معرفی فیلم ثور Thor 2011

فیلم ثور یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول 2011 که بر اساسشخصیتی به همین نام از مارول کامیکس ساخته شده است . این فیلم توسط استودیو مارول تولید و توسط پارامونت پیکچرز توزیع شده است، چهارمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است.

این فیلم توسط کنت برانا کارگردانی شد و توسط تیم نویسندگی اشلی ادوارد میلر و زک استنتز به همراه دان پین نوشته شد و کریس همسورث در نقش شخصیت اصلی در کنار ناتالی پورتمن بازی می‌کند.

تام هیدلستون ، استلان اسکارسگارد ، کولم فیور ، ری استیونسون ، ادریس البا ، کت دنینگز ، رنه روسو ، و آنتونی هاپکینز . پس از برافروختن دوباره یک جنگ خفته، ثور از آسگارد به زمین تبعید می شود، قدرت و چکش Mjölnir از او سلب می شود. در حالی که برادرش لوکی (هیدلستون) برای تصاحب تاج و تخت آسگاردی نقشه می کشد، ثور باید خود را شایسته اثبات کند.

سام ریمی برای اولین بار در سال 1991 مفهوم یک فیلم اقتباسی را بر اساس ثور توسعه داد ، اما به زودی این پروژه را رها کرد و آن را برای چندین سال در ” جهنم توسعه ” رها کرد. در طول این مدت، استودیوهای فیلمسازی مختلف این حقوق را دریافت کردند تا اینکه مارول با مارک پروتوسویچ برای توسعه پروژه در سال 2006 قرارداد امضا کرد و برنامه ریزی کرد تا آن را از طریق پارامونت تامین مالی و منتشر کند.

متیو وان وظیفه کارگردانی این فیلم را برای اکران آزمایشی در سال 2010 بر عهده گرفت. با این حال، پس از اینکه وان از قرارداد هلدینگ خود در سال 2008 آزاد شد، برانا نزدیک شد و اکران فیلم به سال 2011 موکول شد. شخصیت های اصلی در سال 2009 انتخاب شدند و تصویربرداری اصلی در کالیفرنیا و نیومکزیکو انجام شد.از ژانویه تا می 2010. این فیلم در مراحل پس از تولید به سه بعدی تبدیل شد.

ثور در 17 آوریل 2011 در سیدنی به نمایش درآمد و در 6 می در ایالات متحده به عنوان بخشی از فاز یک MCU منتشر شد. این فیلم یک موفقیت مالی بود و 449.3 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. منتقدان اجراها، شخصیت‌ها، مضامین و جلوه‌های ویژه را تحسین کردند، اما از طرح داستان انتقاد کردند. دو دنباله منتشر شده است: Thor: The Dark World (2013) و Thor: Ragnarok (2017). چهارمین فیلم با نام Thor: Love and Thunder قرار است در جولای 2022 اکران شود.

دانلود فیلم ثور 2011 thor

داستان فیلم ثور Thor 2011

در سال 965 پس از میلاد، اودین ، پادشاه آسگارد ، علیه غول های فراست جوتونهایم و رهبر آنها لاوفی جنگ می کند تا از فتح نه قلمرو ، که از زمین شروع می شود، جلوگیری کند. جنگجویان آسگاردی غول‌های فراست را در تونسبرگ نروژ شکست می‌دهند و منبع قدرتشان یعنی تابوت زمستان‌های باستانی را تصاحب می‌کنند .

در حال حاضر، پسر اودین، ثور ، آماده می‌شود تا به تاج و تخت آسگارد صعود کند، اما زمانی که فراست غول‌ها، که مخفیانه توسط برادرش لوکی به او اجازه ورود داده شد ، تلاش می‌کنند تا کاسکت را پس بگیرند، قطع می‌شود. بر خلاف دستور اودین، ثور برای مقابله با لاوفی به جوتونهایم سفر می‌کند، همراه با لوکی، دوست دوران کودکی سیف و جنگجویان سه : ولستاگ ، فاندرال و هوگون.

