داستان فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997

دانلود فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997 بدون سانسور

فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997 یک فیلم حماسی و عاشقانه آمریکایی محصول ۱۹۹۷به کارگردانی، نویسندگی، تهیه‌کنندگی و تدوین مشترک جیمز کامرون است.

فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997 که هر دو جنبه تاریخی و تخیلی را در بر می گیرد، بر اساس گزارش های مربوط به غرق شدن کشتی RMS تایتانیک است و لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت به عنوان اعضای طبقات اجتماعی مختلف که در کشتی در طول اولین سفر ناگوار کشتی عاشق می شوند، بازی می کند.

همچنین بیلی زین، کتی بیتس ، فرانسیس فیشر ، گلوریا استوارت ، برنارد هیل ،جاناتان هاید ، ویکتور گاربر و بیل پکستون .

تایتانیک پس از اکران در 19 دسامبر 1997 به موفقیت های تجاری و انتقادی قابل توجهی دست یافت و سپس جوایز متعددی دریافت کرد.

نامزد 14 جایزه اسکار ، همه چیز درباره حوا (1950) برای بیشترین نامزدی اسکار برابری کرد و 11 جایزه از جمله جوایز بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را برد و با بن هور (1959) برای بیشترین اسکار برنده شده توسط یک فیلم، برابری کرد.

فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997 با فروش اولیه جهانی بیش از 1.84 میلیارد دلار، اولین فیلمی بود که به مرز میلیارد دلار رسید. این فیلم تا زمان فیلم آواتار کامرون، پردرآمدترین فیلم تمام دوران باقی مانددر سال 2010 از آن پیشی گرفت.

نسخه 3 بعدی تایتانیک که در 4 آوریل 2012 به مناسبت یکصدمین سالگرد غرق شدن اکران شد، 343.6 میلیون دلار دیگر در سراسر جهان به دست آورد که مجموع فروش جهانی فیلم را به 2.195 میلیارد دلار رساند و آن را به دومین فیلم پرفروش تبدیل کرد.

بیش از 2 میلیارد دلار در سراسر جهان (بعد از آواتار ). در سال 2017، این فیلم برای بیستمین سالگرد خود دوباره اکران شد و برای حفظ در فهرست ملی فیلم ایالات متحده به دلیل “از لحاظ فرهنگی، تاریخی یا زیبایی شناختی مهم” انتخاب شد.

داستان فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997

معرفی فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997

 • ژانر: درام رمانتیک عاشقانه حماسی
 • زبان: انگلیسی فارسی
 • سال انتشار: 1997
 • ساخت کشور: آمریکا
 • کارگردان: James Cameron
 • بازیگران: Billy Zane Kate Winslet Leonardo DiCaprio
 • مدت زمان:
 • 194
 • دقیقه
 • رده سنی: مناسب همه سنین
داستان فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997

داستان فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997

در سال 1996، براک لاوت و تیمش در کشتی تحقیقاتی Akademik Mstislav Keldysh به جستجوی لاشه کشتی RMS تایتانیک پرداختند. آنها گاوصندوقی را که امیدوارند حاوی یک گردنبند با الماس بزرگی است که به عنوان قلب اقیانوس شناخته می شود، پیدا کنند.

در عوض، آنها فقط نقاشی یک زن جوان برهنه را پیدا می کنند که گردنبند را به گردن دارد. تاریخ این طرح در 14 آوریل 1912 است، همان روزی که کشتی تایتانیک به کوه یخی برخورد کرد که باعث غرق شدن آن شد.

یادداشت رز داوسون کالورت، زنی که در نقاشی است، سوار بر کلدیش آورده شده است. او تجربیات خود را در کشتی تایتانیک بازگو می کند .

در سال 1912 ساوتهمپتون ، رز دویت بوکاتر 17 ساله، نامزد ثروتمندش کالدون “کال” هاکلی و مادر بیوه رز، روث، سوار کشتی تایتانیک شدند.

روث تاکید می کند که ازدواج رز با کال مشکلات مالی خانواده را حل می کند و وضعیت طبقه بالای آنها را حفظ می کند. در همین حال، جک داوسون، یک هنرمند جوان فقیر، بلیت کلاس سوم تایتانیک را در یک بازی پوکر برنده می‌شود.

پس از حرکت، رز، که از نامزدی بی عشق خود مضطرب شده بود، از نرده های پشتی بالا می رود و قصد دارد از دریا بپرد. جک ظاهر می شود و او را به عرشه می کشاند.

