دانلود فیلم ارباب حلقه ها 3

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 3 بازگشت پادشاه (بدون سانسور دوبله فارسی)

فیلم سینمایی ارباب حلقه ها 3 بازگشت پادشاه (به انگلیسی: The Lord of the Rings: The Return of the King ) فیلمی آمریکایی – نیوزیلندی محصول سال ۲۰۰۳ به کارگردانی پیتر جکسون است.

فیلم ارباب حلقه ها 3 (بازگشت پادشاه) در ژانر های :

این فیلم جزو 250 فیلم برتر سینما است که در رده هفتم این لیست بی نظیر بعد از فیلم سینمایی فهرست شیندلر قرار دارد.

این کتاب که از رمان بازگشت پادشاه نوشته جی آر آر تالکین اقتباس شده است، وقایع کتاب قبلی، دو برج را نیز در خود جای داده است. این سومین قسمت از سه گانه ارباب حلقه هاست و پس قسمت از یاران حلقه و دو برج است.

در حالی که سائورون ارتش های خود را برای هجوم به سرزمین میانه به راه می اندازد ، گاندالف جادوگر و پادشاه تئودن با هم متحد می شوند تا از پایتخت گوندور ، میناس تیریت دفاع کنند.

آراگورن تاج و تخت خود را پس می گیرد و از ارتش مردگان می خواهد تا در نبرد میدان های پلنور پیروز شوند. در همین حال، هابیت‌های فرودو بگینز و سامساگاس گیمگی با هدایت گولوم از موردور عبور می‌کنند تا حلقه یگانه را در کوه نابودی از میان ببرند.

فیلم ارباب حلقه های 3 (بازگشت پادشاه) در 17 دسامبر سال 2003 به صورت جهانی منتشر شد، ارباب حلقه ها 3 بازگشت پادشاه به یکی از پردرآمدترین فیلم های تاریخ سینما تبدیل شد و با درآمد ناخالص جهانی که بیش از 1.119 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، یکی از بزرگترین فروش های باکس آفیس در سراسر جهان را به دست آورده است.

این فیلم هر یازده جایزه اسکار را که برای آن نامزد شده بود ، برد و رکوردهای تایتانیک و بن هور را با هم برابر کرد . نسخه تمدید شده این فیلم در 14 دسامبر 2004 شامل 52 دقیقه دیگر بر روی دی وی دی منتشر شده بود.

مشخصات فنی فیلم ارباب حلقه ها 3 :

 • عنوان: ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه
 • عنوان اصلی: ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه
 • کارگردان: پیتر جکسون
 • فیلمنامه: پیتر جکسون، فرن والش و فیلیپا بوینز
 • طراحی صحنه: Grant Major
 • لباس: نگیلا دیکسون و ریچارد تیلور
 • عکاس: اندرو لزنی
 • تدوین: جیمی سلکرک
 • موسیقی: هوارد شور
 • تهیه کننده: پیتر جکسون، فرن والش و بری ام. آزبورن
 • شرکت‌های سازنده: نیو لاین سینما ، وینگ‌نات فیلمز
 • توزیع کننده: نیو لاین سینما
 • بودجه: 94,000,000 دلار
 • کشور مبدا: ایالات متحده آمریکا و نیوزلند
 • فرمت: رنگ – 2.35:1 – دالبی دیجیتال – 35 میلی متر
 • ژانر: فانتزی — اکشن — درام — ماجراجویی
 • مدت زمان: 201 دقیقه / 263 دقیقه برای نسخه طولانی
 • تاریخ های انتشار:
 • برتر جهان:1 دسامبر 2003 _ (در ولینگتون )
 • Drapeau des États-Unis ایالات متحده ، Drapeau de la France فرانسه ، Drapeau de la Belgique بلژیک ، Drapeau du Canada کانادا ، Drapeau de la Suisse سوئیس فرانسوی زبان :17 دسامبر 2003
 • نیوزلند :18 دسامبر 2003

عکس حلقه جادویی در فیلم ارباب حلقه ها 3

داستان فیلم ارباب حلقه ها 3 (بازگشت پادشاه)

در فیلم ارباب حلقه ها بازگشت پادشاه هابیت ها فرودو و سام با هدایت گولوم عجیب به سفر خود به موردور ادامه می دهند . برنامه آنها این است که از گردنه مرتفع سیریث اونگول عبور کنند اما هنوز نمی دانند که گولوم آنها را مستقیماً به دام مرگ می کشاند.

