دانلود سریال کره ای دختر من

دانلود فیلم کره ای دختر من

سریال کره ای دختر منSeoyoung, My Daughter ( کره ای : 내 딸 서영이 ; RR : Nae Ttal Seo-yeong-i ) یکمجموعه تلویزیونی کره جنوبی است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، با بازی لی بو یونگ ، چون هو جین ، لی سانگ یون و پارک هه جین.

سریال کره ای دختر من یک درام خانوادگی — عاشقانه — کمدی بر رابطه شکسته بین سئو یانگ و پدرش متمرکز است که بعداً با کمکبرادر دوقلویش دوباره به هم می پیوندند. از 15 سپتامبر 2012 تا 3 مارس 2013، شنبه ها و یکشنبه ها ساعت 19:55 به مدت 50 قسمت از KBS2 پخش شد و اوج بیننده 47.6 درصدی را به خود اختصاص داد که آن را به بالاترین امتیاز فیلم درام کره ای در سال 2013 تبدیل کرد.

بازیگران سریال کره ای دختر من

 • لی بو یانگ در نقش لی سو یونگ
 • لی هی این در نقش سئو یانگ جوان
 • چون هو جین در نقش لی سام جائه
 • لی سانگ یون در نقش کانگ وو جائه
 • پارک هه جین در نقش لی سانگ وو
 • پارک جونگ آه در نقش کانگ می کیونگ
 • چوی یون یونگ در نقش چوی هو جونگ
 • هونگ یو سئوب در نقش چوی مین سوک
 • چوی جونگ وو در نقش کانگ کی بوم
 • کیم هی اوک در نقش چا جی سون
 • لی جونگ شین در نقش کانگ سونگ جائه
 • کیم سول هیون در نقش سئو یون سو
 • آهنگ اوک سوک در نقش کیم کانگ سون
 • جو یون سوک در نقش یون سو می
 • شیم هیونگ تاک در نقش چوی کیونگ هو
 • جانگ هی جین در نقش جونگ سان وو
 • چا مین جی در نقش ها یونگ
 • لی سی یون در نقش مردی در ملاقات کور

خط داستانی سریال کره ای دختر من

2009
خواهر و برادرهای دوقلو لی سو یونگ ( لی بو یونگ ) و لی سانگ وو ( پارک هه جین ) اغلب به دلیل تصمیمات مالی ضعیف پدرشان لی سام جائه ( چون هو جین ) به همراه مادرشان با مشکلاتی روبرو شده اند.

از پول خود به رهبری جاه طلبی های خود خارج شد. این دوقلوها که از زنده ماندن ناامید هستند، در حالی که سئو یانگ در رشته حقوق تحصیل می کند و سانگ وو در خانه کوچک روی پشت بام خود در سئول به تحصیل پزشکی می پردازند، مشاغل عجیب و غریب مختلفی را انتخاب کرده اند.

وقتی مادر دوقلوها در ججو دو می میرد، سئو یونگ که به محدودیت های خود می رسد، سام جائه را مسئول مرگ مادرش می داند و تصمیم می گیرد از زندگی خود خارج شود.

وقتی سام جائه برخلاف میلش به خانه روی پشت بام آنها نقل مکان می کند، سئو یانگ بدون اینکه به سام جاه بگوید به خانواده ثروتمند کانگ نقل مکان می کند تا آخرین معلم آنها برای کوچکترین پسرشان، کانگ سونگ جائه ( لی جونگ شین ) که در آن زندگی می کند، استخدام شود. ، شغلی که توسط یکی از اساتید سئو یانگ پیشنهاد شده است که می خواهد او را از به تعویق انداختن مجدد تحصیلش باز دارد.

کانگ وو جائه ( لی سانگ یون )، پسر ارشد کانگ ها، پس از اخراج از ارتش به خانه بازمی گردد.. وو جائه با تحقیر سیاست در خانه خود، قصد دارد مدت کوتاهی بماند و سپس به ایالات متحده برود.

پس از ملاقات با سئو یانگ و گذراندن وقت با او، او عاشق می شود و مخفیانه شروع به تعقیب تهاجمی او می کند. با این حال، علیرغم اینکه این دو نسبت به یکدیگر احساسات دارند، سئو یانگ در تمام دوران نامزدی به دلیل موقعیت اجتماعی پایین و ناامنی های شخصی خود مقاومت نشان می دهد.