این دو دوستی آزمایشی برقرار می کنند، اما وقتی کال و روث به شدت مخالفت می کنند، رز رضایت جک را می دهد و توجه جک را منصرف می کند. او به زودی متوجه می شود که احساساتی نسبت به جک دارد.

رز جک را به اتاق دولتی خود می آورد و به او سکه ای می پردازد تا برهنه او را ترسیم کند و تنها گردنبند قلب اقیانوس را بر گردن دارد. آنها بعداً از خدمتکار کال، لاوجوی طفره می روند و در داخل انبار بار در یک اتومبیل رابطه جنسی برقرار می کنند.

در عرشه جلو، آنها شاهد برخورد کشتی با یک کوه یخ هستند و صحبت افسران و سازنده آن در مورد وضعیت جدی را می شنوند.

کال طرح جک و یادداشت توهین آمیز رز را که داخل گاوصندوق او به همراه گردنبند باقی مانده است را کشف می کند. وقتی جک و رز برگشتند تا به دیگران در مورد برخورد هشدار دهند، کال از لاوجوی می‌خواهد که گردنبند را در جیب جک ببرد تا او را برای سرقت قاب کند. جک سپس در دفتر استاد در اسلحه محبوس می شود. سپس کال گردنبند را در جیب پالتوی خود می‌گذارد.

با غرق شدن کشتی، رز از کال و مادرش که سوار یک قایق نجات شده فرار می کند. رز جک را پیدا کرده و آزاد می کند و آنها به سختی به عرشه قایق باز می گردند.

کال و جک از رز می خواهند که سوار قایق نجات شود. کال با هماهنگی برای نجات خود، به دروغ ادعا می کند که می تواند جک را به سلامت از کشتی خارج کند.

هنگامی که قایق نجات او پایین می آید، رز که نمی تواند جک را رها کند، دوباره به قایق می پرد. کال تپانچه لاوجوی را برمی‌دارد و رز و جک را به داخل سالن غذاخوری درجه یک پر از آب تعقیب می‌کند.

آنها فرار می کنند و کال متوجه می شود که کت خود و در نتیجه گردنبند را به رز داده است. او بعداً سوار قایق نجات می شود که خود را به عنوان پدر کودک گمشده نشان می دهد.

جک و رز به عرشه قایق برمی گردند. قایق‌های نجات حرکت کرده‌اند و با غرق شدن کمان سیلابی، عقب کشتی بالا می‌رود. در حالی که مسافران به سمت مرگ سقوط می کنند، جک و رز ناامیدانه به ریل عقب می چسبند.

کشتی واژگون شده از وسط می شکند و قسمت کمان به سمت پایین شیرجه می زند. استرن باقی مانده دوباره به اقیانوس برخورد می کند، سپس دوباره بالا می رود قبل از اینکه آن نیز غرق شود.

در آب یخ زده، جک به رز کمک می کند تا روی یک صفحه چوبی شناور به اندازه کافی برای یک نفر برود و به او قول می دهد که زنده بماند. رز توسط یک قایق نجات در حال بازگشت نجات می یابد و به قول خود عمل می کند و جک بر اثر هیپوترمی می میرد.

RMS Carpathia بازماندگان را نجات می دهد. رز با پنهان شدن در میان مسافران steerage از کال اجتناب می کند و نام او را رز داوسون می گذارد. او که هنوز کت کال را پوشیده است، متوجه می شود که گردنبند داخل جیب قرار گرفته است.

در حال حاضر، رز می گوید که بعدا شنید که کال پس از از دست دادن ثروت خود در سقوط وال استریت در سال 1929 ، خودکشی کرد . لاوت پس از شنیدن داستان رز، جستجوی خود را رها می کند.

رز به تنهایی در کناره کلدیش ، قلب اقیانوس را که در تمام مدت در اختیار او بوده، بیرون می‌آورد و آن را بر فراز محل غرق شدن به دریا می‌اندازد.

در حالی که او به ظاهر در رختخواب خود خواب است، عکس های او روی کمد، زندگی آزاد و ماجراجویی را با الهام از مکالمات اولیه او با جک به تصویر می کشد.

رز جوان دوباره با جک در پلکان بزرگ تایتانیک متحد می شود و کسانی که در کشتی جان باخته اند تشویق می شوند.

