوچ پوچ / آس اسپک
  دیوید استین در نقش آقای استونسیفر
  دانا گوریر در نقش کورا
  نیکول گالیسیا در نقش شبا
  لورا کایوت در نقش لارا لی کندی فیتزویلی
  آتو اساندو در نقش دآرتانیان
  سامی روتیبی در نقش رادنی
  کلی دوناهو فونتنو در نقش لوئیجی
  اسکالانته لوندی در نقش فرد بزرگ
  میریام اف گلاور در نقش بتینا
  دان جانسون در نقش اسپنسر «بابا بزرگ» بنت
  فرانکو نرو در نقش آمریگو وسپی
  نقش های دیگر عبارتند از جیمز روسو در نقش دیکی اسپک، برادر آس اسپک و مالک سابق جنگو. تام ووپات ، عمر جی. دورسی و دان استرود به ترتیب در نقش مارشال ایالات متحده گیل تاتوم، چیکن چارلی و در نقش کلانتر بیل شارپ بازی می‌کنند. بروس درن در نقش پیر مرد کاروکان، صاحب مزرعه کاروکان ظاهر می شود. MC Gainey ، Cooper Huckabee و Doc Duhame برادران Big John Brittle، Roger “Lil Raj” Brittle و Ellis Brittle به ترتیب ناظران مزارع Carrucan و Big Daddy هستند.
 • جونا هیل در نقش بگ هد شماره 2، یکی از اعضای گروه برتری طلبان سفیدپوست نقابدار بنت بازی می کند. نقش‌های دیگر عبارتند از لی هورسلی در نقش کلانتر گاس، رکس لین در نقش تنسی هری، میستی آپهام در نقش مینی و دانیل واتس در نقش کوکو. راس تامبلین و دخترش امبر به عنوان مردم شهر در داگرتی، تگزاس ظاهر می شوند. نقش آنها به ترتیب به عنوان ” پسر یک تفنگچی ” و “دختر پسر یک تفنگچی” شناخته می شود. زوئی بل ، مایکل بوون ، رابرت کارادین ، جیک گاربر ، تد نیلی ، جیمز پارکس، و تام ساوینی ردیاب Candyland را بازی می کنند. جکی ایدو ، بازیگر نقش مارسل در حرامزاده‌های بی‌شکوه تارانتینو ، در نقش یک برده ظاهری نامشخص دارد. مایکل پارکس در نقش روی و جان جرات در نقش فلوید، در کنار خود تارانتینو در نقش فرانکی، نقش کارمندان شرکت معدنی LeQuint Dickey را بازی می‌کنند. تارانتینو همچنین در این فیلم در نقش یک سر کیسه نقابدار به نام رابرت ظاهر می شود.
4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.