دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت)

دانلود سریال ارباب حلقه ها 2022 [جدید با بازی نازنین بنیادی]

فیلم و سریال ارباب حلقه ها یک اثر کاملا منحصر به فرد به شمار میرود که، فیلم های ارباب حلقه ها به کارگردانی پیتر جکسون در ژانر اکشن — درام — فانتزی بود که از سال 2001 تا 2003 انتشار یافت. ارباب حلقه ها با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد و تا کنون جزو 250 فیلم برتر تاریخ سینمای جهان بوده است.

از سال 2003 تا کنون خبری از نام ارباب حلقه ها نبوده تا این که یک خبر خوش به طرفداران فیلم زیبای ارباب حلقه ها رسید و اون خبر خبری نبود جز این که سریال ارباب حلقه ها با نام حلقه های قدرت در حال ساخت میباشد و در سا ل2022 قراره اولین قسمت این سریال محبوب روانه بازار فیلم و سریال شود.

سریال درام — فانتزی ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت ) نه تنها جذابیتی مثال زدنی در ذهن مخاطبان ایرانی خودش دارد بلکه بازی کردن بازیگر ایرانی تباری همچون نازنین بنیادی بیش از پیش ما را به دیدن این سریال بی نظیر ترغیب میکند.

نقش خانم نازنین بنیادی در سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) شخصیتی به نام برونوین می باشد که یک مادر انسانی و شفادهنده است که یک داروخانه در سرزمین های جنوبی دارد.

سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت)

prime video

سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) یک مجموعه تلویزیونی فانتزی آمریکایی است که بر اساس داستان های جی آر آر تالکین ساخته شده است.

این سریال که توسط جی دی پین و پاتریک مک‌کی برای سرویس استریم پرایم ویدیو ساخته شده است، در عصر دوم سرزمین میانه ، هزاران سال قبل از رویدادهای هابیت تالکین و ارباب حلقه‌ها می‌گذرد.

این فیلم توسط استودیو آمازون و با همکاری Tolkien Estate and Trust ، HarperCollins ، و New Line Cinema تولید و برگزارکنندگان نمایش، پین و مک کی نقش آن را ایفا می کنند.


آمازون حقوق تلویزیون ارباب حلقه ها را به مبلغ 250 میلیون دلار در نوامبر 2017 خریداری کرد و یک تعهد تولید پنج فصل را به ارزش حداقل 1 میلیارد دلار انجام داد.

این باعث می شود که این سریال گران قیمت ترین سریال تلویزیونی باشد. پین و مک کی در جولای 2018 استخدام شدند و بقیه اعضای تیم خلاق یک سال بعد به طور عمومی فاش شدند. این سریال اساساً بر اساس ضمائم ارباب حلقه‌ها است که شامل بحث در مورد عصر دوم است و بازیگران زیادی از سراسر جهان در آن حضور دارند.

به دلایل قانونی، ادامه مستقیم ارباب حلقه ها و هابیت نیستسه‌گانه‌های فیلم، اما این تولید قصد داشت فیلم‌هایی را با طراحی تولید مشابه و نسخه‌های جوان‌تر شخصیت‌هایی که در آنها ظاهر می‌شوند، تداعی کند. فیلمبرداری فصل اول هشت قسمتی در نیوزیلند، جایی که فیلم‌ها در آن تولید شدند، از فوریه 2020 تا آگوست 2021، با وقفه چند ماهه تولید در آن زمان به دلیل همه‌گیری COVID-19 انجام شد. این فصل قرار است در تاریخ 2 سپتامبر سال 2022 یا 13 بهمن سال 1400 در Prime Video پخش شود.

در آگوست 2021، آمازون اعلام کرد که تولید فصل های آینده در بریتانیا انجام خواهد شد. انتظار می رود فیلمبرداری فصل دوم تا اواسط سال 2022 آغاز شود.

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) با بازی نازنین بنیادی
دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) با بازی نازنین بنیادی

بازیگران سریال ارباب حلقه ها

خانم ایرانی تبار نازنین بنیادی در نقش برونوین: یک مادر انسانی و شفادهنده که یک داروخانه در سرزمین های جنوبی دارد.

