دانلود فیلم بیگانگان Aliens 1986

معرفی فیلم بیگانگان Aliens 1986

دانلود فیلم بیگانگان Aliens 1986

معرفی بیگانگان (انگلیسی: Aliens ) یک فیلم اکشن علمی تخیلی محصول سال ۱۹۸۶نویسندگی و کارگردانی جیمز کامرون است. این فیلم دنباله ای بر فیلم علمی تخیلی ترسناک بیگانه محصول 1979 و دومین فیلم از مجموعه بیگانه است.

داستان این فیلم در آینده‌ای دور می‌گذرد، سیگورنی ویور در نقش الن ریپلی ، تنها بازماندهحمله بیگانگان به کشتی‌اش، بازی می‌کند. هنگامی که ارتباط با یک مستعمره انسانی در ماه که خدمه او برای اولین بار با موجودات بیگانه مواجه شدند قطع می شود، ریپلی موافقت می کند که با یک سرباز از تفنگداران دریایی استعماری برای تحقیق به سایت بازگردد. فیلم Aliens از مایکل بین ، پل رایزر می‌باشد، لنس هنریکسن و کری هن در نقش های مکمل.

علیرغم موفقیت Alien ، ساخت دنباله آن سالها طول کشید. به دلیل شکایت های قانونی، عدم اشتیاق از طرف فاکس قرن بیستم و تغییرات مکرر در مدیریت به تعویق افتاد.

کامرون بر اساس فیلمنامه‌هایش برای The Terminator (1984) و Rambo: First Blood Part II (1985) برای نوشتن داستانی برای Aliens در سال 1983 استخدام شد.

پروژه دوباره متوقف شد تا اینکه لارنس گوردون ، مدیر جدید فاکس ، دنباله‌ای را دنبال کرد. اگرچه کامرون نسبتاً بی‌تجربه بود، اما بر اساس موفقیت او در کارگردانی The Terminator ، نقش کارگردان را به عهده گرفت.

بیگانگان با بودجه 18.5 میلیون دلاری عکاسی اصلی را آغاز کردنددر سپتامبر 1985. فیلمبرداری مانند توسعه آن، پرهیاهو و مملو از درگیری بین کامرون و خدمه بریتانیایی در استودیو پاین وود بود. جیمز هورنر موسیقی متن فیلم را ساخته است. عکسبرداری دشوار همچنین هورنر را تحت تأثیر قرار داد که زمان کمی برای ضبط موسیقی به او داده شد.

دانلود فیلم بیگانگان Aliens 1986

فیلم Aliens در 18 ژوئیه 1986 با تحسین منتقدان اکران شد. برای اکشنش مورد استقبال قرار گرفت، اما برخی از منتقدان از شدت برخی صحنه ها انتقاد داشتند. عملکرد ویور مورد تحسین مداوم قرار گرفت.

سایر بازیگران از جمله بیل پکستون و جنت گلدشتاین که نقش نیروی دریایی استعمار را بازی می کردند، مورد استقبال مثبت قرار گرفتند. این فیلم جوایز و نامزدی زیادی دریافت کرد، از جمله نامزدی اسکار بهترین بازیگر زن برای بافنده در زمانی که ژانر علمی-تخیلی به طور کلی نادیده گرفته می شد.

فیلم Aliens در طول اکران خود در سینماها 131.1 تا 183.3 میلیون دلار به دست آورد که یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 1986 در سراسر جهان بود.

بیگانه ها اکنون به عنوان یکی از بهترین فیلم های دهه 1980 شناخته می شوند و هم یکی از بهترین فیلم های علمی تخیلی و اکشن و هم یکی از بهترین دنباله های ساخته شده تا کنون.

آن را برابر با (یا بهتر از) بیگانه نامیده اند . Aliens به گسترش دامنه فرنچایز با اضافه شدن به افسانه های سری و جناح هایی مانند Colonial Marines اعتبار دارد.

Aliens با تأثیر خود بر فرهنگ عامه و پیروی از طرفداران، کالاهای مختلفی را الهام گرفته است که شامل بازی های ویدیویی، کتاب های کمیک و اسباب بازی ها می شود.

