دانلود فیلم بیل را بکش 2

معرفی فیلم بیل را بکش Kill Bill 2

فیلم سینمایی بیل را بکش 2 نسخه 2 (به انگلیسی : Kill Bill: Volume 2 ) یک فیلم هنرهای رزمی نئو وسترن آمریکایی محصول سال ۲۰۰۴ نویسندگی و کارگردانی کوئنتین تارانتینو است. اوما تورمن در نقش عروس ، که به کمپین انتقام‌جویی خود از جوخه قتل افعی‌های مرگبار ( لوسی لیو ، مایکل مدسن ، داریل هانا و ویویکا آ. فاکس ) و رهبر آنها بیل ( دیوید کارادین ) که سعی در کشتن او داشتند،و فرزند متولد نشده اش داشت

فیلم kill bill 2 همزمان با نسخه اول تولید شده است و نسخه اول فیلم بیل را بکش ، شش ماه قبل از اکران این فیلم منتشر شد. فیلم ها در ابتدا برای یک اکران در نظر گرفته شده بودند، اما فیلم، با مدت زمان بیش از چهار ساعت، به دو قسمت تقسیم شد. تارانتینو این دو را یک فیلم دو قسمتی می داند. تارانتینو Kill Bill را به عنوان ادای احترامی به سینمای گرندهاوس از جمله فیلم های هنرهای رزمی، سینمای سامورایی ، سوء استفاده و وسترن های اسپاگتی در نظر گرفت. مانند جلد 1 ، جلد 2 نیز نقدهای مثبتی دریافت کرد و از نظر تجاری موفق بود.

معرفی فیلم سینمایی بیل را بکش 2

معرفی فیلم بیل را بکش 2004
معرفی فیلم بیل را بکش 2004
معرفی فیلم kill bill 2004
معرفی فیلم kill bill 2004

داستان فیلم Kill Bill 2

عروس باردار و دامادش در حال تمرین عروسی خود هستند. بیل – معشوقه سابق عروس، پدر فرزندش و رهبر گروه قتل افعی مرگبار – به طور غیرمنتظره ای از راه می رسد و به افعی های مرگبار دستور می دهد تا همه را در عروسی بکشند. بیل به سر عروس شلیک می کند، اما او زنده می ماند و قسم می خورد که انتقام بگیرد.

چهار سال بعد، عروس که قبلاً افعی‌های مرگبار او-رن ایشی و ورنیتا گرین را ترور کرده بود، به سراغ تریلر برادر بیل و افعی مرگبار می‌رود و قصد دارد به او کمین کند. بیل که قبلاً به او هشدار داده بود، او را با یک تفنگ ساچمه ای غیر کشنده سنگ نمک ناتوان می کند و او را آرام می کند. او با ال درایور، یکی دیگر از افعی‌های مرگبار سابق، تماس می‌گیرد و قرار می‌دهد تا شمشیر بی‌نظیر عروس را به قیمت یک میلیون دلار به او بفروشد. او عروس را در داخل تابوت مهر و موم می کند و او را زنده به گور می کند.

سال‌ها قبل، بیل به عروس جوان استاد هنرهای رزمی افسانه‌ای پی می و تکنیک انفجار قلب پنج نقطه‌ای کف دستش می‌گوید، ضربه‌ای مرگبار که پی از آموزش دادن به شاگردانش خودداری می‌کند. این حمله که به درستی استفاده شود، باعث می شود که حریف بتواند تنها پنج قدم قبل از مرگ بردارد. بیل عروس را برای آموزش به معبد پای می برد. پای در طول تمرین او را مسخره و عذاب می دهد، اما او در نهایت احترام او را به دست می آورد. در حال حاضر، عروس از تکنیک های پای برای فرار از تابوت استفاده می کند و راه خود را به سطح می کشد.

ال به تریلر باد می رسد و او را با یک مامبای سیاه که با پول شمشیر پنهان شده بود می کشد. او با بیل تماس می گیرد و با استفاده از نام واقعی عروس: بئاتریکس کیدو به او می گوید که عروس باد را کشته است و او عروس را کشته است. همانطور که ال از تریلر خارج می شود، بئاتریکس به او کمین می کند و آنها با هم دعوا می کنند. ال، که پای او را نیز آموزش داده بود، به بیتریکس طعنه می‌زند و فاش می‌کند که پی را با مسموم کردن غذای مورد علاقه‌اش (کله‌های ماهی ) به انتقام از بیرون کشیدن چشمش پس از اینکه او را «یک احمق پیر بدبخت» خواند، کشت. بئاتریکس خشمگین، چشم باقی مانده ال را می کند و او را در تریلر با مامبای سیاه در حال فریاد زدن رها می کند.

در آکونا، مکزیک، بئاتریکس با یک دلال بازنشسته به نام استبان ویهایو ملاقات می کند که به او کمک می کند بیل را پیدا کند. او او را به یک هتل تعقیب می کند و متوجه می شود که دختر آنها بیل را بکش هنوز زنده است و اکنون چهار ساله است. بئاتریکس شب را با آنها می گذراند. پس از اینکه بی‌بی را به رختخواب می‌برد، بیل با دارتی حاوی سرم حقیقت به بئاتریکس شلیک می‌کندو از او بازجویی می کند. او توضیح می‌دهد که وقتی متوجه شد که باردار است، افعی‌های مرگبار را ترک کرده تا به بیل را بکش زندگی بهتری بدهد.