نبردی در جریان است تا اینکه اودین برای نجات آسگاردی ها مداخله می کند و آتش بس شکننده بین دو نژاد را از بین می برد. به دلیل غرور ثور، اودین قدرت خدایی پسرش را از او می گیرد و او را به عنوان یک انسان فانی به زمین تبعید می کند، همراه با چکش خود Mjölnir .، اکنون توسط یک افسون محافظت می شود که فقط به افراد شایسته اجازه می دهد از آن استفاده کنند.

ثور در نیومکزیکو فرود می آید ، جایی که اخترفیزیکدان دکتر جین فاستر ، دستیارش دارسی لوئیس و مربی دکتر اریک سلویگ او را پیدا می کنند. مردم محلی Mjolnir را پیدا می کنند، که به زودی فیل کولسون ، مامور SHIELD ، قبل از اینکه به زور اطلاعات فاستر را در مورد کرم چاله ای که ثور را به زمین رسانده است، به دست آورد، فرماندهی می کند. ثور، با کشف مکان مجاور Mjolnir، به دنبال بازیابی آن از تأسیساتی است که SHIELD ساخته است، اما خود را قادر به بلند کردن آن نمی بیند و دستگیر می شود. با کمک سلویگ، او آزاد می‌شود و با ایجاد یک رابطه عاشقانه با فاستر، خود را به تبعید به زمین استعفا می‌دهد.

لوکی متوجه می شود که او پسر بیولوژیکی لاوفی است که پس از پایان جنگ توسط اودین به فرزندی پذیرفته شده است. لوکی با اودین روبرو می شود که با خستگی در “اودین اسلیپ” عمیق فرو می رود تا قدرت خود را بازیابد. لوکی به جای اودین تاج و تخت را می گیرد و به لاوفی این فرصت را می دهد که اودین را بکشد و کاسکت را پس بگیرد.

سیف و جنگجویان سه، که از حکومت لوکی ناراضی هستند، تلاش می کنند تا ثور را از تبعید بازگردانند و هایمدال ، دروازه بان Bifröst – وسیله سفر بین دنیاها – را متقاعد می کنند تا به آنها اجازه عبور به زمین را بدهد. لوکی که از نقشه آنها آگاه است، ویرانگر را می فرستد، یک خودکار به ظاهر نابود نشدنی، برای تعقیب آنها و کشتن ثور. جنگجویان ثور را پیدا می‌کنند، اما ویرانگر به آنها حمله می‌کند و آنها را شکست می‌دهد و ثور را وادار می‌کند تا خود را به جای آن پیشنهاد دهد.

ثور که توسط ویرانگر ضربه خورده و نزدیک به مرگ است، با فداکاری خود برای به دست گرفتن Mjölnir خود را شایستگی نشان می دهد. چکش به سمت او باز می گردد و قدرت های او را بازیابی می کند و او را قادر می سازد تا Destroyer را شکست دهد. او با بوسیدن خداحافظی فاستر و عهد بازگشت، همراه با هموطنان آسگاردیان خود را ترک می کند تا با لوکی مقابله کند.

در آسگارد، لوکی به لاوفی خیانت می‌کند و او را می‌کشد و نقشه واقعی خود را برای استفاده از تلاش لاوفی به جان اودین به‌عنوان بهانه‌ای برای نابودی جوتونهایم با پل بیفروست فاش می‌کند و به این ترتیب نشان می‌دهد که شایسته پدر خوانده‌اش است. ثور از راه می رسد و قبل از تخریب پل بیفرست برای متوقف کردن نقشه لوکی، با لوکی مبارزه می کند و خود را در آسگارد غرق می کند.

