دانلود سریال وایکینگ والهالا 2022

دانلود سریال وایکینگ ها والهالا Vikings: Valhalla 2022

پیش نمایش سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022 یک مجموعه تلویزیونی در ژانر درام — تاریخی است که توسط جب استوارت برای نتفلیکس ساخته شده است.

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022 دنباله ای بر وایکینگ های تاریخ است که در شهرستان ویکلو ، ایرلند فیلم برداری شده.

سریال وایکینگ والهالا صد سال پس از وقایع وایکینگ‌ها می‌گذرد، این سریال شروع پایان عصر وایکینگ‌ها را روایت می‌کند که با نبرد استمفورد بریج در سال 1066 مشخص شد. این سریال در 25 فوریه 2022 در نتفلیکس به نمایش درآمد.

نویسندگان سریال وایکینگ والهالا
تیم نویسندگی جب استوارت نماشا شامل ونسا الکساندر ، دکلن کروگان و ایون مک نامی است. قسمت اول توسط Niels Arden Oplev کارگردانی شد.

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

داستان سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

داستان صد سال پس از وقایع وایکینگ ها ، زمانی که تنش ها بین وایکینگ ها و خانواده سلطنتی انگلیسی به نقطه شکست خونین رسیده و خود وایکینگ ها بر سر عقاید متضاد مسیحی و بت پرستی خود درگیر می شوند، اتفاق می افتد.

Leif Erikson ، Freydís Eiríksdóttir و Harald Hardrada سفری حماسی را آغاز می‌کنند که آنها را در اقیانوس‌ها و میدان‌های نبرد، از Kattegat تا انگلستان و فراتر از آن، در حالی که برای بقا و شکوه مبارزه می‌کنند، می‌برد. این مجموعه پایان عصر وایکینگ‌ها را نشان می‌دهد که با نبرد استمفورد بریج در سال 1066 مشخص شد.

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

بازیگران و شخصیت های فیلم وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

بازیگران اصلی

 • سم کورلت در نقش لیف اریکسون
 • فریدا گوستاوسون در نقش Freydís Eiríksdóttir
 • لئو سوتر در نقش هارالد سیگوردسون
 • بردلی فریگارد در نقش پادشاه کانوت
 • یوهانس هاوکور یوهانسون در نقش اولاف هارالدسون
 • کارولین هندرسون در نقش جارل هاکون (فصل 1)
 • لورا برلین در نقش اما ملکه نرماندی
 • دیوید اوکس در نقش گادوین
 • لوژا ریشتر در نقش لیو (فصل 1)مکر
 • گاوان اوکانر دافی در نقش نجال (فصل 1)
 • ادوارد فرانکلین در نقش اسکارد (فصل 1)
 • سم استافورد در نقش اولف (فصل 1)
 • Áfrún Laufeyjardóttir در نقش Yrsa (فصل 1)
 • جک مولارکی در نقش توک (فصل 1)
 • کنت ام. کریستنسن در نقش جارل نوری
 • جیمز بالانگر در نقش هالبجورن
 • کریستوفر ریگ در نقش آگنار
 • پارو اوجا در نقش آرنه گورمسون (فصل 1)
 • Jaakko Ohtonen در نقش یوهان (فصل 1)
 • رابرت مک کورمک در نقش توماس (فصل 1)
 • لویی دیویسون در نقش شاهزاده ادموند (فصل 1)
 • Gavin Drea در نقش Eadric Streona (فصل 1)
 • Asbjørn Krogh Nissen در نقش Jarl Kåre (فصل 1)
 • آنابل ماندنگ در نقش آلتورا (فصل 1)
 • پولیانا مک اینتاش در نقش ملکه الفگیفو
 • سورن پیلمارک در نقش پادشاه سوئین فورکبیارد
 • هنسی اشمیت در نقش گیتا
 • روبن لاولس در نقش هارالد هارفوت

بازیگران میهمان

 • بوسکو هوگان در نقش پادشاه اتلرد دوم (فصل 1)
 • ولفگانگ سرنی در نقش استن سیگوردسون (فصل 1)
 • ایوان مای در نقش مرین (فصل 1)
 • بیل مورفی در نقش اوجر (فصل 1)
 • فرانک بلیک در نقش بیرگر (فصل 1)
 • Leifur Sigurðarson در نقش گونار مگنوسون (فصل 1)
 • جولیان سیگر در نقش جارل گورم (فصل 1)
 • جان کاوانا در نقش پیشگو
 • استیون هوگان در نقش سیگفرث (فصل 1)
 • جک هیکی در نقش ریچارد دوم، دوک نرماندی
سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل اول سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“گرینلندی ها” جب استوارتنیلز آردن اوپلف25 فورییه سال 2022

Leif Erikson و Freydís Eiríksdóttir از گرینلندهااز طریق طوفان بزرگی به کاتگات سفر کنید، غافل از قتل عام، زیرا فریدیس به دنبال انتقام از مردی است که سال ها قبل به او تجاوز کرده و زخمی کرده است.