بیل توضیح می دهد که او تصور می کرد او مرده است. وقتی متوجه شد که او زنده است و با یک “جنگی” نامزد کرده بود که او تصور می کرد پدر فرزندش است، دستور ترور او را صادر کرد. این دو شروع به مبارزه می کنند، اما بئاتریکس شمشیر بیل را در غلاف او به دام می اندازد و با تکنیک انفجار قلب پنج نقطه ای کف دست به او ضربه می زند. بیل که از اینکه پی این حمله را به او آموزش داده تعجب می کند، با او آشتی می کند، سپس در حین دور شدن می میرد. بئاتریکس با بی بی می رود تا زندگی جدیدی را شروع کند.

معرفی فیلم kill bill 2
معرفی فیلم kill bill 2

بازیگران

 • اوما تورمن در نقش عروس / بئاتریکس کیدو ( مامبای سیاه ): یکی از اعضای سابق جوخه ترور افعی مرگبار که به عنوان “کشنده ترین زن جهان” توصیف می شود. او توسط متحدان سابقش در قتل عام نمازخانه عروسی هدف قرار می گیرد و به کما می رود. هنگامی که چهار سال بعد از خواب بیدار می شود، در مسیر مرگبار انتقام از عاملان قتل عام قرار می گیرد.
 • دیوید کارادین در نقش بیل ( افسونگر مار ): رهبر سابق جوخه قتل افعی های مرگبار. او همچنین عاشق سابق بئاتریکس و پدر دخترش است. او هدف نهایی و همنام انتقام بئاتریکس است.
 • مایکل مدسن در نقش باد ( سایدوایندر ): عضو سابق جوخه قتل افعی مرگبار و برادر بیل. او بعداً تبدیل به یک قلع و قمع می شود که در یک تریلر زندگی می کند. او سومین هدف انتقامی بئاتریکس است.
 • داریل هانا در نقش ال درایور ( مار کوهستان کالیفرنیا ): یکی از اعضای سابق گروه قتل افعی های مرگبار. او چهارمین هدف انتقام جویانه بئاتریکس است. راننده بر اساس مادلین ( کریستینا لیندبرگ ) در آنها او را یک چشم صدا می کنند ساخته شده است.
 • گوردون لیو به عنوانPai Mei : یک استاد هنرهای رزمی بسیار قدرتمند و بسیار قدیمی. بئاتریکس، بیل و ال همه زیر نظر او تمرین می کنند. لیو در جلد 1 در نقش جانی مو، رهبر گروه یاکوزا The Crazy 88 ظاهر شده بود.
 • مایکل پارکس به عنوان استبان ویهایو : یک دلال بازنشسته. او اولین شخصیت پدری بیل بود. بئاتریکس نزد او می آید و محل اختفای بیل را می پرسد. پارکس مانند گوردون لیو در اولین فیلم در نقش شخصیتی متفاوت ظاهر شد، تگزاس رنجر ارل مک‌گرا.
 • استفانی ال مور، شانا استین و کیتلین کیتس در نقش جولین، اریکا و جین: بهترین دوستان بئاتریکس که در تمرین عروسی حضور دارند.
 • بو سونسون در نقش کشیش هارمونی: وزیری که قرار بود مراسم عروسی بئاتریکس و تامی را برگزار کند.
 • جین ایپر در نقش خانم هارمونی: همسر کشیش هارمونی.
 • کریس نلسون در نقش تامی پلیمپتون: نامزد بئاتریکس که در قتل عام نمازخانه عروسی کشته شد.
 • ساموئل ال جکسون به عنوان روفوس : ارگ نوازی که قرار بود در عروسی بئاتریکس و تامی اجرا کند.
 • لری بیشاپ در نقش لری گومز: مدیر متجاوز باشگاه استریپ که باد در آن کار می کند.
 • سید هیگ در نقش جی: یک کارمند در باشگاه استریپ جایی که باد کار می کند.
 • پرلا هانی-ژاردین به عنوان BB : دختر بئاتریکس و بیل. او در حالی که مادرش در کما است توسط پدر بزرگ شده است.
 • هلن کیم به عنوان کارن کیم : قاتلی که برای کشتن بئاتریکس فرستاده شد. حمله او لحظاتی پس از آن اتفاق می افتد که بئاتریکس متوجه می شود که باردار است.
 • لوسی لیو در نقش O-Ren Ishii ( Cottonmouth ): یکی از اعضای سابق گروه قتل افعی های مرگبار. او بعداً “ملکه دنیای زیرین توکیو” شد. او اولین هدف انتقام بئاتریکس است.
 • Vivica A. Fox در نقش Vernita Green ( Copperhead ): یکی از اعضای سابق گروه Deadly Viper Assassination Squad. او بعداً یک خانه‌دار می‌شود که با نام جعلی جینی بل زندگی می‌کند. او دومین هدف انتقام جویانه بئاتریکس است.
 • جولی دریفوس در نقش سوفی فتال: وکیل، بهترین دوست و ستوان دوم او-رن. او همچنین یکی از حامیان سابق بیل است و در قتل عام نمازخانه عروسی حضور داشت.
 • سانی چیبا در نقش هاتوری هانزو: به عنوان بزرگترین شمشیرساز تمام دوران مورد احترام است. اگرچه مدتها بازنشسته شده بود، اما موافقت کرد که برای بئاتریکس شمشیر بسازد.

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

معرفی فیلم و سریال

معرفی فیلم از ژانر های پیشنهادی ——>

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.