دانلود فیلم ایندیانا جونز 2 Indiana Jones and the Temple of Doom 1984 دوبله فارسی بدون سانسور

معرفی فیلم ایندیانا جونز 2 معبد مرگ Temple of Doom 1984 دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم ایندیانا جونز 2 معبد مرگ Temple of Doom 1984 یک فیلم ماجرایی محصول سال ۱۹۸۴ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و دومین قسمت از سری فیلم های ایندیانا جونز است که در آن هریسون فورد دوباره نقش شخصیت اصلی ایندیانا جونز را بازی می کند. بازی کردن.

فیلم ایندیانا جونز 2 معبد مرگ Temple of Doom 1984 با ۲۸ میلیون دلار فروش جهانی بیش از ۳۳۰ میلیون دلار فروخت . این فیلم در 3 آگوست 1984 در سینماهای آلمان آغاز شد.

معرفی فیلم ایندیانا جونز 2 Indiana Jones and the Temple of Doom 1984 دوبله فارسی بدون سانسور

معرفی فیلم ایندیانا جونز 2 (معبد مرگ) Temple of Doom 1984

 • نام فارسی :ایندیانا جونز و معبد مرگ
 • زبان : فارسی + زبان اصلی
 • صوت دوبله بصورت جداگانه
 • سال تولید : ۱۹۸۴
 • محصول کشور : آمریکا
 • ژانر : اکشن,ماجراجویی
 • امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۶
 • کیفیت : BluRay 1080p – 720p
 • کارگردان : Steven Spielberg
 • ستارگان : Harrison Ford,Kate Capshaw,Jonathan Ke Quan

خلاصه فیلم ایندیانا جونز 2 معبد مرگ Temple of Doom 1984: بعد از اینکه «ایندیانا جونز» به هند میرسد، ساکنین یک دهکده از او می خواهند یک سنگ افسانه ای را پیدا کند. او درخواست آن ها را می پذیرد و …

معرفی فیلم ایندیانا جونز 2 Indiana Jones and the Temple of Doom 1984 دوبله فارسی بدون سانسور

داستان فیلم ایندیانا جونز 2 معبد مرگ Temple of Doom 1984

در سال 1935، یک سال قبل از ماجراجویی ایندیانا جونز و مهاجمان صندوقچه گمشده ، ایندی تلاش می‌کند تا کوتوله رئیس نورهاچی را با الماسی که متعلق به رئیس جنایتکار لائو چه در کلوپ شبانه Obi -Wan در شانگهای است، عوض کند. با این حال، تجارت اشتباه می شود:

ایندی از یک لیوان مسموم می نوشد و دوستش وو هان که سعی می کند در کنار او بایستد مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. ایندی سعی می کند پادزهر را بدست آوردهمچنین متعلق به چه است و در کلوپ شبانه ویران می کند.

در نهایت، ایندی به همراه خواننده ویلی که در این بین توانسته پادزهر را مصرف کند، موفق می شود از سردرگمی فرار کند. با وسیله نقلیه فرار ایندی که توسط شورتی جوان چینی هدایت می شود، در ابتدا می توانند پس از یک تعقیب و گریز، سرسپردگان چه را از خود دور کنند.

ایندی، ویلی و شورتی سوار هواپیمای عازم دهلی می شوند، غافل از اینکه این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی لائو چه است. خلبانان چه در حین چرت زدن در حالی که بر فراز هیمالیا پرواز می کنند، هواپیما را به سمت کوه مانور می دهند، مخازن سوخت را تخلیه می کنند و از دو چتر آخر برای رها شدن استفاده می کنند.

ویلی از خواب بیدار می شود و ایندی و شورتی را بیدار می کند تا هر سه بتوانند درست قبل از سقوط هواپیما به کوه از یک قایق در حال باد کردن خود بپرند .

آنها از ضربه در قایق لاستیکی جان سالم به در می‌برند، از شیب پوشیده از برف به پایین سر می‌خورند و به رودخانه خروشان ختم می‌شوند. این آنها را به دهکده ای منزوی در جنگل هند هدایت می کند.

روستاییان از ایندیانا جونز و دوستانش کمک می خواهند: همه بچه ها ربوده شده اند، سنگ مقدس شانکارا که قرار است از دهکده محافظت کند دزدیده شده و چاه دیگر آبیاری نمی شود.

گفته می شود که یک فرقه مرگ دوباره مسئول این امر استدر نزدیکی کاخ Pankot. در غروب، پسری که از قصر فرار کرده بود، خود را به دهکده می کشاند، توسط ایندی پیدا می شود و تکه ای از طومار قدیمی هندو را به او می دهد.

ایندی سپس تصمیم می گیرد از کاخ بازدید کند زیرا معتقد است که در مسیر یک حس باستان شناسی قرار دارد: سنگ دزدیده شده می تواند یکی از پنج سنگ افسانه ای شانکارا باشد که در کنار هم نوید قدرت و ثروت را می دهند. این سه نفر به رهبری تعدادی از روستاییان به سمت قصر می روند.

در کاخ، چتار لال، نخست وزیر جوان مهاراجه، آنها را به ضیافت عصرانه دعوت می کند . در طول گفتگوی میز، کاپیتان بلومبرت، فرمانده نیروهای استعماری بریتانیا، افسانه های قدیمی و بی رحمانه درباره کاخ پانکوت را مطرح می کند، که نخست وزیر آنها را پوچ می داند.

بعد از شام، آنها به اتاق مهمان خود می روند و به نظر می رسد که ایندی و ویلی در حال پرت کردن هستند. اما ایندی توسط یک قاتل غافلگیر می شود و تنها به سختی می تواند مهاجم را شکست دهد.