خانواده کانگ متوجه رابطه پنهانی بین سئو یونگ و وو جائه می شوند که با مقاومت زیادی روبرو می شود. با این حال، پس از التماس‌ها و مصالحه‌های زیاد، کانگ وو جائه با پدرش معامله می‌کند: اگر پدرش به لی سئو یانگ اجازه ورود به خانواده کانگ را بدهد، او پشت کره جنوبی می‌ماند و وارد امپراتوری تجارت خانوادگی می‌شود.

چون پدر وو جائه، کانگ کی بیوم ( چوی جونگ وو) همیشه از ورود پسرش به تجارت خانوادگی ناامید بود، او شرایط را می پذیرد و دیگران را متقاعد می کند که از این ازدواج صرف نظر کنند.

با این حال، از ترس اینکه کانگ‌ها پس از اطلاع از پدر مشکل‌سازش، او را طرد کنند، سئو یانگ به دروغ پدرش را نسبت به همسر آینده‌اش مرده اعلام می‌کند.

متأسفانه، چنین دروغی باعث ایجاد شکاف با دوقلوها می شود زیرا سانگ وو می بیند که خواهرش خانواده اش را به خاطر مردی غیرقابل قبول ترک می کند.

با وجود انتقال سخت به کانگ، او با موفقیت وارد خانواده می شود. سئو یانگ ازدواج خود را از سام جائه مخفی نگه می دارد. در کمال تعجب، سام جائه به طور تصادفی در مراسم عروسی دخترش به عنوان یکی از مهمانان دروغگو شرکت می کند و سپس چهره خود را پنهان می کند تا شناسایی نشود.

در همین حال، چوی هو جونگ ( چوی یون یونگ )، یک دختر ساده لوح ثروتمند، توسط لی سانگ وو نجات می یابد. اگرچه برخورد آنها در ابتدا بی گناه بود، هو جونگ عاشق سانگ وو می شود.

با این حال، او این احساسات را متقابل نمی کند و به وضوح می گوید که می خواهد به فضایش احترام گذاشته شود. علیرغم اینکه به هو جونگ گفته می شود به او فضا داده شود، نمی تواند جلوی خودش را بگیرد و همیشه بهانه ای برای دیدن سانگ وو پیدا می کند.

با این حال، مادر کنترل کننده اش او را برای تحصیل در خارج از کشور می فرستد. هو جونگ با گریه عهد می بندد که یک بار دیگر سانگ وو را با وجود این ناجوری ببیند.

دانلود سریال کره ای دختر من

سه سال بعد

سه سال گذشت. سئو یانگ که اکنون یک قاضی و وکیل ماهر است، جایگاه خود را در خانواده به دست آورده است. لی سام جائه، علیرغم اینکه می‌دانست دخترش در مورد مهاجرت به ایالات متحده به او دروغ گفته است، بی سر و صدا این وضعیت را می‌پذیرد و مخفیانه مراقب اوست.

سئو یانگ مخفیانه مراقب خانواده اش نیز بوده است. در طی یکی از دیدارهای مخفیانه سام جائه برای دیدن سئو یانگ، سام جائه وو جائه را از تصادف با ماشین نجات می دهد.

وو جائه با سام جائه ارتباط غیرمعمولی احساس می کند و آن دو با یکدیگر دوست می شوند بدون اینکه وو جائه متوجه شود که سام جائه واقعا کیست.

برای قدردانی، وو جائه به سام جائه شغل امنیتی در شرکت می دهد، اما سام جائه هر زمان که سئو یانگ در اطراف بود، رفتار غیرعادی با وو جائه نشان می دهد.

پس از اینکه سام جائه شغل امنیتی خود را رها می کند، وو جائه عکس سام جائه از سئو یونگ را در کمد خود پیدا می کند. از این رو،

سانگ وو که اکنون پزشک است با کانگ می کیونگ ( پارک جونگ آه) بی خبر از اینکه او فرزند وسط و تنها دختر خانواده کانگ است.

می‌کیونگ، که همیشه توسط خواستگاران عمدتاً به خاطر ثروتش تعقیب می‌شد، مرتباً وضعیت کاذب به‌عنوان یک یتیم فقیر-هیچ‌کس را حفظ کرده و نمای سانگ وو را حفظ می‌کند.