اودین بیدار می شود و از سقوط برادران به ورطه ای که در پی تخریب پل ایجاد شده است جلوگیری می کند، اما زمانی که اودین درخواست های او را برای تایید رد می کند، لوکی به خود اجازه سقوط می دهد. ثور با اودین جبران می‌کند و اعتراف می‌کند که حاضر نیست پادشاه شود. در همین حال، در زمین، فاستر و تیمش به دنبال راهی برای باز کردن یک پورتال به آسگارد هستند.

در یک صحنه پس از اعتبار ، سلویگ به یک مرکز SHIELD برده می‌شود، جایی که نیک فیوری کیفی را باز می‌کند و از او می‌خواهد یک شی مکعب‌شکل مرموز را مطالعه کند، که فیوری می‌گوید ممکن است قدرت ناگفته‌ای داشته باشد. یک لوکی نامرئی سلویگ را ترغیب می کند که موافقت کند و او این کار را می کند.

دانلود فیلم ثور 2011 thor

بازیگران فیلم ثور Thor 2011

کریس همسورث در نقش ثور : ولیعهد آسگارد ، بر اساس خدای اساطیری نورس به همین نام . کنت برانا کارگردان و کوین فایگی ، رئیس استودیوی مارول ، همسورث را پس از یک روند رفت و برگشتی انتخاب کردند که در آن بازیگر 25 ساله در ابتدا از بررسی کنار گذاشته شد و سپس فرصتی دوباره برای خواندن این نقش داده شد. همسورث اظهار داشت که برای این نقش با خوردن بی وقفه 20 پوند (9 کیلوگرم) اضافه کرد و فاش کرد که “تا زمانی که ثور شروع به وزنه زدن کردم، همه چیز برایم جدید بود.”
همسورث در مورد برداشت خود از این شخصیت گفت: “ما به تلاش خود ادامه دادیم تا همه آن را انسانی کنیم، و آن را بسیار واقعی نگه داریم. به تمام تحقیقات درباره کتاب های مصور که می توانستیم نگاه کنید، اما همچنین آن را به “این مرد کیست” برگردانید. به عنوان یک شخص، و رابطه او با افراد در صحنه های فردی چگونه است؟ درباره نزدیک شدن به سبک مبارزه ثور، خاطرنشان کرد: «ابتدا، ما به کتاب های مصور و وضعیت بدن، نحوه حرکت و مبارزه [ثور] نگاه کردیم. ما در مورد بوکسورها صحبت کردیم، مایک تایسون . زمان، و سپس با فیلمبرداری ما، همه چیز آسان تر شد.” داکوتا گویو یک ثور جوان را به تصویر می کشد.
ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر :
دانشمند و علاقه عشق ثور. استودیو مارول در اطلاعیه ای اعلام کرد که این شخصیت از تصویر اولیه کمیک برای اقتباس ویژه به روز شده است. [14] هنگامی که از پورتمن پرسیدند چرا این نقش را بازی کرد، پورتمن پاسخ داد: «فقط فکر می‌کنم ایده عجیبی به نظر می‌رسد، زیرا کنت برانا آن را کارگردانی می‌کند . این کار را انجام بده. پورتمن اظهار داشت که او واقعاً می‌خواهد یک فیلم با جلوه‌های بزرگ بسازد که بر شخصیت تأکید داشته باشد، و انجام آن با برانا روش جدیدی برای نزدیک شدن به آن بود، نسبت به جنگ ستارگان. پورتمن در مورد آماده شدنش برای این نقش گفت: “من قبل از اینکه فیلمنامه ای ساخته شود، برای انجام آن قرارداد امضا کردم. و کن، که شگفت انگیز است، که بسیار باورنکردنی است، گفت: “شما واقعا می توانید به خلق این شخصیت کمک کنید”. من باید بخوانم. همه این بیوگرافی دانشمندان زن مانند روزالیند فرانکلین که در واقع مارپیچ دوگانه DNA را کشف کردند اما اعتبار آن را به دست نیاوردند. مبارزاتی که آنها داشتند و روشی که آنها فکر می کردند – من می گفتم: “چه فرصت بزرگی بود، در یک فیلم بسیار بزرگی که قرار است خیلی ها ببینند، برای داشتن یک زن به عنوان یک دانشمند. او یک دانشمند بسیار جدی است. زیرا در کمیک او یک پرستار است و حالا او را یک اخترفیزیکدان کردند.. واقعاً، می‌دانم که احمقانه به نظر می‌رسد، اما همین چیزهای کوچک است که باعث می‌شود دختران فکر کنند که ممکن است. این به آنها مدل [نقش] «اوه، من فقط باید در فیلم‌ها زیبا بپوشم» به آنها نمی‌دهد.

