دانلود فیلم تاپ گان Top Gun Maverick (2022)

دانلود فیلم تاپ گان Top Gun: Maverick (2022)

فیلم سینمایی Top Gun: Maverick یک فیلم درام— اکشن آمریکایی به کارگردانی جوزف کوسینسکیبر اساس فیلمنامه ای از ارن کروگر ، اریک وارن سینگر و کریستوفر مک کواری و داستانی از پیتر کریگ و جاستین مارکس است. این عاقبت به تاپ گان در سال 1986 است. در این فیلم بازیگرانی همچون

  • تام کروز در نقش اصلی
  • مایلز تلر
  • جنیفر کانلی
  • جان هام
  • لوئیس پولمن
  • اد هریس ووال کیلمر
  • کروز و کیلمر نقش های خود را از فیلم اول تکرار می کنند.

فیلم سینمایی Top Gun: Maverick قرار است در تاریخ 27 می 2022 توسط پارامونت پیکچرز در ایالات متحده آمریکا اکران شود. همچنین برای پخش در Paramount+ 45 روز پس از اولین نمایش آن در دسترس خواهد بود. در ابتدا قرار بود در 12 ژوئیه 2019 اکران شود، اما به تعویق افتاد تا “به تولید اجازه دهد تا تمام سکانس های پرواز پیچیده را کار کند”. به دلیل همه‌گیری COVID -19 و درگیری‌های ریز، فیلم با برنامه بعدی روبرو شد.

دانلود فیلم تاپ گان Top Gun: Maverick (2022)

خلاصه داستان فیلم تاپ گان Top Gun: Maverick (2022)

در فیلم سینمایی Top Gun: Maverick پس از بیش از سی سال خدمت به عنوان یکی از برترین هوانوردان نیروی دریایی، پیت “ماوریک” میچل (تام کروز) جایی است که به آن تعلق دارد و به عنوان یک خلبان آزمایشی شجاع پاکت را فشار می دهد و از پیشرفت در رتبه یک می کند.

که می تواند او را زمین گیر کند تفره می رود. زمانی که ماوریک متوجه می شود که گروهی از فارغ التحصیلان تاپ گان را برای یک مأموریت تخصصی آموزش می دهد که هیچ خلبان زنده ای تا به حال آن را ندیده است، ماوریک با ستوان بردلی بردشاو (مایلز تلر) روبرو می شود، علامت تماس: «خروس»، بهترین پسر خلبان ماوریک. دوست و افسر رهگیری رادار، ستوان نیک برادشاو، با نام مستعار «غاز».

ماوریک در مواجهه با آینده‌ای نامشخص است و می‌تواند با ارواح گذشته‌اش، به رویارویی با عمیق‌ترین ترس‌های خود کشیده می‌شود و به مأموریتی ختم می‌شود که فداکاری نهایی را از کسانی که برای هدایت آن انتخاب می‌کنند، می‌کنند.

دانلود فیلم تاپ گان Top Gun Maverick (2022)
فیلم سینمایی تاپ گان با بازی تام کروز

بازیگران فیلم سینمایی تاپ گان Top Gun: Maverick (2022)

تام کروزدر نقشکاپیتانپیت «ماوریک» میچل، خلبان آزمایشی و مربی پرواز


مایلز تلر در نقش ستوان بردلی «خروس» برادشاو، یک کارآموز خلبانی، و پسر ریوو بهترین دوست ماوریک ، نیک «گوس» برادشاو.


جنیفر کانلیدر نقش پنی بنجامین، عاشق جدید ماوریک، که یک مادر مجرد، صاحب بار و دختر یک دریاسالار سابق است
جان هامدر نقش معاون دریاسالار سیکلون


گلن پاولدر نقش «جلاد»، یک کارآموز خلبانی


لوئیس پولمندر نقش باب، یک کارآموز خلبانی


اد هریسدر نقش دریاسالار عقب، مافوق ماوریک


وال کیلمردر نقش دریاسالار تام “مرد یخی” کازانسکی، مربی همکار و دوست/رقیب سابق ماوریک. او یکدریاسالار چهار ستاره استو در حال حاضر به عنوانرئیس عملیات نیروی دریایی خدمت می کند