این فیلم با دو دنباله دنبال شد – Alien 3 (1992) و Alien Resurrection(1997)، هیچ کدام به موفقیتی دست یافتند، و دنباله چهارم در سال 2020 در دست ساخت بود. این مجموعه همچنین دارای پیش درآمدهایی برای Alien , Prometheus (2012) و Alien: Covenant (2017) است.

دانلود فیلم بیگانگان Aliens 1986

داستان فیلم بیگانگان Aliens 1986

الن ریپلی به مدت 57 سال در یک شاتل فرار پس از نابودی کشتی خود، نوسترومو ، برای فرار از موجودی بیگانه مرگبار که خدمه او را سلاخی کرد ، در حالت سکون بوده است.

او توسط کارفرمایانش در شرکت Weyland-Yutani، که در مورد ادعای او درباره تخم های بیگانه در یک کشتی متروکه در ماه فراخورشیدی LV-426 شک دارند، نجات می یابد، زیرا اکنون این مکان محل شکل گیری زمین است.

مستعمره هادلیز هوپ. پس از قطع ارتباط با مستعمره، نماینده Weyland-Yutani کارتر برک و ستوان نیروی دریایی استعماری گورمن از ریپلی می خواهند که آنها را برای تحقیق همراهی کند. او که هنوز از برخورد بیگانه خود آسیب دیده است، با شرط نابودی موجودات موافقت می کند. ریپلی با تفنگداران دریایی استعماری و اندرویدی به نام اسقف در سفینه فضایی سولاکو آشنا می شود.

یک dropship اکسپدیشن را به سطح LV-426 می‌رساند، جایی که آنها مستعمره ویران شده در نبرد و دو چهره بیگانه زنده را در تانک‌های مهار پیدا می‌کنند، اما هیچ جسد یا مستعمره‌ای به جز یک دختر جوان آسیب دیده به نام نیوت وجود ندارد.

این تیم مستعمره‌نشینان را در زیر ایستگاه پردازش اتمسفر با نیروی همجوشی قرار می‌دهند و به سمت مکان آنها می‌روند و به دالان‌های پوشیده از ترشحات بیگانگان می‌روند.

در مرکز ایستگاه، تفنگداران دریایی تخم‌های باز شده و فیس‌بغل‌کننده‌های مرده را پیدا می‌کنند، در کنار مستعمره‌های پیله‌دار که اکنون به عنوان انکوباتور برای فرزندان موجودات عمل می‌کنند.

تفنگداران دریایی یک نوزاد بیگانه را می کشندپس از ترکیدن آن از قفسه سینه یک مستعمره، چندین بیگانه بالغ را بیدار می کند که به تفنگداران دریایی کمین می کنند و بسیاری از آنها را می کشند یا اسیر می کنند. وقتی گورمن بی‌تجربه وحشت می‌کند، ریپلی فرماندهی را بر عهده می‌گیرد، کنترل نفربر زرهی آن‌ها را به دست می‌گیرد و لانه را برای نجات سرجوخه دواین هیکس و سربازان هادسون و واسکوئز می‌کوبد.

هیکس به کشتی دراپ دستور می دهد تا بازماندگان را بازیابی کند، اما یک بیگانه غارتگر خلبانان را می کشد و به ایستگاه سقوط می کند. بازماندگان خود را در داخل مستعمره سنگر می کنند.

ریپلی متوجه می شود که برک به مستعمره نشینان دستور داده است که در مورد سفینه فضایی متروکه حاوی تخم های بیگانه تحقیق کنند و قصد دارند با بازیابی آنها برای تحقیقات سلاح های بیولوژیکی سود ببرند.

دانلود فیلم بیگانگان Aliens 1986

بیشاپ قبل از اینکه بتواند او را فاش کند، به گروه اطلاع می‌دهد که سقوط سفینه به سیستم خنک‌کننده نیروگاه آسیب رساند و نیروگاه به زودی بیش از حد گرم می‌شود و منفجر می‌شود و کلنی را از بین می‌برد. او داوطلب می شود تا به فرستنده مستعمره سفر کند و از راه دور کشتی باقیمانده سولاکو را به سطح آب هدایت کند.

پس از به خواب رفتن در آزمایشگاه پزشکی، ریپلی و نیوت از خواب بیدار می شوند و خود را در دام دو چهره رها شده می بینند. ریپلی یک زنگ هشدار آتش را برای هشدار به تفنگداران دریایی، که آنها را نجات می دهند و موجودات را می کشد، به صدا در می آورد. او برک را متهم می‌کند که چهره‌ها را آزاد کرده تا او و نیوت را باردار کند و به او اجازه می‌دهد جنین‌ها را از طریق قرنطینه زمین قاچاق کند.