دانلود فیلم ثور 2011 thor
 • هیدلستون در آوریل 2011 فیلم را در لندن تبلیغ کرد
 • تام هیدلستون در نقش لوکی :
 • برادر خوانده و دشمن ثور، بر اساس خدایی به همین نام . هیدلستون پس از همکاری قبلی با برانا روی ایوانف و والاندر انتخاب شد. در ابتدا، هیدلستون برای بازی در نقش ثور تست داد اما برانا تصمیم گرفت که استعداد او بهتر در بازی لوکی مهار شود. هیدلستون اظهار داشت که این شخصیت «نسخه‌ای از کتاب کمیک ادموند در شاه لیر بود، اما بدتر». هیدلستون مجبور بود قبل از شروع فیلمبرداری رژیم سخت بگیرد زیرا برانا می خواست “لوکی ظاهری لاغر و گرسنه مانند کاسیوس در جولیوس سزار داشته باشد.. از نظر فیزیکی، او نمی تواند نقش ثور را نشان دهد.» هیدلستون به پیتر اوتول به عنوان الهام بخش لوکی نیز نگاه کرد، و توضیح داد: «به اندازه کافی جالب است که [کنت برانا] گفت که به پیتر اوتول در دو مورد خاص نگاه کند. فیلم‌های شیر در زمستان و لارنس عربستان. آنچه در مورد … عملکرد او [در نقش پادشاه هنری] جالب است این است که می بینید چقدر آسیب دیده است. [در عملکرد او] یک خامی وجود دارد. تقریباً انگار با لایه‌ای از پوست کنده شده زندگی می‌کند. او باشکوه و گریان است و در یک لحظه خنده دار و سپس وحشتناک می شود. آنچه ما می خواستیم این نوسانات عاطفی بود. این یک سبک بازیگری متفاوت است، کاملاً یکسان نیست، اما جذاب است که به عقب برگردیم و بازیگری به بزرگی اوتول را تماشا کنیم که به سمت آن تپه‌های بلند می‌رود.» [20] تد آلپرس یک لوکی جوان را به تصویر می‌کشد.
 • استلان اسکارسگارد در نقش اریک سلویگ :
 • دانشمندی که در نیومکزیکو مشغول تحقیق است و با ثور روبرو می شود. اسکارسگارد اظهار داشت که در ابتدا با نسخه کمیک ثور آشنایی نداشت. در مورد اینکه چرا او این نقش را بازی کرد، اسکارسگارد خاطرنشان کرد: «من ثور را انتخاب کردم.به خاطر [کارگردان] کنت برانا. فیلمنامه خوب بود و ما مجبور شدیم با نویسندگان تمرین کنیم و صحبت کنیم و در این فرآیند همکاری کنیم تا آن را برای ما مناسب کنیم. بنابراین من زمان بسیار خوشحالی را در آن سپری کردم. کاری که من همیشه سعی می کنم انجام دهم این است که فوراً کاری را انجام دهم که انجام نداده ام تا در زندگی ام تنوع پیدا کنم. من حدود 90 فیلم ساخته‌ام و اگر همین کار را بارها و بارها انجام می‌دادم تا به حال حوصله‌ام سر می‌رفت. سعی می‌کنم فیلم‌های مختلف را انتخاب کنم، می‌روم و آن فیلم‌های بزرگ را انجام می‌دهم و با انجام این کار معمولاً می‌توانم بروم و فیلم‌های مبهم واقعاً کوچکی انجام دهم و کمی تجربه کنم.»
 • کولم فیوره در نقش لاوفی :