رابرت آرامایو در نقش الروند : معمار و سیاستمدار نیمه الفاو در طول سریال از خوش بین بودن و مشتاق بودن به دنیای خسته و بسته تبدیل می شود.

اوین آرتور در نقش دیرین چهارم: شاهزاده شهر کوتوله خزاددوم
ماکسیم بالدری در نقش ایزیلدور : یک دریانورد انسانی که در نهایت به یک جنگجو و پادشاه تبدیل خواهد شد.

نویسندگان می‌خواستند داستان ایزیلدور را بیشتر از منبع اصلی بررسی کنند تا مخاطب احساس کند که به جای حماقت، به تراژدی ختم می‌شود.

پاتریک مک کی، یکی از مجریان برنامه، این شخصیت را با مایکل کورلئونه از پدرخوانده (1972) مقایسه کرد.


مرفید کلارک در نقش گالادریل : یک جنگجوی الف ها که معتقد است شیطان در حال بازگشت به سرزمین میانه است.

تالکین گالادریل را در دوران جوانی‌اش به‌عنوان یک مبارز قدرتمند « مقام آمازون » توصیف کرده بود و این سریال سفر او را از آن نقطه تا تبدیل شدن به «دولت‌زن بزرگ‌تر» نشان می‌دهد که این شخصیت بیشتر به عنوان شناخته می‌شود.

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) با بازی نازنین بنیادی
پوستر سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت)


اسماعیل کروز کوردووا در نقش آروندیر: یک الف سیلوان با عشقی ممنوع به برونوین شفا دهنده انسان، شبیه داستان های عاشقانه تالکین درباره برن و لوتین و آراگورن و آرون.


چارلز ادواردز در نقش سلبریمبور : آهنگر الف که حلقه های قدرت را می سازد
لنی هنری در نقش بزرگ هارفوت
مارکلا کاونا در نقش النور «نوری» برندی فوت: هارفوت کنجکاو
سایمون مرلز در نقش تروین [ منبع بهتر مورد نیاز است ]
سوفیا نوموته در نقش دیسا: شاهزاده خانم شهر کوتوله‌ها خزاددوم
مگان ریچاردز در نقش هارفوت کنجکاو
چارلی ویکرز در نقش هالبراند: انسانی که از گذشته خود فرار می کند که سرنوشتش با گالادریل در هم تنیده شده است
بنجامین واکر در نقش گیل گالاد : پادشاه عالی الف ها که از قلمرو لیندون حکومت می کند
دانیل ویمن در نقش غریبه

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت)
دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت)

بازیگران زیر در نقش های نامعلوم انتخاب شده اند:

 • سینتیا آدای رابینسون
 • ایان بلکبرن
 • بیو کسیدی
 • کیپ چپمن
 • آملی چایلد-ویلیرز
 • آنتونی کرام
 • ماکسین کانلیف
 • ویل فلچر
 • تریستان گراول
 • اما هوروات
 • توسیتا جایاسندرا
 • جوزف ماول
 • فابیان مک کالوم
 • جف مورل
 • تیرو محفدین
 • پیتر مولان
 • لوید اوون
 • آگوستوس پریو
 • دیلن اسمیت
 • پیتر تایت
 • الکس تارانت
 • لئون وادم
 • سارا زوانگوبانی

داستان سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت)

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) 2022 با بازی نازنین بنیادی
دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) 2022 با بازی نازنین بنیادی

این مجموعه هزاران سال قبل از وقایع هابیت و ارباب حلقه ها می گذرد و بر اساس تاریخ سرزمین میانه نویسنده جی آر آر تالکین ساخته شده است.

در زمان صلح نسبی آغاز می شود و تمام رویدادهای مهم دوران دوم سرزمین میانه را پوشش می دهد : جعل حلقه های قدرت ، ظهور ارباب تاریکی سائورون ، سقوط پادشاهی جزیره نومنور ، و آخرین اتحاد، بین الف ها و آدم ها این وقایع در طول هزاران سال در داستان‌های اصلی تالکین اتفاق می‌افتند، اما برای سریال فشرده شده‌اند.