او به زودی متوجه می شود که مرد مسئول، گونار مگنوسون، یکی از پیروان برادر ناتنی بزرگتر هارالد، اولاف هارالدسون ، یک مسیحی معتقد، که به بت پرستان اعتماد ندارد.

لیف بعداً به دلیل شهرت پدر بدنامش اریک سرخ از خود دفاع می کند و هارالد قول می دهد که اگر لیف به او در انگلیس بپیوندد، شکوه و جلال می دهد. اواخر همان شب، فریدیس یواشکی وارد سالن بزرگی می شود که در آن گونار را می کشد.

قبل از اینکه اولاف خشمگین بتواند فریدیس را بکشد، جارل هاکونحاکم کاتگات او را متوقف می کند. هارالد به همه اطلاع می دهد که مرگ گونار موجه بود زیرا فریدیس یک زخم صلیبی شکل بر پشت او آشکار کرد. هاکون می گوید که او در صبح قضاوت خواهد کرد.

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل دوم سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“وایکینگ”جب استوارتاستیو سنت لجر25 فوریه 2022

در Kattegat، Freydís پیشنهاد محاکمه از طریق مبارزه با اولاف را می دهد، اما رد می شود. در عوض، هارالد لیف را مجبور می‌کند در انگلستان به او بپیوندد تا از ساکسون‌ها انتقام بگیرد.

قبل از اینکه او و اکثریت گرینلندی ها کاتگات را با ارتش وایکینگ ها ترک کنند، فریدیس با لیف خداحافظی می کند. هاکون فریدیس را به اوپسالا می فرستد تا او به دنبال سرنوشت خود باشد.

در طول سفر به انگلستان، جارل گورم، یکی از رهبران وایکینگ، و پسرش آرن گورمسون نسبت به لیف بی اعتماد می شوند. گورم بعداً به او حمله می‌کند و بیرگر گرینلندی را می‌کشد، که منجر به کشتن لیف گورم می‌شود که آنها به سواحل انگلستان می‌رسند.

در انگلستان، اتلرد و مشاورش گادوین در مورد برنامه‌های وایکینگ برای تهاجم با بدتر شدن وضعیت سلامتی اتلرد بحث می‌کنند. ملکه انگلستاناما از نرماندی بعداً با شوهرش که اکنون در بستر بیماری است ملاقات می کند و به او هشدار می دهد که لندن نیاز به دفاع دارد.

اما پسر ناتنی و وارث تاج و تخت خود، شاهزاده ادموند ، را می فرستد تا از ادورمن مرسیا ، ادریک استرونا ، کمک بگیرد . ادموند در متقاعد کردن استرونا برای تامین سربازان مرسیان موفق است، اما در بازگشت به لندن، زنگ‌ها به صدا در می‌آیند و مرگ اتلرد را نشان می‌دهند.

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل سوم سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“مرداب ها”ونسا الکساندراستیو سنت لجر25 فوریه 2022

ارتش وایکینگ ها کنت را غارت می کند، جایی که آنها متوجه می شوند که اتلرد مرده است، بنابراین اکنون پسرش را دنبال می کنند. ارتش بعداً در نزدیکی لندن کمپ ایجاد می کند، زیرا هارالد و لیف یک مهمانی پیشاهنگی را به باتلاق های مجاور هدایت می کنند.

آنها به زودی توسط سربازان مرسیان در کمین قرار می گیرند و مجبور به عقب نشینی می شوند، در حالی که گرینلند اولف کشته می شود و لیف پشت سر می گذارد.

هارالد بعداً برمی‌گردد و لیف را قبل از اینکه به پل لندن برسند، نجات می‌دهد، جایی که متوجه می‌شوند که یک پل متحرک در مرکز آن وجود دارد.

در لندن، ادموند مهارت‌های جنگی خود را تمرین می‌کند در حالی که گادوین به او می‌آموزد که برای پیروزی در یک نبرد واقعی باید بی‌رحم تر باشد. ادموند با موفقیت از حمایت کامل الدورمن دیگری که می‌خواهد تاجگذاری خود را جلو ببرد، برخوردار می‌شودو ادموند رسماً به عنوان پادشاه انگلستان تاج گذاری کرد.