او یک گذرگاه مخفی را کشف می کند که به اعماق منتهی می شود و مملو از تله است و با ویلی و شورتی در مورد آن تحقیق می کند. در انتهای راهرو، معبدی زیرزمینی در انتظار شماست.

آنها از یک مخفیگاه یک آیین مذهبی قربانی را مشاهده می کنندThuggee ، که در آن کشیش مولا رام قلب مردی را در حالی که هنوز زنده است بر می دارد، آن را قربانی خدای کالی می کند و مرد را در دریاچه گدازه ای در زیر می اندازد.

ایندی متوجه می شود که مردم تشنه به خون معبد قبلاً سه سنگ از پنج سنگ شانکارا را برداشته اند و بچه های روستا ربوده شده اند تا سنگ های باقی مانده را در معدن مجاور حفاری کنند.

ناگهان این سه نفر کشف و دستگیر می شوند. ایندی باید معجونی به نام “خون کالی” بنوشد که همه را در حالت خلسه قرار می دهد و آنها را به ابزار بی احساس فرقه تبدیل می کند.

قرار است ویلی در گدازه قربانی شود و شورتی به عنوان برده به معدن برده می شود. در حالی که ویلی به آرامی در قفس به درون گدازه ها پایین می آید، شورتی موفق می شود از معدن فرار کند.

درست به موقع، او موفق می شود ایندی را با مشعل بسوزاند و باعث شود او به هوش بیاید. ایندی چتار لال را شکست می دهد، ویلی را نجات می دهد و سه سنگ شانکرا را می گیرد.

شورتی در حالی که با یک ناظر غول پیکر مبارزه می کند، مهاراجه معجون را از حالت خلسه خارج می کند. سپس بچه های برده را آزاد می کنند و داخل گاری مین می پرند، که آنها را به اعماق کوه هدایت می کند.

Thuggee تعقیب می کند. پس از یک سواری وحشیانه، ایندی مجبور است ماشین را با کف کفش هایش متوقف کند تا آن را از برخورد به صخره نجات دهد. مولا رام تونل‌ها را پر از آب می‌کند، اما هر سه راه خروجی از کوه پیدا می‌کنند.

آنها که توسط جنگجویان Thuggee تعقیب می شوند، از یک پل معلق بر روی رودخانه ای پر از تمساح عبور می کنند و در طرف دیگر با مولا رام و جنگجویان بیشتری روبرو می شوند.

ایندی به ویلی و شورتی زمزمه می کند که نگه دارند و بند پل را با شمشیر در هم می زند و باعث می شود بسیاری از دشمنان به داخل رودخانه بیفتند.

ایندی که از بقایای پل روی صخره آویزان است، با مولا رام مبارزه می کند و در این راه دو تا از سنگ های شانکارا را از دست می دهد.

در نهایت، ایندی می تواند کشیش را به رودخانه پرتاب کند، جایی که کروکودیل ها به او حمله می کنند. هنگامی که جنگجویان Thuggee باقیمانده تیرهایی به سمت آنها شلیک می کنند، مهاراجه و کاپیتان بلومبرت به همراه سربازان انگلیسی ظاهر می شوند و آنها را نجات می دهند.

این سه با بچه های آزاد شده از معدن به روستا برمی گردند و در آنجا با سپاس پذیرایی می شوند. سرانجام، ایندی سنگ شانکارا را به روستاییان باز می گرداند.

جوایز فیلم ایندیانا جونز 2 Temple of Doom 1984

 • اسکار 1985
 • بهترین جلوه های بصری برای دنیس مورن ، مایکل جی مک آلیستر ، لورن پترسون و جورج گیبز
  نامزد بهترین امتیاز برای جان ویلیامز
  جوایز آکادمی فیلم بریتانیا 1985
 • بهترین جلوه های بصری برای دنیس مورن، مایکل جی مک آلیستر، لورن پترسون و جورج گیبز
  نامزدی در بخش بهترین دوربین برای داگلاس اسلوکامب
  نامزدی در بخش بهترین تدوین برای مایکل کان
  نامزدی بهترین صدا برای بن برت ، سایمون کی و لورل لادیویچ
  جوایز Saturn 1985
 • نامزد بهترین کارگردانی برای استیون اسپیلبرگ
  هریسون فورد نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد شد
  نامزد بهترین بازیگر مرد جوان برای جاناتان که کوان
  جوایز مشتری 1985
 • بهترین فیلم برای جورج لوکاس ، فرانک مارشال ، رابرت واتس و کاتلین کندی
  بهترین بازیگر مرد برای هریسون فورد
  بوم طلایی
 • 3 میلیون تماشاگر سینما در 18 ماه
  درجه فیلم
 • رتبه بندی فیلم و رسانه آلمان (FBW) به این فیلم امتیاز “ارزشمند” را اعطا کرد.
معرفی فیلم ایندیانا جونز 2 Indiana Jones and the Temple of Doom 1984 دوبله فارسی بدون سانسور

بازیگران فیلم Indiana Jones and the Temple of Doom 1984

 • نقش بازیگر صدا پیشه
 • دکتر هنری “ایندیانا” جونز هریسون فورد ولفگانگ پامپل
 • ویلهلمینا “ویلی” اسکات کیت کپشاو یوتا هالانت
 • دور کوتاه جاناتان ککوان مارکوس منسینگ
 • مولا رام امریش پوری ادگار اوت
 • نخست وزیر چتر لعل روشن ست یورگن تورمن
 • کاپیتان بلومبرت فیلیپ استون فردریش دبلیو بوشولت
 • لائو چه روی چیائو رولف شولت
 • وو هان دیوید ییپ اووه پاولسن
 • کائو کان ریک یانگ توماس پترو
 • چن چوا کا جو حس تورستن

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

معرفی فیلم و سریال

معرفی فیلم در ژانر های پیشنهادی ——>

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.