به نوبه خود، دیگر اعضای یاران حلقه ، همراه با گندالف ، خود را در ایزنگارد در پای برج اورتانک می‌بینند ، جایی که سارومان و همدستش گریما توسط انتها زندانی هستند.

اینجا جایی است که گندالف دستانش را به پالانتیر می زند سارومان قبل از اینکه کل گروه عازم ادوراس شوند تا در آنجا پیروزی را جشن بگیرند. در طول شب، هابیت پیپین تحت تأثیر کنجکاوی خود، به پالانتیر نگاه می کند و خود را به چشم سائورون نشان می دهد.

در آنجا میناس تیریت ، شهر سفید گوندور را می بیند که ویران شده و درخت سفید در آتش می سوزد. این بینش نسبت به نقشه دشمن، گندالف را وادار می کند تا برای به صدا درآوردن زنگ خطر به سمت میناس تیریث بشتابد.

با رسیدن به آنجا، گندالف، همراه با پیپین، با دنتور دوم ، مباشر گاندور، مخاطبی پیدا می کنند. دومی عمیقاً تحت تأثیر مرگ پسرش بورومیر است. او دیگر به تهدید های موردور اهمیتی نمی دهد و فکر می کند مردمش محکوم به این شر شکست ناپذیر هستند.

سپس گندالف مسئولیت آماده سازی برای نبرد قریب الوقوع را بر عهده می گیرد و در همان زمان، ارتش موردور به فرماندهی ویچ-شاه انگمار از میناس مورگول زیر نظر فرودو، گولوم و سام شروع به بیرون آمدن از پله‌های سیریت اونگول می‌کنند.

به لطف کمک پیپین، زنگ هشدار گوندور روشن است. روهیریم ها در اردوگاه دانهارو جمع می شوندقبل از سفر طولانی به گوندور. ایوین و مری به شرط ناشناس ماندن آنها را همراهی می کنند زیرا آراگورن ، الف لگولاس و کوتوله گیملی برای تامین وفاداری ارتش مردگان به زیرزمین می روند.

خیلی سریع، اورک ها به شهر Osgiliath حمله می کنند و پادگان تحت فرماندهی فارامیر را شکست می دهند. دنتور به فارامیر دستور می دهد تا اوزگیلیات را پس بگیرد اما فارامیر مرده است. سپس ارتش سائورون محاصره میناس تیریت را آغاز می کند و در نهایت وارد ارگ می شود.

در Cirith Ungol فرودو و سام توسط گولوم خیانت کردند. دومی موفق می شود دو هابیت را از هم جدا کند. او فرودو را وارد یک تونل تاریک می کند که در آن آراچن ، یک عنکبوت بزرگ، زندگی می کند. حامل حلقه توسط دومی که می خواهد غذایش را به لانه اش ببرد نیش می خورد.

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 3
فیلم ارباب حلقه ها و متهدین در راه کوه نابودی

آن وقت است که سم برمی گردد و او را با استینگ مسلح می کند. او با باور مرگ فرودو، شجاعت خود را جمع می کند و حلقه را می گیرد. اما اورک ها از برج مجاور می آیند و فرودو را می برند.

در مقابل میناس تیریث، ارتش روهان به میدان نبرد می رسد و بر نیروهای سربازان گوندور می افزاید، اما شجاعت آنها برای تغییر مسیر نبرد کافی نیست.

دنتور می خواهد با جسد بی جان فارامیر خود را به آتش بکشد اما پیپین متوجه می شود که دومی نمرده است. گندالف موفق می شود او را نجات دهد، در حالی که دنتور، در شعله های آتش، با عجله به سمت خلاء می رود.