بازیگران فیلم کشتی تایتانیک Titanic 1997

 • لئوناردو دی کاپریو در نقش جک داوسون: کامرون گفت که او به بازیگران نیاز دارد تا احساس کند واقعاً در کشتی تایتانیک هستند، تا سرزندگی آن را دوباره زنده کنند و “این انرژی را بگیرند و به جک بدهند، … هنرمندی که می تواند قلبش را داشته باشد. اوج گرفتن”. جک به عنوان یک یتیم دوره گرد و فقیر از Chippewa Falls، ویسکانسین ، که به سراسر جهان، از جمله پاریس سفر کرده است، به تصویر کشیده شده است. او در یک بازی پوکر دو بلیط درجه سه برای کشتی تایتانیک به دست می آورد و با دوستش فابریزیو به سفر می رود. او در نگاه اول جذب رز می شود. دعوت نامزد او برای صرف شام با آنها در عصر روز بعد، جک را قادر می سازد تا یک شب با مسافران درجه یک مخلوط شود. اگرچه بازیگران شناخته شده ای مانند متیو مک کانهی ، کریس اودانلبیلی کروداپ و استفن دورف در نظر گرفته شدند ، کامرون احساس کرد که برای نقش یک جوان 20 ساله خیلی پیر هستند. تام کروز علاقه مند بود، اما قیمت درخواستی او بسیار بالا بود. کامرون جرد لتو را برای این نقش در نظر گرفت، اما لتو از تست بازیگری خودداری کرد. جرمی سیستو مجموعه‌ای از تست‌های صفحه نمایش را با وینسلت و سه بازیگر دیگر که برای نقش رز رقابت می‌کردند، انجام داد. دی کاپریو، 21 ساله در آن زمان، توسط مالی فین ، کارگردان بازیگر، مورد توجه کامرون قرار گرفت. در ابتدا، او این نقش را نمی خواست و از خواندن اولین صحنه عاشقانه خود امتناع کرد ( به پایین مراجعه کنید ). کامرون گفت: “او یک بار آن را خواند، سپس شروع کرد به مسخره کردن، و من هرگز نتوانستم او را مجبور کنم دوباره روی آن تمرکز کند. اما برای یک کسری از ثانیه، یک شفت نور از آسمان پایین آمد و جنگل را روشن کرد.” کامرون شدیداً به توانایی بازیگری دی کاپریو اعتقاد داشت و به او گفت: “ببین، من قصد ندارم این مرد را متفکر و عصبی کنم. من به او تیک و لنگ و تمام چیزهایی که شما می خواهید را به او نمی دهم.” کامرون این شخصیت را یک نوع جیمز استوارت تصور می کرد. اگرچه جک داوسون یک شخصیت تخیلی بود، اما در قبرستان فیرویو در هالیفاکس، نوا اسکوشیا، جایی که 121 قربانی دفن شده اند، قبری با برچسب “جی داوسون” وجود دارد. جی داوسون واقعی جوزف داوسون بود، یک ماشین اصلاح در موتورخانه. جان لاندو ، تهیه کننده فیلم، در مصاحبه ای گفت: «تا زمانی که فیلم منتشر شد، متوجه شدیم که یک سنگ قبر جی داوسون وجود دارد .
 • کیت وینسلت در نقش رز دیویت بوکاتر: کامرون گفت وینسلت “چیزی را داشت که شما به دنبالش هستید” و “یک کیفیت در چهره او، در چشمان او وجود داشت” و او “فقط می دانست که مردم آماده خواهند بود تا مسافتی را با او طی کنند.” “. [9] رز یک دختر 17 ساله، اهل فیلادلفیا است که مجبور به نامزدی با کال هاکلی 30 ساله می شود تا او و مادرش، روث، بتوانند پس از مرگ پدرش وضعیت باکلاس خود را حفظ کنند. خانواده را غرق در بدهی رها کرده بود. رز به همراه کال و روث به عنوان مسافر درجه یک سوار کشتی RMS تایتانیک می شود و با جک ملاقات می کند. وینسلت در مورد شخصیت خود گفت: “او چیزهای زیادی برای دادن دارد، و قلب بسیار باز دارد. و او می خواهد جهان را کشف و ماجراجویی کند، اما او [احساس می کند] این است. گوئینت پالترو ، وینونا رایدر ، کلر دینز ، گابریل انور ، و ریس ویترسپون برای این نقش در نظر گرفته شده بودند. هنگامی که آنها آن را رد کردند، وینسلت مبارزات زیادی برای این نقش انجام داد. او یادداشت‌هایی روزانه برای کامرون از انگلستان می‌فرستاد که باعث شد کامرون او را برای تست بازیگری به