دانلود فیلم تد

معرفی فیلم تد Ted

تد یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۲ به کارگردانی ست مک فارلین در اولین کارگردانی خود و نویسندگی مک فارلین، الک سولکین و ولزلی وایلد است.

در این فیلم مارک والبرگ و میلا کونیس ، با جوئل مک‌هیل و جیووانی ریبیسی در نقش‌های فرعی، و مک فارلین صداگذاری و ضبط حرکت شخصیت عنوان را به عهده دارند.

این فیلم داستان جان بنت، یک بومی بوستون را روایت می کند که آرزوی کودکی او دوست خرس عروسکی اش تد را زنده می کند. با این حال، در بزرگسالی، تد مانع از ادامه زندگی جان و دوست دخترش لری کالینز می شود.

اولین کارگردانی بلند مک فارلین، این فیلم توسط Media Rights Capital تولید و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده است. این فیلم در 29 ژوئن 2012 در سینماهای ایالات متحده اکران شد و با فروش 549.4 میلیون دلاری در مقابل بودجه 50 تا 65 میلیون دلاری به فروش رسید.

تد پنجمین فیلم کمدی پردرآمد سال 2012 با رتبه R بود و نامزد جایزه اسکار بهترین آهنگ اصلی شد . به طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد. دنباله آن، تد 2 ، در سال 2015 منتشر شد.

داستان فیلم فیلم تد Ted

در سال 1985، جان بنت هشت ساله، تک فرزندی است که دوست ندارد در نوروود، ماساچوست ، حومه بوستون زندگی می کند و آرزو می کند که هدیه کریسمس جدیدش، یک خرس عروسکی به نام تد، زنده شود و بهترین دوست او شود. ، به شدت باعث وحشت والدینش شد. آرزو با یک ستاره در حال تیراندازی مصادف می شود و محقق می شود. اخبار منتشر می شود و تد برای مدت کوتاهی یک سلبریتی می شود.

27 سال بعد، جان (اکنون 35 ساله) و تد هنوز در بوستون زندگی می کنند و هنوز هم همراهان سرسخت هستند که از یک زندگی لذت طلبانه لذت می برند. جان با لوری کالینز که او را در یک باشگاه رقص ملاقات کرد، قرار می گیرد.

با نزدیک شدن به چهارمین سالگرد آنها، لوری امیدوار است با جان ازدواج کند، اما احساس می کند که نمی تواند در زندگی با تد در اطرافش پیش برود. جان در مورد ترک تد مردد است، اما وقتی تد را در خانه با گروهی از روسپی‌ها پیدا می‌کنند و یکی از آنها بعد از شام سالگردشان روی زمین مدفوع می‌کند، متقاعد می‌شود که اقدام کند.

جان تد آپارتمان خودش و شغلی در یک فروشگاه مواد غذایی پیدا می کند، جایی که تد شروع به قرار ملاقات با همکارش تامی-لین می کند. لوری متوجه می شود که جان از کار صرف نظر کرده و او را بهانه ای کرده است تا با اکراه بیشتر وقت خود را با تد بگذراند.

جان و لوری به یک مهمانی که توسط مدیر زن زن لوری، رکس برگزار می‌شود، دعوت می‌شوند، اما تد با پیشنهاد تحت فشار برای ملاقات با سم جی جونز ، ستاره فیلم مورد علاقه‌شان، فلش گوردون ، جان را به مهمانی در آپارتمانش می‌کشد.

جان قصد دارد فقط چند دقیقه بماند، اما درگیر این موقعیت می شود. لوری جان را در آنجا پیدا می کند و با گریه از او جدا می شود. جان خشمگین تد را به خاطر خراب کردن رابطه اش با لوری سرزنش می کند و او را انکار می کند.

جان و تد در مورد دوستی ویران شده خود با یکدیگر روبرو می شوند و سپس با هم دعوا می کنند، اما پس از یک نزاع خشونت آمیز در اتاق هتل جان (که در نتیجه جان توسط تلویزیون له می شود) موفق می شوند با یکدیگر آشتی کنند.

برای ترمیم رابطه جان با لوری، تد با یک معشوقه قدیمی، خواننده نورا جونز ، هماهنگ می کند تا در طول کنسرتش که لری و رکس در آن شرکت می کنند، از جان با بیان عشقش به لوری با آهنگی کمک کند.

او آهنگ تم Octopussy ، All Time High ، توسط ریتا کولیج را بدون کلید اجرا می کند و خارج از صحنه هو شده است. لوری تحت تأثیر این تلاش قرار می گیرد و به آپارتمان خود باز می گردد، جایی که تد به نقش خود در بازگشت جان اعتراف می کند و پیشنهاد می کند که اگر با جان صحبت کند آنها را برای همیشه تنها بگذارد.

لوری متقاعد می شود، اما تد توسط دانی ربوده می شود. دانی قصد دارد تد را به اسباب بازی جدید پسر وحشی خود رابرت تبدیل کند. تد موفق می شود برای تماس با جان به تلفنی برسد، اما بلافاصله توسط دانی و رابرت دوباره دستگیر می شود.

جان و لوری که متوجه می شوند تد در خطر است، محل سکونت دانی را پیدا می کنند و او را دنبال می کنند تا تد را نجات دهند. تعقیب و گریز به Fenway Park منتهی می شود، جایی که جان رابرت را با مشت می زند و او را ناک اوت می کند، اما در طول تعقیب و گریز، تد آسیب می بیند و به زمین می افتد و به طور کامل از وسط دویده می شود.

یک ماشین پلیس از راه می رسد و دانی را مجبور به فرار می کند. جان و لوری وسایل تد را جمع می‌کنند و تد آرزوی خود را که جان با لری راضی باشد، بیان می‌کند، قبل از اینکه جادو در تد از بین برود و او را دوباره به یک خرس عروسکی معمولی تبدیل کند.

جان و لوری مضطرب که نمی خواهند تد را از دست بدهند، با عجله به آپارتمان او برمی گردند و تلاش ناموفقی برای تعمیر تد می کنند. لوری که از نقش خود در این حادثه غمگین است، در حالی که جان در خواب است، آرزوی یک ستاره در حال تیراندازی می کند.

صبح روز بعد، تد در نتیجه این آرزو دوباره زنده می شود و دوباره با جان و لوری متحد می شود و آنها را تشویق می کند تا رابطه خود را از سر بگیرند. سپس جان در نهایت از لوری خواستگاری می کند و او می پذیرد.

مدتی بعد، جان و لوری با هم ازدواج کردند (با سم جونز به عنوان وزیر ریاست)، و تد به راحتی می پذیرد که زندگی شخصی خود را داشته باشد، زیرا او و تامی-لین به رابطه عاشقانه خود ادامه دادند.

سم جونز تلاش می کند تا کار خود را از سر بگیرد و با براندون راث (که در “فیلم خدایی افتضاح سوپرمن” بازی کرد به یک آپارتمان استودیویی نقل مکان می کند.).

رکس از تعقیب لری دست می کشد، در افسردگی عمیقی فرو می رود و بر اثر بیماری لو گریگ می میرد . دانی به دلیل ربودن تد توسط اداره پلیس بوستون دستگیر می شود ، اما به دلیل واقعی نبودن وضعیت، اتهامات کنار گذاشته می شود. رابرت یک مربی شخصی استخدام می کند، مقدار قابل توجهی وزن کم می کند و به تیلور لاتنر تبدیل می شود .

Rate this post