دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 1

معرفی انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles

معرفی انیمیشن شگفت‌انگیزان (به انگلیسی: The Incredibles ) یک فیلم ابرقهرمانی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۰۴ که توسط استودیوی انیمیشن پیکسار تولید و توسط والت دیزنی پیکچرز منتشر شد.

فیلم شگفت انگیزان توسط برد برد نوشته و کارگردانی شده است و باصداپیشگی کریگ تی نلسون , هالی هانتر , سارا وول , اسپنسر فاکس , جیسون لی , ساموئل ال جکسون و الیزابت پنا.

داستان در نسخه ای ساختگی از دهه 1960، فیلم باب و هلن پار را دنبال می کند.، یک زن و شوهر ابرقهرمان به نام های آقای شگفت انگیز و الاستیگرل که قدرت های خود را مطابق با دستور دولت پنهان می کنند و سعی می کنند با سه فرزند خود یک زندگی آرام در حومه شهر داشته باشند.

تمایل باب برای کمک به مردم، تمام خانواده را به رویارویی با یک طرفدار انتقام‌جو می‌کشاند که به دشمن تبدیل شده است.

برد، که اولین کارگردان خارجی پیکسار بود، این فیلم را به عنوان بسط کتاب های مصور دهه 1960 و فیلم های جاسوسی مربوط به دوران کودکی و زندگی شخصی خانوادگی خود توسعه داد.

او فیلم را پس از ناامیدی باکس آفیس برادران وارنر از اولین فیلم بلندش، غول آهنین (1999) به پیکسار عرضه کرد و بسیاری از کارکنان آن را برای توسعه The Incredibles به کار برد.

تیم انیمیشن وظیفه داشت یک بازیگر تماما انسانی را متحرک کند، که نیاز به ایجاد فناوری جدید برای متحرک سازی آناتومی دقیق انسان، لباس و پوست و موی واقعی داشت. مایکل جیاکینو موسیقی ارکستر این فیلم را ساخته است.

The Incredibles در 24 اکتبر 2004 در تئاتر ال کاپیتان به نمایش درآمد و در 5 نوامبر در سینماهای ایالات متحده اکران شد. این فیلم 633 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد و به عنوان چهارمین فیلم پرفروش سال 2004 به پایان رساند.

The Incredibles مورد تحسین منتقدان و تماشاگران قرار گرفت، برخی از منتقدان آن را یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی تمام دوران نامیده اند. این فیلم برنده دو جایزه اسکار و جایزه آنی برای بهترین انیمیشن بلند شد.

این اولین فیلم کاملاً انیمیشنی بود که برنده جایزه معتبر هوگو برای بهترین نمایش دراماتیک شد. دنباله آن، Incredibles 2 ، در ژوئن 2018 منتشر شد.

داستان انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles

افکار عمومی به دلیل صدمات جانبی ناشی از مبارزه با جرم و جنایت، علیه ابرقهرمانان مخالف است. پس از چندین پرونده قضایی، دولت برنامه جابجایی ابرقهرمانان را آغاز می کند، که “ابر قهرمانان” را مجبور می کند به طور دائم به هویت مخفی خود پایبند باشند و سوء استفاده های خود را کنار بگذارند.

پانزده سال بعد، باب و هلن پار – که قبلاً به عنوان آقای شگفت انگیز و الستی گرل شناخته می شد – و فرزندانشان، ویولت، دش، و بچه جک جک، یک خانواده حومه شهر هستند که در متروویل زندگی می کنند.

باب با اینکه عاشق خانواده‌اش است، از زندگی روزمره‌اش در حومه شهر و شغل یقه سفیدش به‌عنوان تنظیم‌کننده بیمه ناراحت است. باب همراه با بهترین دوستش، لوسیوس بست، که قبلا با نام فروزون شناخته می‌شد، گاهی اوقات «روزهای شکوه» را با مهتابی به عنوان یک مراقب زنده می‌کند.

یک روز، پس از اینکه سرپرستش، گیلبرت هاف، از او جلوگیری می‌کند، باب عصبانی می‌شود و او را مجروح می‌کند و در نتیجه باب اخراج می‌شود. باب در بازگشت به خانه، پیامی از زنی به نام میراژ دریافت می‌کند که به او ماموریتی می‌دهد تا یک ربات سه‌پایه‌مانند وحشی، Omnidroid را در جزیره دورافتاده Nomanisan نابود کند. باب مبارزه می کند و با فریب دادن آن برای از بین بردن منبع انرژی خود، آن را غیرفعال می کند.

باب عمل و دستمزد بالاتر را جوان کننده می داند. او روابط خود را با خانواده اش بهبود می بخشد و تمرینات بدنی سختی را برای کاهش وزن آغاز می کند در حالی که منتظر ماموریت دیگری از میراژ طی دو ماه آینده است.

با پیدا کردن پارگی در کت و شلوار فوق العاده خود، او به طراح لباس ابرقهرمانی Edna Mode مراجعه می کند تا آن را ترمیم کند. با فرض اینکه هلن می داند باب چه کار می کند، ادنا برای بقیه اعضای خانواده نیز کت و شلوار درست می کند.

باب که بار دیگر برای Nomanisan حرکت می کند، متوجه می شود که میراژ برای بادی پاین، یک طرفدار سابق ناراضی کار می کند که او را به عنوان دستیار مشتاق خود، Incrediboy رد کرده بود. بادی اکنون به یک مخترع بی رحم و دلال اسلحه ثروتمند تبدیل شده است.

او با پذیرش سندروم مستعار، Omnidroid را با استخدام ابرقهرمانان مختلف برای مبارزه با آن به کمال رسانده و در این فرآیند آنها را می کشد. Syndrome قصد دارد Omnidroid کامل شده را به Metroville بفرستد، جایی که او مخفیانه کنترل های آن را دستکاری می کند تا آن را در ملاء عام شکست دهد و خود به یک “قهرمان” تبدیل شود. او سپس قصد دارد اختراعات خود را بفروشد و قصد دارد افراد بی‌شماری با ابرقدرت‌های مبتنی بر فناوری داشته باشد.

هلن از ادنا بازدید می کند و می آموزد که باب چه کاری انجام داده است. او چراغی را فعال می کند که ادنا در لباس ها تعبیه شده است تا باب را پیدا کند، و به طور ناخواسته باعث می شود که او در حین نفوذ به پایگاه سندرم دستگیر شود.

هلن یک هواپیمای شخصی برای سفر به نومانیسان قرض می گیرد. او متوجه می‌شود که ویولت و دش دور شده‌اند و جک جک را با پرستار بچه کاری، رها کرده‌اند.

ارسال‌های رادیویی هلن توسط سندروم که موشک‌های ضدهوایی می‌فرستد دریافت می‌کند.به او شلیک کند هواپیما نابود می شود، اما هلن و بچه ها زنده می مانند و از قدرت خود برای رسیدن به جزیره استفاده می کنند.

هلن به پایگاه نفوذ می کند و نقشه سندروم را کشف می کند. میراژ که از بی‌تفاوتی سندروم در تهدید جانش ناراضی است، باب را آزاد می‌کند و او را از زنده ماندن خانواده‌اش مطلع می‌کند.

هلن از راه می رسد و با باب برای یافتن فرزندان خود به مسابقه می پردازد. نگهبانان سندروم دش و ویولت را تعقیب می‌کنند که قبل از اینکه دوباره با والدینشان بپیوندند با قدرت‌هایشان آنها را دفع می‌کنند. سندروم همه آنها را اسیر می کند و خانواده را در حالی که او موشک حامل Omnidroid را به Metroville دنبال می کند، زندانی می کند.

پارها با موشک دیگری با کمک میراژ به متروویل می گریزند. با توجه به هوش مصنوعی پیشرفته خود، Omnidroid سندروم را به عنوان یک تهدید برای خود می شناسد و کنترل از راه دور مچ دست سندرم را شلیک می کند و باعث می شود او قادر به کنترل آن نباشد و او را بیهوش کند. Parrs و Lucius با هم با Omnidroid مبارزه می کنند.

هلن کنترل از راه دور را به دست می آورد و به باب اجازه می دهد تا از یکی از پنجه های ربات برای از بین بردن منبع انرژی آن استفاده کند. با بازگشت به خانه، پارها سندروم را پیدا می کنند که قصد دارد جک جک را ربوده و برای انتقام او را به عنوان دستیار خود بزرگ کند.

همانطور که سندروم به سمت جت او پرواز می کند، شکل خود جک جک تغییر می کندابرقدرت ها ظاهر می شوند و او در هوا از سندرم فرار می کند. هلن جک جک را می گیرد و باب هنگام سوار شدن به هواپیمای سندروم ماشینش را به طرف هواپیما پرتاب می کند.

سندروم توسط شنل خود او به داخل توربین جت مکیده می شود و هواپیما منفجر می شود و خرابه ها خانه پارس را در این روند ویران می کنند.

سه ماه بعد، Parrs شاهد ورود supervillain the Underminer بودند. آن‌ها ماسک‌های ابرقهرمانی خود را می‌زنند و آماده هستند تا با تهدید جدید به عنوان یک خانواده روبرو شوند.

صداپیشگان انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles

 • کریگ تی نلسون در نقش باب پار / آقای باور نکردنی ، شوهر هلن، دارای قدرت مافوق بشری.
 • هالی هانتر در نقش هلن پار / الستی گرل ، همسر باب، که توانایی کشش بدن خود را مانند لاستیک دارد.
 • سارا وول در نقش ویولت پار ، فرزند ارشد پار، که می تواند نامرئی شود و یک سپر نیروی مقاوم در برابر ضربه ایجاد کند .
 • اسپنسر فاکس در نقش داشیل “دش” پار ، فرزند دوم پارها، دارای سرعت فوق العاده است.
 • الی فوسیل و مایو اندروز در نقش جک جک پار، پسر نوزاد پارها.
 • جیسون لی در نقش بادی پاین / IncrediBoy / سندروم، طرفدار آقای Incredible که به ابرشرور تبدیل شده است، که از قدرت علمی خود برای ارائه توانایی های پیشرفته به خود استفاده می کند.
 • ساموئل ال جکسون در نقش لوسیوس بست / فروزون، بهترین دوست باب، که می تواند از رطوبت یخ تشکیل دهد .
 • الیزابت پنا در نقش میراژ، زن دست راست سندرم.
 • برد برد در نقش Edna “E” Mode ، طراح مد برای Supers.
 • تدی نیوتن در نقش راوی فیلم خبری، شنیده بود که افکار عمومی در حال تغییر سوپرها را روایت می کند.
 • ژان سینسر در نقش خانم هوگنسون، بانوی پیری که باب وانمود می‌کند ادعای بیمه را رد می‌کند.
 • باد لاکی در نقش ریک دیکر، یک مامور دولتی که مسئول مخفی نگه داشتن پارس است.
 • والاس شاون در نقش گیلبرت هاف، رئیس تحقیرکننده باب.
 • لو رومانو در نقش برنی کروپ، معلم داش.
 • مایکل برد در نقش تونی رایدینگر، مورد علاقه ویولت.
 • دومینیک لوئیس در نقش Bomb Voyage، یک ابرشرور فرانسوی که از مواد منفجره استفاده می کند.
 • برت پارکر در نقش کاری، پرستار بچه جک جک.
 • کیمبرلی آدایر کلارک در نقش هانی، همسر فروزون.
 • جان راتزنبرگر در نقش The Underminer، یک ابرشرور خال مانند.
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.