در سوئد ، فریدیس و چندین زائر دیگر توسط یک برسرکر مورد حمله قرار می گیرند که توکه گرینلند را می کشد و یرسا را ​​به شدت زخمی می کند.

فریدیس مهاجم را می کشد و یرسا را ​​قبل از ادامه سفر به اوپسالا نزد یک شفا دهنده می آورد. بعداً، جارل کاره متعصب مسیحی، جسد برسرکر را پیدا می‌کند و شروع به دنبال کردن رد خونی می‌کند که یرسا به جا گذاشته است.

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل چهارم سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“پل”دکلن کروگاناستیو سنت لجر25 فوریه 2022

رهبران وایکینگ در مورد حمله قریب الوقوع خود به لندن بحث می کنندبا استفاده از پل به نفع خود و بیرون کشیدن شاه ادموند. در همین حال، ادموند برنامه‌های خود برای دفاع از لندن را با استرونا در میان می‌گذارد که وایکینگ‌ها را کنار زده و آنها را روی پل به دام می‌اندازد.

استرونا در حالی که تحت تأثیر استراتژی پادشاه قرار گرفته است، اظهار می کند که مرسیان متحمل ضررهای سنگینی خواهند شد، اما ادموند به او قول می دهد که مرسیا تمام شکوه را خواهد داشت.

همانطور که ارتش وایکینگ ها به خارج از لندن می رسد، کانوت به ادموند طعنه می زند که برخلاف توصیه اما و گادوین، در کنار سربازانش وارد نبرد شود. وایکینگ‌ها و ساکسون‌ها با هم مبارزه می‌کنند تا اینکه کانوت ساکسون‌ها را به یک کمین در سمت دور پل هدایت می‌کند.

در همین حال، هارالد، لیف و چندین نفر دیگر با موفقیت پل را ضعیف می کنند، طناب هایی را به تکیه گاه ها می چسبانند و از قایق های بلند اولاف برای پایین کشیدن آن استفاده می کنند.

اما به زودی متوجه این موضوع می شود و به کمانداران ساکسون دستور می دهد تا خرابکاران را بکشند. که موفق به کشتن وایکینگ های یوهان و توماس و گرینلندی ها اسکارده و نجال می شوند.

گادوین ادموند را از فروپاشی قریب الوقوع پل ها مطلع می کند، اما ادموند نمی تواند به موقع از آن عبور کند و در حالی که ارتش وایکینگ ها ساکسون ها را شکست می دهد، به دام می افتد. استرونا وارد می شود تا شاهد شکست ساکسون باشد و تصمیم می گیرد ادموند را رها کند.

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل پنجم سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“معجزه”ایین مک نامیهانا کوین25 فوریه 2022
دانلود فیلم

ارتش وایکینگ ها با موفقیت لندن را فتح کردند و اما و دیگر اشراف زادگان را به اسارت گرفتند. هارالد سعی می کند انتقام خود را با اعدام ادموند بگیرد، اما توسط Canute متوقف می شود. او بعداً قول می دهد که هارالد را پادشاه نروژ کند و فاش می کند که اولاف پسری مخفی به نام مگنوس دارد. لیف متوجه می شود که لیو از نبرد جان سالم به در برده است.

او برای مرگ هموطنان گرینلند خود سوگوار است و به آنها تشییع جنازه وایکینگ می دهد، اما بحران ایمان دارد. در طول یک جشن جشن، کانوت غنائم جنگی را به جنگجویانش می‌دهد و لیف را از بدهی خواهرش آزاد می‌کند و او را قهرمان می‌نامد.

سپس کانوت استرونا را به دلیل شکستن سوگندش به ادموند اعدام می کند و ادعا می کند که او اولین پادشاه نورس انگلستان خواهد شد. او همچنین به اما علاقه نشان می دهد و با موفقیت فرزندانش را که توسط اولاف به اسارت گرفته شده بودند، نجات می دهد.

در اوپسالا، فریدیس در مراسم بت پرستی شرکت می کند که نگاهی اجمالی به گذشته او دارد. در طول یک رویا ، او توسط The Seer ملاقات می‌کند و به او هشداری مرموز می‌دهد که از نگاه کردن به گذشته دست بردارد و به جلو حرکت کند. Kåre به دنبال انتقام به کلبه شفا دهنده می رسد و یرسا را ​​می کشد. سپس فریدیس از بینایی خود بیدار می شود و اوپسالا را ترک می کند.