برق به طور ناگهانی قطع می شود و بیگانگان از طریق سقف حمله می کنند. در آتش‌سوزی متعاقب آن، بیگانگان برک را می‌کشند، هادسون را تحت سلطه خود درمی‌آورند، هیکس را مجروح می‌کنند، و گورمن و واسکوئز در گوشه و کنار خود را قربانی می‌کنند تا دستگیر نشوند.

دانلود فیلم بیگانگان Aliens 1986

نیوت از ریپلی جدا شده و توسط موجودات گرفته می شود. ریپلی هیکس را در کشتی دوم به بیشاپ می آورد، اما او حاضر نمی شود نیوت را رها کند و قبل از اینکه به تنهایی وارد کندوی ایستگاه پردازش شود تا او را نجات دهد، خود را مسلح می کند. در طول فرار آنها،تخمگذار.

ریپلی و نیوت که توسط ملکه خشمگین تعقیب می‌شوند، به بیشاپ و هیکس در سفینه می‌پیوندند و لحظاتی قبل از انفجار ایستگاه که مستعمره را در یک انفجار هسته‌ای منفجر می‌کند، فرار می‌کنند.

در سولاکو ، گروه توسط ملکه کمین می‌شود که در ارابه فرود سفینه فرود آمد. ملکه بیشاپ را دو نیم می‌کند و به نیوت می‌رود، اما ریپلی با یک باربر لباس بیرونی با این موجود می‌جنگد و آن را از طریق قفل هوایی به فضا می‌فرستد. ریپلی، نیوت، هیکس و اسقف بشدت آسیب دیده برای سفر بازگشت خود به زمین به خوابی فراغت می روند.

دانلود فیلم بیگانگان Aliens 1986

بازیگران فیلم بیگانگان Aliens 1986

 • سیگورنی ویور در نقش الن ریپلی :
 • تنها بازمانده حمله بیگانگان به کشتی او، نوسترومو
 • مایکل بین در نقش دواین هیکس:
 • سرجوخه در تفنگداران دریایی استعماری
 • پل رایزر در نقش کارتر جی. برک:
 • نماینده شرکت Weyland-Yutani
 • لنس هنریکسن در نقش اسقف:
 • اندرویدی سوار بر سولاکو
 • کری هندر نقش ربکا «نیوت» جوردن:
 • دختری جوان در مستعمره هادلی هوپ در LV-426
 • بازیگران دریایی استعماری شامل سربازان خصوصی هادسون ( بیل پکستون )، واسکوئز ( جنت گلدشتاین )، دریک ( مارک رولستون )، فراست ( ریکو راس )، اسپانک مایر ( دانیل کش )، [6] کرو ( انتخاب نکته )، و ویرزبوسکی ( تروور استیدمن ) هستند و سرجوخه دیتریش (سینتیا دیل اسکات) و فرو ( کولت هیلر ). آل متیوز نقش گروهبان آپون را بازی می کند و ویلیام هوپ در نقش افسر فرمانده بی تجربه تفنگداران دریایی گورمن ظاهر می شود. علاوه بر بازیگران اصلی، « بیگانه‌ها » پل ماکسول را در نقش ون لوون (عضو هیئت مدیره بررسی شایستگی ریپلی) و باربارا کولز در نقش مستعمره‌نشین پیله‌دار که با ترکیدن یک بیگانه از قفسه سینه‌اش کشته شد، حضور دارند. کارل توپ یک جنگجوی بیگانه را به تصویر می کشد.

برخی از صحنه های حذف شده از نسخه تئاتر بیگانگان در نسخه های بعدی بازسازی شدند. بازیگران دیگر اعتبار برای این صحنه ها شامل پدر نیوت، راس جوردن ( جی بندیکت )، و مادرش آن (هولی دی جونگ) است. برادر هن، کریستوفر، نقش برادرش تیمی را بازی می‌کند، مک مک‌دونالد مدیر مستعمره ال سیمپسون را به تصویر می‌کشد، و مادر ویور، الیزابت اینگلیس ، در نقش دختر ریپلی ظاهر می‌شود. آماندا

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.