دانلود انیمیشن اژدها سواران 3

دانلود دوبله فارسی انیمیشن مربی اژدها ۳ How to Train Your Dragon 3 2019

انیمیشن مربی اژدها 3 یک فیلم انیمیشن رایانه ای اکشن — فانتزی محصول سال ۲۰۱۹ که بر اساس مجموعه کتاب به همین نام اثر کاستا ساخته شده است.

انیمیشن مربی اژدها 3 که توسط DreamWorks Animation تولید می شود و توسط یونیورسال پیکچرز تولید می شود، دنباله روی چگونه آموزش های خود را تربیت کنید 2 (2014) و سومین و آخرین قسمت از سهگانه چگونه آموزش های خود را آموزش . این فیلم به نویسندگی و کارگردانی دین دبلوا با صدای جی باروشل ، آمریکا فرارا ، کیت بلانشت ، کریگ فرگوسن و اف. موری آبراهام است.

داستان انیمیشن مربی اژدها 3 به دنبال هیکاپ است که به دنبال یک آرمانشهر آژدها به نام «دنیای پنهان» است و در عین حال با پیوند جدید Toothless با یک زن خشم شب کنار می‌آید، زیرا آنها با خطر یک شکارچی آژده‌ها بی‌رحم به نام Grimmel the Grisly می‌شوند. .

How to Train Your Dragon: The Hidden World در 3 ژانویه 2019 در استرالیا و در 22 فوریه در ایالات متحده آمریکا منتشر شد.

انیمیشن مربی اژدها 3 اولین فیلم انیمیشن DreamWorks است که توسط یونیورسال پیکچرز پخش شده است، شرکت مادر آن NBCUniversal در سال 2016 DWA را تصاحب کرد.

مانند پیشینیان خود، مورد تحسین قرار دادن قرار گرفت که انیمیشن، صداپیشگی، موسیقی و وزن احساسی آن را تحسین کردند.

نتیجه انیمیشن مربی اژدها 3 بیش از 525 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت و پنجمین فیلم انیمیشن پرفروش سال 2019 و همچنین پرفروش ترین فیلم انیمیشن یونیورسال ساخته شد که توسط ایلومینیشن ساخته نشد. در نود و دومین دوره جوایز اسکار ، این فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین انیمیشن بلند شد و به داستان اسباب بازی 4 جایزه را واگذار کرد.

دانلود دوبله فارسی انیمیشن مربی اژدها ۳ How to Train Your Dragon 3 2019

داستان انیمیشن مربی اژدها 3

یک سال پس از تبدیل شدن به رئیس ، هیکاپ، او Night Fury Toothless و آژده ها سواران همکارشان به نجات آژدهایان اسیر شده ادامه می دهند تا آنها را به برک و آژدهای شلوغ و اتوپیای انسانی آن بیاورند. تلاش آنها برای جمعیت شدن جزیره با اژدها شده است.

در پاسخ، هیکاپ می‌خواهد «دنیای پنهان» را بیابد، یک پناهگاه امن آژدها که پدر فقیدش استویک از آن صحبت کرده است. در همین حال، یک اژدهای خشمگین ماده سفید رنگ، که توسط جنگ سالاران اسیر شده است، به عنوان طعمه ای به شکارچی بدنام آژده ها، گریمل گریزلی داده می شود تا او بدون دندان را برای استفاده از جنگ سالاران به عنوان آلفا دستگیر کند.

خشم سفید بی دندان (نوعی قدیمی که آسترید آن را «خشم نور» می نامد ) را در جنگل کشف می کند و این دو با هم مسحور می شوند تا اینکه خشم نور که حضور هیکاپ را در نزدیکی احساس می کند می کند می کند. هیکاپ و تافناتاً تله آژدهای گریمل را در این منطقه کشف کردند.

گریمل در آن شب از هیکاپ دیدن می کند و از او می خواهد که Toothless را بدهد، در حالی که همچنین می دهد که به تنهایی های Night Fury را به خطر انداخته است، اما هیکاپ برای او کمینی آماده است.