هالیوود دعوت کند. مانند دی کاپریو، مالی فین، کارگردان انتخاب بازیگر، در ابتدا او را مورد توجه کامرون قرار داد. زمانی که به دنبال یک رز بود، کامرون این شخصیت را به عنوان “یک نوع آدری هپبورن ” توصیف کرد و در ابتدا در مورد انتخاب وینسلت حتی پس از اینکه تست صفحه نمایش او را تحت تاثیر قرار داد، مطمئن نبود. بعد از اینکه وینسلت را با دی کاپریو آزمایش کرد، به قدری تحت تأثیر او قرار گرفت که به کامرون زمزمه کرد: “او عالی است. حتی اگر من را انتخاب نکردی، او را انتخاب کن.” وینسلت یک گل رز با کارتی با امضای “از گل رز تو” به کامرون فرستاد و با تلفن او را لابی کرد. “تو نمی فهمی!” او یک روز وقتی با تلفن همراه در هاموی خود به او رسید، التماس کرد. “من رز هستم! نمی دانم چرا شما حتی کس دیگری را می بینید!” پشتکار او و همچنین استعداد او، در نهایت او را متقاعد کرد که او را برای این نقش انتخاب کند.
 • بیلی زین در نقش کالدون هاکلی: کالدون نامزد 30 ساله مغرور و بداخلاق رز است که وارث ثروت فولاد پیتسبورگ است. او به طور فزاینده ای از عشق رز به جک خجالت زده، حسادت می کند و نسبت به آن بی رحمانه می شود. این قسمت در اصل به متیو مک‌کانهی پیشنهاد شده بود، و راب لو نیز به‌عنوان پی‌گیری آن روی رکورد رفته است.
 • فرانسیس فیشر در نقش روث دیویت بوکاتر: مادر بیوه رز، که نامزدی دخترش را با کال ترتیب می دهد تا موقعیت اجتماعی خانواده اش را حفظ کند. او دخترش را دوست دارد اما معتقد است که موقعیت اجتماعی مهمتر از داشتن یک ازدواج عاشقانه است. او به شدت از جک متنفر است، حتی اگر او جان دخترش را نجات دهد.
 • گلوریا استوارت در نقش رز داوسون کالورت: رز فیلم را در یک دستگاه قاب بندی مدرن روایت می کند . کامرون اظهار داشت: “برای دیدن حال و گذشته، تصمیم گرفتم یک بازمانده خیالی بسازم که [نزدیک به] 101 سال سن دارد و او ما را به نوعی در طول تاریخ به هم متصل می کند.” رز 100 ساله پس از کشف یک نقاشی برهنه از او در لاشه، اطلاعاتی در مورد “قلب اقیانوس” به لاوت می دهد. او داستان حضور خود در کشتی را به اشتراک می گذارد و برای اولین بار پس از غرق شدن در مورد رابطه خود با جک صحبت می کند. در 87 سالگی، استوارت باید برای نقش بزرگتر به نظر برسد. در مورد انتخاب بازیگران استوارت، کامرون اظهار داشت: “مدیر انتخاب بازیگر من او را پیدا کرد. او به ماموریتی فرستاده شد تا بازیگران زن بازنشسته را پیدا کند.عصر طلایی دهه‌های سی و چهل. کامرون گفت که نمی‌دانست استوارت کیست، و فی رای نیز برای این نقش در نظر گرفته شد. چنین روح بزرگی و من ارتباط بین روح او و روح [وینسلت] را دیدم.» کامرون گفت: «من این شادی زنده را در هر دوی آنها دیدم، که فکر می‌کردم مخاطب می‌تواند آن جهش شناختی را انجام دهد که همان شخص است.»
 • بیل پکستون در نقش براک لاوت: یک شکارچی گنج که به دنبال “قلب اقیانوس” در غرق کشتی تایتانیک در حال حاضر است. زمان و بودجه اکسپدیشن او رو به اتمام است. او بعداً در نتیجه گیری فیلم فکر می کند که علیرغم اینکه سه سال به تایتانیک فکر می کرد، تا زمانی که داستان رز را نشنیده هرگز آن را درک نکرده است.
 • سوزی آمیس در نقش لیزی کالورت: نوه رز، که هنگام ملاقات با لاوت در کشتی و اطلاع از گذشته عاشقانه مادربزرگش با جک داوسون، او را همراهی می کند.
 • دنی نوچی در نقش فابریزیو: بهترین دوست ایتالیایی جک، که پس از برنده شدن دو بلیط در یک بازی پوکر، با او سوار کشتی RMS تایتانیک می شود. وقتی تایتانیک غرق می‌شود، فابریزیو سوار قایق نجات نمی‌شود و وقتی یکی از قیف‌های کشتی شکسته می‌شود و به آب برخورد می‌کند، او و چند مسافر دیگر را له می‌کند.