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل ششم سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“آخرین دختر اوپسالا”ونسا الکساندرهانا کوین25 فوریه 2022

Freydís به کلبه شفا دهنده می رسد و با Kåre روبرو می شود که به او می گوید به هاکون هشدار دهد که او می آید. Freydís بعداً در Kattegat آموزش می‌بیند تا در کنار Altöra، فرمانده دوم هاکون، یک سپر محافظ شود.

هاکون دیدگاه خود را از The Seer بازگو می کند و ادعا می کند که Freydís “آخرین دختر اوپسالا” است. در همین حال، Kåre به اوپسالا می رسد و دید مرموزی از The Seer دریافت می کند.

اولاف با نیروهایش انگلستان را ترک می کند و به دانمارک می رود در حالی که هارالد و لیف به کاتگات باز می گردند. در دانمارک، اولاف از ملکه الفگیفو ، همسر مرسیان کانوت می‌پرسد، برای حمایت او از تبدیل شدن به حاکم نروژ.

نیروهای هارالد به زودی به کاتگات می‌رسند، با فریدیس، لیف و لیو که اکنون تنها گرینلندهای باقی‌مانده هستند، دوباره متحد می‌شوند.

Freydís بعداً Altöra را در یک نبرد تکی شکست داد و رسماً یک سپر شد و خود را متعهد کرد که از Kattegat محافظت کند. در لندن، کانوت گادوین و اِما را مشاوران خود می‌کند و دومی به او اطلاع می‌دهد که الدورمن به شورش نزدیک است.

کانوت به الدورمن اسیر نشان می دهد که در ازای وفاداری آنها، عناوین آنها را بازگرداند. کانوت و اما بعداً با هم درگیر می شوند اما کانوت پس از دریافت نامه ای از دانمارک نگران می شود.

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل هفتم سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“انتخاب ها”دکلن کروگاندیوید فریزی25 فوریه 2022

Kåre اجساد کشیشان اوپسالا را به عنوان هشدار به Kattegat می فرستد. هارالد، لیف و فریدیس به اوپسالا می‌روند و شاهد عواقب قتل‌عام کاره با بازماندگان می‌شوند که ادعا می‌کنند خدای کر به او دستور داده همه بت‌پرستان را نابود کند.

اولاف با Kåre ملاقات می کند و اتحادی را برای تصرف Kattegat در تلاش برای متحد کردن نروژ ایجاد می کند. هارالد از این موضوع مطلع می شود و نیروهایش به هاکون کمک می کنند تا برای ورود اولاف و کار آماده شود.

در لندن، ادموند متوجه می شود که کانوت برای مبارزه با وندها در دانمارک رفته است، اما نه قبل از ازدواج مخفیانه با اما. پدر کانوت، پادشاه سوئین فورکبرد ، به جای او می‌آید و نوه فورک‌بیارد ، گیتا، به عنوان بانوی منتظر جدید اما خدمت می‌کند.

ادموند و فورکبیرد با سیگفرث ، ادورمن وسکس روبرو می شوند که بعداً توسط فورکبیرد پس از توهین به او کشته می شود و گادوین اولین جارل وسکس می شود.

ادموند خشمگین از حضور فورکبیارد، تلاش می‌کند تا یک مقاومت ایجاد کند، اما گادوین با گذاشتن تله به او خیانت می‌کند و با خنجر به قلب او می‌زند و کانوت را تنها پادشاه انگلیس می‌گذارد.

الفگیفو با ناوگان کانوت خود به لندن می‌آید و فورک‌بیارد را تهدید می‌کند که دستور می‌دهد به اولاف و فتح او کمک کند.

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فصل هشتم سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

عنواننوشته شده توسطکارگردانی شده توسطتاریخ انتشار اصلی
“پایان آغاز”ایین مک نامیدیوید فریزی25 فوریه 2022

برای جلوگیری از فرستادن ناوگان کانوت توسط Ælfgifu به اولاف، فورکبیرد، اما را به نرماندی تبعید کرد. الفگیفو و گادوین سپس به مرسیا سفر می‌کنند و مرسیان را متقاعد می‌کنند که از فورک‌بیارد حمایت کنند.

با این حال، در غیاب Ælfgifu، Forkbeard ناوگان Canute را پیدا می کند و Emma تاج و تخت انگلستان را پس می گیرد. در نروژ، هارالد با اولاف ملاقات می کند و طرفداری از او را انتخاب می کند.

با این حال، او مخفیانه نقشه حمله لیف اولاف را می گوید و به Kattegat اجازه می دهد تا بهتر آماده شود. نبرد برای Kattegat آغاز می شود، زیرا نیروهای Kåre به دیوارهای شهر حمله می کنند.