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) 2022 با بازی نازنین بنیادی
پوستر سریال ارباب حلقه ها

فصل های سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت)

Prime Video به عنوان بخشی از قرارداد اولیه با Tolkien Estate، به عنوان بخشی از قرارداد اولیه با Tolkien Estate، به مجموعه تعهد چند فصلی داد، که تصور می‌شود برای پنج فصل باشد،اگرچه سرویس استریم هنوز باید قبل از آن چراغ سبز رسمی به فصل‌های آینده نشان دهد.

با نشان دادن چراغ سبز سرویس استریم کار روی فصل های آینده آغاز شود در ژوئیه 2019، شیپی اظهار داشت که معتقد است فصل اول سریال قرار است از 20 قسمت تشکیل شود.

در ماه نوامبر، آمازون رسماً فصل دوم سریال را سفارش داد و پس از اتمام فیلمبرداری در دو قسمت اول، چهار یا پنج ماه وقفه تولید طولانی‌تر از حد معمول را برنامه‌ریزی کرد.

این اجازه می‌داد تا تمام فیلم‌های قسمت‌های اول بازبینی شود، و بنابراین اتاق نویسندگان سریال می‌توانست برای شروع کار در فصل دوم قبل از ادامه فیلم‌برداری در فصل اول، دوباره تشکیل شود.

این به سریال این امکان را داد که دو فصل اول را پشت سر هم فیلمبرداری کند ، همانطور که فیلم های ارباب حلقه ها بوده است.

آمازون اعلام کرد که فصل اول از هشت قسمت در ژانویه 2020 تشکیل می شود، و عنوان کامل سریال، ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت را فاش کرد.

در ژانویه 2022. پین و مک کی احساس کردند که این عنوان می تواند “در ستون کتابی در کنار دیگر آثار کلاسیک جی آر آر تالکین زندگی کند”.

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) 2022 با بازی نازنین بنیادی
دانلود سریال ارباب حلقه ها

فصل اول سریال ارباب حلقه ها


در اواسط ژانویه سال 2020، قبل از شروع فیلمبرداری در اوایل فوریه، در کشور نیوزیلند آغاز به کار کرده است. تولید در اوکلند، عمدتاً در استودیو فیلم Kumeu و استودیو فیلم اوکلند، و از عنوان کاری Untitled Amazon Project یا به سادگی UAP استفاده کرده اند.

بایونا دو قسمت اول را کارگردانی کرد و اسکار فاورا ، که به عنوان مدیر فیلمبرداری در تمام فیلم‌های قبلی بایونا خدمت کرد، به همکاری با بایونا در این مجموعه بازگشت.

آرون مورتون و الکس دیزنهوف همچنین به عنوان فیلمبردار در فصل اول کار کردند. در حالی که در 7 فوریه در حال تمرین یک شیرین کاری در کومئو بود، بدلکار الیسا کادول هنگام افتادن در یک مخزن آب به سرش ضربه وارد شد.

آمازون این حادثه را بررسی کرد و در 14 فوریه به تنظیم کننده ایمنی و سلامت محیط کار نیوزیلند WorkSafe اطلاع داد. در آن زمان، کالدول پس از درمان جراحات خود در بیمارستان در حال بهبود بود. آمازون به کالدول 500000 دلار نیوزلند پرداخت که تا حدی برای کمک به بازگشت او به استرالیا بود.

فیلمبرداری لوکیشن در ماه فوریه در اطراف اوکلند انجام شد. انتظار می‌رفت که فیلمبرداری دو قسمت اول تا ماه مه ادامه یابد، با یک وقفه‌ی تولیدی چهار یا پنج ماهه برنامه‌ریزی شده بود که طی آن فیلم‌ ها در دو قسمت بررسی شوند و نوشتن فصل دوم آغاز را آغاز کنند.

قرار بود تولید در اواسط اکتبر از سر گرفته شود و تا اواخر ژوئن 2021 ادامه یابد. با این حال، فیلمبرداری در اواسط مارس 2020 به دلیل همه‌گیری COVID-19 با حدود 800 بازیگر و خدمه به مدت نامحدود متوقف شد. و به آنها تاکید شده بود که در خانه بمانند.