 • دیوید وارنر در نقش اسپایسر لاوجوی: یک پاسبان سابق پینکرتون ، لاوجوی پیشخدمت و محافظ انگلیسی کال است که رز را زیر نظر دارد و به شرایطی که جک او را نجات می دهد مشکوک است. او با دو نیم شدن کشتی تایتانیک می میرد و باعث می شود که او در یک دهانه بزرگ بیفتد. وارنر در سال 1979 در مینی سریال تلویزیونی SOS تایتانیک ظاهر شد.
 • جیسون بری در نقش تامی رایان: یک مسافر ایرلندی درجه سه که با جک و فابریزیو دوست می شود. تامی زمانی کشته می شود که به طور تصادفی توسط مرداک افسر اول وحشت زده به جلو هل داده می شود و مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.
 • شخصیت های تاریخی
 • اگرچه در نظر گرفته نشده است که تصویری کاملاً دقیق از وقایع باشد، این فیلم شامل تصاویری از چندین شخصیت تاریخی است:
 • مارگارت براون واقعی (سمت راست) به کاپیتان آرتور هنری روسترون به خاطر خدماتش در نجات مسافران بازمانده تایتانیک جایزه می دهد.
 • کتی بیتس در نقش مارگارت “مولی” براون : براون توسط سایر زنان درجه یک، از جمله روث، به عنوان “مبتذل” و ” پول جدید ” مورد تحقیر قرار می گیرد. او با جک دوستانه رفتار می کند و زمانی که او برای شام در سالن غذاخوری درجه یک دعوت می شود، کت و شلواری از لباس شب (که برای پسرش خریده است) به او قرض می دهد. مورخان به او لقب «مولی براون غرق‌ناپذیر» را دادند، زیرا با حمایت زنان دیگر، فرماندهی قایق نجات 6 را از فرمانده رابرت هیچنز بر عهده داشت. برخی از جنبه های این مشاجره در فیلم کامرون به تصویر کشیده شده است.
 • ویکتور گاربر در نقش توماس اندروز : سازنده کشتی، اندروز به عنوان مردی مهربان و شایسته به تصویر کشیده شده است که در مورد دستاورد بزرگ خود متواضع است. پس از برخورد، او سعی می کند دیگران، به ویژه اسمای را متقاعد کند که این یک “قطعیت ریاضی” است که کشتی غرق خواهد شد. او در هنگام غرق شدن کشتی به تصویر کشیده شده است که در کنار ساعت در اتاق سیگار درجه یک ایستاده و از شکست خود در ساخت یک کشتی قوی و ایمن ابراز تاسف می کند. اگرچه این به یکی از مشهورترین افسانه های غرق شدن کشتی تایتانیک تبدیل شده است، این داستان که در سال 1912 در کتابی ( توماس اندروز: کشتی ساز ) منتشر شد و به همین دلیل تداوم یافت، از جان استوارت، مهماندار کشتی که در واقع حدود ساعت 1:40 بامداد کشتی را با قایق شماره 15 ترک کرد شواهدی از مشاهده اندروز پس از آن لحظه وجود داشت. به نظر می رسد که اندروز مدتی در اتاق سیگار ماند تا افکار خود را جمع کند، سپس به کمک به تخلیه ادامه داد. یکی دیگر از مشاهده‌های گزارش‌شده مربوط به آندروز بود که دیوانه‌وار صندلی‌های عرشه را به اقیانوس می‌اندازد تا مسافران از آن به عنوان وسیله‌ای شناور استفاده کنند. اندروز آخرین بار در آخرین لحظه از کشتی دیده شد.
 • برنارد هیل در نقش کاپیتان ادوارد جان اسمیت : اسمیت قصد داشت تایتانیک را قبل از بازنشستگی آخرین سفر خود را انجام دهد. او در حالی که کشتی غرق می‌شود به داخل چرخ‌خانه روی پل عقب‌نشینی می‌کند و زمانی که به چرخ کشتی می‌چسبد، پنجره‌ها از آب منفجر می‌شوند. درباره اینکه آیا او به این ترتیب مرده یا بعداً در آب نزدیک قایق نجات تاشو واژگون شده “B” یخ زده است، روایت های متناقضی وجود دارد.