 • پادشاه غول‌های یخبندان و پدر بیولوژیکی لوکی، بر اساس موجودی اسطوره‌ای به همین نام ، که در اسطوره در واقع مادر لوکی بود. [24] Feore اظهار داشت که پنج ساعت طول کشید تا آرایش او اعمال شود. در مورد شخصیت خود، Feore اظهار داشت: “من پادشاه غول های فراست هستم. و اگر شما یکی از غول های فراست را دیده اید، می دانید که من، البته، ناپلئون غول های فراست هستم. ما داریم. چند مرد بزرگ و افسانه‌ای که من را کوتوله می‌کنند و با فاصله هشت و نیم فوتی، نه فوتی وارد می‌شوند. اما، نه. نمی‌توانی از حضور فرمانده بفهمی؟ من رئیس هستم. [24]او گفت که آموزش شکسپیری که با هاپکینز و کارگردان برانا به اشتراک گذاشته بود به ادامه روند تولید کمک کرد و گفت: «در طول وقفه‌ها، تونی، من و کن به صورت کوتاه‌نویسی شکسپیر در مورد اینکه شخصیت‌ها چه کار می‌کنند، و فکر می‌کردیم که ممکن است شبیه باشند صحبت می‌کردیم. و اینکه چگونه می‌توانیم هوشمندانه‌تر توجه خود را متمرکز کنیم. این بحث‌ها بیش از چند دقیقه طول نکشید، اما به کن، تونی و [من] اجازه دادند که فوراً همدیگر را بفهمیم بدون اینکه کن یک ساعت طول بکشد تا برای او توضیح دهد. بازیگران دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد. بنابراین این بسیار مفید بود.
 • ری استیونسون در نقش ولستاگ :
 • عضوی از جنگجویان سه ، گروهی متشکل از سه ماجراجوی آسگاردی که از نزدیک‌ترین رفقای ثور هستند، که هم به خاطر اشتهای دل‌انگیز و هم به‌خاطر دور گسترده‌اش شناخته می‌شوند. استیونسون قبلاً با کنت برانا در فیلم تئوری پرواز در سال 1998 و با مارول استودیو به عنوان شخصیت اصلی در Punisher: War Zone کار کرده بود . استیونسون برای این نقش کت و شلوار چاق پوشیده بود و گفت: “من کت و شلوار را امتحان کردم و کاری که آنها انجام دادند این بود که او را به نوعی سکس کردند: او به نوعی لاغرتر است اما گردتر.” استیونسون گفت: «او همه ذره‌های آن فالستاف را داردسرسخت و نشاط، و کمی اشتهای بی‌نظیر را نشان می‌دهد، اما او آن شکلی نیست که در کمیک‌ها به شکل ویبل است. او فالستاف با عضلات است. من این زیرپوش شگفت انگیز تزریق فوم را دارم که با من خم می شود.
 • ادریس البا در نقش هایمدال :
 • نگهبان آسگاردی همه‌چیز بینا و شنوا پل بیفرست ، بر اساس خدای اسطوره‌ای به همین نام . البا گفت که مشارکت برانا انگیزه بزرگی برای ایفای این نقش بود: «[برانا] شخصاً با من تماس گرفت و گفت: «می‌دانم که این نقش بزرگی نیست، اما من واقعاً دوست دارم بازی تو را ببینم». کنت برانا است. درباره این نقش، البا گفت: “من برای اولین بار در صفحه سبز بازی کردم! با این حال، دوست ندارم یک فیلم کامل با صفحه سبز بسازم. شما به نوعی طرح داستان را فراموش می کنید – مثل حضور در یک نمایشنامه برادوی. و این کار را بارها و بارها انجام می‌دهی و خط خود را در نیمه راه فراموش می‌کنی».البا اظهار داشت که با مارول استودیوز تعهد چهار تصویری را داده است. انتخاب بازیگران البا باعث بایکوت پیشنهادی توسط شورای شهروندان محافظه‌کار و بحثی در میان طرفداران کتاب‌های مصور شد، برخی اصرار داشتند که ایفای نقش یک خدای نوردیک توسط یک مرد سیاهپوست اشتباه است. در پاسخ، البا این مناظره را “مضحک” خواند.