گریمل فرار می کند، در حالی که اژدهای Deathgripper او خانه هیکاپ و بیشتر برک را در این روند می سوزاند. سپس هیکاپ شهروندان و آژدهها را گرد هم می‌آورد تا برک را در جستجو برای یافتن دنیای پنهان و ایمنی از شکارچیان آژده‌ها ترک کنند.

در اواسط سفر، برکیان ها جزیره ای را کشف می کنند که در ابتدا قصد دارند در آن اقامت کنند، اما به زودی شروع به اقامت در آنجا کردند و آن را «نیو برک» نامیدند.

هیکاپ با مشاهده ناتوانی Toothlessدر پرواز انفرادی که مانع رابطه رو به رشد او با Light Fury می شود، یک دم خودکار برای او می شود. پس از دریافت آن، پرواز بدون دندان می کند، به تنهایی با Light Fury ملاقات می کند و با او به سرزمینی ناشناخته پرواز می کند.

دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3

والکا در یک گشت زنی، متوجه نزدیک شدن ارتش گریمل می شود و به هیکاپ گزارش می دهد. هیکاپ و آژده ها سواران برای دستگیری گریمل می روند، اما در دام او می افتند و به سختی فرار می کنند. رافنات دستگیر می شود، اما گریمل را عصبانی می کند تا زمانی که او را رها می کند.

هیکاپ، آسترید و اژدهایش Stormfly، در جستجوی Toothless، دنیای پنهان را پیدا می کنند و Toothless و Light Fury را می بینند که آژده ها را به عنوان یک زوج جفت کرده با خوشحالی در آنجا هدایت می کنند.

وقتی که این دو انسان به زودی کشف می شوند، بی دندان آنها را نجات می دهد و آنها را به برکیان باز می گرداند، با Hiccup متوجه می شوند که مردم او مزاحم و ناامن در دنیای پنهان هستند.

رافنات برمی گردد، اما گریمل بدون اطلاع او، مخفیانه او را به نیو برک تعقیب کرده بود. گریمل ظاهر می شود و Toothless Fury را که آنها را تا New Berk دنبال کرده بودند دستگیر می کنند. وضعیت آلفای بی دندان به گریمل اجازه می دهد تا با گروگان گرفتن Light Fury بقیه اژدهایان برک را دستگیر کند.

با مشارکت آسترید، هیکاپ با آژده ها سواران راهی می شود تا گریمل و ارتشش را کند. آنها با سر خوردن روی لباس‌های بالدار، ارتش گریمل را بی‌حرکت می‌گیرند، جنگی را شعله‌ور می‌کنند و آژده‌ها را آزاد می‌کنند.

با کمک Stormfly، Hiccup Toothless را آزاد می کند، در حالی که Grimmel از خشم نور استفاده می کند تا از او اطاعت کنند. Hiccup و Toothless به تعقیب و گریز گریمل می پردازند و Deathgrippers را شکست می دهند، اما گریمل هوای بی دندان را آرام می کند و باعث می شود که اژدها بی اختیار سقوط کند. هیکاپ که متوجه می شود نمی تواند Toothless را به تنهایی نجات دهد، Light Fury را آزاد می کند و از او می خواهد که Toothless را نجات دهد.هیکاپ کاملاً آماده است تا خود را قربانی کند تا بی دندان را نجات دهد زیرا هم او و گریمل به سمت دریا هم می شود، اما خشم نور برای نجات هیکاپ بازمی گردد، در حالی که گریمل به مرگ می رسد.

در بازگشت به جزیره، Toothless و Hiccup کاملا متوجه می شوند که آژده ها هرگز در دنیای انسان ها امن نخواهند بود، حداقل در حال حاضر.

Hiccup خداحافظی احساسی با Toothless دارد در حالی که Berkians با گریه آژدهای خود را آزاد می کنند تا در دنیای پنهان زندگی کنند، خشم نورانی آژده ها را دور می کند و Toothless آنها را به شما می کند. مدتی بعد، هیکاپ و آسترید بالاخره با هم ازدواج کردند و روسای نیو برک شدند.

حدود یک دهه بعد، Toothless و Light Fury با هم جفت شدند و سه نوپای اژدهای هیبریدی به نام Night Lights به دنیا آوردند.