هاکون با رگبار تیر مورد اصابت قرار می گیرد و تسلیم جراحاتش می شود در حالی که آلتورا و آرنه توسط پیروان کار کشته می شوند. کر که وسواس کشتن فریدیس دارد، او را تا سالن بزرگ شکار می‌کند اما او سر او را می‌برد.

مشخص می شود که نقشه اولاف یک حقه برای تقسیم نیروهای کتگات است. با رسیدن نیروهای اولاف به کاتگات، اولاف لیو را به طور مرگبار زخمی می کند و او در آغوش لیف می میرد.

هارالد در جریان نبرد مجروح می شود، اما فریدیس به کمک او می آید. اولاف ادعای پیروزی می کند، اما فورکبیارد با ناوگان کانوت وارد می شود و نیروهای اولاف به سرعت کاتگات را ترک می کنند. نوه چنگال ریشهارالد هارفوت متوجه می‌شود که چند تن از پیروان Kåre سلاخی شده‌اند و یک لیف خشمگین غرق در خون است.

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

توسعه سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

در 4 ژانویه 2019، همزمان با اعلام این که Vikings پس از فصل ششم به پایان می رسد، اعلام شد که مایکل هرست و تلویزیون MGM در حال ساخت یک سریال اسپین آف با نویسنده جب استوارت هستند.

در 19 نوامبر 2019، اعلام شد که این، با عنوان وایکینگ‌ها: والهالا ، یک قرن پس از پایان سریال اصلی اتفاق می‌افتد و در نتفلیکس منتشر می‌شود .

این مجموعه 24 قسمتی توسط تلویزیون MGM ساخته شد و عمدتاً در ایرلند فیلمبرداری شد و از همان استودیو اشفورد در شهرستان ویکلو کار می کرد. این سریال بر روی ماجراهای لیف اریکسون ، فریدیس تمرکز دارد، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح.

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

فیلمبرداری فیلم وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

وایکینگ ها: والهالا در اوایل اکتبر 2020 فیلمبرداری را در استودیو اشفورد، ویکلو ، جایی که وایکینگ های قبلی در آنجا فیلمبرداری شده بود، آغاز کرد. تیراندازی به دلیل تعدادی از آزمایش‌های مثبت کووید-۱۹ به حالت تعلیق درآمد و پس از چند روز از سر گرفته شد.

در آن زمان، آزمایش تعدادی از بازیگران و خدمه گزارش مثبت شد. با این حال، مشخص شد که تولید تعدادی آزمایش مثبت کاذب دریافت کرده است. برنامه ریزی شده بود که فیلمبرداری در استودیو اشفورد در ایرلند از اوت 2021 از سر گرفته شود.

تولید فصل دوم در نوامبر 2021 به پایان رسید. کارگردانان عبارتند از کارگردان دانمارکی برنده جایزه بافتا ، نیلز آردن اوپلف ، استیو سنت لجر که چندین قسمت از وایکینگ ها را هانا کوئین کارگردانی کرد .

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

دانلود سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla 2022

دانلود فصل اول (گرینلندی ها) زبان اصلی

دانلود با کیفیت FULL HDدانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلود قسمت اولدانلود قسمت اولدانلود قسمت اولدانلود قسمت اول
دانلود قسمت دومدانلود قسمت دومدانلود قسمت دومدانلود قسمت دوم
دانلود قسمت سومدانلود قسمت سومدانلود قسمت سومدانلود قسمت سوم
دانلود قسمت چهارمدانلود قسمت چهارمدانلود قسمت چهارمدانلود قسمت چهارم
دانلود قسمت پنجمدانلود قسمت پنجمدانلود قسمت پنجمدانلود قسمت پنجم
دانلود قسمت ششمدانلود قسمت ششمدانلود قسمت ششمدانلود قسمت ششم
دانلود قسمت هفتمدانلود قسمت هفتمدانلود قسمت هفتمدانلود قسمت هفتم
دانلود قسمت هشتمدانلود قسمت هشتمدانلود قسمت هشتمدانلود قسمت هشتم
باکس دانلود فصل اول سریال وایکینگ والهالا 2022 زبان اصلی

دانلود زیرنویس فارسی :

دانلود فصل اول (گرینلندی ها) دوبله فارسی

دانلود با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 720pدانلود با کیفیت 480p
دانلود قسمت اولدانلود قسمت اولدانلود قسمت اول
دانلود قسمت دومدانلود قسمت دومدانلود قسمت دوم
دانلود قسمت سومدانلود قسمت سومدانلود قسمت سوم
دانلود قسمت چهارمدانلود قسمت چهارمدانلود قسمت چهارم
باکس دانلود فصل اول سریال وایکینگ والهالا 2022 دوبله فارسی
4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.