وقتی سانگ وو متوجه وضعیت واقعی می‌کیونگ می‌شود، متوجه می‌شود که این خطر افشای خواهرش سئو یانگ را به همراه خواهد داشت، خواهری که با وجود عصبانیتش نسبت به انتخاب‌های زندگی سئو یانگ هنوز دوستش دارد.

وقتی سانگ وو با می‌کیونگ در مورد حقیقت روبرو می‌شود، با تأسف اعتراف می‌کند که فقط به این دلیل دروغ گفته است که او یک عشق واقعی می‌خواست نه کسی که دنبال ثروتش باشد.

در حالی که سانگ وو عصبانی بود، از این فرصت برای جدایی با می‌کیونگ استفاده کرد و به این دلیل که تفاوت‌های طبقاتی اجتماعی آن‌ها بسیار زیاد است و اینکه قلبش پس از اطلاع از هویت واقعی او تغییر کرد، استفاده کرد. می کیونگ،

سانگ وو به این امید که می‌کیونگ را وادار کند تا از عشقشان دست بکشد، با عجله از چوی هو جونگ که از عشق سانگ وو ناامید شده بود، به خصوص مدتی پس از بازگشت از تحصیلاتش در خارج از کشور، خواستگاری کرد. سانگ وو بدون اینکه حتی قرار بگذارد قول می دهد که شوهر خوبی برای او باشد.

این ازدواج می‌کیونگ، سام جائه و دیگر افرادی را که رابطه سانگ وو و می‌کیونگ را می‌شناختند، شوکه می‌کند، مانند وو جائه که متوجه می‌شود سانگ وو برادر شوهرش است.

هنوز هم تسلیم نشده، می‌کیونگ وارد خانه روی پشت بام سانگ وو و سام‌جائه (سئو یانگ سابق) می‌شود و عکس‌های سئو یانگ را در آلبوم عکس خانواده لی کشف می‌کند و فوراً وضعیت را روشن می‌کند. می کیونگ با سانگ وو در مورد محافظت از دروغ های خواهرش روبرو می شود. با وجود کشف حقیقت و دیگر دلیلی برای ادامه نامزدی ساختگی خود با هو جونگ،

اگرچه عروسی یک رویداد عمومی است، نه سانگ وو و نه هو جونگ به طور قانونی اسناد ازدواج را امضا نکرده اند. با وجود همخوابی، آنها هرگز به “ازدواج افلاطونی” خود پایان نمی دهند.

با این حال، با گذشت زمان، سانگ وو بیشتر در مورد هو جونگ و ویژگی های او بیشتر می آموزد تا اینکه او را فقط یک دختر دیوانه عشق بداند.

در نهایت، او به آرامی به احساسات خود نسبت به هو جونگ پی می برد، اما احساس ناخوشایندی می کند که از همسر فرضی خود خواستگاری کند.

علیرغم این بدگویی، هو جونگ به سانگ وو گفت که تا زمانی که طول بکشد صبر خواهد کرد تا سرانجام او را به عنوان یک همسر واقعی دوست داشته باشد.

در این میان کانگ ها متحمل یک سری ضربات بزرگ می شوند. می‌کیونگ، که هنوز در حال ریباند است، بیش از حد مست می‌شود و به‌طور تصادفی به بهترین دوستش، کلی جونگ سون وو ( جانگ هی جین )، دوست دوران کودکی‌ای که به وو جائه علاقه دارد و می‌خواهد حقیقت را کشف کند، به اندازه کافی حقیقت را نشان می‌دهد.

وو جائه که می‌خواهد پدر شود، متوجه می‌شود که سئو یانگ مخفیانه از پشت سرش قرص‌های ضدبارداری مصرف می‌کند و عدم تمایل او به مادر شدن را آشکار می‌کند. او که از دروغ های او خسته شده، تقاضای طلاق می کند.

علاوه بر این، سونگ جائه که به لطف کمک های آموزشی سئو یانگ با موفقیت وارد کالج شده است، متوجه می شود که او نه تنها فرزندخوانده شده است، بلکه پسر نامشروع کانگ کی بیوم و منشی او، یون سومی (جو یون سوک) است. ، که با آنها یک شب حضور داشت.

وزیر یون که نمی‌توانست از او حمایت کند و زندگی شادی به سونگ جائه بدهد، تصمیم گرفت او را به کانگ‌ها بسپارد، زیرا او از نظر فنی یک کانگ است.

