دانلود فیلم شهر خدا 2002

معرفی فیلم شهر خدا (City of God 2002) Cidade de Deus

فیلم شهر خدا (city of god) Cidade de Deus یک فیلم درام و جنایی برزیلی محصول 2002 به کارگردانی فرناندو مایرلس و کاتیا لوند است که بر اساس کتابی به همین نام اثر پائولو لینز ساخته شده است. پنج سال بعد، Mereilles دوباره به عنوان تهیه کننده مشترک با Cidade dos Homens ، که از نظر موضوع جانشین بود، اما نه دنباله، درگیر شد.

داستان فیلم شهر خدا در شهر ریودوژانیرو برزیل و با پس‌زمینه‌ای از جنایات فزاینده (اغلب مرتبط با مواد مخدر ) می‌گذرد. Cidade de Deus در سال 2003 نامزد دو جایزه بفتا شد که این یکی برنده شد. فیلم city of god در سال 2004 نامزد چهار جایزه اسکار شد . معرفی فیلم شهر خدا 2002

داستان فیلم city of god 2002

این فیلم زندگی در Cidade de Deus ، یک محله جنایتکار در جنوب غربی ریودوژانیرو (بخشی از Jacarepaguá ) را توصیف می کند. این محله ای است که اگر بالای 16 سال سن داشته باشید در آن خوش شانس هستید.
این فیلم عمدتاً تجارت مواد مخدر و قتل افرادی را که در اینجا زندگی می کنند توصیف می کند. قتل در خیابان، خرید و فروش مواد مخدر با کودکان زیر هشت سال، قتل کودکان و قتل کودکان؛ هیچ چیز دیوانه کننده نیست اینجا زندگی امکان پذیر نیست
Busca Pé (راکت) چیزی جز این نمی خواهد که از این محله خارج شود و عکاس شود. او فقط نمی داند چگونه بیرون بیاید. “چه کسی می خواهد پسری را از Cidade de Deus استخدام کند ؟” زندگی آنها همچنین برای همه شخصیت های دیگر، مانند:
Zé’tje شرح داده شده است: Zé’tje رئیس گانگستر ترسناک محله است که احترام خود را از طریق خشونت به دست می آورد. او از 10 سالگی دست به قتل می زد و هنوز هم از انجام آن لذت می برد. بعد از مدتی جنگ با هویج می آید. هر کس باید یک طرف را انتخاب کند و سپس حریف خود را تمام کند. این جنگ زمانی از کنترل خارج می شود که راکت (بندر براز. “Busca Pé” = فشفشه) به معنای واقعی کلمه در میان است.
این فیلم همچنین به شرح زندگی قاچاقچیان می پردازد. تکنیک آنها این بود: صبر کنید تا سلطان فعلی مواد مخدر کشته شود و سپس کسب و کار آنها را به دست بگیرید. سالارهای اولیه مواد مخدر معمولاً در سن 12 سالگی شروع به کار کردند.

بازیگران فیلم Cidade de Deus 2002

 • الکساندر رودریگز : Busca Pe
  لئاندرو فیرمینو : زی پکونو
  Matheus Nachtergaele : Sandro
  فلیپ هاگنسن : بنه
  سئو خورخه : مانه
  روبرتا رودریگز : برنیس
  داگلاس سیلوا : دادینیو
  جاناتان هاگنسن : کابلیرا
  آلیس براگا : گلپر

بهترین فیلم ها را در کنار خانواده با وبسایت رسمی عصر فیلم تجربه کنید

معرفی فیلم و سریال

معرفی فیلم از ژانر های پیشنهادی ——>

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.