هیکاپ، آسترید و دو فرزندشان با کشتی در سراسر دریا به دیدار آنها در لبه دنیای پنهان می روند. هیکاپ و آسترید پس از معرفی پسر و دخترش به دوست قدیمی‌اش، فرزندان خود را در حال پرواز بر روی Toothless و Stormfly همراه با Light Fury و فرزندانشان می‌برند.

هيكاپ قول مي دهد كه تا زماني كه بشر براي همزيستي مسالمت آميز با آژده ها آماده شود، پنهان مي شود در حالي كه بركيان ها از راز محافظت مي كنند.

دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3

صدا پیشگان انیمیشن مربی اژدها 3

جی باروچل– هیکاپ وحشتناک هادوک سوم، پسر استویک بزرگ و والکا،رئیسوایکینگ‌های تازه تاج‌گذاری شده برک، کسی که در ابتدا اژدها را آموزش داد، و شوهر آسترید. ای جی کین صداپیشگی یک سکسکه جوانتر را صدا می کند.
آمریکا فررا– آسترید هافرسون، یک مبارز عالی و همسر هیکاپ.
F. Murray Abraham– Grimmel the Grisly، یک شکارچی بدنام آژده ها که مسئول نزدیک به انقراض Night Furies است.
کیت بلانشت– والکا هادوک، نجات دهنده اژدها و مادر هیکاپ، اکنون پس از بیست سال انزوا در برک زندگی می کند.
جرارد باتلر– استویک بزرگ، پدر فقید هیکاپ و رئیس قبلی برک، وضعیتی که در فلاش بک دیده می شود.
کریگ فرگوسن- گوبر آروغ، یک جنگجوی کارکشته، آهنگر و دندانپزشک آژده ها.
جونا هیل– اسنات‌لوت جورجنسون، دوست خشن، با اعتماد به نفس و نسبتاً بی‌هوش اما قابل اعتماد هیکاپ است.
Christopher Mintz-Plasse– Fishlegs Ingerman، دوست مشتاق هیکاپ که در داستان اژدها آگاه است و او در سبک بازی نقش آفرینی می گوید.
کریستن ویگ– رافنات تورستون، دوقلوی تفنات که با هیکاپ دوست است.
جاستین راپل – تافنات تورستون، دوقلوی رافنات که با هیکاپ دوست است.او در ابتدا توسطتی جی میلردر دو فیلم اول ومجموعه تلویزیونی صداپیشگی کرد.
کیت هرینگتون– ارت، یک شکارچی سابق اژدها که قبلاً برای دراگو بلودویست کار می کرد که پس از اتفاقات فیلم دوم به آژده ها سواران پیوست.
جولیا املین – گریزلدا غمگین، یک جنگ سالار تهاجمی که با گریمل کار می کند.
Ólafur Darri Ólafsson- Ragnar the Rock، یک جنگ سالار نالائق که با گریمل کار می کند.
جیمز سی– چغاتای خان، یک جنگ سالار کمتر تهاجمی و سرسخت که با گریمل کار می کند.
دیوید تنانت- ایوار بی‌شعور، تله‌گر اژدها که برای جنگ سالاران کار می‌کند.
تنانت همچنین صداپیشگی Spitelout Jorgenson، پدر Snotlout را بر عهده دارد.
رابین اتکین داونز- آک، یک وایکینگ ریش بور.
کیرون الیوت– هورک، یک وایکینگ با ریش گره‌دار.
اشلی جنسن- فلگما خشن، یک زن وایکینگ که به عنوان گیاه شناس در مدرسه اژدها کار می کند.
گیدئون امری- تله گیر.
رندی تام– جلوه های آوازی برای Toothless and the Light Fury.

دانلود انیمیشن مربی اژدها 3
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3

دانلود انیمیشن مربی اژدها 3

دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 زبان اصلیکیفیتلینک دانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 زبان اصلی1080pدانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 زبان اصلی720pدانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 زبان اصلی480pدانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 زبان اصلی
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 دوبله فارسیکیفیتلینک دانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 دوبله فارسی1080pدانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 دوبله فارسی720pدانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 دوبله فارسی480pدانلود
دانلود انیمیشن مربی اژدها 3 دوبله فارسی
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.