 • جاناتان هاید در نقش جی. بروس ایسمای : مدیر عامل نادان و بداخلاق White Star Line که کاپیتان اسمیت را تحت تأثیر قرار می دهد تا با احتمال ورود زودتر به نیویورک و توجه مطلوب مطبوعات، سریعتر پیش برود. در حالی که این اقدام در تصویرهای رایج از فاجعه ظاهر می شود، شواهدی از آن پشتیبانی نمی شود. پس از برخورد، او در تلاش است تا بفهمد که کشتی “غرق نشدنی” او محکوم به فنا است. Ismay بعداً قبل از پایین آمدن کشتی Collapsible C (یکی از آخرین قایق های نجاتی که کشتی را ترک کرد) سوار می شود. مطبوعات و مردم به خاطر زنده ماندن از این فاجعه در حالی که بسیاری از زنان و کودکان غرق شده بودند، او را بزدل معرفی کردند.
 • اریک بریدن در نقش جان جیکوب آستور چهارم : مسافری درجه یک که رز (به درستی) او را ثروتمندترین مرد کشتی می نامد. این فیلم آستور و همسر 18 ساله اش مادلین ( شارلوت چتون ) را در حالی که رز در سالن غذاخوری درجه یک به جک معرفی می کند، نشان می دهد. در طول معرفی، آستور می پرسد که آیا جک به “بوستون داوسنز” متصل است یا خیر، سوالی که جک با گفتن اینکه او در عوض به داوسون چیپوا فالز وابسته است منحرف می شود . Astor آخرین بار زمانی دیده می شود که گنبد شیشه ای Grand Staircase منفجر می شود و آب به داخل آن سرازیر می شود.
 • برنارد فاکس در نقش کلنل آرچیبالد گریسی چهارم : این فیلم نشان می‌دهد که گریسی به کال اظهار نظر می‌کند که «زنان و ماشین‌ها با هم ترکیب نمی‌شوند» و به جک برای نجات رز از سقوط از کشتی تبریک می‌گوید، اگرچه او نمی‌داند که این یک اقدام به خودکشی بوده است. . فاکس در سال 1958 در فیلم A Night to Remember نقش فردریک فلیت را ایفا کرد .
 • مایکل انساین در نقش بنجامین گوگنهایم : یک نجیب زاده معدن که در کلاس اول سفر می کند. او معشوقه فرانسوی خود مادام اوبر (فانی برت) را به همسفرانش نشان می دهد در حالی که همسر و سه دخترش در خانه منتظر او هستند. هنگامی که جک پس از نجات رز به سایر مسافران درجه یک برای شام می‌پیوندد، گوگنهایم از او به عنوان یک “بوهمی” یاد می‌کند. او در حین غرق شدن در پلکان بزرگ دیده می شود و می گوید که به عنوان یک آقا آماده است پایین برود.
 • والاس هارتلی مدیر گروه و نوازنده ویولن تایتانیک .
 • جاناتان ایوانز-جونز در نقش والاس هارتلی : مدیر گروه و ویولونیست کشتی که همراه با همکارانش روی عرشه قایق در حین غرق شدن کشتی، موسیقی نشاط آور می نوازد. با شروع غوطه ور شدن نهایی، او گروه را در اجرای نهایی ” نزدیک تر، خدای من، به تو “، با آهنگ بیتانی، رهبری می کند و در غرق شدن می میرد.
 • مارک لیندزی چپمن در نقش افسر ارشد هنری وایلد : افسر ارشد کشتی، که به کال اجازه می دهد سوار قایق نجات شود، زیرا کودکی در آغوش دارد. قبل از مرگ او سعی می کند قایق ها را به محل غرق شدن بازگرداند تا با دمیدن سوت خود مسافران را نجات دهد. رز پس از یخ زدن تا حد مرگ، از سوت خود برای جلب توجه افسر پنجم لو استفاده می کند که منجر به نجات او می شود.
 • یوان استوارت در نقش افسر اول ویلیام مرداک : افسری که در شبی که کشتی با کوه یخ برخورد کرد مسئول پل می شود. در طول عجله برای قایق های نجات، مرداک در وحشت لحظه ای به تامی رایان و همچنین یک مسافر دیگر شلیک می کند و سپس با شلیک گلوله به سر خود خودکشی می کند. وقتی اسکات برادرزاده مرداک این فیلم را دید، با نمایش عمویش به عنوان آسیب رساندن به شهرت قهرمانانه مرداک مخالفت کرد. چند ماه بعد، اسکات نیسون، معاون فاکس، به دالبیتی ، اسکاتلند، جایی که مورداک زندگی می‌کرد، رفت تا عذرخواهی شخصی کند، و همچنین مبلغ 5000 پوند کمک مالی به دبیرستان دالبیتی ارائه کرد تا جایزه یادبود ویلیام مرداک مدرسه را افزایش دهد. کامرون در تفسیر DVD عذرخواهی کرد، اما اظهار داشت که افسرانی بودند که برای اجرای سیاست “اول زنان و کودکان” تیراندازی کردند. به گفته کامرون، تصویر او از مرداک تصویری از یک «مرد شریف» است، نه یک مرد «بد شده» یا یک «قاتل بزدل». او اضافه کرد: “مطمئن نیستم که امروز همان احساس مسئولیت و تعهد کامل به وظیفه را داشته باشید. این مرد نیمی از قایق های نجات خود را قبل از اینکه همتای خود در سمت بندر حتی یکی را به آب انداخته بود به آب انداخته بود. این چیزی در مورد شخصیت می گوید. و قهرمانی.”