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) 2022 با بازی نازنین بنیادی
دانلود سریال ارباب حلقه ها 2022 با بازی نازنین بنیادی

در اوایل ماه مه، اکثر فیلمبرداری دو قسمت اول تایید شد که قبل از تعطیلی COVID-19 به پایان رسیده است. پس از آن فیلمبرداری سریال طبق دستورالعمل‌های ایمنی جدید دولت نیوزلند از سر گرفته شد، اما به‌جای تکمیل فیلم‌برداری دو قسمت اول در آن زمان، تعطیلی فیلم‌برداری به پایان تولید در نظر گرفته شد و فیلمبرداری دو قسمت اول ادامه یافت. قسمت‌هایی که قرار است پس از آماده شدن فیلمبرداری قسمت‌های بعدیش تکمیل شوند.

این سریال یکی از هفت محصول سینمایی و تلویزیونی بود که از معافیت‌هایی برخوردار شد تا به بازیگران و عوامل فیلم اجازه ورود به نیوزیلند داده شود، در حالی که مرزهای آن برای غیر نیوزلندی‌ها به دلیل COVID-19 بسته بود. این معافیت ها قبل از 18 ژوئن توسط فیل توایفورد وزیر توسعه اقتصادی اعطا شد و برای 93 عضو تولید و همچنین 20 عضو خانواده اعمال شد.

حدود 10 درصد از خدمه سریال غیر نیوزلندی بودند و بسیاری از آنها در طول قرنطینه بیماری همه گیر در این کشور مانده بودند و نیازی به معافیت نداشتند.

پیش تولید قسمت های بعدی تا جولای 2020 آغاز شد، و فیلمبرداری سریال در 28 سپتامبر از سر گرفته شد. بایونا فیلمبرداری قسمت های خود را تا 23 دسامبر تکمیل کرد.

با تولید قسمت‌های بعدی که قرار است در ژانویه 2021 پس از یک وقفه دو هفته‌ای برای کریسمس آغاز شود. ییپ تایید کرد که فیلمبرداری قسمت‌هایش را در ماه مارس آغاز کرده است، و براندستروم برای تولید سریال در نیوزیلند بود که در ماه می به عنوان کارگردان معرفی شد.

واکر در پایان ماه ژوئن گفت که مطمئن نیست بازیگران چه مدت بیشتری برای ماندن در نیوزلند نیاز دارند و گفت که جدول زمانی تولید “کمی مبهم” است و آمازون “پس از اتمام کار ما را رها خواهد کرد.

در اوایل ژوئیه، چندین نوازنده بدلکاری ادعا کردند که یک سرپرست ارشد بدلکاری برای تولید “محیط ناآرامی” ایجاد کرده است که باعث ایجاد یک محل کار ناامن شده است، به طوری که حداقل سه بازیگر بدلکاری در صحنه صحنه به طور جدی مجروح شده اند.

این شامل بدلکار داینا گرانت بود که در ماه مارس سر صحنه فیلمبرداری دچار آسیب دیدگی شد و تشخیص داده شد که آنوریسم مغزی و آسیب ستون فقرات بالایی دارد. طرفداران 100000 دلار نیوزلند سرمایه گذاری کردند برای کمک به گرانت در پرداخت هزینه جراحی.

ویلی هیتلی، رئیس ایمنی تولید، گفت که میزان آسیب دیدگی در طول 16200 روز بدلکاری در این سریال از زمان شروع فیلمبرداری 0.065 درصد بوده است و این بیشتر به دلیل “رگ به رگ شدن، کبودی و کشیدگی عضلات و بافت نرم مرتبط با شیرین کاری بوده است. “. استودیو آمازون گفت ایمنی اولویت اصلی این شرکت است و آنها از تمام مقررات WorkSafe پیروی می کنند.

در اواخر جولای، گزارش شد که تولید اصلی فصل اول در آوریل 2021 به پایان رسیده است. فیلمبرداری فصل رسماً در 2 اوت به پایان رسید.

حدود یک سوم فیلمبرداری در مکانی در اطراف نیوزلند، از جمله در خلیج هاوراکی ، شبه جزیره کوروماندل ، دنیز بلوف در کینگ کانتری ، کوه کید در فیوردلند ، پیها ، و رانگیتیکی.

مجریان نمایش خاطرنشان کردند که برخلاف فیلم‌ها، توانستند از خطوط ساحلی نیوزلند برای این داستان استفاده کنند. آنها همچنین قصد داشتند در غارهای Waitomo فیلمبرداری کنندبرای صحنه‌هایی که در شهر خزاددوم اتفاق می‌افتد، اما این غیرعملی بود. بیش از 1000 نیوزلندی برای این فصل قرارداد بسته شدند که حدود 700 نفر دیگر به طور غیرمستقیم درگیر آن بودند.