این بی احتیاطی باعث می شود کی بیوم و همسرش چو جی سون ( کیم هیه اوک ) که کی بیم در طول ازدواج بدون عشقشان از آنها دوری کند.، برای جدا کردن.

خود سونگ جائه گیج شده است زیرا مطمئن نیست که چگونه به مادر خوانده و مادر بیولوژیکی خود واکنش نشان دهد. او با کمک سئو یانگ می تواند با خودش و مادرش در آرامش باشد. یون سو می از سمت منشی شرکت استعفا می دهد و پس از دیدن صلح سونگ جائه، به زندگی خود دور از کانگ ها ادامه می دهد.

اگرچه وو جائه و سئو یونگ در میانه جدایی هستند، سئو یونگ به انجام وظایف خود به عنوان عضوی از خانواده در کانگ ها ادامه می دهد.

در نهایت، سان وو با سئو یانگ در مورد دروغ هایش روبرو می شود. با این حال، سئو یونگ با دیدن اینکه چگونه آنها در حال طلاق از یکدیگر هستند، از سان وو می خواهد که راز را به اندازه کافی حفظ کند تا طلاق نهایی شود و کانگ ها را با آرامش و بدون ایجاد اختلاف خانوادگی ترک کند.

با این حال، جی سان، مادرشوهر سئو یانگ، شکافی را بین وو جائه و سئو یانگ کشف می‌کند و سون وو را متهم می‌کند که باعث رنج بردن سئو یانگ شده است. سان وو به طور ناخواسته جی سون را به خاطر برداشت خوبش از سئو یانگ تصحیح می کند.

هنگامی که والدین وو جائه حقیقت را کشف می کنند، چاره ای جز طلاق وجود ندارد و سئو یانگ به همسرش اطمینان می دهد که در حال حاضر در حال اصلاح وضعیت است.

وقتی لی ها متوجه می شوند که سئو یانگ در حال طلاق گرفتن است، برادر و پدر هر دو احساس گناه می کنند زیرا هر یک معتقد بودند که این رویداد به نوعی توسط خودشان آغاز شده است (که هر دو از نظر فنی در بازه های زمانی مختلف انجام می شوند).

سام جائه در تلاش خود برای اصلاح این وضعیت، وو جائه را برای نوشیدنی و شنیدن داستانی درباره گذشته سئو یانگ دعوت می کند.

سام جائه تاریخچه تاریک شخصی خود را نشان می دهد و اینکه چگونه خودخواهی او سئو یانگ را بدبخت کرده بود. پس از یادگیری کامل تصویر، وو جائه به خاطر بدرفتاری با همسرش احساس گناه می کند. با این حال، او متوجه می شود که در این مرحله کاری جز اینکه سئو یانگ را طلاق دهد نمی تواند انجام دهد.

مدتی بعد، سئو یونگ از کانگ ها نقل مکان می کند و آپارتمان خود را اجاره می کند. او کار برای شرکت حقوقی Jung Sun-woo را متوقف می کند، جایی که او به عنوان قاضی استعفا داد و به جای آن به عنوان وکیل مشغول به کار شد، و تصمیم می گیرد یک شرکت حقوقی خصوصی خود را افتتاح کند تا روی موارد مورد علاقه شخصی تمرکز کند.

علیرغم اینکه کارها را از اول به تنهایی شروع کرده است، وو جائه همیشه صمیمی باقی می ماند، زیرا او هنوز هم سئو یانگ را دوست دارد، اما او در برابر پیشرفت ها و ترفند شفاف او برای “فقط دوست بودن” مقاومت می کند.

در نهایت، مقیاس کامل حقیقت آشکار می‌شود و کانگ‌ها اکنون دلایل او را درک می‌کنند و حتی از بازگشت او استقبال می‌کنند، زیرا احساس می‌کردند که او کارهای بزرگ زیادی برای خانواده انجام داده است، با وجود اینکه دیگر به آنها وابسته نیست.

با این حال، وو جائه نمی خواهد والدینش در رابطه آنها دخالت کنند زیرا آنها عملاً طلاق گرفته اند. خود هو جونگ پس از اینکه متوجه شد سانگ وو می‌کیونگ را به خاطر راز خواهرش ترک کرد، به طور فزاینده‌ای نگران می‌شود، اما با افشای آن، می‌ترسد سانگ وو او را ترک کند.