مونیکا باربارودر نقش ناتاشا “فینیکس” تریس، کارآموز خلبانی


چارلز پارنلدر نقش دریاسالار وارلاک


دنی رامیرزدر نقش “فن بوی”،WSO از Payback


مانی جاسینتودر نقش فریتز


بشیر صلاح الدیندر نقش کلمن


جی الیسدر نقش پی بک فیچ


جیک پیکینگ
ریموند لی
لیلیانا رای در نقش آملیا بنجامین، دختر پنی
ژان لوئیزا کلیدر نقش کارول برادشاو، نیک «گوس» بیوه برادشاو و مادر خروس.مگ رایانقبلاً او را درفیلم اول بهتصویر کشیده بود .


گرگ تارزان دیویسدر نقش کایوت
باب استفنسونبه عنوان ژنرالنیروی هوایی ایالات متحده، ادوارد کلیتون،رئیس ستاد مشترک ارتش
چلسی هریسدر نقش دستیار پرچم آنجلا برک

دانلود فیلم تاپ گان Top Gun Maverick (2022)
دانلود فیلم تاپگان با بازی تام کروز در نقش خلبان جنگنده

توسعه فیلم سینمایی تاپگان

توسعه فیلم در سال 2010 آغاز شد، زمانی که پارامونت پیکچرز بهجری بروکهایمروتونی اسکاتپیشنهاد ساخت دنباله ای برای تاپ گان ارائه کرد.

کریستوفر مک کواری همچنین پیشنهادی برای نوشتن فیلمنامه دنباله دریافت کرده بود که شایعه شده بود شخصیت تام کروز ماوریک در نقش کوچک تری خواهد داشت.

پیتر کریگ، جاستین مارکس، که فیلم را به عنوان یک پروژه رویایی توصیف کرد، اشلی ادوارد میلروزک استنتز به عنوان فیلمنامه نویسان پروژه معرفی شدند.

وقتی ازکات در مورد ایده اش برای یک فیلم جدید تاپ گان پرسیده شد، اسکات پاسخ داد: “این دنیا مرا مجذوب کرد، زیرا با آنچه در ابتدا بسیار متفاوت بود.

اما من نمی خواهم یک دهم را انجام دهم. فیلم جدید بسازم. گزارش شده است که فیلم در پایان دوران جنگ با سگ‌ها و نقش پهپادها در جنگ‌های هوایی مدرن تمرکز می‌کند و شخصیت کروز، ماوریک، باF/A-18 Super Hornetپرواز خواهد کرد.

پساز خودکشی اسکات، آینده دنباله دار بعدی سوال رفت، اما جر بروکهایمر، تهیه کننده، به پروژه متعهد ماندن، به خصوص با توجه به علاقه به کروز و کیلمر.

در ژوئن 2017، کروز فاش کرد که عنوان آن Top Gun: Maverick خواهد بود وهارولد فالترمایر به عنوان آهنگساز برای دنباله آن بازمی شود.

کروز ادامه داد که “هوانوردان بازگشته اند، به سرعت. ما ماشین های بزرگ نیاز دارند و سریع می بینند. این یک فیلم رقابتی خواهد بود، مانند فیلم اول… اما پیشرفتی برای Maverick.” در همان ماه، تایید شد که فیلم توسط جوزف کوسینسکی کارگردانی خواهد شد، در حالی که هیچ عنوانی به طور رسمی تایید نشد.

کنی لاگینز، نوازنده ، تایید کرده است که آهنگ او به نام “منطقه خطرناک” که در فیلم اول استفاده شد، در دنباله آن پخش خواهد شد. در اکتبر 2018، گزارش شد که هانس زیمرنیز در کنار هارولد فالترمایر برای این فیلم آهنگسازی خواهد کرد.

در 19 ژوئن 2019، درCineEuropeدربارسلونا، شرکت متقاضیان برای اولین بار چند فیلم اولیه از فیلم را از یک ارائه ویژه پارامونت تماشا کنند.

در طول ارائه، رئیس پخش بین المللی تئاتر مارک ویان و رئیس مشتریان مشتریان و توزیع جهانی مری دیلی با لباس های پرواز ظاهر شدند.

دانلود فیلم تاپگان Top Gun: Maverick (2022)

لینک های دانلود به محض انتشار قرار خواهد گرفت

4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.