 • کت دنینگ در نقش دارسی لوئیس :
 • یک کارآموز علوم سیاسی که کارآموز جین فاستر است. دنینگز شخصیت خود را به عنوان ” کوتوله کمکی کوچک” فاستر توصیف کرد .دنینگز اظهار داشت که نقش او در طول فرآیند تمرین گسترش یافته است. دنینگز توضیح داد: “او به نوعی شبیه یک توله سگ کوچولو بامزه، بی خبر و یا شاید همستر است. چیز زیادی برای شروع نقش دارسی در صفحه وجود نداشت و من حتی قبل از گرفتن فیلمنامه ای ندیدم. کار، بنابراین من در ابتدا واقعاً نمی دانستم دارسی کیست. اما او واقعاً تکامل یافته است – او حتی اکنون بسیار سرگرم کننده است. او بسیار اسکوبی دو است.اگر منطقی باشد او همیشه سه قدم عقب است و با این عبارات عالی به اتفاقی که می افتد واکنش نشان می دهد… او همه چیز را اشتباه می گیرد و اهمیتی نمی دهد.»
 • رنه روسو در نقش فریگا :
 • همسر اودین، ملکه آسگارد، مادر ثور، و مادر خوانده لوکی، بر اساس خدای اساطیری به همین نام. روسو در مصاحبه مارس 2011 اظهار داشت که برای دنباله‌های احتمالی قرارداد امضا کرده است، اگرچه او اظهار داشت که “چه کسی می‌داند من چند کار را انجام خواهم داد”.
 • آنتونی هاپکینز در نقش اودین :
 • فرمانروای آسگارد، پدر ثور، و پدر خوانده لوکی، بر اساس خدای اساطیری به همین نام. هاپکینز در مصاحبه ای اظهار داشت که هیچ چیز از کمیک نمی داند. او درباره این فیلم گفت: “این یک فیلم ابرقهرمانی است، اما با کمی شکسپیر. هاپکینز اظهار داشت: “من به روابط بین پدران و پسران بسیار علاقه مند هستم” و گفت: “رابطه پدرم با من سرد بود. او یک شخصیت خونگرم بود اما برای من سرد بود. وقتی جوان بودم، اظهار داشت: ناامیدی او به دلیل اینکه در مدرسه بد بودم و همه اینها. او قصد آسیبی نداشت، اما احساس می کردم هرگز نمی توانم انتظارات او را برآورده کنم.” هاپکینز بیان کرد که در نقش اودین طنین شخصی پیدا کرده است و گفت: “او مردی سختگیر است. او مردی هدفمند است. من نقش خدایی را بازی می کنم که پسرش را از پادشاهی آسگارد بیرون می کند، زیرا او کارش را خراب کرده است. او یک سر گرم است. ، مرد جوانی با خلق و خوی… احتمالاً یک خرده از بلوک قدیمی است، اما من به این نتیجه رسیدم که او واقعاً برای حکومت پادشاهی آینده آماده نیست، بنابراین او را تبعید می کنم. من خشن هستم و همسرم شکایت می کند و می گویم: “برای همین است که من ‘ من پادشاه. او بی رحم است، آن را بگیر یا بگذار. زنان بسیار بخشنده ترند. مردها چندان بخشنده نیستند من می دانم که در زندگی من، کارمای من این است: “اگر آن را دوست ندارید، سخت است، ادامه دهید.” و من ادامه می دهم. من خودم کمی شبیه اودین هستم.”[43] در ماه مه 2016، مل گیبسون اظهار داشت که با او در مورد این نقش تماس گرفته شد اما “آن را انجام نداد”.
 • تادانوبو آسانو در نقش هوگون :