در حالی که نبرد در شرف شکست است، آراگورن، لگولاس و گیملی با ارتش مردگان وارد می‌شوند و اورک‌ها توسط این نیروی غیرقابل توقف از بین می‌روند. جادوگر قدرتمند انگمار پس از اینکه خود باعث مرگ پادشاه تئودن روهان شد، که در آغوش خواهرزاده‌اش می‌میرد، توسط ائوین کشته می‌شود.

از آنجایی که فرودو در اسارت اورک ها است، اثرات زهر عنکبوت از بین می رود و او در برج بیدار می شود. در حالی که دو نفر از اسیرکنندگان بر سر داشتن پست زنجیره ای میتریل با هم بحث می کنند، سم موفق می شود فرودو را آزاد کند.

او حلقه را به او برمی گرداند، سپس دو هابیت از برج فرار می کنند تا سفر خود را به سمت کوه سرنوشت از سر بگیرند. در میناس تیریث، اعضای انجمن تصمیم می‌گیرند تمام ارتش خود را برای حمله به دروازه موردور جمع‌آوری کنند، بنابراین هزاران اورک سائورون را به خود جذب می‌کنند تا به فرودو و سام اجازه دهند از دشتی که آنها را از محل ورودشان جدا می‌کند، عبور کنند.

این طرح کار می کند، اما درست زمانی که دو هابیت به دامنه کوه Doom می رسند، گولوم ظاهر می شود و به سمت فرودو می رود تا حلقه را از او بگیرد.

در حین مبارزه، فرودو موفق می شود از کنار در بیفتد و از دری که به رودخانه گدازه منتهی می شود وارد می شود که حلقه را نابود کند. اما همین که می خواهد آن را دور بیندازد، تسلیم قدرت شیطانی حلقه می شود.

حلقه را روی انگشتش می گذارد و این زمانی است که گولوم برمی گردد و با کندن انگشت فرودو موفق به بازیابی حلقه می شود. سپس هابیت و موجود بر سر شیء با هم بحث می کنند و هر دو در نهایت بر فراز پرتگاه سقوط می کنند. همانطور که گولوم با حلقه در گدازه مذاب فرو می‌رود، فرودو موفق می‌شود آویزان شود و سم نجات پیدا می‌کند و با فوران کوه Doom سقوط می‌کند.

فرودو و سم موفق می شوند به موقع از آتشفشان مذاب خارج شوند، جایی که توسط گندالف و با فوران کوه Doom فرو می ریزد. فرودو و سم موفق می شوند به موقع از آتشفشان مذاب خارج شوند، جایی که توسط گندالف و با فوران کوه Doom فرو می ریزد.

فرودو و سم موفق می شوند به موقع از آتشفشان مذاب خارج شوند، جایی که توسط گندالف وعقاب ها اعضای یاران همه در نهایت سالم و سلامت در میناس تیریث برای تاجگذاری آراگورن به سر می‌برند و سپس چهار هابیت به خانه در شایر بازمی‌گردند ، جایی که سم در حال ازدواج است.

فرودو به نوبه خود قادر به تطبیق مجدد نیست: سفر او او را بسیار عمیق، جسمی و روحی آسیب رسانده است. او می داند که هرگز به زندگی قبلی خود باز نخواهد گشت.

چهار سال می گذرد و فرودو، سام، پیپین و مری شاهد خروج قایق حامل سه حامل حلقه های الف ها از جمله گندالف هستند. بیلبو نیز آنها را همراهی می کند. سپس فرودو پس از خداحافظی با سه دوستش، تصمیم می گیرد به دنبال گندالف برود و به نوبه خود سوار قایق می شود و به سمت والینور می رود و از سرزمین میانه دور می شود.

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 3
فرمانده سپاه اشباج در ارباب حلقه ها 3

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 3 بازگشت پادشاه

دانلود فیلم ارباب حلقه ها نسخه دو زبانهکیفیتلینک دانلود فیلمزیرنویس فارسی
lord of the ring 31080p — 3.70 GBدانلوددانلود
lord of the ring 3720p — 2.13GBدانلوددانلود
—————————–—————————–—————————–—————————–
دانلود فیلم ارباب حلقه ها نسخه دو زبانه
4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *