انیمیشن بچه رئیس 2 The Boss Baby Family Business (در مناطق دیگر با نام The Boss Baby 2 شناخته می شود)

دانلود انیمیشن سینمایی بچه رئیس 2 دوبله فارسی

انیمیشن بچه رئیس 2 The Boss Baby: Family Business (در مناطق دیگر با نام The Boss Baby 2 شناخته می شود) یک فیلم کمدی کامپیوتری آمریکایی محصول 2021که بر اساس کتاب تصویری The Boss Baby در سال 2010 و دنباله آن The Bossier Baby ساخته مارلا فریزی ساخته شده توسط DreamWorks در سال 2010 ساخته شده است.

انیمیشن بچه رئیس 2 The Boss Baby: Family Business که (در مناطق دیگر با نام The Boss Baby 2 شناخته می شود) قسمت دوم مجموعه The Boss Baby توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده و دنباله فیلم بچه رئیس 2017 به کارگردانی تام مک گراث بر اساس فیلمنامه ای از مایکل مک کالرز ساخته شده است.با داستانی از مک گراث و مک کالرز و با صداپیشگی الک بالدوین ، جیمز مارسدن ، امی سداریس ، آریانا گرینبلات، جف گلدبلوم ، اوا لونگوریا ، جیمی کیمل و لیزا کودرو .

خلاصه داستان انیمیشن بچه رئیس 2 The Boss Baby: Family Business که (در مناطق دیگر با نام The Boss Baby 2 شناخته می شود) توسط برادران تمپلتون (بالدوین و مارسدن) که اکنون بالغ شده اند را روایت می کند که پس از درخواست کمک رئیس جدید (سداریس) برای جلوگیری از پاک کردن دوران کودکی یک پروفسور (گلدبلوم) در سراسر جهان، دوباره گرد هم می آیند.


برنامه هایی برای دنباله Boss Baby در می 2017 با بازگشت مک گرات به کارگردانی اعلام شد. انیمیشن در DWA Glendale شروع شد و برخی از دارایی‌های تولید از Jellyfish Pictures به امانت گرفته شد و صداپیشگی به دلیل همه‌گیری COVID-19 از راه دور انجام می‌شد .

انیمیشن بچه رئیس 2 The Boss Baby: Family Business که (در مناطق دیگر با نام The Boss Baby 2 شناخته می شود) در 2 ژوئیه 2021 در ایالات متحده در مکان های سنتی و منتخب RealD 3D ، Dolby Cinema و 4DX توسط یونیورسال پیکچرز اکران شد. همچنین به مدت 60 روز در سطوح پولی Peacock پخش شد. این فیلم 147 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت و به طور کلی نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد، با اجماع منتقدان Rotten Tomatoes آن را “انحراف بی دردسر برای بچه ها” نامیدند.

داستان انیمیشن سینمایی بچه رئیس 2

تیم تمپلتون اکنون کاملاً بزرگ شده است و با همسرش کارول و دو دخترشان، تابیتا 7 ساله و تینا نوزاد زندگی می کند. تد، برادر کوچکتر تیم، اکنون یک مدیر عامل موفق است و هرگز در اطراف نیست. تابیتا رفتار بزرگ‌تری از خود نشان می‌دهد، و یک شب در حالی که تیم در مورد شخصی که دخترش تبدیل می‌شود متعجب است، چیزی از اتاق تینا می‌شنود.

او متوجه می شود که تینا از بیبی کورپ است، درست مثل تد، و او مأمور شده است که تد را برای یک ماموریت ویژه به آنجا برساند. تیم از تماس تلفنی با تد امتناع می کند و می گوید که او هرگز نخواهد آمد و تینا را تشویق می کند که دوباره بخوابد. با این حال، تینا یک پیام صوتی جعلی برای تد می گذارد و او را به خانه تمپلتون می کشاند.

صبح روز بعد، تد از راه می رسد و تیم به او توضیح می دهد که تینا یک اعزامی از بیبی کورپ است. تینا فرمول جدیدی را به برادران معرفی می کند که به آنها اجازه می دهد به مدت 48 ساعت به بچه تبدیل شوند تا به مدرسه تابیتا نفوذ کنند و بفهمند دکتر اروین آرمسترانگ، موسس و مدیر مدرسه، پشت سر والدین چه برنامه ای دارد.

در مدرسه، تیم، اکنون به عنوان فرزند 7 ساله‌اش، تابیتا را به کلاس او تعقیب می‌کند در حالی که تد کودک را با نوزادان دیگر می‌سپارد. تد بچه ها را جمع می کند تا به او کمک کند تا از اتاق بازی خارج شود تا بتواند برای تحقیق به دفتر آرمسترانگ برود.

تیم سعی می‌کند با ایجاد اختلال در کلاس، به دفتر مدیر مدرسه فرستاده شود، اما در عوض در «جعبه» برای تایم اوت قرار می‌گیرد.

تد متوجه می شود که آرمسترانگ در واقع خود یک نوزاد است، پس از اینکه متوجه شد از والدینش باهوش تر است از خانه فرار کرده است و اکنون با ایجاد برنامه های تلفن محبوب پول در می آورد.

برنامه نهایی او این است که از شر هر پدر و مادری در روز B خلاص شود تا دیگر نتوانند به فرزندان خود بگویند که چه کار کنند.

در شب جشن تعطیلات، جایی که تابیتا قرار است تک آهنگ بخواند، برادران و تینا قصد دارند آرمسترانگ را افشا کنند. با این حال، آنها متوجه می شوند که B-Day قرار است در آن شب از طریق برنامه جدید آرمسترانگ، QT-Snap، اتفاق بیفتد، که والدین را به زامبی های بی فکر هیپنوتیزم می کند.

هم تیم و هم تد توسط بچه های نینجای آرمسترانگ گرفتار می شوند و در جعبه قرار می گیرند که به آرامی شروع به پر شدن از آب می کند. تابیتا تک‌نوازی خود را می‌خواند، اما وقتی می‌بیند که تیم حاضر نشده است، با گریه از صحنه فرار می‌کند.

او توسط تینا، که هویت و ماموریت خود را فاش می کند، دلداری می دهد. تابیتا موافقت می کند که با رفتن به سرور و خاموش کردن QT-Snap قبل از اینکه در سراسر جهان منتشر شود به خواهر کوچکترش کمک کند. تد می تواند پریش، اسب حیوان خانگی تابیتا را به مدرسه بخواند، زیرا او آنها را از جعبه بیرون می کند.

تیم و تد ابتدا به سرور می‌رسند، اما آرمسترانگ آنها را متوقف می‌کند، او والدین زامبی را برای پشتیبان‌گیری صدا می‌کند. در حالی که برادران آنها را نگه می دارند و فرمول شروع به از بین رفتن می کند، تینا و تابیتا به سمت سرور می آیند.

تابیتا می تواند صفحه خاموش را هک کرده و بالا بکشد، اما توسط آرمسترانگ قطع می شود. سپس خواهران با استفاده از منتوس و نوشابه ، یک آتشفشان گدازه آب نبات را راه انداختند، سرورها را از بین بردند و همه والدین را به حالت عادی برگردانند.

تینا سپس فاش می کند که دوباره آوردن تیم و تد با هم، ماموریت واقعی او بوده است. تمام خانواده تمپلتون برای جشن کریسمس جمع می شوند، در حالی که آرمسترانگ به خانواده خود باز می گردد.

دانلود انیمیشن بچه رئیس 2 The Boss Baby Family Business (در مناطق دیگر با نام The Boss Baby 2 شناخته می شود)
سکانس انیمیشن بچه رئیس

صدا پیشگان انیمیشن سینمایی بچه رئیس 2

  • الک بالدوین در نقش تد تمپلتون جونیور / رئیس بیبی، یکی از مدیران سابق بیبی کورپ، برادر کوچکتر تیم، عموی تینا و تابیتا، برادر شوهر کارول، و پسر کوچکتر تد و جنیس.
  • جیمز مارسدن در نقش تیم تمپلتون، برادر بزرگتر تد جونیور، شوهر کارول، پدر تینا و تابیتا، و تد پدر و پسر بزرگتر جنیس. مارسدن در فیلم اول جایگزین توبی مگوایر و مایلز باکشی می شود، جایی که مگوایر صداپیشگی تیم بزرگسال و باکشی صداپیشگی تیم جوان تر را بر عهده داشت.
  • امی سداریس در نقش تینا تمپلتون، مدیر مخفی و جدید بیبی کورپ، دختر کوچکتر تیم و کارول، خواهر کوچکتر تابیتا، خواهرزاده کوچکتر تد، و نوه کوچکتر تد پدر و جنیس.
  • آریانا گرینبلات در نقش تابیتا تمپلتون، خواهر بزرگ‌تر تینا، دختر بزرگتر تیم و کارول، خواهرزاده بزرگ‌تر تد، و نوه بزرگ‌تر تد پدر و جنیس. گرینبلات جایگزین نینا زوئی باکشی در فیلم اول شد.
  • جف گلدبلوم در نقش دکتر اروین آرمسترانگ، کودک باهوشی که نقشه‌ای برای حذف همه بزرگسالان دارد.
  • اوا لونگوریا در نقش کارول تمپلتون، همسر تیم، خواهر شوهر تد جونیور، تد پدر و عروس جنیس و مادر تینا و تابیتا.
  • جیمی کیمل در نقش تد تمپلتون پدر، شوهر جنیس، پدر تد جونیور و تیم، پدرزن کارول و پدربزرگ تینا و تابیتا.
  • لیزا کودرو در نقش جانیس تمپلتون، همسر تد پدر، تد جونیور و مادر تیم، مادرشوهر کارول و مادربزرگ تینا و تابیتا.
  • جیمز مک گراث در نقش ویزی ، ساعت زنگ دار گاندالفی تیم از دوران کودکی اش.

دانلود انیمیشن سینمایی بچه رئیس 2

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.