 • عضوی از جنگجویان سه، که عمدتاً با رفتار خشمگین خود و به عنوان تنها عضوی که اهل Æsir نیست شناخته می‌شود. ری استیونسون در مورد شخصیت آسانو گفت: “او زیاد صحبت نمی کند، اما وقتی صحبت می کند، همه ساکت می شوند. اما همچنین در اتاق شفا که همه زخم های خود را می لیسند، او کسی است که فقط به کار خود می پردازد.”
 • جاش دالاس در نقش فاندرال :
 • یکی از اعضای گروه جنگجویان سه، که به عنوان یک سواشباکلر سرکوب‌ناپذیر و رمانتیک شناخته می‌شود. استوارت تاونسند در ابتدا پس از اینکه زکری لوی مجبور شد نقش را به دلیل درگیری در زمان‌بندی ترک کند، انتخاب شد. با این حال، چند روز قبل از شروع فیلمبرداری، دالاس با استناد به “تفاوت های خلاقانه” جایگزین تاونسند شد. دالاس گفت که او معتقد است که فاندرال “دوست دارد خود را یک فاحشه بداند. من می‌گفتم، او دوست دارد خود را مانند آر. کلی آسگارد بداند. او یک عاشق است، نه یک جنگجو”. دالاس به ارول فلین اشاره کردالهام‌بخشی برای این شخصیت بود که می‌گفت: “او الهام‌بخش بزرگی برای شخصیت و من بود. من بسیاری از فیلم‌های او را تماشا کردم و به نوعی آن را به مغزم رساندم. سعی کردم آن کمی از فلین‌نس را در آن .
 • جیمی الکساندر در نقش سیف :
 • یک جنگجو و دوست دوران کودکی ثور، بر اساس خدای اسطوره ای به همین نام . الکساندر بیشتر به خاطر ایفای نقش جسی XX در سریال خانواده ABC Kyle XY شناخته شد. ​​الکساندر گفت که قبل از بازی کردن با مارول کامیکس آشنا بود، زیرا با چهار برادر بزرگ شده بود. الکساندر گفت که این بخش به ساعت‌ها در روز در باشگاه نیاز دارد، اگرچه تمرین برای او ناآشنا نیست، و توضیح داد که او یکی از معدود دختران تیم کشتی دبیرستان خود در کالی‌ویل، تگزاس بود. الکساندر شخصیت خود را به عنوان “یکی از بچه ها” توصیف کرد و گفت: “او یک جنگجوی بسیار با استعداد و ماهری است و می تواند به تنهایی در برابر هر شرور در فیلم بایستد”. او درباره رابطه خود با ثور اظهار داشت: “او به ثور بسیار وفادار است و به محافظت از او و محافظت از آسگارد اهمیت زیادی می دهد.”
 • علاوه بر این، کلارک گرگ دوباره نقش خود را به عنوان مامور SHIELD فیل کولسون از فیلم های مرد آهنین بازی می کند. ماکسیمیلیانو هرناندز به عنوان مامور SHIELD جاسپر سیتول ظاهر می شود ، آدریانا بارازا در نقش صاحب غذاخوری ایزابلا آلوارز و ایزاک کاپی نقش یک کارمند فروشگاه حیوانات خانگی را بازی می کند. جوزف گات ، جاشوا کاکس، و داگلاس تایت نقش Frost Giants را به تصویر می‌کشند. استن لی و جی. مایکل استرازینسکی به عنوان رانندگان وانت بار ظاهر می شوند، والتر سیمونسون به عنوان یکی از مهمانان یک ضیافت بزرگ آسگاردی ظاهری کوتاه دارد، و ساموئل ال. جکسون و جرمی رنر به ترتیب نقش‌های نیک فیوری و کلینت بارتون را دارند.

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

دانلود فیلم و سریال

Rate this post