با این حال، سانگ وو اکنون هو جونگ را دوست دارد، به او اطمینان می دهد که او را ترک نمی کند و در نهایت او را به عنوان همسرش در آغوش می گیرد.

پس از هر اتفاقی که افتاده است، سئو یانگ عمیقاً به خودش و همچنین اعمال اطرافیانش، به خصوص پدرش فکر می کند. او در تمام مدت از خانواده خود دوری می کند زیرا می ترسد سام جائه مشکلات جدیدی برای او به همراه داشته باشد و از عواقب پوشش برای پدرش می ترسد.

با این حال، او اکنون متوجه می‌شود که سام جائه مردی تغییر یافته است و در سه سال گذشته مردی صادق و سخت‌کوش دارد، بدون اینکه دوباره به سرمایه‌گذاری‌های بد و قمار بازگردد.

پس از درک تمام تلاش های او برای او و ترکیبی از تمایل او برای بازگشت خانواده اش، لی ها در مشکلات گذشته خود آشتی کردند و دوباره با هر یک مشکلی ندارند.

با این حال، سپس Sam-jae با تجربه نزدیک به مرگ خود روبرو می شود. سام جائه قبلا وو جائه را از تصادف با ماشین نجات داد، اما سام جائه در آن زمان معاینه پزشکی را برای جلوگیری از شناسایی دخترش انکار کرد. به دلیل برخورد ماشین به شکمش، جراحات داخلی او شروع به ایجاد دردهای شدید در معده او می کند و در نهایت او را به بیمارستان می برد.

صدمات داخلی او شدید است و ممکن است به آن نرسد. وو جائه در این مورد احساس گناه می کند، اما سام جائه او را تبرئه می کند و به او می گوید که این تقصیر هیچ کس نیست.

در همین حال، سئو یانگ به وو جائه اعتراف می کند که او را بسیار دوست دارد و به او نیاز دارد. این دو دوباره متحد می شوند.

مدت کوتاهی، سام جائه از جراحاتش بهبود می یابد و سئو یانگ به وو جائه پیشنهاد ازدواج مجدد داد. برای اینکه این یک لحظه خاص باشد،

دو سال بعد


دو سال گذشت و همه با آرامش به راه خود ادامه دادند. سئو یونگ بار دیگر خانم کانگ است و اکنون با وو جائه صاحب یک دختر می شود. سانگ وو و هو جونگ اکنون یک زوج واقعی هستند. هو جونگ اکنون مغازه عروسک سازی هنری و صنایع دستی خود را دارد و دوقلو باردار است.

سونگ جائه همیشه دوست داشت بازیگر شود، اما موفقیت محدودی داشت و به یک مدیر استعداد موفق برای پدر هو جونگ تبدیل شد که سه سال پیش از مدیر شرکت کانگ استعفا داد و سپس به مرور زمان بازیگر شد.

پس از حل و فصل مسائل بین جی سون و کی بیوم، این دو قدردانی جدیدی از یکدیگر پیدا کردند. آنها طلاق نگرفتند و با هم مانده اند. Mi-kyung یک برنامه کارآموزی ویژه در ایالات متحده دریافت کرد و اکنون در حال تحصیل است تا یک متخصص داخلی ماهر باشد. سام جائه از فرزندانش فاصله گرفته است و احساس می کند که زمان رها شدن و تمرکز روی زندگی اش فرا رسیده است

دانلود سریال کره ای دختر من

دانلود سریال کره ای دختر من

دانلود سریال کره ای دختر منلینک دانلود 480p لینک دانلود 720p
قسمت 1دانلوددانلود
قسمت2 دانلوددانلود
قسمت 3دانلوددانلود
قسمت4 دانلوددانلود
قسمت 5دانلوددانلود
قسمت6 دانلوددانلود
قسمت 7دانلوددانلود
قسمت8 دانلوددانلود
قسمت 9دانلوددانلود
قسمت 10 دانلوددانلود
قسمت 11دانلوددانلود
قسمت 12دانلوددانلود
قسمت 13دانلوددانلود
قسمت 14دانلوددانلود
قسمت15دانلوددانلود
قسمت 16دانلوددانلود
قسمت 17دانلوددانلود
قسمت18دانلوددانلود
قسمت 19دانلوددانلود
قسمت 20دانلوددانلود
قسمت 21دانلوددانلود
قسمت 22دانلوددانلود
قسمت23دانلوددانلود
قسمت24دانلوددانلود
دانلود فیلم
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.