 • جاناتان فیلیپس در نقش افسر دوم چارلز لایتولر . لایتولر مسئولیت تخلیه سمت بندر را بر عهده گرفت. این فیلم لایتولر را به تصویر می‌کشد که به کاپیتان اسمیت اطلاع می‌دهد که دیدن کوه‌های یخ بدون شکستن آب دشوار خواهد بود و پس از برخورد به خدمه پیشنهاد می‌کند که باید زنان و کودکان را به قایق‌های نجات سوار کنند. او دیده می شود که اسلحه ای به دست می گیرد و تهدید می کند که از آن برای حفظ نظم استفاده می کند. هنگامی که اولین قیف فرو می ریزد، می توان او را در بالای Collapsible B دید. لایتولر ارشدترین افسری بود که از این فاجعه جان سالم به در برد.
 • سایمون کرین در نقش افسر چهارم جوزف باکسال : افسری که مسئول شلیک شراره و سرنشینان قایق نجات 2 در هنگام غرق شدن است. او بر روی بال های پل نشان داده شده است که به دریانوردان کمک می کند تا شراره ها را شلیک کنند.
 • ایوان گروفود در نقش افسر پنجم هارولد لو : تنها افسر کشتی که یک قایق نجات را هدایت می کند تا بازماندگان غرق شدن را از آب های یخی بیرون بیاورد. این فیلم لو را در حال نجات رز به تصویر می کشد.
 • ادوارد فلچر در نقش افسر ششم جیمز مودی : تنها افسر کوچک کشتی که در غرق شدن جان خود را از دست داده است. این فیلم مودی را به تصویر می کشد که جک و فابریزیو را تنها چند لحظه قبل از حرکت از ساوتهمپتون به کشتی می پذیرد. بعداً مودی نشان داده می شود که دستورات آقای مرداک برای جلو بردن کشتی را با سرعت کامل انجام می دهد و افسر اول مرداک را در مورد کوه یخ مطلع می کند. او آخرین بار پس از تلاش ناموفق برای پرتاب A تاشو، در حالی که به یکی از داویت ها در سمت راست چسبیده بود دیده شد.
 • جیمز لنکستر در نقش پدر توماس بایلز : مسافر درجه دوم پدر بایلز، کشیش کاتولیک از انگلستان، در حال دعا و تسلیت مسافران در آخرین لحظات کشتی به تصویر کشیده شده است.
 • لو پالتر و السا ریون در نقش ایزیدور استراوس و آیدا استراوس : ایسیدور مالک سابق RH Macy and Company، نماینده سابق کنگره از نیویورک و عضو کمیسیون پل نیویورک و نیوجرسی است. در حین غرق شدن، به همسرش آیدا جایی در یک قایق نجات پیشنهاد می شود، اما قبول نمی کند و می گوید که با ماندن در کنار ایزیدور به عهد عروسی خود احترام می گذارد. آنها آخرین بار در حالی که آب اتاقشان را پر می کند، روی تخت خود دراز کشیده و یکدیگر را در آغوش گرفته اند.
 • مارتین جارویس در نقش سر کازمو داف گوردون : یک بارونت اسکاتلندی که در قایق نجات 1 نجات می یابد.. قایق های نجات 1 و 2 قایق های اضطراری با ظرفیت 40 قایق بودند. این قایق ها در انتهای جلوی عرشه قایق قرار داشتند و در صورت افتادن فردی از عرشه آماده پرتاب می شدند. در شب فاجعه، قایق نجات 1 چهارمین کشتی بود که با 12 سرنشین، از جمله داف-گوردون، همسرش و منشی او، به آب انداخته شد. بارونت به خاطر رفتارش در این حادثه مورد انتقاد قرار گرفت. گفته می‌شود که او برخلاف خط‌مشی «اول زنان و کودکان» سوار قایق اضطراری شده است و قایق نتوانسته است برای نجات کسانی که در آب دست و پنجه نرم می‌کنند، بازگردد. او به هر یک از خدمه قایق نجات پنج پوند پیشنهاد داد که منتقدان رفتار او را رشوه می دانستند. داف گوردون ها در آن زمان (و همسرش)تایتانیک تقریباً خالی بود و افسر اول ویلیام مرداک ظاهراً خوشحال بود که به داف گوردون و همسرش و منشی‌اش مکانی (به سادگی برای پر کردن آن) پس از پرسیدن اینکه آیا می‌توانند سوار شوند، پیشنهاد داد. داف-گوردون رد کرد که پیشنهاد پول او به خدمه قایق نجات نشان دهنده رشوه است. تحقیقات هیئت بازرگانی بریتانیا در مورد فاجعه ، انکار داف-گوردون مبنی بر رشوه دادن به خدمه را پذیرفت، اما اظهار داشت که اگر قایق اضطراری به سمت افرادی که در آب بودند پارو می زد، به خوبی می توانست برخی از آنها را نجات دهد.
 • روزالیند آیرس در نقش لیدی داف گوردون : یک طراح مد مشهور جهان و همسر سر کازمو. او در قایق نجات 1 به همراه همسرش نجات می یابد. او و همسرش هرگز به شایعاتی مبنی بر ممنوعیت بازگشت خدمه قایق نجات به محل غرق شدن در صورت غرق شدن آنها پایبند نبودند.
 • روشل رز در نقش نوئل لزلی، کنتس روتس : نشان داده شده است که کنتس با کال و دویت بوکاترز دوست است. علیرغم اینکه در جامعه از جایگاه بالاتری نسبت به سر کاسمو و لیدی داف گوردون برخوردار است، او مهربان است و به پارو زدن قایق کمک می کند و حتی از مسافران رانندگان مراقبت می کند.
 • اسکات جی اندرسون در نقش فردریک فلیت : مراقبی که کوه یخ را دید. ناوگان در قایق نجات ۶ از کشتی در حال غرق شدن فرار می کند.
 • پل برایتول در نقش کوارترمستر رابرت هیچنز : یکی از شش فرمانده کشتی و در زمان برخورد در چرخ کشتی. او مسئول قایق نجات 6 است. او پس از غرق شدن از بازگشت و گرفتن بازماندگان امتناع می کند و در نهایت قایق توسط مولی براون فرماندهی می شود.
 • مارتین ایست در نقش رجینالد لی : دیده بان دیگر در لانه کلاغ . او از غرق شدن جان سالم به در می برد.
 • گریگوری کوک در نقش جک فیلیپس : اپراتور ارشد بی سیم در کشتی تایتانیک که کاپیتان اسمیت به او دستور داد تا سیگنال پریشانی را ارسال کند.
 • کریگ کلی در نقش هارولد برید : اپراتور جوان بی سیم در کشتی تایتانیک .
 • لیام توهی در نقش رئیس نانوای چارلز جوگین : نانوا در فیلم ظاهر می‌شود که به رز کمک می‌کند تا پس از زمین خوردن بایستد، او و جک را به سمت عقب کشتی تعقیب می‌کند، و در نهایت به نرده‌های کشتی آویزان می‌شود که در حال غرق شدن است و در حال نوشیدن براندی از فلاسک است. طبق شهادت جوگین واقعی، او سوار کشتی شد و بدون اینکه موهایش خیس شود پا به آب گذاشت. او همچنین اعتراف کرد که به سختی سرما را احساس می کند، به احتمال زیاد به لطف الکل. در یک صحنه حذف شده، او نشان داده شده است که صندلی‌های عرشه را قبل از اینکه از بطری‌اش نوشیدنی بنوشد، به دریا می‌اندازد.
 • تری فارستال در نقش مهندس ارشد جوزف جی بل : بل و افرادش تا آخرین لحظه تلاش کردند تا چراغ‌ها و برق را روشن نگه دارند تا سیگنال‌های ناراحتی خاموش شوند. بل و همه مهندسان در روده تایتانیک مردند .
 • Cameos
 • چندین نفر از خدمه Akademik Mstislav Keldysh در این فیلم ظاهر می شوند، از جمله آناتولی ساگالویچ ، خالق و خلبان خودروی غوطه ور خودکششی. آندرس فالک، که مستندی در مورد مجموعه فیلم برای انجمن تاریخی تایتانیک فیلمبرداری کرد، در فیلم به عنوان یک مهاجر سوئدی ظاهر می شود که جک داوسون هنگام ورود به کابین خود با او ملاقات می کند. ادوارد کامودا و کارن کامودا، رئیس و معاون آن زمان انجمن که به عنوان مشاور فیلم خدمت می کردند، به عنوان عوامل اضافی در این فیلم انتخاب شدند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.