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) 2022 با بازی نازنین بنیادی
دانلود سریال ارباب حلقه ها

انگلستان


در پایان فیلمبرداری این فصل، خدمه مطمئن نبودند که چه زمانی فیلمبرداری فصل دوم آغاز می شود، اگرچه انتظار می رفت حداقل یک سال وقفه وجود داشته باشد تا امکان پست تولید در فصل اول و نوشتن برای فصل دوم فراهم شود.

تکمیل شود. آمازون اجاره خود را در استودیوهای فیلم اوکلند و استودیو فیلم Kumeu و بنا به گزارش استودیو وست نیز در طول مدت وقفه حفظ کرد، که به مجموعه‌های سریال اجازه داد در استودیوها باقی بمانند و دیگر تولیدات نتوانند از این فضا استفاده کنند.

هفته بعد از پایان فیلمبرداری، آمازون اعلام کرد که تولید سریال را با شروع فصل دوم به بریتانیا منتقل می کند. در آن زمان، آمازون در حال رزرو فضای استودیویی در بریتانیا بود، که اسکاتلند پیشتاز مکان‌های جدید تیراندازی بود.

شرکت برنامه ریزی کرد تا تمام مجموعه هایی را که برای فصل اول ساخته شده بودند به بریتانیا بفرستد و یک خدمه جدید مستقر در بریتانیا را استخدام کند زیرا اکثر خدمه فصل اول در نیوزلند بودند.

عواملی که در این تغییر نقش داشتند عبارتند از : آمازون در حال حاضر سرمایه گذاری هنگفتی را در فضای استودیوهای بریتانیا برای چندین محصول دیگر انجام داده است.

اعتقاد بر این است که انگلستان پس از هزینه بالای ساخت فصل اول در نیوزلند، “انتخاب اقتصادی تر” خواهد بود. فرصت فیلمبرداری در سایر کشورهای اروپایی نزدیک به انگلستان همانطور که برای سریال Game of Thrones انجام شد.

املاک تالکین می‌خواهند سریال در بریتانیا فیلمبرداری شود، زیرا تالکین از مکان‌هایی که در آنجا برای کتاب‌هایش الهام گرفته شده بود.

این واقعیت که سیاست‌های مرزی محدودکننده نیوزیلند در دوران همه‌گیری مانع از بازدید و نظارت مدیران آمازون از تولید شده بود، در حالی که بسیاری از بازیگران بین‌المللی (که بیش از نیمی از آنها بریتانیایی هستند) به مدت نزدیک به دو سال قادر به ترک کشور نبودند.

در طول فیلمبرداری فصل اول آمازون در آگوست 2020 پیشنهاد داده بود برای استفاده از هتل ها و املاک اجاره ای به عنوان تسهیلات قرنطینه خصوصی برای انعطاف بیشتر تولید در سفر پرداخت کند، اما این ایده توسط دولت نیوزلند به دلیل نیاز به خدمات اضافی مرتبط با قرنطینه رد شد. در بریتانیا، 80 درصد از هزینه ها واجد شرایط تخفیف 25 درصدی مالیاتی از طریق برنامه تخفیف مالیاتی “تلویزیون پیشرفته” دولت است.

فصل دوم سریال ارباب حلقه ها

پیش‌تولید فصل دوم انتظار می‌رود در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۲ در بریتانیا آغاز شود، همزمان با پس‌تولید فصل اول که تا ژوئن ۲۰۲۲ در نیوزیلند ادامه دارد. Bray Film . استودیوها و فرودگاه Bovingdon ، هر دو خارج از لندن، مکان‌های تولید اولیه این فصل خواهند بود. انتظار می رود فیلمبرداری فصل دوم تا اواسط سال آغاز شود.

دانلود سریال ارباب حلقه ها (حلقه های قدرت) 2022 با بازی نازنین بنیادی
سریال ارباب حلقه ها 2022

دانلود سریال ارباب حلقه ها

به زودی لینک دانلود قرار خوهد گرفت

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *